Помогите выбрать ноутбук с экраном 13"-15" до 1100$

Автор Angelok, 28 Серпень 2008, 22:32:45

Попередня тема - Наступна тема

Angelok

Итак, есть денег до 1100$
Нужно:
небольшой вес и размер (это главное)
экран 15"wide (мот и 13"Wide есчё не решил)
Core 2 Duo
Нормальная видеокарта (кстати, кто знает как посмотреть, что в ноут можно вставлять свою видюху или нельзя)
Посоветуйте какую фирму смотреть, может даже и модель посоветуете??

Annihilator

#1
Измени название темы (при помощи кнопки "изменить" над первым постом темы, справа) на "Помогите выбрать ноутбук с экраном 13-15" до 1100$" или подобный.

Вот кстати подобная темя.

Миха

Цитата: Angelok від 28 Серпень 2008, 22:32:45
кстати, кто знает как посмотреть, что в ноут можно вставлять свою видюху или нельзя
нельзя, конечно
В случае атаки ботов - три красных свистка вверх.

FuzzyL

Цитата: Angelok від 28 Серпень 2008, 22:32:45
...есчё не решил)...
вот сначала реши что тебе надо, для чего тебе надо, а уж потом пытайся что-то подобрать. Судя по твоему посту тебе ноут не нужен. Купи себе комп + б/у КПК "на поковырять"
I want to be a tractor driver!

Annihilator

Заголовок подкорректирован. Если по теме, то Acer Aspire 5920G очень неплохой вариант за такие деньги.

Alex26

Буквально только что в другой теме уже советовал этот ноут http://www.rozetka.com.ua/ru/products/details/8867/


Сам наверное такой приобрету. И тебе советую. 

ManDrake

#6
Цитата: Alex26 від 01 Вересень 2008, 19:09:17
Буквально только что в другой теме уже советовал этот ноут http://www.rozetka.com.ua/ru/products/details/8867/


Сам наверное такой приобрету. И тебе советую. 
Угу, не найкращий процесор, пам'ять 667 МГц, інтегроване відео, яке може тисячу марків набере в 5-му марку - просто чудовий вибір. Коли за вказані 1100$ можна взяти з відеокартою на 6000 папуг і кращим процем. Перш ніж радити, треба подумати, що радиш і для чого.
Ось, та ж Тошиба, тільки набагато краща.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Alex26

Цитата: ManDrake від 02 Вересень 2008, 02:09:00
Угу, не найкращий процесор, пам'ять 667 МГц, інтегроване відео, яке може тисячу марків набере в 5-му марку - просто чудовий вибір. Коли за вказані 1100$ можна взяти з відеокартою на 6000 папуг і кращим процем. Перш ніж радити, треба подумати, що радиш і для чого.
Ось, та ж Тошиба, тільки набагато краща.

Согласен что эта модель тошибы очень хорошая.  А ты сам пользовался таким ноутом?

ManDrake

Цитата: Alex26 від 02 Вересень 2008, 18:57:45
Согласен что эта модель тошибы очень хорошая.  А ты сам пользовался таким ноутом?
Не пригадую такого. В своїх висновках і виборі керуюсь результатами оглядів та тестів перевірених видань, і я не памятаю жодного випадку коли в реальних задачах програвали комплектуючі, що в тестах займали хороші місця. Та й невже не зрозуміло, що інтегроване відео буде набагато слабкішим від нормальної дискретної відеокарти? А автору необхідно саме:
Цитата: Angelok від 28 Серпень 2008, 22:32:45
Итак, есть денег до 1100$
Нужно:
небольшой вес и размер (это главное)
экран 15"wide (мот и 13"Wide есчё не решил)
Core 2 Duo
Нормальная видеокарта (кстати, кто знает как посмотреть, что в ноут можно вставлять свою видюху или нельзя)
Посоветуйте какую фирму смотреть, может даже и модель посоветуете??
Звичайно я теж порадив ноут з АМДшним процесором, попри те, що автор просив Core 2 Duo, але тільки тому, що по продуктивності він кращий за інтелівські аналоги в даному ціновому діапазоні ноутбуків.
До речі, якщо я не помиляюсь, то префікс - Mobility має відношення лише до дискретних карт і починається здається з Х1300, а тут вона інтегрована в чіпсет, тобто покупців можливо намагаються обманути стосовно комплектації ноута.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Alex26

Цитата: ManDrake від 02 Вересень 2008, 20:08:55
В своїх висновках і виборі керуюсь результатами оглядів та тестів перевірених видань,

А каким изданиям можно доверять в этих вопросах?

ManDrake

#10
Цитата: Alex26 від 03 Вересень 2008, 18:47:04
А каким изданиям можно доверять в этих вопросах?
Зараз друковані купую рідко через відсутність вільного часу, ну крім ДПК, тому здебільшого в даний час коритуюсь інтернет-ресурсами: overclockers.ru, thg.ru, notebookcheck.net
Ось частина інфи про відео в ноуті, що ти радив із вказаних джерел:
http://www.overclockers.ru/hardnews/24893.shtml
http://www.notebookcheck.net/ATI-Radeon-Xpress-X1200.3775.0.html
На останньому ресурсі є порівняльні характеристики процесорів, відеокарт та й інфи про ноути загалом теж немало.
Ну і головна thg, на жаль не пам'ятаю, де там про 690-ий чіпсет пишуть.
http://www.thg.ru/
А взагалі-то це оффтоп.
Добавлено.

З. і. Alex26, оскільки ти теж надумав купувати ноут, то може поділишся з нами тим, для чого він тобі, та на яку суму розраховуєш?
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Alex26

Цитата: ManDrake від 03 Вересень 2008, 19:09:17

Alex26, оскільки ти теж надумав купувати ноут, то може поділишся з нами тим, для чого він тобі, та на яку суму розраховуєш?

Да, надумал я покупать ноутбук.  использовать на нем буду програмки типа word, powerpoint, ecxell.  Качать фильмы в инете, музыку слушать, иногда (очень редко) играть в игры (но на это не надо ориентироваться, так как я без этого спокойно могу прожить).  Сумма... Ну хотелось бы конечно чем подешевле, но если подвернется действительно стоящая вещ, то не пожалею выложить кровно наколенные сбережения )))

ManDrake

Цитата: Alex26 від 04 Вересень 2008, 18:31:44
Да, надумал я покупать ноутбук.  использовать на нем буду програмки типа word, powerpoint, ecxell.  Качать фильмы в инете, музыку слушать, иногда (очень редко) играть в игры (но на это не надо ориентироваться, так как я без этого спокойно могу прожить).  Сумма... Ну хотелось бы конечно чем подешевле, но если подвернется действительно стоящая вещ, то не пожалею выложить кровно наколенные сбережения )))
Ну з такими вимогами до апарата, можна брати любий, але я наприклад не бачу сенсу купувати ноут дешевше штуки баксів - на такому можна й терпимо грати, а не лише в ворді та інеті сидіти.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Alex26

Цитата: ManDrake від 04 Вересень 2008, 21:08:56
Ну з такими вимогами до апарата, можна брати любий, але я наприклад не бачу сенсу купувати ноут дешевше штуки баксів - на такому можна й терпимо грати, а не лише в ворді та інеті сидіти.

Ну любой не хочется, хочется качественный.  А если дорогой, то тогда уже и стильный должен быть ) Хотя, это, конечно, не самое главное