Ваш любимый игрок в Манчестер Юнайтед!

Автор Globe, 27 Грудень 2007, 19:43:46

Попередня тема - Наступна тема

Globe

кому нибуть эта тема может паказатся глупой,но все же,кому интересно пишыте!!
лично для меня в манчестере все игроки-высшый клас,но из всех них выделяются 3 игрока:
Cristiano Ronaldo,Wayne Rooney,Carlos Tevez!
Top Gear.........the best TV show for sure!

You Ruler

Bond.James Bond.

Lagovas

Цитата: You Ruler від 27 Грудень 2007, 20:13:24
Cristiano Ronaldo
+1 Cristiano Ronaldo
Как по мне, так он самый активный, а если ему еще дать свободу действий, он всех порвет.

Сергей

Cristiano Ronaldo и Wayne Rooney. Но от игры Rooney я ожидаю большего.
I am what I am

Lagovas

Мне еще Нани начал нравится как игрок. Вам не кажется что он косит на К. Роналдо ?!

Sir_Lanselot

#5
Ну, якщо заглибитись в суть футболу, то грає команда, а не гравець. Проте, в цю суть рідко хто заглиблюється ;)
А якщо по темі, то "червоних дияволів" наябільше подобається Едвін ван дер  Сар. в токому віці він залишається одним з кращих воротарів ліги. Також подобається гра Пола Скоулза.
В оцікуванні дива.....

Dronic

Найкращий К.Роналдо потім Руні і Тевез..........і далі вся дивовижна команда.
P.S  то грає команда, а не гавець  - Sir_Lanselot виправте....... :)
The purpose of music - to touch the hurt!

demonF1

#7
Ronaldo сейчас лучший. Многие утверждают что на таком уровне он сможет играть максимум сезона два. Какие мнения по поводу этого? Я думаю, что если не будет травм, то он ещё будет прогрессировать.
P.S. А еще меня радуют ветеран Giggs, Vidic и Tevez

Dronic

#8
Ні РОНАЛДО надіюсь буде грати так доки не завоює всі трофеї АПЛ та європейської першості і не отримає золотий мяч. :)
P.S. доречі МЮ підписав контракт з ангольським форвардом МАНУЧО.Більш детальна інфо на російському сайті вболівальників МOSCOW REDS.
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

Цитата: demonF1 від 29 Грудень 2007, 18:41:12
Ronaldo сейчас лучший. Многие утверждают что на таком уровне он сможет играть максимум сезона два. Какие мнения по поводу этого? Я думаю, что если не будет травм, то он ещё будет прогрессировать.
P.S. А еще меня радуют ветеран Geags, Vidic и Tevez
не Geags,а Giggs ;D
Top Gear.........the best TV show for sure!

Sir_Lanselot

  Дійсно, Роналдо на сьогодні один з кращих в АПЛ, але його характер... На мою суб'єктивну думку, цей гравець зможе протриматись на потрібному рівні доти, доки йому ще буде цікаво грати в різних турнірах. Яскравим прикладом цього є Рональдіньйо, який виграв майже все і тепер не витримує конкуренції Мессі.
  Дивлячись на молоді таланти МЮ, можна стверджувати, що в майбутньому такий "Мессі" знайдеться і для Роналдо. А це чудово, бо означатиме, що команда не стоятиме на місці. ИМХО 
В оцікуванні дива.....

demonF1

Цитата: Globe від 29 Грудень 2007, 18:53:37
не Geags,а Giggs ;D
Точно. Ошибся, так было написано в какой-то игре (в старой PES вроде), и мне почему-то запомнилось

Dronic

Цитата: Sir_Lanselot від 29 Грудень 2007, 19:00:24
  Дійсно, Роналдо на сьогодні один з кращих в АПЛ, але його характер... На мою суб'єктивну думку, цей гравець зможе протриматись на потрібному рівні доти, доки йому ще буде цікаво грати в різних турнірах. Яскравим прикладом цього є Рональдіньйо, який виграв майже все і тепер не витримує конкуренції Мессі.
  Дивлячись на молоді таланти МЮ, можна стверджувати, що в майбутньому такий "Мессі" знайдеться і для Роналдо. А це чудово, бо означатиме, що команда не стоятиме на місці. ИМХО 
]
Я зтобою згідний.......але всеодно живем сьогоднішнім днем!!!! І нацей день К.РОНАЛДО кращий. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Sir_Lanselot

Я зтобою згідний.......але всеодно живем сьогоднішнім днем!!!! І нацей день К.РОНАЛДО кращий.
Ну... я би посперечався, але кожна думка має право на існування... ;)
В оцікуванні дива.....

Potter

Цитата: Sir_Lanselot від 29 Грудень 2007, 17:10:56
А якщо по темі, то "червоних дияволів" наябільше подобається Едвін ван дер  Сар. в токому віці він залишається одним з кращих воротарів ліги.
Согласен.
Только собирался это написать.

KJIuM

Хоть сам МЮ не очень симпотезирует, но одну из сильнейших команд Европы (может мира) не уважать нельзя. Нравится К.Роналдо, Гиггс, Ван дер Сар и Са(х)а.
Руни,Сколз и Сильвестер вообще не нравится - к ним антипатия.
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

fed

#16
Цитата: Lagovas від 29 Грудень 2007, 16:49:00
Мне еще Нани начал нравится как игрок. Вам не кажется что он косит на К. Роналдо ?!
Реально косит и даже финтить хочет как он (но не сильно выходит ;D) а если честно то не болею за них .А лучший Гигз и Роналдо!!!

an_v


Globe

Цитата: fed від 18 Січень 2008, 20:33:00
Реально косит и даже финтить хочет как он (но не сильно выходит ;D) а если честно то не болею за них Милан
чувак.в моей теме,что б про милан ни слова!! >:( и без офтопа >:(тебе ясно сказано "ваш любимый игрок в манчестер юнайтед" >:( так что пишы по теме пожалуйста,а то -1 будет. офтопить можешь только по очень важной причине.
все!
Top Gear.........the best TV show for sure!

fed

Цитата: Globe від 18 Січень 2008, 21:54:13
чувак.в моей теме,что б про милан ни слова!! >:( и без офтопа >:(тебе ясно сказано "ваш любимый игрок в манчестер юнайтед" >:( так что пишы по теме пожалуйста,а то -1 будет. офтопить можешь только по очень важной причине.
все!
Изменил теперь без Милана и выбрал любимых игроков.(исправился)

Dronic

 Я хотів сказати що тільки що МЮ в гостях виграв у Редінга з рахунком 2-0 УРА!!(голи Уейн Руні,К.Роналдо).Автору пропоную зробити тему ще й для обговорювання матчів з участю МЮ тому що робити нову тему немає змісту.
P.S. Вибачте будь ласка за дурний оффтоп покищо не по темі. :(
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

Цитата: Dronic від 19 Січень 2008, 19:00:31
Я хотів сказати що тільки що МЮ в гостях виграв у Редінга з рахунком 2-0 УРА!!(голи Уейн Руні,К.Роналдо).Автору пропоную зробити тему ще й для обговорювання матчів з участю МЮ тому що робити нову тему немає змісту.
P.S. Вибачте будь ласка за дурний оффтоп покищо не по темі. :(
согласен :D :D
по теме:еще Овен Харгрейвз-большой трудяга ;D
Top Gear.........the best TV show for sure!

Dronic

МЮ виграв у Тотнема в дома з рахунком 3-1(Кін,К.Роналдо,Автогол). :).....які ваші вра
ження від цього матчу.
The purpose of music - to touch the hurt!

Dronic

МЮ в кубці Англії "розгромив" Арсенал 4-0,голи(Андерсон,Флетчер,Нані,Флетчер)Ваші враження від матчу, кажіть в цій темі. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

fed

Цитата: Dronic від 16 Лютий 2008, 21:14:20
МЮ в кубці Англії "розгромив" Арсенал 4-0,голи(Андерсон,Флетчер,Нані,Флетчер)Ваші враження від матчу, кажіть в цій темі. :D
Да уж сезон в этом году у Арсенала не очень :'(Думаю если бы Анри не ушел то все бы сложилось по другому ;)

Andrii


Vixendi

Может стоит сделать голосование? Наглядней будет. А вообще мне Криштиано Рональдо нравится. Он артистичный, и играет на публику, а главное, у него это получается.
Ну, да поможет вам F1, да сохранит вас F2, во имя Control'a, Alt'a, и святого Delet'a. Enter

Dronic

Цитата: fed від 16 Лютий 2008, 21:59:39
Да уж сезон в этом году у Арсенала не очень :'(Думаю если бы Анри не ушел то все бы сложилось по другому ;)
чого не очень,ну програш від МЮ це так, але вони всерівно перші зараз в АПЛ,ну і ЛЧ норм грають,ну раз це тема про МЮ то вони мають повторити легендарний хет-трик 99 року. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

Корсар II


Werty

Core 2 Duo E6750/MB ASUS P5K/GPU:GeForce 8600GT 512Mb/256bit /HDD Samsung 250 Gb/RAM:1Gbx2 Goodram/Case:A+ monolize midi tower

Dronic

#30
Сьогодні , рівно через 1годину,МЮ грає вдома з Ліверпулем.Ваші прогнози,після матчу відпишусь. :)
П.С. має бути неймовірно гарна і насичена боротьба.
The purpose of music - to touch the hurt!

fed

Цитата: Dronic від 23 Березень 2008, 14:30:07
Сьогодні , рівно через 1год,МЮ грає вдома з Ліверпулем.Ваші прогнози,після матчу відпишусь. :)
П.С. має бути неймовірно гарна і насичена боротьба.
Улыбнула фраза рівно через 1год, че аж реально через год?Шучю конечно, но исправить не мешало бы, а то как то... :-X
Думаю МЮ сегодня выиграет...

Корсар II

2:0 із таким рахунком виграє Ліверпуль. :P

fed


Dronic

Цитата: Корсар II від 23 Березень 2008, 17:12:14
2:0 із таким рахунком виграє Ліверпуль. :P
ага-га МЮ виграв з рахунком 3-0!!! УРА!!! Голи(Уес Браун,К.Роналдо,Нані)забивали на 34,79 і 81 хвилинах.УРАА!!! Неймовірний матч був. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Корсар II

Знімаю шляпу перед гравцями МЮ. Але чи виграє МЮ в Роми в ЛЧ. 8)

Globe

конечно,не думаю что это както повлияет на исход матча,но вспомни,что МЮ сделал с ромой в прошлой ЛЧ ;D
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Цитата: Globe від 23 Березень 2008, 22:00:29
но вспомни,что МЮ сделал с ромой в прошлой ЛЧ ;D
Да, но вспомни что Милан сделал с МЮ в прошлой ЛЧ и что с Миланом сделал Арсенал в этой ЛЧ ! Футбол вешь непредсказуемая, так что то что в том году сделал МЮ с Ромой, тоже самое может сделать Рома с МЮ в этом году ....  ;)
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

МЮ виграв в Астон Вілли з рахунком 4-0!!! ГОли забивали(К.Роналдо,К.Тевес,У.Руні дубль.)Ваші враження?
The purpose of music - to touch the hurt!

Dronic

МЮ зіграв з Міделсброу з рахунком 2-2(К.Роналдо,Афонсо Алвес 2, У.Руні). :'(  Але МЮ всерівно займає 1-шу сходинку і відстає від найближщого конкурента на 3 очка. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

Joy32

Всі класні а особливо Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo. 8)
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

Dronic

Я тільки , що получів море класних емоцій та переживань від неймовірного матчу АПЛ МЮ-АРсенал на Олд Трафорді.Він закінчився перемогою червоних дияволів 2-1 ( забивали (Е.Адебайор,К.Роналдо(пен) О.Харгрівз(дивовижний штрафний)!!! Неймовірний матч!!! МЮ перші в АПЛ.   
The purpose of music - to touch the hurt!

Dronic

тільки що подивився неймовірний матч Блекберн-МЮ який закінчився з рахунком 1-1(Р.Санта Круз 42,К.Тевез 88). МЮ лідирує в чемпіонський гонці, і від МЮ Челсі відстає на 3 очка.Все вирішеться на Стемфорд Брідж, але в МЮ краща різниця забитих мячів. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

Dronic

The purpose of music - to touch the hurt!

IK91

Поздравляю всех фанов МЮ с победой их любимой команды в Английской Премьер-Лиге и званием лучшего бомбардира Английской Премьер-Лиги больельшиков К.Роналдо  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Не за что. Наверно от кого от кого, но от меня вы поздравлений не ждали  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

Top Gear.........the best TV show for sure!

Joy32

Цитата: Dronic від 19 Квітень 2008, 21:13:24
тільки що подивився неймовірний матч Блекберн-МЮ який закінчився з рахунком 1-1(Р.Санта Круз 42,К.Тевез 88). МЮ лідирує в чемпіонський гонці, і від МЮ Челсі відстає на 3 очка.Все вирішеться на Стемфорд Брідж, але в МЮ краща різниця забитих мячів. :D
М.Ю, найкраші
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

Body

У меня Криштиану Роналдо и Ван дер Сар. Вроде хорошие игроки да и многие про одного из них пишут 
В пиве сила,,,в жене мудрость,,,в воде микробы...