Порадьте смарт з тачскріном з загальною ціною до 2200

Автор Миколка, 18 Квітень 2011, 22:19:02

Попередня тема - Наступна тема

Миколка

Тут вже багато таких тем, багато прочитав але всеодно неможу визначитись... Особливих критеріїв немає, лише хочеться щоб були Синій зуб, ВайФай та не нокіа... Нокію нехочу, так як вжетрохи приїлась ця контора за 7 років користування різними моделями...
Гравець WorldOfTanks

Garfield

Цитата: Миколка від 18 Квітень 2011, 22:19:02
Тут вже багато таких тем, багато прочитав але всеодно неможу визначитись... Особливих критеріїв немає, лише хочеться щоб були Синій зуб, ВайФай та не нокіа... Нокію нехочу, так як вжетрохи приїлась ця контора за 7 років користування різними моделями...
http://hotline.ua/tx/lg_p500_optimus_one
http://hotline.ua/tx/samsung_s5830_galaxy_ace

обе модели удачные, у самого первая, очень доволен

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

dezmond


Миколка

2600 трохи забагато.... непотягну... Я ж небуду цілий місяць їсти чорний хліб та пити солону воду=) Може ще які є варіанти?
Гравець WorldOfTanks

dezmond


Миколка

Сонька неподобається по дизайну та ергономіці самого аппарату... Але дякуюза пораду:)
Гравець WorldOfTanks

vettel

то бери з молодших моделей Galaxy. Наприклад 5800. Можеш глянути на Optimus Me. Але ідеальний варіант для тебе - це Optimus One.

Миколка

А що ви скажете з приводу Самсунг С7230 здається?
Гравець WorldOfTanks

vettel

цілком нормальний телефон, але не за його ціну 2000 грн. (йому ціна - 1800 грн.). Але я його не вважав би повноцінним смартом. Там стоїть Bada, а вона дуже дивна мобільна ОС. Загалом, дуже непоганий телефончик, але ціна трохи неадекватна.

Nikssl

Выбор очевиден - LG Optimus One.
Отличный смартфон за такие деньги!

Миколка

У мене зараз КПК ASUS P750(вже 2 роки йому), хочу його змінити і схиляюсь до Оптимус Ван як заміни. Що краще залишити КПК чи взяти на заміну Опимус Ван?
Гравець WorldOfTanks

Garfield

Цитата: Миколка від 21 Квітень 2011, 13:26:32
У мене зараз КПК ASUS P750(вже 2 роки йому), хочу його змінити і схиляюсь до Оптимус Ван як заміни. Що краще залишити КПК чи взяти на заміну Опимус Ван?
Конечно, Оптимус намного технологичнее чем ваш коммуникатор. Да и возможности Андроида будут побольше, чем ВМ.

DUSHES

Если выбирать между Айс и Оптимус...

Как экраны на солнце себя ведут?
Будут ли производители обновлять прошивки?
Долго ли живут от одного заряда батареи?

подскажите если у кого есть опыт общения с этими девайсами..

dezmond

Напишу чисто про Оптимус
Цитата: DUSHES від 26 Квітень 2011, 16:38:22Как экраны на солнце себя ведут?
При такому сонці як зараз, то поганенько, доводиться прикривати телефон лодонню, щоб щось розгледіти.
Цитата: DUSHES від 26 Квітень 2011, 16:38:22Будут ли производители обновлять прошивки?
Недавно вийшла 2.2.1 а в травні буде 2.3
Цитата: DUSHES від 26 Квітень 2011, 16:38:22Долго ли живут от одного заряда батареи?
При частому використанні, 1 година музики, пару дзвінків, інтернет серфінг, погратися в Злих пташок, то вистачає на день, інколи більше.

Nikssl

Цитата: DUSHES від 26 Квітень 2011, 16:38:22Как экраны на солнце себя ведут?
По-скольку там обычная TFT матрица, то ожидать чуда не стоит!