Во что лучше рубиться в TF2 или в СS 1.6?

Автор Eclipse1275, 21 Січень 2008, 00:53:15

Попередня тема - Наступна тема

Dronic

якщо ти раніш КС 1.6 не грав то спробуй, а може затяне(так як мене).А  з ТФ2 така сама ситуація але люди які ці дві гри починають їх грати в один і той самий період часу вибирають частіше ТФ2. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

Цитата: Dronic від 04 Червень 2008, 12:46:52
А  з ТФ2 така сама ситуація але люди які ці дві гри починають їх грати в один і той самий період часу вибирають частіше ТФ2. ;)
вот именно. потому,что контра уж зомбировала людей. они к ней привыкли.(ну естевственно,9 лет играть) если б те,кто так уж привыкли к контре,сначала в ТФ2 сиграли,они бы даже не глянули б в сторону 1.6. (та же ситуация и с соурсом)
вобщем,я веду к тому,что если привыкнул-отвыкнуть очень тяжело (невозможно)
Top Gear.........the best TV show for sure!

Eclipse1275

Цитата: RIP21 від 03 Червень 2008, 07:25:35
TF2 однозначно. А если говорить чесно, то в COD4 по сетке. ;)
Полностью не соглашусь, но COD4 по сетке - довольно таки круто! Но CS c TF2 тоже не далеко отстали! Вот когда  COD4 надоест, то CS c TF2 самое оно! :D
Intel Q9400\Gigabyte GAP35DS3R\Samsung 4GB 800Mhz\Radeon 4890

Миха

В случае атаки ботов - три красных свистка вверх.

Antivirus

Вопрос по TF2: В TF2 есть компания? Или там просто мультиплеер?

pohgejib

#55
Цитата: Antivirus від 03 Липень 2008, 20:51:21
Вопрос по TF2: В TF2 есть компания? Или там просто мультиплеер?
в TF2 ще новенький, перехід з кс1,6 вдався дуже важко (стаж 6 років) прийшлося довго вчити всі нюанси ігрового процесу.
в ТФ2 зовсім інша мета і завдання гри, тут неодмінним атрибутом є тактика. в кс ти тупо мясо яке бігає і роздає хедшоти, а в ТФ ти відчуваєш себе частинкою механізму, якому ти під час гри можеш реально допомогти. гра прийдеся по дужі кожному. навіть якщо немає здібностей (аіму) для ведення активного і точного вогню, можна спокійно грати інженером або шпигуном :) (май фейворіт).
ну і не буду лукавити, починав грати з допомогою піратських засобів, якби не вони то наврядчи зміг би взагалі її попробувати. тепер чекаю, коли доставлять ліцензію  :D
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

eQui

pohgejib, достанешь лицку, - ждем на ФП ;)
Не бойся мечты, бойся тех, кто не мечтает (с)

pohgejib

Цитата: equitabilis від 03 Липень 2008, 23:02:22
pohgejib, достанешь лицку, - ждем на ФП ;)
я дивлюся, на ФП рідко народ засідає :-[
хотілося хоча б 10 на 10.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

eQui

ну мы там в основном 12х12 заседаем, ща просто серв лежит пока, но это поправимо :)
Не бойся мечты, бойся тех, кто не мечтает (с)