Во что Вы играете в данный момент?

Автор eQui, 13 Вересень 2007, 14:57:35

Попередня тема - Наступна тема

Как вы сейчас играете?

Во все новинки по-возможности, как и раньше
В некоторые интересующие проекты, интерес к играм уже не тот
Играю в КС, Доту, КОД, Батлфилд и свои олдскульные проекты
Смотрю на Ютубе прохождение игр, сам потчи не играю
Раньше играл, теперь перестал
В интересующие проекты, но интерес прежний
Перепрохожу старые игры.

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 29 Липень 2023, 22:24:54Натиснув у грі "Тильду" - нічого не відбулося.
Які часи - такі і ігри)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Наново перепройти з ресурсами
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

GA-EV3

Цитата: T1000 від 30 Липень 2023, 01:15:06Наново перепройти з ресурсами
Гра гарна, але того не варта. Навіть не тому, що вона недостатньо гарна, а тому, що є багато інших достатньо гарних ігор.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 31 Липень 2023, 09:25:41Гра гарна, але того не варта. Навіть не тому, що вона недостатньо гарна, а тому, що є багато інших достатньо гарних ігор.
Вмикай чити і отримуй задоволення далі!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

 Коли в мене траплялася крива гра, то я додивлявся її на ютубі. А гру таку видяляв.
 Хай вчаться нормально робити. :P
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 31 Липень 2023, 11:13:38Вмикай чити і отримуй задоволення далі!
Якими методом, якщо консоль не вмикається?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 02 Серпень 2023, 07:35:41Якими методом, якщо консоль не вмикається?
спробуй Wemod, я вже десь 5 років ним користуюсь - майже до всіх ігор має чити
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Dantes Inferno(60 fps) пройшов.
Dead Space 1-2-3.
Купив собі ЕА access за 120 грн на бокс. На місяць. Не ідеально, але непогано.
 Перші 2 дедспейси пробіг. Друга гірше , коридори, безкінечний стробоскоп  у мозок( це типу круто, нагнітає). В кінці місцева немезида. Але можна було б зробити рімейк і другої частини. Хоча моглиб зашити ДЛЦ, у другій воно сюжетне - Severed/Тут ми біжимо задом наперед по локаціям з основної гри. Ну нічого.
 Третю буду.
 На xbox sidious s всі дедспейси ідуть в 60 к.с. по прискоренню.
 У мене 30  :'(  Хоча іграбельно.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Гордон

Saints Row 2022 DLC
Terminator Resistance DLC
Mad max- перепрохожу
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

Dmytro

RDR Online - неплохо, есть чем заняться даже без пвп, если боевка, природа и занятия из основной сюжетной игры понравились - рекомендую. Та и пвп разное есть - например соревнования по рыбалке или фотоохоте.
Наверно идеальная игра под пивас или даже крепче - спокойно, красиво. Можно бухатьв баре вместе с ГГ).
Кикает с сервака если бездействие 15 минут вроде .
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

T1000

Quantum break.(гейпас)
 На диво зайшло! Сподобалось. У грі космічний сюжет. Закрутили як могли. Перипетії в часі ;D  Чому я раніше не запускав?
Але є мінуса.
1. Це графіка. На боксі старому виглядає досить погано. Якась грязюка на екрані, зображення бува грає, або розвалюється.
2. Читання. О !Це страшне. Сам текст написаний досить професійно, гарно. Але його ну занадто багато. Там де вистачило б сторінки, так їх там 5!  причому видно, шо інколи одне і те саме розповідають. Можна було б скоротити.
 Загалом нормальна гра. Грав повністю на англіцькому.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

T1000

Ryse son of rome(гейпас)
Нормально. Тільки хотілося б 60 фпс, чого не завезли.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]


GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: GA-EV3 від 27 Жовтень 2023, 21:21:45На що це впливає?
На те, що захотівши купити цю гру, краще цього не робити

Vlad1

#5866
Я придбав у 2007  ;)
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

[Raymond]


T1000

Timeshift це ще більш-менш нормальна гра від кацапів. На той момент вони ще не були настільки зазомбовані. Я теж її грав років 13 назад.  Там можна застрять в одному місці...  На 2600xt 256мб до речі
 А от така гра як "Inversion"(2013) від тих же орків - оце вже калічне лайно. І по сюжету  і по реалізації. Напевно в них майже нічого путьного після 2010 більше не виходило. Можу згадати ще космічних рейнджерів і все. Корупція вбила російський ігропром. І вова. 
 Ага, рейнджери вийшли ще в 2002 . Тоді все було більш-менш...
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]


aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 29 Жовтень 2023, 19:31:59Про що саме твоє але?
Про те, що це американська компанія, а не російська.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

#5874
Цитата: GA-EV3 від 01 Листопад 2023, 13:38:09Про те, що це американська компанія, а не російська.
Перше речення з Вікіпедії:
американський розробник і видавець відеоігор, заснований у Петербурзі у 2001 році зі штаб-квартирою у Форт-Лодердейлі, Флорида.

Як на мене, цього достатньо, щоб повторити моє твердження - "росіяни". І що краще не купити їхню гру, ніж купити.

[Raymond]

До речі, сумно, що Embracer Group купили 4A Games через Saber

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 01 Листопад 2023, 15:57:13До речі, сумно, що Embracer Group купили 4A Games через Saber
В чому зміст суму?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: GA-EV3 від 01 Листопад 2023, 17:36:00В чому зміст суму?
Цитата: [Raymond] від 01 Листопад 2023, 15:22:25Перше речення з Вікіпедії:
американський розробник і видавець відеоігор, заснований у Петербурзі у 2001 році зі штаб-квартирою у Форт-Лодердейлі, Флорида.

Як на мене, цього достатньо, щоб повторити моє твердження - "росіяни". І що краще не купити їхню гру, ніж купити.

Одна з найкращих українських студій у цій самій структурі. Мені цього достатньо для суму

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 01 Листопад 2023, 19:40:59Одна з найкращих українських студій у цій самій структурі. Мені цього достатньо для суму
Що там російський газ, вже не тече по українським трубам?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: GA-EV3 від 02 Листопад 2023, 19:49:59Що там російський газ, вже не тече по українським трубам?
Ок, давай відкинемо в сторону моральну сторону питання, спробуємо пошукати логіку. Чого ти очікував добитись цим повідомленням? Що я, почувши про газ (і очевидно, що мені це теж не подобається), визнаю, що купівля ігор у компаній, які пов'язані з росіянами не має викликати ніяких питань? І я вирішу, що купівля однієї з найкращих українських студій через російську Saber - це прекрасно?

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 02 Листопад 2023, 19:49:59Що там російський газ, вже не тече по українським трубам?
З наступного року перестане.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 02 Листопад 2023, 22:05:50Ок, давай відкинемо в сторону моральну сторону питання, спробуємо пошукати логіку. Чого ти очікував добитись цим повідомленням? Що я, почувши про газ (і очевидно, що мені це теж не подобається), визнаю, що купівля ігор у компаній, які пов'язані з росіянами не має викликати ніяких питань? І я вирішу, що купівля однієї з найкращих українських студій через російську Saber - це прекрасно?
Я сказав чітко і однозначно: Це американська компанія.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: GA-EV3 від 03 Листопад 2023, 18:53:32Я сказав чітко і однозначно: Це американська компанія.
1. Знов про логіку. Якщо ти "сказав чітко і однозначно: Це американська компанія.", чому взагалі почав згадувати про російський газ? Він же російський? А компанія - американська. Чи газ теж насправді американський? Чи компанія не настільки американська, щоб згадувати російський газ? Ти якось визначся.

2. Про росіян. Ти "чітко і однозначно" пишеш щось, що не стосується моїх слів. В якому з моїх повідомлень ти побачив слова про місце реєстрації компанії? Я сказав, що це росіяни. І ти б це побачив, якби справді прочитав кинуту тобою ж статтю Вікіпедії. Ось кілька цитат:
ЦитатаКомпанія Saber Interactive була заснована у 2001 році Андрєєм Йонесом, Метью Карчом і Антоном Крупкіним.[3][4] Разом вони створили ігровий 3D-рушій, зібрали команду художників із Санкт-Петербурга, росія, і почали працювати над своєю першою грою
Аж після 5 років існування компанії...
Цитата1 серпня 2016 року Saber Interactive відкрили свою першу внутрішню студію за межами росії
ЦитатаУ січні 2023 року у зв'язку з російським повномасштабним вторгненням в Україну і для того, щоб уникнути санкцій за співпрацю з російським ринком, Saber перевела своїх співробітників з Білорусі та росії в нову студію в Єревані, Вірменія.
Це дає право говорити "росіяни". Бо це так і є, де б вони не реєстрували свою компанію.

В мене думка проста. Якщо компанія заснована росіянами, якщо її основні офіси / команди розробки - до останнього моменту були в росії і були лише перенесені для обходу санкцій, я вважаю, що варто донести інформацію про цей російський слід, що це росіяни, де б їхня юр. особа не була зареєстрована. І я вважаю, що хоча б для частини українців, це може зменшити бажання купувати у них щось. Наприклад, ми з колегою так відмовилися від продукції JetBrains (і перелізли із PyCharm на VS Code). Хоча JetBrains і зареєстрована у Чехії. Тобі не обов'язково так само робити, я нікого не змушую, купляй що хочеш у росіян, але заперечувати настільки очевидний російський слід не вийде

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 04 Листопад 2023, 11:06:30Це дає право говорити "росіяни". Бо це так і є, де б вони не реєстрували свою компанію.
Так це вже інша історія. Це твоє власне відношення до людей по національній ознаці чи громадянству.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: GA-EV3 від 04 Листопад 2023, 23:13:35Так це вже інша історія. Це твоє власне відношення до людей по національній ознаці чи громадянству.
Якраз місце реєстрації компанії - інша історія. Я про локацію, громадянство і національність. Якщо тобі все ок - не маю ніяких питань
Цитата: [Raymond] від 04 Листопад 2023, 11:06:30я нікого не змушую, купляй що хочеш у росіян, але заперечувати настільки очевидний російський слід не вийде

GA-EV3

Цитата: [Raymond] від 04 Листопад 2023, 23:16:40Я про локацію, громадянство і національність. Якщо тобі все ок - не маю ніяких питань
Абсолютно ОК. В мене у сім'ї був не один телефон Siemens.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon

JetBrains не просто зареєстрована в Чехії. Вона там заснована. В далекому 2000 році. І податки завжди платила там. По своїй суті ніколи не була російською, хоч і заснована руськими (але не впевнений, що росіянами). І нарешті In response to the 2022 Russian invasion of Ukraine, the company suspended sales and R&D activities in Russia indefinitely as well as sales in Belarus.[17][18] Russian legal entity was liquidated on 21 February 2023.

Так що ви тупонули з перелізанням на доганяющий Мікрософт. Проте - зекономили )

[Raymond]

Цитата: Edd.Dragon від 05 Листопад 2023, 16:30:31JetBrains не просто зареєстрована в Чехії. Вона там заснована. В далекому 2000 році. І податки завжди платила там. По своїй суті ніколи не була російською, хоч і заснована руськими (але не впевнений, що росіянами). І нарешті In response to the 2022 Russian invasion of Ukraine, the company suspended sales and R&D activities in Russia indefinitely as well as sales in Belarus.[17][18] Russian legal entity was liquidated on 21 February 2023.

Так що ви тупонули з перелізанням на доганяющий Мікрософт. Проте - зекономили )
І мала офіси розробки в Петербурзі аж до середини 2022 року. На різних конференціях, подкастах, відео постійно були російські громадяни, які представляли компанію. Це були інженери і менеджери різного рівня. Від середнього до досить високого. Вони активно взаємодіяли з російськими освітніми онлайн-платформами. Мені цього всього достатньо. Повторюсь, нікого не переконую у тому, що тільки цей шлях - єдиний можливий. Просто навів приклад, де мною керувала подібна логіка, як і з Сейбер. Ну і VS Code для нас повністю перекрив все, що було раніше давав ПЧ. В моїх задачах не бачу жодного відставання. Я до нього досить швидко звик і він виявився навіть зручнішим

GA-EV3

Якщо купівля гри ТаймШифт призведе до збагачення бюджету РФ, то я проти купівлі цієї гри)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

T1000

AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

[Raymond]


Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

GA-EV3

Цитата: Vlad1 від 08 Листопад 2023, 20:26:53Російські ігри вбивають українців

;)

Люди заробляли гроші. В тому числі - і на транзиті російського газу. Скільки українців користується 1С?
Досить вже тягати віслюка за вуха.
До речі, зараз запустив War Thunder, дивлюся - український інтерфейс та ліцензійна угода, а там адреси: Кіпр та Угорщина. Чергові неправильні росіяни, які підтримують фашизм!
Чи навпаки, кляті гєйропейці з нерозумними хохлами підтримують агресора? Я вже заплутався.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Gaijin_Entertainment
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Гордон

i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

T1000

Resident Evil 2 Remake. Крута гра, давно її хотів.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

GA-EV3

Цитата: T1000 від 01 Грудень 2023, 22:48:05Resident Evil 2 Remake.
Було спробував, але не впорався із керуванням персонажу.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

T1000

Цитата: GA-EV3 від 02 Грудень 2023, 14:40:41Було спробував, але не впорався із керуванням персонажу.
У мене теж таке було. Коли гра вийшла в 2019, я одразу її встановив: на новий комп, в 60 фпс. Думаю пройду швиденько і все ;) А потім з"явилася та ДУРРА, шо ганяється. Я відклав цеглин. Теоретично, там йому 3-4 рази в башку стрельнуть і він сідає. У мене не виходило. Я закинув гру.
 Оце тільки знову вирішиів спробувати . Вийшло. Також я вибрав легкий рівень. На середньому я думаю є деякий дисбаланс. Боси дещо складні, мало патронів. Хоча я бачив на трубі як боссів вбивають ножем(?), зомбаків пробігають, тиран маже, і все проходження триває годину-півтори. Я так не зможу. Правда на середньому я таки подолав 1 сценарій.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 02 Грудень 2023, 14:40:41Було спробував, але не впорався із керуванням персонажу.
Какие именно - я сейчас играю, никаких сложностей не вижу.

Я на среднем играю, пока проходимо.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Гордон

Robocop Rogue city на ПК
Atomic Heart на XBOX GAME PASS
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti