Два антивируса на одном ПК: стОит или нет?

Автор Лев, 18 Січень 2008, 12:56:10

Попередня тема - Наступна тема

Kostello

Цитата: JURY від 20 Лютий 2008, 23:31:22
Банкингом не пользуюсь для верности - береженого бог бережет.

Я тобі заздрю. Бо зараз став схожим на параноїка - заходжу на банківську сторінку та paypal тільки після тотальної перевірки.

Історія з життя:

Одного разу зайшов на сайт з комп'ютера в клубі, так потім із рахунку почали пропадати невеликі суми (доларів по 5), ніби я розрахувався банківською карткою за послуги ігрового онлайн-сервісу, що базується у Великій Британії (сам я навчаюся у США). Поки я усвідомив це, з рахунки пішли $20. Прийшлося скасовувати Visa та переоформляти її. Добре, що гроші сервіс повернув, коли я написав у службу підтримки у доволі різкому тону, що вони злодії, бо приймають грошові перекази різних акаунтів з одного рахунку. Навіть не прийшлося ходити до банку повідомляти про транзакції, що здійснювалися без мого відому.

Тож будьте обережнішими.

Артемий

У меня стоит НОД, но периодически проверяю Dr.Web-ом, вирусов нет :) Это нормальная замена Касперу как по мне :D

hawkadmin

Ставил Касперский 7 и нод 3, проблемы были б если их запустить одновременно ну и если сохранять карантин...., а если удалить их из атозапуска, процессов, и интегрции в систему, ну и запускать по отдельности, то будет все ок!

Edd.Dragon

Цитата: PIWER від 05 Лютий 2008, 16:15:02
Ну что тут сказать. Стопроцентной защиты тебе ни один антивирус не обеспечит.
Верно, 100% защита обеспечивается интеллектом не ниже человеческого.

Корсар II

В мене Dr. Web, я ним повністю задоволений, але він платни. (На ДПК ліцензійний є ключ до него). І ще можна заказати безплатний ключ на 1 місяць, але замовлення можна робити раз на 4 місяця. Це добрий антівірус. Але треба пам'ятати одне!
Кожна свиня хвалит своє болото :)

pelik911™

Цитата: Корсар II від 03 Березень 2008, 19:42:39
В мене Dr. Web, я ним повністю задоволений, але він платни. (На ДПК ліцензійний є ключ до него). І ще можна заказати безплатний ключ на 1 місяць, але замовлення можна робити раз на 4 місяця. Це добрий антівірус.
А второй какой? Здесь вопрос стоит в том, нужно ли на компьютере одновременно 2 антивируса. А ты тут свой расхвалил, и всё.
Я считаю, что для серьёзной проверки не мешало бы иметь 2 антивируса, только работать с ними поочерёдно.

sashka8100

Вот уже с полгода работают в связке Авира и Аваст и никаких проблемм. Резидентная защита включена одновременно на обоих. Системных ресурсов кушают мало да ещё и бесплатные.

Dronic

ойййй,я Каспєрскій з Доктором Вебом поставив,якісь помилкі вибило,кучю глюків,Веб десь себе прописав і вже не можна витерти ну я порився по реєстрах і найшов його.Ну зрозумів .що два краще не ставити.
The purpose of music - to touch the hurt!

FalseMan

Все! Отмучился я сэтими антивирусами! наконец-то они мне не нужны! (пояснение: перешел на линукс :))
а по теме: ставил мой друг два антивиря. Так ему пришлось изза них винчестер форматнуть, так они дрались. Так что лучше не надо :-X

pelik911™

Цитата: FalseMan від 04 Березень 2008, 22:16:42
Все! Отмучился я сэтими антивирусами! наконец-то они мне не нужны! (пояснение: перешел на линукс :))
а по теме: ставил мой друг два антивиря. Так ему пришлось изза них винчестер форматнуть, так они дрались. Так что лучше не надо :-X
Да ладно, форматировать-то зачем было? Не нужно просто два антивируса вместе держать включенными. Пусть только один следит за порядком.

Tarnum

У одного знакомого стоит 4(!) антивируса!Пользы никакой,только комп дико тормозит.

Mils

Цитата: Tarnum від 04 Березень 2008, 23:01:07
У одного знакомого стоит 4(!) антивируса!Пользы никакой,только комп дико тормозит.
Пусть поставит еще один... их должно быть непарное число ;D ;D ;D Извиняюсь за оффтоп
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

Bismark

Сьогодні на роботі був проведений цікавий експеримент :)

На компі завелися віруси і треба було іх видалити. На компі був встановлений НОД32, але з дуже давніми базами + повне сканування давно не проводили...
Після оновлення вірусних баз, при проведенні сканування НОД знайшов усі віруси і видалив їх, але... Як потім виявилося, він видалив їх лише частково, тобто десь у системі тіло віруса залишилося.
Було вирішено поставити Аваст з останніми базами та просканувати систему ще до завантаження. При такому скануванні Аваст знайшов 2 віруса, які, як виявилося "ховалися" у папках Temp, та System Volume Information.
Повинен сказати, що обидва антивіруси були запущені одночасно, і обидва разом працювали як резиденти :) Як не дивно, зовсім ніякого конфлікту не було, і працювали вони дуже тихо і спокійно :)
Але продовжимо історію...
Після "попереднього" сканування Авастом було запущене сканування вже в завантаженій системі, при чому НОД залишався активним у якості резидента.
Почалося сканування... Через деякий час при скануванні Авастом зявилося червоне вікно... НОДа, яки рапортував про знайдений вірус!
Одразу виникло два здивування:
1. чому знайшовся вірус, коли Аваст повинен був його видалити при "попередньому" скануванні?
2. чому вірус знайшов саме НОД, коли сканування проводив Аваст?

Результат: в кінці сканування Аваст радісно повідомив, що не було знайдено жодного вірусу, в той час коли НОД за це сканування спіймав десь 3-4 віруси...

От вам і дилема: який антивірус кращий?
І практична відповідь на запитання у назві теми: залежить від антивірусів.
Як показала практика, Аваст і НОД разом працюють чудово, і не тільки не викликають конфліктів, але й можуть доповнювати один іншого :)

sashka8100

Вот, о чем я и говорил. У меня до сих пор стоят Аваст и Авира, не конфликтуют и работают одновременно.
Давно известно что любой антивирус не "видит" определённые вирусы в то время когда другие антивиры их находят. Например вирусы типа "..PackFor.."  часть антивирусов не находит, а некоторые находят но не могут вылечить, остальные успешно находят и лечат.

PIWER

Вот. Не поленился найти :).
ДПК 7/2004 - Советы по правильной эксплуатации антивируса:
Цитата9. Больше - не значит лучше
Никогда не устанавливайте на один компьютер два и болше антивируса. То есть если вы вдруг решили сменить свою защиту, сначала полностью удалите старую программу, перезагрузите ПК и лишь затем ставьте новую. В противном случае вы рискуете стать свидетелем так называемой "войны антивирусов", когда запущенные утилиты перманентно сканируют друг друга, занимая 100% процессорного времени. Использовать компьютер в этом случае не представляется возможным.
Жизнь - сложная штука.

Mils

Вот по этому пользователи, которые поставили два антивируса и говорят, что они нормально работают и дополняют друг друга, просто еще не сталкивались с серьезными проблемамы, вызвание использованием теми самыми двумя антививусами.
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶