Шерлок

Автор Donblas, 13 Січень 2012, 22:11:15

Попередня тема - Наступна тема

Как вам сериал

Отлично
7 (26.9%)
Хорошо
5 (19.2%)
Неплохо
1 (3.8%)
Уныло
4 (15.4%)
Не смотрел\не буду смотреть\сериалы не смотрю
9 (34.6%)

Всього голосів: 26

Donblas


Один из лучших проектов последних лет. Сериал, который произвел эффект детонировавшего тактического ядерного заряда. Отличный сюжет, отличные актеры, отличный саундтрек. Сериал, который укладывает на обе лопатки полнометражные фильмы. Он близок к идеалу.
И это все британский телесериал компании «Хартсвуд филмс», снятый для BBC Wales. В мае 2011 года получил награду British Academy Television Awards от BAFTA, как лучший драматический сериал года.
Трейлер можно посмотреть тут

Sanьka

Уныло + Не смотрел\не буду смотреть\сериалы не смотрю!
Главный эксперт во всем!!!

Donblas

Цитата: Sanьka від 13 Січень 2012, 22:18:35
Уныло + Не смотрел\не буду смотреть\сериалы не смотрю!
Так ты не смотрел или уныло?

Sanьka

Цитата: Donblas від 13 Січень 2012, 22:22:46Так ты не смотрел или уныло?
Трейлер - уныло.
+ не буду смотреть + сериалы не смотрю.
Главный эксперт во всем!!!

Donblas

Цитата: Sanьka від 13 Січень 2012, 22:25:35Трейлер - уныло.
А в голосовалке ты клацнул уныло?
Если нет, то тот кто выбрал "уныло" черкните плз хотя бы пару строк почему!

GA-EV3

Проголосовал "Не смотрел", ибо:
1. Действительно не видел;
2. Боюсь, что после советского фильма вряд-ли приму иного Холмса. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GRaFkiyv

Великолепный сериал. Сценарии серий выписаны на отлично.
Для тех кто мечтал о "Холмсе наших дней" - просто идеал. 11/10 !  :%)

Factiosus

Уныло
Потому что смотрел цикл советских фильмов "Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона",а после такого всё остальное смотрится ка полное г....
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Donblas

Цитата: Неофит від 14 Січень 2012, 00:47:10Уныло
Фильм смотрел или тоже по трейлеру?

Factiosus

Цитата: Donblas від 14 Січень 2012, 01:19:34
Фильм смотрел или тоже по трейлеру?
Фильм смотрел,а трейлеры я не смотрю.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Scorpion2

Цитата: Неофит від 14 Січень 2012, 00:47:10Потому что смотрел цикл советских фильмов "Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона",а после такого всё остальное смотрится ка полное г....
Добавить, как бы и нечего, ну разве что - ещё читал сборник рассказов Дойля. Правда проголосовал за "неплохо" - имхо, не самая убитая адаптация Холмса для малолеток. Хотя после Ливанова и книги - это не более, чем суррогат.
З.Ы. Может не все любители смотрели нулевую/пилотную серию 1 сезона "Этюд в розовых тонах". Как на меня она хуже сериала пошедшего в прокат.

Prol

#11
Подивився 2 серії другого сезону. 10/10 кожній. В цьому сезоні по всім параметрам фільми кращі за попередні.
P.S. Ті, кому не сподобалося, самі ви нудні  :P  ;D

Scorpion2

Последняя серия  2 сезона не разочаровала - кто фанат, тому понравится, кто спокойно относится к фильму - ничего гениального не найдёт. :)

Phantom of the Opera

#13
Треба подивитись, підбір акторів цікавий. Хоча, підозрюю, при перегляді треба пропускати крізь вуха ім'я Шерлок Холмс, про нього тільки пародії вдавалось знімати :(
А як комедія, підозрюю, зійде :)

offtop {
Цитата: Scorpion2 від 14 Січень 2012, 23:32:05Хотя после Ливанова и книги
Ти порівнюєш гру Ліванова з книгою? :o

Так
Цитата: Неофит від 14 Січень 2012, 00:47:10цикл советских фильмов "Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона"
це майже
Цитата: Неофит від 14 Січень 2012, 00:47:10полное г....
:-[

У ній із Ватсона зробили повного ідіота, а Шерлок там візуально подібний на ідіота, але займається екстрасенсорикою. От якби акторів поміняли місцями, може б щось толкове і вийшло ;)

Було там, звісно, і багато позитивних моментів, але основа там слаба :(
}
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

dezmond

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 16:39:23У ній із Ватсона зробили повного ідіота
Якщо в радянській версії ти вважаєш Ватсона ідіотом, то в новій він ще більший ідіот + до цього в кожній серії всі думають, що він з Холмсом голубі ;D

Phantom of the Opera

#15
Daimos, як маєш що написати - пиши, аргументуй свою думку, а не використовуй шаблони для школярів.

Цитата: dezmond від 21 Січень 2012, 17:13:51Якщо в радянській версії ти вважаєш Ватсона ідіотом
В тому то і справа, що з нього зробили ідіота, хоча актор шикарний і кладе на лопатки Ліванова. Саме по сценарію до фільму з нього зробили ідіота, на відміну від книжки.
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

Daimos

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:15:13Daimos, як маєш що написати - пиши, аргументуй свою думку, а не використовуй шаблони для школярів.
если для тебя классика признанная во всем мире полное г...., то что тебе писать?

Phantom of the Opera

Цитата: Daimos від 21 Січень 2012, 17:18:11
если для тебя классика признанная во всем мире полное г...., то что тебе писать?
1) Пробуй аргументувати, наводити приклад. Складати руки, не починаючи дискусії - зовсім не переконливо.
2) Класика - це книжка!
3) "полное г...." і майже "полное г...." - різні речі. Мені сильно не подобається, що з інтелектуальної книжки зробили Сантабарбару мильну оперу, в певній мірі принижуючи при цьому як гарного актора, так і гарного персонажа(я про Ватсона), а, також, роблячи з непереконливого і "в міру" антипатичного Холмса не то "Бетмена", не то "капітана Америку".
4) Відколи це признання являється непорушною істиною? Думаєш, королева сама дала не то відзнаку серіалу, не то рицарство Ліванову, і саме за якість виконання? Так ніби ж було сказано - за популяризацію :-\ Май власну думку, сам прекрасно знаєш, що багато популярних речей зараз не витримують жодної критики.
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

GA-EV3

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 16:39:23У ній із Ватсона зробили повного ідіота, а Шерлок там візуально подібний на ідіота, але займається екстрасенсорикою. От якби акторів поміняли місцями, може б щось толкове і вийшло
Это в советской экранизации? Абсолютно нормальный человек, и очень хорош, как противовес "ненормальности" Холмса или как полотно, на котором ещё резче проступает талант его друга. Да этот персонаж многопланен, персонажи "Расказов о..." все в принципе обьёмны и прорисованы как живые люди, а не комиксный шаблон "хороший - плохой". Разве инспектор Лестрейд просто дурачёк? Отнюдь. Да - недалёк, немного хвастоват, но честный полицейский, отдающейся своему делу, и не без результата. Ну что ж, его мозг не способен на построение правильных логических цепочек, но ведь не раз именно на основе информации Лейстерда Холмс делал важные шаги на пути к раскрытию преступлений. Все персонажи этого цикла живые многогранные люди. А советская экранизация, игра актёров гармонично слились в моём сознании с литературным произведением.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Daimos

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:30:051) Пробуй аргументувати, наводити приклад. Складати руки, не починаючи дискусії - зовсім не переконливо.
2) Класика - це книжка!
3) "полное г...." і майже "полное г...." - різні речі. Мені сильно не подобається, що з інтелектуальної книжки зробили Сантабарбару мильну оперу, в певній мірі принижуючи при цьому як гарного актора, так і гарного персонажа(я про Ватсона), а, також, роблячи з непереконливого і "в міру" антипатичного Холмса не то "Бетмена", не то "капітана Америку".
4) Відколи це признання являється непорушною істиною? Думаєш, королева сама дала не то відзнаку серіалу, не то рицарство Ліванову, і саме за якість виконання? Так ніби ж було сказано - за популяризацію :-\ Май власну думку, сам прекрасно знаєш, що багато популярних речей зараз не витримують жодної критики.
1. и какие тебе аргументы и примеры привести? собрать подписи согласных?
2. ну если уж на то пошло, то в оригинале или ты как раз в оригинале и прочитал?
3. а ну да, чистое говнецо и разбавленное медом - это две большие разницы
4. а что ж тогда для тебя истина если не признание? ведь книга тоже получила признание и ее ты классикой считаешь

Phantom of the Opera

#20
Ми не переходимо в оффтоп?!
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51Это в советской экранизации?
Саме так.
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51Абсолютно нормальный человек
По-твоєму це нормальний? Тугодум, який не може вчитись на власних елементарних помилках?
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51и очень хорош, как противовес "ненормальности"
Лялька без особистості, в контраст актору, який грав дану роль.
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51или как полотно, на котором ещё резче проступает талант его друга.
Не могли переконати, що Холмс розумний - зробили з Ватсона дурня :(
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51а не комиксный шаблон "хороший - плохой"
По-моєму, якраз навпаки - шаблонністю смердить :-[
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51Разве инспектор Лестрейд просто дурачёк?
Це той маленький говорун? Якщо та, то ще й який.
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51но честный полицейский
Чесний без клепки в голові? Таке буває?
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51отдающейся своему делу, и не без результата
:)
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51Ну что ж, его мозг не способен на построение правильных логических цепочек
Хай або вдосконалюється, або іде в прибиральники (жодним чином не хотів образити жодного прибиральника)
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51но ведь не раз именно на основе информации Лейстерда Холмс делал важные шаги на пути к раскрытию преступлений.
Випадковості, а от скільки разів він справді допомагав?
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51Все персонажи этого цикла живые многогранные люди.
Саме так! У книжці!
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 17:33:51А советская экранизация, игра актёров гармонично слились в моём сознании с литературным произведением.
Видно, мені не так повезло :(

дубль 2
Цитата: Daimos від 21 Січень 2012, 17:44:221. и какие тебе аргументы и примеры привести? собрать подписи согласных?
Не допоможе, кількість і якість часто воюють між собою.
Цитата: Daimos від 21 Січень 2012, 17:44:222. ну если уж на то пошло, то в оригинале или ты как раз в оригинале и прочитал?
Переклад :-[ Над ним явно краще попрацювали, хоча це, певно, значно простіше за зйомки фільму. Одна людина добрий переклад здатна зробити, у фільмі треба давати раду з середньою температурою по лікарні.
Цитата: Daimos від 21 Січень 2012, 17:44:223. а ну да, чистое говнецо и разбавленное медом - это две большие разницы
Розведи і понюхай, хоча... а може не треба? :)
Цитата: Daimos від 21 Січень 2012, 17:44:224. а что ж тогда для тебя истина если не признание? ведь книга тоже получила признание и ее ты классикой считаешь
Так склалось, що завжди самому треба відсіювати зерно від полови. *тут мало бути написано про признання аудиторією Кіркрва (вибачайте за банальний приклад)*

дубль 3
І та, книжка була і для дітей, і для дорослих, являлась далеко не тільки казочкою про червону шапочку. А серіал, на-жаль, збіднілий. Це як ідеш у магазин з бажанням купити славетні навушники KOSS і бачиш чуєш, що вони стали дешевим китайським барахлом...
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

GA-EV3

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20По-твоєму це нормальний? Тугодум, який не може вчитись на власних елементарних помилках?
Эх, если бы я умел учиться хотя бы на своих ошибках! :(
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Не могли переконати, що Холмс розумний - зробили з Ватсона дурня
Я этого ни в книге, ни в советской экранизации не заметил.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Лялька без особистості,
Каждый человек - личность, и каждый персонаж для меня тоже.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20По-моєму, якраз навпаки - шаблонністю смердить
Надо подмечать мелкие детали, скрытые подтексты, ньюансы жестов, фраз.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Чесний без клепки в голові? Таке буває?
А что все недалёкие люди - негодяи, а все интелектуалы - ангелы? А Мориарти?
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Випадковості, а от скільки разів він справді допомагав?
Я не считал.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Хай або вдосконалюється
Это уже не нам решать - у произведения есть автор.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Це той маленький говорун? Якщо та, то ще й який.
Отвечает А.К.Дойль:
ЦитатаГрегсон — самый толковый сыщик в Скотленд-Ярде. Он и Лестрейд выделяются среди прочих ничтожеств. Оба расторопны, энергичны, хотя банальны до ужаса. Друг с другом на ножах. Они ревнивы к славе, как профессиональные красавицы.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:50:20Видно, мені не так повезло
Я заметил.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Phantom of the Opera

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 18:23:24Эх, если бы я умел учиться хотя бы на своих ошибках!
Ще не все втрачено ;)
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 18:23:24А что все недалёкие люди - негодяи, а все интелектуалы - ангелы? А Мориарти?
Лестрейд не просто недалекий :-X
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 18:23:24Я не считал.
А було що?
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 18:23:24Отвечает А.К.Дойль:
Не думаю, що Конан-Дойль настільки банально собі це уявляв, дані слова (тим-більше звертаючи увагу на те, що це - переклад, чи навіть один із перекладів) описують реальнішу, двозначнішу і складнішу ситуацію, даючи їй оцінки. Як відомо, багато (якщо не всі) літературних творів своїх персонажів беруть із живих людей. Шерлок Холмс - Д. Белл. Підозрюю, що сам автор асоціював себе із Ватсоном (принаймні, частково), Лестрейд - людина, котра була антипатична автору, але багатьом, як і у реальному житті, цього (дурості людини) не було видно, та і не так все було однозначно. Що за звичка бачити людей такими банальними? Невже ти часто бачиш таких ідіотів, якими кишить серіал? (Особисто я - тільки по телевізору, і то це-гра). Якщо так, то сумно :( А може проблема не в людях навколо? Підозрюю, що одна із проблем захисту даного серіалу може бути в тому, що екранізація замінила частині читачів уяву, і для них злились серіал та книжка, знову-ж таки жаль.
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 18:23:24Я заметил.
Я зауважив, що ти зауважив сарказм :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

Scorpion2

#23
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:15:13В тому то і справа, що з нього зробили ідіота, хоча актор шикарний і кладе на лопатки Ліванова. Саме по сценарію до фільму з нього зробили ідіота, на відміну від книжки.
Интересно в чём выразилась гениальная игра Соломина? Ты ведь конкретику любишь, вот и объясни каким образом он положил на лопатки Ливанова? Если для тебя книга идеал(сам всегда отталкиваюсь от первоисточника), то объясни в каком конкретно произведении раскрылись гениальные или хотя бы не заурядные способности Ватсона. Он действительно идиот(нормальный по нашему :)) по уровню интеллекта в сравнении с Холмсом. В посте №18 GA-EV3 абсолютно правильно(имхо) в двух словах описал персонажей Дойля. Разве что никто ещё не зацепил миссис Хадсон, хотя, конечно,  разве Е. Зелёная актриса? Её английская визави наверняка "положила её на лопатки". Насчёт игры Ливанова
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 17:33:51а Шерлок там візуально подібний на ідіота, але займається екстрасенсорикою.
то вот тебе ответ, который ты и сам наверняка читал:
   "Советские пять фильмов о Шерлоке Холмсе (1979—1986), главные роли в которых исполнили Василий Ливанов и Виталий Соломин, признаются одной из лучших постановок в кино даже англичанами, а с 23 февраля 2006 года можно говорить и о государственном уровне этого признания — Василий Ливанов награждён Орденом Британской Империи. В лондонском музее Холмса на Бейкер-стрит 221B на портрете Холмса изображён непосредственно Ливанов."
   По большому счёту все эти разговоры даже с приведением тысяч доказательств - бесполезны. Каждый имеет право на своё мнение. К тому же учитывай, что с возрастом вкусы меняются и посмотрев через какое-то время тот же фильм - оценишь его совсем по другому(к себе это я тоже отношу :)).
З.Ы.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 16:39:23Ти порівнюєш гру Ліванова з книгою?
Да. И считаю его - лучшим воплощением Холмса на экране. Скажу больше, я даже сравнивал повесть Булгакова "Собачье сердце" с фильмом, и был бы ОЧЕНЬ удивлён если бы вышла лучшая экранизация этого произведения.

GA-EV3

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:12:35А було що?
Ну я как бы перечитал практически весь цикл и как-то не заметил бесполезности полиции в жизни главного героя.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:12:35Лестрейд - людина, котра була антипатична автору
Где он это утверждает? (Хотя бы в переводе).
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:12:35Невже ти часто бачиш таких ідіотів, якими кишить серіал?
Я вроде обсуждаю литературный первоисточник и частично советскую экранизацию. А сериал я не видел.
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00Цитата: GA-EV3 от Сегодня в 17:33:51
а Шерлок там візуально подібний на ідіота, але займається екстрасенсорикою.
Это не моя цитата.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Scorpion2

#25
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Это не моя цитата.
Сорри, не получается исправить в посте, что это цитата Phantom of the Opera - пост№13. Только автора исправил, а время нет. :)

GRaFkiyv

#26
Для тех  кто не терпит отклонений от канонического "конандойлевского Холмса" - сериал смотреть категорически запрещается.  :D
И уж тем более нельзя смотреть Холмса Гая Ричи. ;D (там все психопаты/социопаты по Фрейду  ;D)
P.S.А я кстати тоже считаю Ливанова лучшим Холмсом  даже несмотря на грубейшее несоответствие актёра по росту описаное Конан Дойлем !  8)

Не пиши більше червоним. Ок ;)

Scorpion2

Цитата: GRaFkiyv від 21 Січень 2012, 19:40:41P.S.А я кстати тоже считаю Ливанова лучшим Холмсом  даже несмотря на грубейшее несоответствие актёра по росту описаное Конан Дойлем !
Не только по росту, но и по возрасту(если не ошибаюсь). :)

Phantom of the Opera

#28
Перейдем у Флудилку?

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Я вроде обсуждаю литературный первоисточник и частично советскую экранизацию. А сериал я не видел.
Цю екранізацію я і назвав серіалом, оскільки там було багато серій, ніби не повнометражних.
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Где он это утверждает? (Хотя бы в переводе).
Прочитай ще раз, що я написав. Потім ще раз :)
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Ну я как бы перечитал практически весь цикл и как-то не заметил бесполезности полиции в жизни главного героя.
Не можу сказати те ж саме :-X

Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00Интересно в чём выразилась гениальная игра Соломина?
Гра не була геніальною, сам актор сильний і виразно видно, що сильніший за свою роль. З Холмсом навпаки.

Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00Ты ведь конкретику любишь, вот и объясни каким образом он положил на лопатки Ливанова?
Я не про гру, я про інтелект акторів. Чи може на роль Холмса взагалі поставити мавпу, з професією екстрасенса?
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00то объясни в каком конкретно произведении раскрылись гениальные или хотя бы не заурядные способности Ватсона.
Читай уважніше те, що вище написано. У книзі не було сказано, що Ватсон - дибіл. Судячи з його історії він був, як мінімум, не дурний.
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00Он действительно идиот(нормальный по нашему )
Ти хочеш сказати, що такий, як там Ватсон - це по-нашому "нормальний"? Щось я інших людей бачу навколо себе :-\
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00по уровню интеллекта в сравнении с Холмсом
Не буває ідіотів по-відношенню до когось, ідіот - абсолютний рівень інтелекту, з визначеною к-тю IQ (я використав слово "ідіот" як гіперболу, в екранізації Ватсон тягне на дибіла, ідіоти - це повна крайність).
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00хотя, конечно,  разве Е. Зелёная актриса
Вона теж розумнішою за Холмса виглядає ;D
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00признаются одной из лучших постановок в кино даже англичанами
і тим-не-менше багато хто говорить, що добрих екранізацій не було. Найкраща з поганих - теж досягнення, але, вибачай - мені цього не достатньо.
Цитата: Scorpion2 від 21 Січень 2012, 19:21:00Да. И считаю его - лучшим воплощением Холмса на экране.
В мене достатньо причин так не вважати :)

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Это не моя цитата.
Я написав "але"? Хотів написати "який" :-[ А з не твоєю цитатою - це відомий глюк форуму.
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

GA-EV3

Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Цю екранізацію я і назвав серіалом, оскільки там було багато серій, ніби не повнометражних.
Это не сериал, а полноценные фильмы. "Собака Баскервиллей" - двухсерийный.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Прочитай ще раз, що я написав.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:12:35Лестрейд - людина, котра була антипатична автору
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Потім ще раз
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:12:35Лестрейд - людина, котра була антипатична автору
Ну и
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 19:24:37Где он это утверждает? (Хотя бы в переводе).
???
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Не можу сказати те ж саме
Не читал или заметил бесполезность Лейстерда?
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Гра не була геніальною, сам актор сильний і виразно видно, що сильніший за свою роль. З Холмсом навпаки.
Я так не думаю. Для меня все актёры хороши и хорошо играли. И не забудем о декораторах, о натурных съёмках.
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19визначеною к-тю IQ
АйКю? Изобретение нации дипилов? Фу!
Цитата: Phantom of the Opera від 21 Січень 2012, 19:48:19Вона теж розумнішою за Холмса виглядає
Прекрасная актриса, отличная роль. Женский тыл ввиду отсутствия жены.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Phantom of the Opera

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02Не читал или заметил бесполезность Лейстерда?
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02заметил бесполезность Лейстерда

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02Ну и
;D

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02Я так не думаю. Для меня все актёры хороши и хорошо играли.
Ключовий момент! Коли читаєш книжку, то уявляєш собі Холмса людиною з високим рівнем інтелекту, а Ватсона - доволі розумною, можливо не особливо вибагливою, але і не дурною персоною. Так склалось, що "скажи мені, хто твій друг і я скажу тобі, хто - ти". При перегляді серіалу повноцінних фільмів складається враження, що роль Холмса грає середньостатистичний алкоголік, а не людина, наділена високим рівнем інтелекту. Штучна гра, актор штучний і не на своєму місці, "Не вірю!". Якби він грав Лестрейда, то не звертав би уваги.
Завжди штучно, награно, надумано виглядатиме, коли піжона возвеличувати, а решту всіх робити дурниками. Казка для дітей молодшого віку.

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02И не забудем о декораторах, о натурных съёмках.
Тут нічого проти не маю :)
Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02АйКю? Изобретение нации дипилов? Фу!
;D

Цитата: GA-EV3 від 21 Січень 2012, 20:23:02Прекрасная актриса, отличная роль.
ЦитатаТут нічого проти не маю :)
, складно сказати про її акторську гру (я не актор), але актриса справді цікава і виглядає на людину з життєвим досвідом. Хоч хтось має роль розумної людини :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

dezmond

Додивився 2 сезон. Що скаже ж... Браво Шерлок ;)
Тільки в мене склалося враження, що Хаус=Шерлок, Доктор Вілсон = Доктор Ватсон  8)

Donblas

#32
Цитата: dezmond від 22 Січень 2012, 00:39:26Додивився 2 сезон
Третий только через год :(
По поводу холмсосрача.
Советский фильм шикарный, но лично я его воспринимал, как некого альтернативного Шерлока ибо уж слишком большим был диссонанс с Дойловским героем.
А вот Бенедикт Камбербэтч сыграл на отлично. И герой у него получился, таким как должен быть. По мне это лучшая адаптация Шерлока в кино вообще.

dezmond

Цитата: Donblas від 22 Січень 2012, 01:08:44Третий только через год :(
Исполнительный продюсер "Sherlock" Сью Верту опровергла предположения, вероятно сделанные ее мужем Стивеном Моффатом, что сериал вернется в 2012 году. Он заявил в пятницу (20 января), что третий сезон выйдет в этом году. Сью Верту: "Извиняюсь за неприятную новость, но Стивен Моффат на самом деле не имел в виду, что 3 сезон выйдет до конца этого года. К сожалению, это маловероятно".

джерело

aNGeL

По сравнению с новыми фильмами про Шерлока - сериал небо и земля. Хотя все же мне больше нравиться советская старая экранизация.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: Donblas від 22 Січень 2012, 01:08:44Советский фильм шикарный, но лично я его воспринимал, как некого альтернативного Шерлока ибо уж слишком большим был диссонанс с Дойловским героем.
Я уже писал, у меня гармонично слились книжный и киношный образы.
Цитата: Donblas від 22 Січень 2012, 01:08:44А вот Бенедикт Камбербэтч сыграл на отлично. И герой у него получился, таким как должен быть. По мне это лучшая адаптация Шерлока в кино вообще.
И по этому мне необходимо посмотреть и эту экранизацию. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Scorpion2

Цитата: GA-EV3 від 27 Січень 2012, 20:46:18у меня гармонично слились книжный и киношный образы.
+1. Дойль отличный писатель, а моя консервативность мешает мне воспринимать Холмса и Ватсона, как парочку голубых, на что намекают в сериале. :)

nebbian

#37
Досмотрел последнюю серию 2 сезона. Отличный вышел сериал. Первая серия из второго сезона вообще выдалась шикарная, не мог оторваться просто. Да и третья серия отличнейшая. В общем жду скорейшего продолжения.
P.S. Советский фильм считаю прекрасной версией шерлока и никакого когнитивного диссонанса с современной интерпретацией не вызывает.
P.P.S. Тьфу ты, совсем забыл указать, что не понравилось, в некоторых местах Камбербэтч так быстро лопочет на английском, что не сразу и разберешь, что сказал :D

dezmond


dezmond

Українська адаптація досить непогана. А тим часом на "головному лайні каналі країни" буде після півночі йти Шерлок Холмс. Кімнати смерті: Темне походження Шерлока Холмса.