Що є причиною невимкнення вентилятора ноутбука ASUS F3SR після завершення роботи

Автор GWP, 25 Лютий 2008, 17:06:21

Попередня тема - Наступна тема

GWP

Допоможіть дізнатися про причини невимкнення вентилятора ноутбука Asus F3SR? Вентилятор продовжує працювати; якщо від батареї - то до повного її розряджання. Завершення роботи проводиться через послідовність дій: Пуск - Завершення роботи - Завершення роботи - ОК. Операційна система Vista HP встановлена на ноут при купівлі.
Інколи вимкнення відбувається коректно. Що є причиною такої поведінки?
Наші висловлювання, погляди і дії - є дзеркальним відображенням стану суспільства !!!

pelik911™

1. Тему переместить в раздел "Портативные устройства" (снизу кнопка "Переместить тему")
2. В название темы добавить название ноутбука (кнопка "Изменить" над 1-м сообщением)
3. Не пиши по 2 сообщения подряд (флуд) - накажу. Пользуйся кнопкой "Изменить", если что-то забыл написать и хочешь добавить.

fin

Такое ощущение, что ноутбук не выключается, а уходит в режим сна. Попробуй сделать пуск - завершение работы - выключение компьютера и скажи о результате.

Shtbik


GWP

Цитата: fin від 25 Лютий 2008, 18:20:09
Такое ощущение, что ноутбук не выключается, а уходит в режим сна. Попробуй сделать пуск - завершение работы - выключение компьютера и скажи о результате.
Цього  разу вимнення пройшло коректно. І ввімкнення ноутбука було звичайне, без повідомлення про вибір способу запуску ОС (вікно з вибором режимів: захищений, комндна строка, нормальний).
Ноутбук можна було раніше завантажити після утримування кнопки вимкнення протягом 1 хвилини.
Ще запитання: Чи впливає наявність оновлень ОС Віста на дану проблему?

Дякую Pelik911. Здається я виправив відповідно до Ваших зауважень. Перевірте. Щиро дякую.
Наші висловлювання, погляди і дії - є дзеркальним відображенням стану суспільства !!!

GWP

Я хочу відредагувати своє повідомлення, а останнє моє повідомлення не відкривається для редагування.
Для вирішення проблеми необхідно встановити нову версію драйвера ATK Generic Function V 1.00.0008 який можна завантажити з сайту Ru.asus.com
Наші висловлювання, погляди і дії - є дзеркальним відображенням стану суспільства !!!

fin

Цитата: GWP від 03 Березень 2008, 18:27:04
Я хочу відредагувати своє повідомлення, а останнє моє повідомлення не відкривається для редагування.
Свои сообщения можно редактировать в течение трех суток - защита от злоупотреблений.

Mils

Цитата: GWP від 25 Лютий 2008, 19:15:14
Цього  разу вимнення пройшло коректно. І ввімкнення ноутбука було звичайне, без повідомлення про вибір способу запуску ОС (вікно з вибором режимів: захищений, комндна строка, нормальний)...

Если раньше при включении ноута выскакивало меню выбора запуска ОС, то это говорит о том что его выключение проводилось некорректно, что в принципе могло стать причиной данной проблемы.
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶