Ошибка "Invalid Partition Table" при установке WinХР

Автор Студент 2, 05 Березень 2012, 11:52:13

Попередня тема - Наступна тема

Студент 2

Здравствуйте. Нужна помощ. При установке виндовс ХР комп перезагрузкися и видал Invalid partition table_, и все завис. Что делать дальше не знаю.

SilverK

Програма PTDD! Partition Table Doctor
- Завантажити образ,
- записати на диск, NERO, Alcohol 120% - функція записати образ!
- виставляємо в BIOS завантаження з CD/DVD-ROM,
- робимо перевірку!
- З меню програми вибрати Operations - Rebuild Partition Table - і дотримуємомся вказівок майстра відновлення.
- Після цього запустити - Rebuild MBR і Fix Boot.
- Перезавантаження!

Повинно запрацювати!

Інформацію взято з Гуглу... пошукай і ти все знайдеш, не створюй теми, якщо це можна знайти в пошуковцю. ;) :)

max.sim


Студент 2

Уважаемие Сергей и max.sim у меня сейчас нет такой возможности как скачать программу и записать ее на диск, комп 1, и тот не работает, попробывал запустить с диска комп загрузился, захожу в мой комп и вижу там аж 3 локальных диска и 2 моих раздела, которые были до этого. Если можно, напишите более подробно что как и куда, так как я начинающий пользователь. Сори за текст, я с мобильника.

DMX

#4
Цитата: Студент 2 від 05 Березень 2012, 10:52:13При установке виндовс ХР комп перезагрузкися и видал Invalid partition table
Наскільки я зрозумів то проводились якісь маніпуляції з диском? Формат, видалення або перерозподіл диску відбувався, а то інфи взагалі мало про проблему і не зрозуміло чому зникла файлова таблиця.
В мене підозра, що було видалено диск С: і не зроблене повторне форматування і як наслідок подальше копіювання файлів не було, тобто встановлення вінди так і не відбулося.

Цитата: Студент 2 від 05 Березень 2012, 13:58:02у меня сейчас нет такой возможности как скачать программу и записать ее на диск, комп 1, и тот не работает, попробывал запустить с диска комп загрузился, захожу в мой комп и вижу там аж 3 локальных диска и 2 моих раздела, которые были до этого.
Студент, напиши внятніше куди ти заходиш, у вінду чи у вікно інсталера вінди, так як тут екстрасенсів не має щоб побачити де саме ти побачив
Цитата: Студент 2 від 05 Березень 2012, 13:58:02аж 3 локальных диска и 2 моих раздела
Якщо це ти бачиш під час запуску з диску то вибираєш свій колишній диск С: який тепер розпізнається як "Неразмечиная область" певно що, а далі вибираєш формат в NTFS і все вінда поставиться.
Але краще зроби фото і залий його сюди щоб нормально побачити все.

Position Of Power

Студент 2

Попробую описать последовательность своих действий. При запуске компа нажимаю ф8 и выбираю тип загрузки из сд привода. Потом выбираю установку винды, выбираю раздел в который начинается установка, идет форматирование и создание нового раздела и копируются файлы. По окончанию копирования комп перезагружается, и выскакивает ранее написанное сообщение

DMX

В такому випадку або проблеми з ЖД або корявий віндовс, спробуй іншу зборку.
Position Of Power

Volan

Цитата: DMX від 05 Березень 2012, 19:46:46або корявий віндовс, спробуй іншу зборку.
сборку вообще не рекомендую!!! надо девственно чистый лицензионный образ  :)

Sanьka

Цитата: Mr_Volan від 05 Березень 2012, 19:57:28сборку вообще не рекомендую!!! надо девственно чистый лицензионный образ
+1 Пустой образ без ключа. Где пользователь введет свой ключ полученный исключительно законным путем.
Прекращайте тут "сборничать"  >:(
Главный эксперт во всем!!!

DMX

І до чого тут ті "зборки" про які ви подумали?
Я мав на увазі інший віндовс, з іншого диску, а який він вже буде це проблеми автора.
Position Of Power

Volan

Цитата: DMX від 05 Березень 2012, 20:05:11
І до чого тут ті "зборки" про які ви подумали?
Я мав на увазі інший віндовс, з іншого диску, а який він вже буде це проблеми автора.
ну дык называй тогда правильно "образ"
а "сборка" - она и в Африке сборка :-[