Допоможіть модифікувати FW 190.62 для ноутбука.

Автор RIPLEY, 25 Вересень 2009, 18:31:30

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

До недавна у мене на ноуті стояли модифіковані драйвери FW 182.06 але оскільки поставив деякі ігрові новинки, то виникла думка обновити відеодрайвер. Скачав з офсайту Нвідії самий новий FW 190.62 для Win7/Vista 32 bit. Для модифікації завжди користувався програмою HDMobilityModder.nVidia edition. На офсайті http://www.driverheaven.net/nvmodtool.php скачав останню версію модифікатора. Але тут мене чекало розчарування: модифікований драйвер система не розпізнала, при установці пише, що неможливо найти потрібні файли для встановлення. На форумі http://www.driverheaven.net/driverheaven-tools-discussion/ творці програми пояснювали цей глюк тим, що нібито нВідіа змінила свій інсталятор драйверів і команда модерів працює над цією проблемою. Ось цитата на англійській "Just wanted to give an update, i am working on a newer version and that should fix the problems with newer drivers. It looks like nVidia changed a lot of things in the newer driver versions, so the new version should work and will be released soon." З того часу минув вже майже місяць, а версія програми так і не обновилась  :(
В запасі у мене був ще один варіант - сайт http://www.laptopvideo2go.com/, де можна скачати ini-файл, щоб драйвер міг розпізнати ноутбучні відеокарти. Але знову прокол - після заміни ini-файла і операції по обновленню драйвера ( в даному випадку потрібно самому вказувати звідки ставити потрібний драйвер через "Обновить видеодрайвер"), система знову відмовилась ставити драйвер до моєї GF8600M GT  :'( Хоча раніше з цього ж таки сайту у мене модифікований inf працював безвідмовно. Можливо нВідіа й справді щось намутила в своїх нових інсталяторах до відеодрайверів?

Дуже прошу відгукнутись людей, котрі знають яким чином зараз можна модифіковувати звичайні (не ноутбучні) драйвери для мобільних карт GeForce?
Моя система Dell Inspiron 1720, GF 8600GT, Vista 32 bit.
Такий варіант як скачати офіційний ноутбучний драйвер із сайту нВідії мені не підходить, бо такий драйвер не піддається розгону (не можливо закріпити частоти в Ріві, постійно скидує). А на старому модифікованому FW 182.06 я розганяв своюю карту до 560/1100/950 (ЦП/шейдер/память).
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

FuzzyL

I want to be a tractor driver!

RIPLEY

FuzzyL, вже вкотре мене вражає ваша обізнаність в сфері ноутів!  ;)
Дуже дякую за допомогу, драйвери поставились, карта гониться без скидування частот.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV