Аватар / Avatar (2009)

Автор LoRDEP, 20 Листопад 2009, 21:39:34

Попередня тема - Наступна тема

Моя оцінка фільму...

Відмінно
Добре
Нормально
Погано
Жахливо
Не дивився

Настройщик

...и какие минимальные цены в IMAX

Prol


Настройщик


dobriyvecher


LoRDEP

В зв'язку з тим що завтра світова прем'єра фільму прохання будь які коментарі після перегляду стрічки ховати під спойлер.
Відкривайте спойлер на свій ризик  ;)
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


P.S. Квитки вже придбав, чекаю не дочекаюся на перегляд  :%)

Potter

Цитата: Prol від 15 Грудень 2009, 08:44:22
Ага. Особливо довжина рук та ніг  ;D

Хвост, хвост! :D

pohgejib

#106
Цитата: LoRDEP від 15 Грудень 2009, 20:10:21
P.S. Квитки вже придбав, чекаю не дочекаюся на перегляд  :%)
куди взяв? надіюсь на 3Д показ :)
Цитата: LoRDEP від 15 Грудень 2009, 20:10:21
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

___________
я за два дні маю дописати і здати курсач, щоб з чистою совістю прогуляти пятницю. надіюсь аватра вартий таких жертв :D
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Vader066

Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:14:17він навіть вказав з яких і детально про це розповів
ссилку можна?
Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

pohgejib

думаєш я згадаю що то було за інтервю і на якому ресурсі? памятаю згадувалися "танцующий з волками", "Зовите меня Джо", покахонтас.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:36:32"танцующий з волками", "Зовите меня Джо", покахонтас
То-то я смотрю аватары на "краснокожих" индейцев похожи. :D
Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:14:17куди взяв? надіюсь на 3Д показ
Так значит можно идти в любой 3D кинотеатр?
Цитата: Potter від 15 Грудень 2009, 21:50:03Хвост, хвост! Веселый
Цитата: Ivanko1 від 14 Грудень 2009, 19:06:08У Зои Салданы тоже есть хвост? Веселый
:D

pohgejib

Цитата: Ivanko1 від 15 Грудень 2009, 22:44:23
Так значит можно идти в любой 3D кинотеатр?
бажано в RealD або в IMAX 3D. решта технологій - відстій. плоскі картинки передній-задній план, в той час в аймаксі - повний ефект присутності, а завдяки спеціально проведеній кольорокорекції 3Д версії аватара також і точна кольоропередача і яскравість.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:59:37бажано в RealD або в IMAX 3D. решта технологій - відстій
:) Смотрел "Хмарно, часом фрікадельки" в "Баттерфляй-Петровка" в их "новом" 3D-зале - вроде ничё так, притензий к картинке незаметил. :)

Potter

#112
О, может в киностанцию3д сходить?! Пункт назначения классно выглядел... Правда, удовольствия на примерно 150грн.(я за двоих сразу прикидываю:)...

pohgejib

#113
головний саундтрек:

емоційна пісня, представляю які будуть плачІ в кінотеатрах :D
початок приспіву нагадує пісню селін діон з титаніка, що не є гуд. композитор налажав.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Лажа, хотелось чего-то более динамичного. А это титаник действительно. Для сопливых сцен пойдет.

Ivanko1

Кэмерон в одном из интервью сознался, что если фильм будет успешным в финансовом плане (а судя по раскрутке - оно так и будет) - мы увидим трилогию (и возможно приквелы - привет Лукасу, прим Иванко :)).

П.с. Кто хочет увидеть фильм раньше всех в Украине - гоу в Баттерфляй сегодня ночью! ;)

Potter

Цитата: Ivanko1 від 16 Грудень 2009, 11:59:17
Кэмерон в одном из интервью сознался, что если фильм будет успешным в финансовом плане (а судя по раскрутке - оно так и будет) - мы увидим трилогию (и возможно приквелы - привет Лукасу, прим Иванко :)).

Спасибо, КО

Цитата: LoRDEP від 06 Грудень 2009, 17:42:19
ГГ перейде на сторону На'ві через політичні мотиви/боротьбу за справедливість/закоханість. Допоможе розбити армію людей з найновішою технікою та зброєю за допомогою тваринок синьошкірих. Можливо залишиться на планеті На'віанців або загине за свободу аборигенів(в першому випадку можливе продовження).
:D ;D

Ivanko1


Prol

Цитата: LoRDEP від 15 Грудень 2009, 20:10:21Сьогодні вже читав рецензію в газеті, від журналістів яким пощастило переглянути фільм.
Я як почитаю такі відгуки, то з'являється враження, що я дивився інший фільм. Краще їх не читати. Давай вгадаю - "Сєгодня"?
Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:59:37бажано в RealD або в IMAX 3D.
А хіба у нас є інші?  ???

pohgejib

#119
про трилогію - баян, вже давно відомо. але нещодавно Кем уточнив, що продовження буде якщо фільм збере 700 лямів.
аватар поставив рекорд до виходу
ап
бюджет - 237 млн.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

#120
Цитата: pohgejib від 15 Грудень 2009, 22:14:17куди взяв? надіюсь на 3Д показ  :)
Звісно  ;) Imax 3D. Це вперше я переглядатиму фільм в такому форматі.
Цитата: Prol від 16 Грудень 2009, 14:31:12Я як почитаю такі відгуки, то з'являється враження, що я дивився інший фільм. Краще їх не читати. Давай вгадаю - "Сєгодня"?
Так  :)

P.S. Думаю можна розблокувати голосування  :%)

max.sim

Цитата: Potter від 15 Грудень 2009, 23:27:26
О, может в киностанцию3д сходить?! Пункт назначения классно выглядел... Правда, удовольствия на примерно 150грн.(я за двоих сразу прикидываю:)...
Это где? В Днепре в Dafi? Я там смотрел в одном зале Т4 - уныло, звук орёт, на экране какие-то полосы, как будто грязными руками залапали.  :)

Цитатаб*яяяяяяяяяяяяяяяяять!я <цензура!> когда увидел этот трейлер в 3д кинотеатре!это просто грондиозно было!это что то новое я такого ещё НЕРАЗУ не видел!я так хочу посмотреть этот фильм это просто п*здец как я хочу посмотреть этот фильм!господи неужели есть теперь то что я действительно с нетирпением хочу посмотреть!народ это будет супер круто!))
Школота детектед. ;) Если кто всерьёз принимает рецензию от такого "мастера слова" - то это печально. Этот чувак и букварь-то в своей жизни видел очень редко, не то что 3Д. А от слова "тавтология" он, скорее всего, впадёт в такой же ступор, как и в цитате.

pohgejib

#122
подумаєш, людина не стала стримувати емоції. що тут такого?
по-моєму, краще нехай буде така правдивість, ніж лже-обєктивність, якою більшість рецензій набиті повуха.
відгук людей, які прийшли з передпремєрного показу:
ЦитатаТолько что пришел с просмотра этого фильма. На мой взгляд, фильм замечательный. Видимо, и не только на мой. По крайней мере, зал аплодировал после завершения сеанса.
ЦитатаСмотрел в Imax coca cola в Москве, только вернулся, по впечатлениям: просто потрясающе красивый мир и культура народа Пандорры, честно говоря с середины фильма не хотелось чтобы повествование переключалось на людей, хотелось видеть только пандорианцев))Фильм оправдал все мои ожидания, я даже не заметил,как пролетели 2 часа 45 минут, хотелось еще и еще оставаться в этом мире, пойду ли еще-конечно, наверное в киностар SuperD зал, что на Теплом Стане.
В Imax смотрел впервые, но 3D фильмы смотрел почти все в Кронверк синема что недалеко от дома.Сидел не совсем по центру, но ребята разница есть ?и она существенна по сравнению с тем ,что я видел в обычном 3d.Яркость тоже была лучше чем в кронверке, но первые минут 20 невольно фокусировал взгляд на предметах расположенных на заднем плане, не знаю почему, но потом я влился прям в этот мир.Продолжение просто необходимо, Кэмерон создал прекрасную историю.
ЦитатаФильм шикарный,очень мощный! Недостаток один-хронометраж , еще минут 20-30 не помешало бы! В реальности на,ви не разу не усомнился, Аватар Джейка и Нейтири-просто п....ц как хороши! И да, зал апладировал!
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

HellraiserUA

Вопрос а в городе-герое Львове, можна глянуть в ЗD, я так понял, что фильм однозначно надо смотреть в объеме!
Сбили с ног сражайся - на коленях! Встать не можешь - лежа наступай

Ivanko1

Так, ну и где спойлеры? Что, никто ещё не ходил? ??? :%) :)

Fatum

У Львові в Кінопалаці є звичайне 3д,був на сеансі сьогодні.враження супер.фільм чудовий,є звичайно певні моменти..p.s.а ця наві така нічо)

pohgejib

Звичайний 3д це синьо-червонi окуляри?
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Fatum


Ivanko1

Цитата: Fatum від 17 Грудень 2009, 21:30:30угу
Картонки одноразовые?
Цитата: pohgejib від 17 Грудень 2009, 20:58:32Звичайний 3д це синьо-червонi окуляри?
В Баттерфляе выдавали увесистые такие, пластиковые вроде и стёклышки там какие-то интерестные, с возвратом. Это оно? :%)

Цитата: Ivanko1 від 17 Грудень 2009, 20:46:44Так, ну и где спойлеры?
На всякий случай поясню: я имел ввиду делится впечатлениями и ложить под спойлер обсуждения моментов фильма. ;)

Klaxonn

Цитата: Ivanko1 від 17 Грудень 2009, 21:47:24В Баттерфляе выдавали увесистые такие, пластиковые вроде и стёклышки там какие-то интерест
Ага, вроде поляризоваными называються


Ivanko1

Цитата: Klaxonn від 17 Грудень 2009, 21:57:19Ага, вроде поляризоваными называються
Да, они самые! :)
Цитата: Fatum від 17 Грудень 2009, 22:08:53вот такие
Не, там вроде немного не такие были (по форме).)))

Prol

Цитата: Ivanko1 від 18 Грудень 2009, 00:13:10Не, там вроде немного не такие были (по форме).)))
В киевском кинопалаце именно такие.
Кратко об Аватаре
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Guru of 3D

ктонить в курсе в Запорожье есть шанс увидеть это в 3D и где лучше?

dobriyvecher

Откройте уже голосовалку!

pohgejib

тільки що з перегляду imax 3D версії. зараз сам весь на емоціях, але все таки постараюся забути передінфарктий стан, викликаний звуком imax.
навіть не знаючи хто знімав стрічку можна в кожному кадрі побачити доволі знайомий почерк, все знято ефектно і круто, цікаво і водночас розумно. починаєш розуміти що такі кадри може знати тільки одна людина,  це людина яка жила фільмом практично все життя, з кожним роком відшліфовула сценарій до ідеалу, і зуміла так грамотно подати фільм, як цього більше ніхто не зуміє зробити.
думаєте ви по трейлері зрозуміли що буде у фільмі? а дзюськи!  :D події так закручені що не можливо здогадатися що буде в наступній сцені. кожна сцена-нова емоція. фільм-винос мозгів. 10/10
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#136
театральна версія помітно вирізана, особливо початок. дуже чекаю режисерки і допів в 1080р. але вона вийде десь в кінці весни (чогось мені так здається). протягом 2,5 години фільм не дає жодно моменту щоб розслабитися, все дуже логічно, послідовно і як наслідок цікаво.
також уточню технічну сторону показу аватару в київському ІМАХ. сильно розчарувало підігнане під весь екран зображення, вихідний розмір картинки був 2048х800, і розтягнення зображення сильно вплинуло на чіткість. тому вийшло, що на відміну від звичайного кінотеатру зображення зробилося чисте(бо цифрові носії а не плівка), але чіткість та сама >:(

також не помітив обіцяної кольорокорекції. зображення помітно темніше ніж мало б бути. ефект 3Д реалізований чудово. відчуваєш повний ефект присутності (який псується поганою чіткістю :(). звук шикарний, надзвичайно потужний і вражає кристальною чистотою. під час перегляду серце вискакувало з грудної клітки, мене кидало то в жар то в холод. попри чудовий сюжет фільм є чудовим атракціоном, і CG є на небаченому дотепер рівні. все ж погана чіткість не дала змогу повністю оцінити деталі.
____________
8,7/10 на IMDB  :D


Добавлено: 19 Грудень 2009, 11:52:52

ах так, забув сказати про дубляж - він дуже сподобався. якщо переклад трансформерів 2 мене напрягав, то тут все ідеально. мову наві - дублювали українські дублери, намагаючись видати тіж самі звуки, що були в оригіналі. все це "булькання" перекладалося внизу субтитрами.
гра акторів - на найвищому рівні. як люди та і наві грають дуже переконливо, придертися просто неможливо.

з часів виходу трейлера я замовчував сильний недолік стосовно деталей картинки. найкраще він проглядається на наступному кадрі:
це тизер (мужик намальований, слабо деталізований):

трейлер (мужик намальований, більш деталізований):

у фільмі ж я звернув увагу на цього дядька. він був непобритий і реальний! тому робим висновок що по трейлерах неможливо оцінити кінцеву якість картинки. так як над нею працювали останні 3 місяці (вересень-листопад).


Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

pohgejib Як думаєш на Аватар краще піти в IMAX чи в звичайний кінотеатр. Бо з твоїх слів про "розтягнуту картинку" щось мені перехотілося переплачувати.

pilotmax

Цитата: dezmond від 19 Грудень 2009, 14:17:11
pohgejib Як думаєш на Аватар краще піти в IMAX чи в звичайний кінотеатр. Бо з твоїх слів про "розтягнуту картинку" щось мені перехотілося переплачувати.
Это он при IMAX и говорил. На  сайте кинотеатра тоже жалуются, но им похоже побоку >:(

Annihilator


pohgejib

#140
Цитата: dezmond від 19 Грудень 2009, 14:17:11
pohgejib Як думаєш на Аватар краще піти в IMAX чи в звичайний кінотеатр. Бо з твоїх слів про "розтягнуту картинку" щось мені перехотілося переплачувати.
не спіши. його будуть крутити аж до лютого. зараз ще багато почнеться критики стосовно цього підгону зображення по висоті полотна.
я вірю що вони повернуть початкове співвідношення сторін 2:1!
все ж 3Д в аватарі - феноменальне. перший раз бачив його. це те з не багатьох речей які не можливо пояснити словами. це потрібно бачити! ефект присутності чудовий! ти бачиш в лабораторіях розташування кожного предмету. рефлекторно закриваєш очі коли в тебе летить снаряд чи стріла! і ще багато-багато всього! 3Д це мега! (і щоб очі не боліли від перегляду, потрібно дивитися весь час на предмети які у фокусі, інакше при спробі розгледіти задній/передній план, з часом вони почнуть неприємно боліти, захочеться зняти окуляри)
а звук. про нього вже писав. це ЩОСЬ! потужність-чистота-обєм.
тому заради цього раджу почекати. думаю на днях вони заберуть апскейл. все таки в них цифрові проектори і це можна здійснити за декілька хвилин :)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

Добре довірюсь твоїм словам і не піддаватимуся спокусі, почекаю ще трішки.

Hit_man

pohgejib, не ображайся, але феноменального там як у грабузi. Звук пречудовий, та це поеднання 2Д з 3Д чомусь мене не захопило, та головна iдея фильму якась не чiтка

dezmond

Цитата: Hit_man від 19 Грудень 2009, 16:04:22
pohgejib, не ображайся, але феноменального там як у грабузi. Звук пречудовий, та це поеднання 2Д з 3Д чомусь мене не захопило, та головна iдея фильму якась не чiтка
О! Оце вже цікаво! А ну давай розповідай, що ще там налажали?

pohgejib

Цитата: Hit_man від 19 Грудень 2009, 16:04:22
pohgejib, не ображайся, але феноменального там як у грабузi. Звук пречудовий, та це поеднання 2Д з 3Д чомусь мене не захопило, та головна iдея фильму якась не чiтка
якби в аватарі було 2,5 години глубокого 3Д та щей під час всіх баталій, то в тебе під кінець фільму повилазили б очі.  :D
3Д там якраз стільки скільки його потрібно, ні більше ні менше.
про ідею фільму:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Fatum

Цитата: Hit_man від 19 Грудень 2009, 16:04:22
та головна iдея фильму якась не чiтка
аргументуй.
Цитатав якому розумінні "не чітка"? фільм чудова метафора війни в іраці, і вже забутої колонізації світу, з боку сильних держав. ти знаєш скільки тоді культур загубилося?
ще приклад Півн.Америка і колонізація де тепер індіанці живуть в резерваціях..

pohgejib

#146
доречі виклав відео про київський ІМАХ, перважно фотки, а в кінці відео щоб можна було оцінити розмір екрану.
(через декілька хвилин має бути в HD  ;))

Добавлено: 19 Грудень 2009, 16:39:56

на що саме буде номінуватися Аватар:
http://www.imdb.com/title/tt0499549/awards
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Обамка

#147
Гениальный фильм. Очень захватывающая сказка.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Відмінно

pohgejib

#148
bogdanov, "про ГГ" ховай під спойлер! просили ж! >:(

увага далі йдуть важливі деталі сюжету:

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Обамка

Цитата: pohgejib від 19 Грудень 2009, 16:59:26
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Оно могло бы быть, но этого не случилось ;)