Налаштування інтернету на ноуті під Win 7

Автор Ivanovich90, 05 Червень 2011, 13:11:12

Попередня тема - Наступна тема

Ivanovich90

Купив недавно ноут, поставив ОС Він 7 , драйвера всі поставив, а інтернет настроїти не получається. Пише  "подключения без доступа в сеть". Мережевий кабель бачить добре, всі настройки ввів правильні (не раз провіряв), Користувався інструкцією яка додана на сайті мого провайдера. (http://www.homenet.point.lviv.ua/).

Хто знає в чому причина?
вже почав грішити на несправну мережеву в ноуті...обідно :'(

і ще одне: коли запускаю діагностику в сімці, то пише шо проблема з днс сервером. Хоча адреса введена добре, на стаціонарному компі з того ж кабеля все ок

thrustmaster

попробуй ввести тільки ІР, а інші налаштування автоматично...

Ivanovich90

не помогло...
А якщо пакети і відправляються і отримуються, то значить мережева нормальна ?

Garfield

Цитата: Ivanovich90 від 05 Червень 2011, 13:11:12
Купив недавно ноут, поставив ОС Він 7 , драйвера всі поставив, а інтернет настроїти не получається. Пише  "подключения без доступа в сеть". Мережевий кабель бачить добре, всі настройки ввів правильні (не раз провіряв), Користувався інструкцією яка додана на сайті мого провайдера. (http://www.homenet.point.lviv.ua/).

Хто знає в чому причина?
вже почав грішити на несправну мережеву в ноуті...обідно :'(

і ще одне: коли запускаю діагностику в сімці, то пише шо проблема з днс сервером. Хоча адреса введена добре, на стаціонарному компі з того ж кабеля все ок
Возможно, у провайдера блок по МАК-адресу? Попробуйте склонировать его с компьютера.

И да, если подключение есть - то это уже означает, что сетевая в порядке.

thrustmaster

Цитата: Ivanovich90 від 05 Червень 2011, 13:45:07
не помогло...
А якщо пакети і відправляються і отримуються, то значить мережева нормальна ?

да.
в любому випадку, щось з налаштуваннями...треба пробувати...я не думаю, що щось з мережевою платою сталось...

Ivanovich90

Цитата: Garfield від 05 Червень 2011, 13:49:08
Возможно, у провайдера блок по МАК-адресу? Попробуйте склонировать его с компьютера.


як це можна зробити ?

Daimos

Цитата: Ivanovich90 від 05 Червень 2011, 14:03:00як це можна зробити ?
в командной строке на на ПК вводишь getmac, переписываешь его, потом на ноуте - диспечер устройств-сетевые адаптеры, выбираешь свой, заходиш в свойства и на вкладке дополнительно в списке выбираешь - сетевой адрес и в поле значение вписываешь мак адрес ПК

Ivanovich90

варіант з мак-адресою поміг - нет з'явився  :)
всім дякую за відповіді.

Garfield, Daimos +1