Створення HDR фотографії

Автор svarnik, 20 Листопад 2010, 10:17:21

Попередня тема - Наступна тема

svarnik

З'явилась в мене ідея спробувати створювати HDR фотографії. В мережі є безліч інформації на цю тему: різні уроки, поради, але вони такі різні, що я ніяк не можу знайти чогось путнього. Може хто з Вас, мої друзі, займався чи займається цим. Допоможіть ламеру. Від парочки розумних порад не відмовлюсь. Якими краще програмами користуватись (в  пріоритеті безкоштовний софт), які режими фотоапарата використовувати. В мене камера Panasonic Lumix FZ-8, може ця техніка зовсім не годиться для якісних фото, не кажучи вже за HDR? :). Заздалегідь Вам всім дякую.
Что нам стоит дом построить? Нарисуем будем жить...

GRaFkiyv

#1
Я пользуюсь 2-я способами:
1) для динамичных кадров: делаю 1 снимок в RAW ,а затем в Adobe Photoshop CS5 (64 Bit) Изображение/ Коррекция /Тонирование HDR .
На выходе имеем т.н. псевдо-HDR
2)для статичных кадров: делаю 5 снимков JPEG подряд c разной экспозицией (в Олимпус это готовая функция под названием "ВКТ"),а затем в Adobe Photoshop CS5 (64 Bit) Файл/ Автоматизация/ Объединить в HDR Pro/Обзор и выбираю 5 фотографий.
На выходе настоящий HDR, и если ветер не качал деревья и в кадре не было других движущихся объектов - то получается чёткое фото с очень проработаными участками в тенях и на свету.

svarnik

Дякую за відповідь.
ЦитатаAdobe Photoshop CS5 (64 Bit)
В мене система 32-бітна, і відповідно на ній можна встановити Adobe Photoshop 32 bit. Чи можна в ньому зробити всі ці операції?
Что нам стоит дом построить? Нарисуем будем жить...

GRaFkiyv

Цитата: svarnik від 20 Листопад 2010, 13:46:10Adobe Photoshop CS5
В CS5 - думаю можно, в Adobe Photoshop 8 - точно нет.