UEFA Euro 2011 U-21 Denmark

Автор dezmond, 28 Грудень 2010, 17:31:50

Попередня тема - Наступна тема

Яке місце посяде Україна?

1
2 (18.2%)
2
4 (36.4%)
3
2 (18.2%)
Не вийде з групи
3 (27.3%)

Всього голосів: 11

dezmond

Чемпіонат Європи з футболу серед молодіжних команд 2011 — міжнародний футбольний турнір під егідою УЄФА серед молодіжних збірних команд країн зони УЄФА. Фінальна частина пройде в Данії з 12 по 25 червня 2011 року. У турнірі мають право брати участь гравці, що народилися не раніше 1 січня 1988 року.

Group A
Данія
Швейцарія
Білорусь
Ісландія

Group В
Чехія
Україна
Іспанія
Англія

dobriyvecher

Рано создал, ждать еще тонну времени.

dezmond

Цитата: dobriyvecher від 28 Грудень 2010, 19:06:23Рано создал, ждать еще тонну времени.
Нормально, будемо поки що обговорювати шанси, суперників і тд. і тп., що зв'язане з нашою молоддю.

dobriyvecher

Ну что можно сказать, у наших - "группа смерти" :D, если Конопа, Степаненко, Ярмола и ко. будут играть не хуже чем в матче с Голландцами на выезед, то есть шансы, а так, Испания тут скорей всего явный фаворит, а вот с Англичанами думаю можно потягаться, у них своих молодых талантов как-то поубавилось, что меня поражает, при их то инфраструктуре.

dezmond

В четвер матч з Ісландією початок в 19:30 ціни на квитки від 10 до 30 грн.

dobriyvecher

Где играют? На Лобановского? Если да, то не в курсе, есть еще билеты?

dezmond

Цитата: dobriyvecher від 21 Березень 2011, 19:41:00Где играют? На Лобановского?
Так.
Цитата: dobriyvecher від 21 Березень 2011, 19:41:00Если да, то не в курсе, есть еще билеты?
Ще багато, я взяв на центральний сектор.

dobriyvecher

Понятно, ну может если уговорю друзей поехать, то может тоже пошел бы. За червончик :D.

dezmond

29 сектор бомба! Треба буде не пожлобитись і піди туди на ЛЄ.
Ярмола красава, тільки 2 голи не в тему, змінили весь захист і на тобі.

dobriyvecher

А я так и договорился и никто с друзей не захотел идти, видите ли молодежка, да еще и с Ислондией товарняк их не сподвиг к походу на стад :(. Но в принципе, как я понял по счету был классный матч.

dezmond

Трансляція молодіжного Євро буде на ТРК Футбол. Надіюсь також, що покажуть і по Першому, бо я не завжди буду дома в червні, а хочеться подивитись всі матчі.

dobriyvecher

Цитата: dezmond від 14 Травень 2011, 20:17:41
Трансляція молодіжного Євро буде на ТРК Футбол. Надіюсь також, що покажуть і по Першому, бо я не завжди буду дома в червні, а хочеться подивитись всі матчі.
По АйСиТиВи будет идти - 100% инфа, Васильков все время пишет у себя на конфе на футбол.юа.

dezmond

Цитата: dobriyvecher від 14 Травень 2011, 20:46:28По АйСиТиВи будет идти - 100%
Зашибісь :)

На рахунок молоді, нафіг Блохін визвав основу молодіжки на товарняки з болгарами, якщо в них Євро через 2 дні???

dezmond

Сьогодні стартує Євро! Матч відкриття о 19:00 Білорусь Ісландія, також о 21:45 відбудеться матч за участю господаря турніру Данії, яка буде приймати Швейцарію. Я так зрозумів, що ці матчі по ICTV транслюватися не будуть, тому їх можна переглянути на ТРК Футбол.
Цитата: dezmond від 14 Травень 2011, 20:54:26На рахунок молоді, нафіг Блохін визвав основу молодіжки на товарняки з болгарами французами, якщо в них Євро через 2 дні???
Так він їх і не викликав.

dobriyvecher

Судя по группе у наших шансов на выход мало :(

BigShark

Цитата: dobriyvecher від 11 Червень 2011, 13:08:41
Судя по группе у наших шансов на выход мало :(
Надеюсь, второе место в группе вытянут. Матч с испанцами какого числа?

dezmond

#16
Цитата: dobriyvecher від 11 Червень 2011, 13:08:41
Судя по группе у наших шансов на выход мало :(
Наші налаштовані виключно на перемогу.
Цитата: BigShark від 11 Червень 2011, 13:48:45
Матч с испанцами какого числа?
15 з англійцями і 19 з іспанцями.

BigShark

Цитата: dezmond від 11 Червень 2011, 15:21:21
16 з англійцями і 19 з іспанцями.
Значит дело с выходом можно (и нужно) будет сделать до матча с испанцами.

dezmond

#18
Наші північні сусіди перемогли з рахунком 2:0 хоча ігровою ініціативою володіли ісландці. Все вирішила червона картка на 75 хв і пенальті, забив Воронков, який грає за Кривбас.
*Пішов дивитись Данія Швейцарія*

Другий матч був значно цікавіший як за грою так і за емоціями. Мінімальну перемогу здобули гості, єдиний м'яч забив швейцарський "Мессі" ім'я якому Шакірі. Пройшовши по центру 4-ох гравців скандинавів та змістившись ліворуч пробив точно в кут на початку другого тайму (48 хв). До речі Шакірі грав лише першу гру за молодіжку, всі ігри в нього були вже в національній команді, а йому лише 19 років. Також можна виділити голкіпера швейцарців Зоммера. Потянув 3-ох "мертвяків". І найспірніший момент виник вже на останній секунді матчу, форвард данців забив чистий, як на мене м'яч, але арбітр зарахував поза грою. Дивно, що відкриття відбулося саме перед цією грою. була прикольна вистава в стилі вікінгів під саундтрек з Біовульфа, а наш прапор, на фоні решти країн учасниць, виділявся найбільше, в усіх країнах є червоний колір окрім нашої.   

dezmond

Чехія 2:1 Україна
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

GQuake

Цитата: dezmond від 12 Червень 2011, 21:00:00
Чехія 2:1 Україна
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Не ожидал такого результата. А что теперь будет с Англией и Испанией? Это точно фейспалм.

dezmond

Іспанія 1:1 Англія найкращий результат для нас. Команди розпочали досить жваво, особливо англійці. Іспанська молодіжка навіть виглядала розгублено, хоча це тривало лише до 14 хв. Кутовий у іспанців, удар головою капітана команди Хаві Мартінеса, м'яч летів повз стійку, але там опинився Херера, який відкрив рахунок у матчі. І знову ігровою перевагою почали володіти англійці, але ж що за форварди у левів :o Роус якийсь дерев'яний: ні прийому, ні удару, навіть нормальної подачі зробити не може; Старідж взагалі був не помітний. Найнебезпечніший момент у англійців виник на при кінці першого тайму, м'яч в роздягальну міг забити все ж той Старідж, але Де Хеа парирував, все для цього зробив крайній захисник Кайл Вокер, пройшов по флангу, обіграв двох і видав шикарну передачу. Англійці йшли на другий тайм з оптимізмом, але що з ними сталося потім не зрозуміло. Бігали лише до 60 хв і потім віддали ініціативу іспанцям, навіть Вокер став грати не так гостро як завжди. Про те я побачив ту гру збірної Іспанії яку всі очікують, англійці зробили для цього все можливе. На полі в іспанців було три чемпіони світу: Хаві Мартінес, найкращий в іспанців, Хуан Мата і Боян Крікіч, який вийшов на заміну на 80 хв. Виникла навіть атака в стилі Барселони: швидка перепасовка, гра в стінку, коли вже всі думали, що буле удар ще один пас на Монтойю, який до речі є гравцем Барси, але той відправив м'яча в сітку не з тієї сторони. Іспанці вже почали гратися з однолітками з Англії, навіть фани допомагали в цьому, пам'ятаєте у Фіфа коли перемагаєш з різницею більше ніж в три м'ячі і довго перепасовувався зі своїми гравцями, то вболівальники починали скандувати Оле-Оле, от і сьогодні було так само. Ну й коли всі думали, що матч завершиться своїм логічним кінцем своє фінальне слово сказав Вокер, отримав м'яч на фланзі, прибрав захисника і віддав на Уелбека, всі думали, що було положення, всі окрім самого форварда і рахунок став 1:1. На тому матч і закінчився.

P.S. Оце так надрукував ;D   

Prol

Цитата: dezmond від 12 Червень 2011, 21:00:00Чехія 2:1 Україна
Ще й Степаненко вилетів  :( Надовго.

dezmond

Швейцарці вже однією ногою в півфіналі. А от Данія здаватися не хоче, не перед власними вболівальниками.
Швейцарія 2:0 Ісландія Данія 2:1 Білорусь.

Ох і складно буде з Іспанією :(
Без проблем Іспанія 2:0 Чехія. 

От так треба нам грати з чехами

MIXAIL_vasylykiv

Все таки надеемся что побьют сегодня Англию. А с испанцами нужна минмум ничья и ничья англия-чехия, или выигрыш англии. Фух, ну и комбинации :)

dezmond

Примарні наші шанси дуже примарні.

MIXAIL_vasylykiv

От испании не выиграют. Аривидерчи. А англия должна взуть чехов.

dobriyvecher

У Испанцев потенциально самая сильная сборная, те же резервисты Барсы довольно качественно играют. Вчера сложилось впечатление, что не хватало поддерки полузащитников в штрафной сопеника. Подключения Белого и Коноплянки были, но остальные терялись. Гармаш в парочке моментов классно подключался, а вот нападение было слабым, только когда вышел Зозуля и Ярмола, получилось кое что спереди. Короче да, шансы минимальные, разве что обыграем Испанцев 3:0, может тогда со второго места выйдем, хотя это более чем невероятный сценарий.

2-я группа конечно совсем лафовая, даже Беларусы имеют шансы выйти, непонятно, как можно было сделать такой жребий, закинув все сильнейшие команды в одну группу.

Prol

Цитата: dobriyvecher від 16 Червень 2011, 11:30:10Короче да, шансы минимальные, разве что обыграем Испанцев 3:0, может тогда со второго места выйдем, хотя это более чем невероятный сценарий.
Чтоб пройти дальше, надо обыгрывать испанцев хоть в один мяч и чтоб вторая пара играла вничью. Тогда у троих команд по 4 очка и, по идее, решающее значение будет иметь разница мячей. В таком случае у чехов "-1", у испанцев "+1" у нас "0". А чтоб занять первое место, надо испанцев обыгрывать с разницей в два мяча.
Цитата: dobriyvecher від 16 Червень 2011, 11:30:10непонятно, как можно было сделать такой жребий, закинув все сильнейшие команды в одну группу.
Ну, во-первых, жребий был слепой. Во-вторых, кто сказал, что пара Дания/Швейцария слабее пары Чехия/Украина?

dezmond

LOL Програти з рахунком 3:0 здобути 3 очка і вийти в півфінал :D
Ісландія 3:1 Данія
Білорусь 0:3 Швейцарія

GQuake

Цитата: dezmond від 18 Червень 2011, 23:46:11
LOL Програти з рахунком 3:0 здобути 3 очка і вийти в півфінал :D
Ісландія 3:1 Данія
Білорусь 0:3 Швейцарія

:o ;D

dobriyvecher


dezmond

Цитата: GQuake від 18 Червень 2011, 23:52:19
:o ;D
Найжалюгідніша команда групи, та нехай пробачать мене фани Білорусії. Іспанія їх винесе, дай Бог, щоб виносила Україна :%)

А от Швейцарія програє відразу в півфіналі ;)
Цитатаhttp://korrespondent.net/sport/football/1230434-evro-2011-shvejcariya-i-daniya-idut-v-polufinal-belarus-vyletaet
Фейк, брехня. Я з сайту УЄФА інфу брав.


dezmond

Тільки в мене відвернуло бажання дивитись цей матч ??? >:( :(

Я перед матчем казав, що або ми їх 2:0 або вони нас.

dobriyvecher

Процитирую свой твит

"Наша футбольная молодежка - это конечно полный facepalm, все таки перехвалили их сильно."

Нет игры, а на фоне нормальных команд вообще никакие. А испанцы в стиле Барсы играют, хотя и мастера из них не такие как те же Хави, Иньеста, Месси, Вилья и др, но при этом чувствуется школа и организация игры очень высокая и чувствуется, что это будущее у них не пропадет.

dezmond

А я процитую Петра Бампера
"Наші хлопці молодці, їм просто не щастить" :D
Шкода вболівальників, на всіх матчах в нас була божевільна підтримка, ніби грали в себе вдома. Підтримували навіть коли програвали на 90 хв 3:0, а в матчі з Англією навіть скандували молодці, на їхньому місці я б щось інше скандував ;)

Prol

Цитата: dezmond від 19 Червень 2011, 23:38:56а в матчі з Англією навіть скандували молодці, на їхньому місці я б щось інше скандував
А може вони Англії скандували?  ;D

AlejandroSuentes

к сожалению "нашим чемпионам" указали место... Обидно черт возьми  >:(
За мир во всем мире

dezmond

А чехи молодці, програвали 0:1 до 89 хв, а перемогли 2:1.
Цитата: dezmond від 13 Червень 2011, 00:01:20пам'ятаєте у Фіфа коли перемагаєш з різницею більше ніж в три м'ячі і довго перепасовувався зі своїми гравцями, то вболівальники починали скандувати Оле-Оле, от і сьогодні було так само.
Всі чули це скандування вчорашньому матчі :)

dezmond

Цитата: dezmond від 18 Червень 2011, 23:56:47
Найжалюгідніша команда групи
Може й групи, але не турніру. Знімаю капелюха перед білоруською збірною. Лише 5 хв не вистачило до фіналу.
Испания U-21 - Беларусь U-21 3:1 (в дополнительное время)
Голы: Адриан, 89, 105, Хеффрен, 113 - Воронков, 38


BigShark

Цитата: dezmond від 22 Червень 2011, 21:33:37
Може й групи, але не турніру. Знімаю капелюха перед білоруською збірною. Лише 5 хв не вистачило до фіналу.
Испания U-21 - Беларусь U-21 3:1 (в дополнительное время)
Голы: Адриан, 89, 105, Хеффрен, 113 - Воронков, 38
Белорусы хоть и держались, но им ОЧЕНЬ сильно везло, счет 3-1 должен был быть еще в основное время, если судить по игре.

dezmond

Скоро фінал. Ставлю на Швейцарію.
ЧЕ U-21: беларусы — третьи в Европе
;D Красавці

dobriyvecher

Ух, Испания 2-й гол какой забивает, словили вратаря. По ходу сейчас в футболе Испания диктует моду на всех уровнях, чемпионы Европы, мира, победители ЛЧ и вот теперь чемпионы на Евро до 21. По сути выиграли все что только можно.