Помогите пожалуйста разогнать процессор E5400

Автор Reqman, 13 Лютий 2010, 17:12:55

Попередня тема - Наступна тема

GradusNick

#50
999.8 Mhz максимальная частота,  AVG прыгает от 624, а минимальная частота = 50.6 Mhz.
Проверил работу процессора в ГТА 4 = 95-100%
Как мне переключить видеокарту на 3д частоту?

SilverK

Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 19:40:07Проверил работу процессора в ГТА 4 = 95-100%
Чого і добивалися... я так розумію процесор був розігнаний і завантажувався на 95-100% чи ти поставив на номінальні частоти?

GradusNick

#52
Ну вот разогнанный(3.5гц) он почему то только в ГТА полностью загружается, а в других аналогичных играх на 60-80%. При этом игра виснет при большом кол-ве персонажей(осады, столица города)... Думал что будучи разогнанным, он на "полную" не работал, оказывается всё в порядке. следовательно проблемы в видеокарте... =(
Частоту работы видеокарты каким способом можно изменить? и к чему это приведет? объясните пожалуйста

SilverK

Продуктивність процесора залежить не лише від його тактової частоти... До прикладу двоядерний Інтел Е2180 на 3,0 ГГц не буде працювати швидше ніж, двоядерний і3 2100, що працює на 3,1 ГГц. Тут грають роль багато факторів, більшість з яких я, навіть, не знаю. Ось можеш подивитися на порівняння двоядерних процесорів. Ніби і тут і там два ядра, але різниця продуктивності вдвічі, а то і більше, вища. Тож не дуже переймайся. Просто твій процесор вже старий (відносно) і для теперішніх ігор йому потрібно дещо більше, а ніж частота.

GradusNick

Ну я слышал что кол-во ядер только ухудшает общую производительность ПК. С этим разобрались =)
Что на счет видеокарты? Каким способом можно изменить ее частоту работы? Если можно...

SilverK

Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 20:39:57Ну я слышал что кол-во ядер только ухудшает общую производительность ПК.
:o Це де ти таке чув? Більша кількість ядер краще справляється з різними задачами. Навіщо тоді виробникам випускати багатоядерні процесори? Питання як виробник реалізував роботу цих ядер і цілого ЦП загалом ;)
Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 20:39:57Что на счет видеокарты?
А що відеокарта? Працює нормально, частоти коли треба піднімає, коли треба опускає... все добре.
Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 20:39:57Каким способом можно изменить ее частоту работы? Если можно...
Чому не можна... можна, використовуючи MSI Afterburner. Ця програма дозволяє розігнати відеокарту і керувати, практично, усіма її параметрами. Правда не бачу сенсу її розганяти, так як з твоїм процесором відеокарта навряд зможе завантажитися на повну, щоб у системі в цілому не вистачало саме відеопам'яті чи чогось зв'язаного з відеокартою. Тож можна подумати над заміною платформи або зменшенню вимог до якості графіки в іграх. ;)

GradusNick

Цитата
:o Це де ти таке чув? Більша кількість ядер краще справляється з різними задачами. Навіщо тоді виробникам випускати багатоядерні процесори? Питання як виробник реалізував роботу цих ядер і цілого ЦП загалом ;)
Немного не правильно выразился : Кол-во ядер увеличивает максимальный предел частоты работы процессора, но скорость работы уменьшается (может и ошибаюсь)
Спасибо за помощь! Подняли настроение и воодушевили =)

SilverK

Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 20:58:57Кол-во ядер увеличивает максимальный предел частоты работы процессора
Ну це не факт... До прикладу давніше була новина, в якій йшлося про те, що Celeron українські ентузіасти розігнали, близько, до 8,1 ГГц. При тому, що нові 4 ядерні процесори оверклокери розганяють до 7,8-7,9 ГГц... Тому це не завжди справджується.
Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 20:58:57Спасибо за помощь!
Немає за що... :)

DMX

Цитата: GradusNick від 20 Квітень 2012, 18:40:07Как мне переключить видеокарту на 3д частоту?
Як варіант проблема з самою відяхою, тому для чого вигадувати велосипед - карточку по гарантії здати.
А в номіналі, без розгону лаги теж в іграх є? І чи працює 3д в такому випадку чи він лагає лише при розгоні?
Position Of Power

GradusNick

Видео карта не разогнана. В играх ГТА4, масс эффект 2 и тд нормально всё. А в игре BSFG(онлайн мморпг) во время осады жутко лагает. Процессор в этот момент нагружен на 60-80%... что делать я уже не знаю...

DMX

Я мав на увазі якщо зняти розгін з проца, то лаги залишаються?
Position Of Power