Динамо Київ

Автор Sir_Lanselot, 01 Лютий 2008, 19:07:58

Попередня тема - Наступна тема

Sir_Lanselot

В дні, коли в найтитулованішому футбольному клубі України нагрянули кардинальні зміни, я пропоную всім охочим обговорити майбутнє динамівців. Доречі, вітаю свіх фанів Динамо з перемогою на Кубку Першого Каналу. Оце матч. Скільки нервів, свільки валідолу.
В оцікуванні дива.....

Dronic

Так , справді матч видався промто неймовірним....Динамо вибороли перемогу і стали переможцями турніру,з цим я їх і вітаю. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

An

Цитата: Sir_Lanselot від 01 Лютий 2008, 19:07:58Оце матч. Скільки нервів, свільки валідолу.

Да уж. Этот матч, во всяком случае с 80 по 120 минуты плюс пенальти, не назовеш скучным. Такие матчи надолго запоминаются. А Шовковский - молодец.
Удачи Динамо и в дальнейшем.
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

Lagovas

Шовковский опять доказал что он пока лучший среди вротарей професиональных украинских клубов держит пенальти.

Sir_Lanselot

Остання новина: Гаран Гавранчич, сербський центральний захисник після семи років в Динамо відданий в оренду в ПАОК до кінця сезону.
Нарешті. ИМХО
В оцікуванні дива.....

Sir_Lanselot

І ще новини: бразильські плеймейкер Діого Рінкон та нападник Клебер будуть віідані в оренду бразильським клубам. Основна причина цього рішення - зайва вага футболістів :o. справжня - списати лишній баласт
В оцікуванні дива.....

FalseMan

Цитата: Sir_Lanselot від 09 Лютий 2008, 21:12:39
І ще новини: бразильські плеймейкер Діого Рінкон та нападник Клебер будуть віідані в оренду бразильським клубам. Основна причина цього рішення - зайва вага футболістів :o. справжня - списати лишній баласт
Они и правда ничего не делали путного. Хотя Клебера я бы оставил.



Динамо forever!

r3

Цитата: Sir_Lanselot від 01 Лютий 2008, 19:07:58
Оце матч. Скільки нервів, свільки валідолу.
А победу добыли в лотереи.

Vi.C.Tor

а молодцы однако. вот еслиб они проснулись с первых минут а не после пропущеного . зато доказали что забивать умеют, а шахтарь не умеет

Цитата
Основна причина цього рішення - зайва вага футболістів

под роналду закосили? чем шире футболист тем он дороже : )
остывший финский парень

Prol

Цитата: r3А победу добыли в лотереи.
Если бы не слабоквалифицированный судья, до серии  пеналти дело бы не дошло  ;)

Sir_Lanselot

Можливо. Проте, рефері в кінці матчу втратив контроль над матчем. А виграна лотерея свідчить, що СаШо ще достойний голкіпер, динамівська молодь може і буде витісняти динозаврів з основи, і психологічяеий стан Динамо на сносному рівні. При цьому в грі ще небуло Бангура, який доволі гарно вписався в основу при Дим'яненку та Діакате
В оцікуванні дива.....

Sir_Lanselot

Бразильський форфард Динамо Клебер до кінця сезону буде зкидати зайву вагу в бразильському Палмейрасі. Отож, заверніть і доставте. Чекаю коментарів...
В оцікуванні дива.....

KJIuM

Цитата: Sir_Lanselot від 15 Лютий 2008, 17:11:34
Бразильський форфард Динамо Клебер до кінця сезону буде зкидати зайву вагу в бразильському Палмейрасі. Отож, заверніть і доставте. Чекаю коментарів...
ИМХО, Динамо от этого ничего не потеряет, самый не любимый "игрок" в ДК - это Клебер. :P
П.С. Бангура красавчик, вот этот парень действительно в футбол играет.  8)
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Spiker

Цитата: KJIuM від 15 Лютий 2008, 23:43:24
ИМХО, Динамо от этого ничего не потеряет, самый не любимый "игрок" в ДК - это Клебер. :P
П.С. Бангура красавчик, вот этот парень действительно в футбол играет.  8)
а как по мне, так Клебер уж получше чем вечноиграющий ниначтонеспособный и вобще непонятно шо Шацких  >:( Бангура и Диакате действительно показывают неплохую игру!                                               
Безалкогольное пиво - путь к искуственной женщине!

Sir_Lanselot

Ну, Шацьких це взагалі футбольний феномен! Мабуть немає в світі ще такого професійного футболіста, який немає навіть малійших натяків на техніку прийому м'яча... Але погодьтеся, голи потрібні він деколи забиває. Але Кравець, Бангура І Мілевський при Сьоміну його посадять на лавку. ИМХО
В оцікуванні дива.....

Sir_Lanselot

#15
Не долго музыка играла, недолго фра Ринкон питал нежежды на то, что он всё-таки сможет остаться в лавах Динамо. Сёмину он показался ненужным и с подачи Суркиса Диого будет год зищищать флаг Кориантиса на правах оренды.
Ранее посланый по направлению Бразилия=>Палмейрас Клебер решил громко хлопнуть дверью! Он стал обвинять руководство клуба в невыплате халявных зароботной платы и непродаже його в Ювентус. 
З.Ы. За помилки не сваріть: перший пост російською
Доречі, зовсім забув, пропоную обговорити цю подію
В оцікуванні дива.....

Prol

#16
Цитатасамый не любимый "игрок" в ДК - это Клебер.
Что, симулянт и провокатор?  :D В Шахтере такие еще остались  ;D
Цитата: Sir_LanselotНу, Шацьких це взагалі футбольний феномен!
Зате не симулянт - мужик!  :)
Цитата: SpikerБангура и Диакате действительно показывают неплохую игру!
На счет Диакате у меня в памяти только воспоминания о забитых из-под него голах в ЧУ  ;)
Цитата: Sir_LanselotОн стал обвинять руководство клуба в невыплате халявных зароботной платы и непродаже його в Ювентус.
Боян. Ці обвинувачення вже спростував агент Клебера.
ЦитатаЗ.Ы. За помилки не сваріть: перший пост російською Доречі, зовсім забув, пропоную обговорити цю подію
Яку подію? Перший пост російсью? З якого дива?

KJIuM

Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 09:21:50
Что, симулянт и провокатор?  :D
Именно  :), игры - 0.
Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 09:21:50
:D В Шахтере такие еще остались  ;D
А были вообще?
Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 09:21:50
На счет Диакате у меня в памяти только воспоминания о забитых из-под него голах в ЧУ  ;)
А мне запомнился только удалением в одном из своих первых матчей (как бы не в дебютном...)
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Prol

ЦитатаА были вообще?
:o Конечно. И не мало. Симулянты - чуть ли не каждый, но №1 - Срна. Провокаторы - Брандау (этот №1), Фернандиньо.

KJIuM

Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 10:30:12
:o Конечно. И не мало. Симулянты - чуть ли не каждый, но №1 - Срна.
:o, Срна просто так никогда не падает, отличный игрок, имхо - самый лучший игрок в ШД.
Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 10:30:12
Провокаторы - Брандау (этот №1)
тут no comment
Цитата: Prol від 20 Лютий 2008, 10:30:12
Фернандиньо.
Кого он провоцирует?  :o
П.С. Игроков ШД обсуждаем в соотвтетсвующей теме.  :)
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Prol

Цитата: KJIuMСрна просто так никогда не падает,
LOL! Это даже не имхо. Падает от любого не удобного для него контакта и корячится буд то ногу сломали.
Цитататут no comment
Согласен, неуважение Брандау к соперникам даже доказывать не нужно  :D
ЦитатаКого он провоцирует?
Провокатор и грубиян - одно и тоже, т.к. своей грубостью он провоцирует ответную грубость.

Корсар II

Я думаю, що Динамо Київ ще покаже свою найкращу гру. І новий тренер ім допоможе.

Miron_Y

Цитата: Корсар II від 20 Лютий 2008, 19:23:15
Я думаю, що Динамо Київ ще покаже свою найкращу гру. І новий тренер ім допоможе.
Рады будем видеть в Днепре. Во у вас сайт клуба прикольный. Сразил счет предстоящего матча, я не голосовал  :D
http://www.fcdynamo.kiev.ua/ru/dynamo/predictions/?match=2928

Sir_Lanselot

Дааааа. Гарні прогнози, оптимістичні... Від цієї гри залежить подальша доля в чемпіонаті, це точно.
В оцікуванні дива.....

angel_

все равно думаю что Динамо поборется за чемпионство или минимум второе место!!!
Core2Duo E6300@1.86 / Asus P5B-E / EVGA 8000GTX /  2 x DDR2-800 2Gb Aeneon / Seagate ST3500630AS 500Gb / Nec ND7170S-OB DVD-RW / ATX Colorsit A9006-C4 / Sirtec High power HP-500A12S 500W / Samsung SyncMaster 215TW / Logitech MX518 / Logitech Media Keyboart Elite /

KJIuM

Цитата: angel_ від 02 Березень 2008, 12:06:10
все равно думаю что Динамо поборется за чемпионство или минимум второе место!!!
Сегодня будет неплохой экзамен для ДК! Думаю будет очень интересный матч.
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

angel_

Всех фанатов ДК с ПОБЕДОООООЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Core2Duo E6300@1.86 / Asus P5B-E / EVGA 8000GTX /  2 x DDR2-800 2Gb Aeneon / Seagate ST3500630AS 500Gb / Nec ND7170S-OB DVD-RW / ATX Colorsit A9006-C4 / Sirtec High power HP-500A12S 500W / Samsung SyncMaster 215TW / Logitech MX518 / Logitech Media Keyboart Elite /

Sir_Lanselot

#27
Цитата: angel_ від 02 Березень 2008, 18:00:37
Всех фанатов ДК с ПОБЕДОООООЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Опередив. :D Всетаки пророчими виявилися прогнози рахунку на офсайті, але в іншу сторону. :D :D :D
Слад Динамо: Шовковский, Допилка, Гиоане, Корреа(4), Бангура(36), Михалик, О. Гусев(63), Кравец(75), Несмачный, Нинкович, Юссуф.
Динамо постало з попелу... і готове до перемог
В оцікуванні дива.....

giena

Действительно молодцы...
Цитата: Sir_Lanselot від 02 Березень 2008, 18:18:34
Динамо постало з попелу... і готове до перемог
ИМХО: про это говорить еще рановато... Пусть покажут подобную(или не худшую) игру в последующих матчах - тогда и я, снова, начну в них верить...
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

An

С победой Динамо!
Так держать!
Играли бы так до конца чемпионата и все будет в норме.
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

Sir_Lanselot

Да, Динамо на волоску було від поразки. Мабуть зіграло вилучення.
Всіх фанів ДК з перемогою і тимчасовим першим місцем :D
В оцікуванні дива.....

Alkogolik

Цитата: Sir_Lanselot від 09 Березень 2008, 11:00:26
Да, Динамо на волоску було від поразки. Мабуть зіграло вилучення.
Всіх фанів ДК з перемогою і тимчасовим першим місцем :D

На волоске.... :D посмеялса,у метала кроме гола и ещо одного опасного удара во втором тайме не чего не было,я уверен и так бы отыгрались бы.
ФК Динамо Киев ---Чемпион!!!

Sir_Lanselot

Можливо, в твоїх словах є доля істини. Але всеодно приємно, що динамівці після дурного гололу у власні ворота показали свою силу. Це мене дуже тішить. Та вхагалі, з приходом Сьоміна малюнок гри набув зовсім іншого характеру: старі-добрі контратаки, міцна оборона :D :D, шанс молодим проявити себе.
В оцікуванні дива.....

An

Выиграть то выиграли, но играя против 10 должны были забивать голов 5.
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

DadDy_DRG

Сашо вже давно пора мiняти, а то вiн останнi 10 рокiв тiльки тупить !!! (згадайте 1/4 ЛЧ 98 року)

Корсар II

Цитата: DadDy_DRG від 09 Березень 2008, 14:06:04
Сашо вже давно пора мiняти, а то вiн останнi 10 рокiв тiльки тупить !!! (згадайте 1/4 ЛЧ 98 року)

Сашо треба міняти я з тобою згоден. Він допустив помилки. Я нерозумію як можна пропустити такий м'яч. ??? Але якщо через помилки міняти кожного гравця то небуде кому грати в ДК. Якби ДК грав в Англії то клуб був би на заді. І програвав ДК із рахунками не менше, як 4:0 не в пользу ДК. Я веду до того, що треба шукати молодого голкіпера, який зміне Шовковського. І буде краще стояти на воротах за Сашо. Бо немає смислу класти такого, як Сашо, бо результат буде такий самий. І треба новому тренері більше надавляти на командну гру. Зараз в ДК не дуже добра командна гра.

Sir_Lanselot

Тільки де ж його взяти? Щодо командної гри Динамо, то зараз не варто судити якість гри, бо Сьомін мало часу мав на постановку нової команди. повінстю судити про нове Динамо будемо судити в новому сезоні після літа. Доречі, динамівці на ДРУГОМУ місці.
В оцікуванні дива.....

Prol

Цитата: DadDy_DRG від 09 Березень 2008, 14:06:04
Сашо вже давно пора мiняти, а то вiн останнi 10 рокiв тiльки тупить !!! (згадайте 1/4 ЛЧ 98 року)

Ги-ги-ги  :D Намагаюся згадати помилки Сашо в тих матчах, але не можу. "Останні 10 років тупить" - лол! Останні 12 років воротаря краще за нього в Україні не було. Те, що завдяки саме йому Динамо та збірна одержували деякі важливі перемоги, згадувати непристойно?
Цитата: Корсар IIЯ нерозумію як можна пропустити такий м'яч.
Це через те, о сам не був воротарем  ;)
Цитата: Корсар IIЯкби ДК грав в Англії то клуб був би на заді.
Ось кажеш, що Сашо помиляється і його треба міняти. Ти помиляєшся, коли пишеш, а деякі речення взагалі не зрозумілі, може тобі треба заборонити писати на форумі? :D

Корсар II

Цитата: Prol від 11 Березень 2008, 08:26:50
Ось кажеш, що Сашо помиляється і його треба міняти. Ти помиляєшся, коли пишеш, а деякі речення взагалі не зрозумілі, може тобі треба заборонити писати на форумі? :D
Якщо його не міняти то треба звертати на треніровках більше уваги, щоб він більше працював із м'ячом.

Sir_Lanselot

Цитата: Корсар II від 11 Березень 2008, 14:30:03
Якщо його не міняти то треба звертати на треніровках більше уваги, щоб він більше працював із м'ячом.
А ти що був на тренуванні ДК і бачив чим там займається СаШо??? :D Помилки роблять всі. Чого вартий Лев Яшин. В першому своєму матчі він пропустив гол від воротаря супурника, коли той вибивав м'яч від воріт через дитячу помилку. Запам'ятай! воротар на полі один. Чим більше він грає, тим більше його надійність.
В оцікуванні дива.....

Корсар II

Гра голкіпера залежить від него і від його команди. Роби висновки Sir_Lanselot.  >:(

KJIuM

#41
"Карпаты" ведут 1:0, если никого не выгонят с поля, матч обещает быть интересным.
Upd 0. Карпаты 1:1 Динамо
Upd 1. Карпаты 1:2 Динамо
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Sir_Lanselot

Фууууу, 1-2, виграли, ура, Карпати - молодці, хороша гра, безкомпромісна гра. Будемо чекати результатів Шахтаря та Металіста ;)
В оцікуванні дива.....

Корсар II

#43
Шахтер   4 : 1   Металлист
Нажаль Шахтер виграв. :'(

Таблиця із сайту Динамо Київ
http://www.fcdynamo.kiev.ua/ru/dynamo/games?type=1

DadDy_DRG

Цитата: Prol від 11 Березень 2008, 08:26:50
Ги-ги-ги  :D Намагаюся згадати помилки Сашо в тих матчах, але не можу. "Останні 10 років тупить" - лол! Останні 12 років воротаря краще за нього в Україні не було. Те, що завдяки саме йому Динамо та збірна одержували деякі важливі перемоги, згадувати непристойно
18 березня 1998 року. Динамо (К) - Ювентус 1:4.
Там Сашо тупив як рiдненький :D 

Корсар II

Цитата: DadDy_DRG від 16 Березень 2008, 15:01:14
18 березня 1998 року. Динамо (К) - Ювентус 1:4.
Там Сашо тупив як рiдненький :D 
Хвати. >:( Сашо робить помилки 8). Але якщо ти фан Динамо Київ  то згадай приємне.
Згадай, як він відбивав пенальті в фіналі кубку Першого Каналу.
Якщо ні то догадайся сам...  8)   

KJIuM

Цитата: Корсар II від 16 Березень 2008, 14:40:40
Шахтер   4 : 1   Металлист
Нажаль Шахтер виграв. :'(
Что это значит?  >:(
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

DadDy_DRG

Цитата: Корсар II від 16 Березень 2008, 15:15:29
Хвати. >:( Сашо робить помилки 8). Але якщо ти фан Динамо Київ  то згадай приємне.
Згадай, як він відбивав пенальті в фіналі кубку Першого Каналу.
Якщо ні то догадайся сам...  8)   
Я фан Динамо, а не Сашо. Вiн багато зробив для команди, але потрiбно вже шукати замiну. Чомусь всi мiняются, а Сашо не змiнний  :-[     

Prol

Цитата: DadDy_DRG від 16 Березень 2008, 15:01:14
18 березня 1998 року. Динамо (К) - Ювентус 1:4.
Там Сашо тупив як рiдненький :D 
Там вся команда грала стоячи, не було ніякого супротиву перед суперником. Нема чого в програші звинувачувати голкіпера.

FalseMan

Цитата: KJIuM від 16 Березень 2008, 17:44:13
Что это значит?  >:(
Тут просто фаны Динамо собрались а не Шахтера, если не заметно ;)