Прив'язка домену до каталогу на сервері

Автор egghead, 14 Лютий 2008, 20:34:51

Попередня тема - Наступна тема

egghead

Допоможіть, хто знає. І скажіть, чи можливо таке взагалі.

Отже, є хостинг з сайтом на ньому, до нього вже прив'язано домен. Потрібно розмістити ще один сайт, але на тому ж самому хостингу тільки з іншим доменом. Тобто, існує сайт site.ua, до каталогу site.ua/site2/ потрібно прив'язати домен, наприклад, site2.ua

Kostello

Цитата: egghead від 14 Лютий 2008, 20:34:51
Допоможіть, хто знає. І скажіть, чи можливо таке взагалі.

Отже, є хостинг з сайтом на ньому, до нього вже прив'язано домен. Потрібно розмістити ще один сайт, але на тому ж самому хостингу тільки з іншим доменом. Тобто, існує сайт site.ua, до каталогу site.ua/site2/ потрібно прив'язати домен, наприклад, site2.ua

Купи домен site2.ua и с него сделай перенаправление на site.ua/site2/

Богдан

#2
Цитата: Kostello від 16 Лютий 2008, 00:08:06
Купи домен site2.ua и с него сделай перенаправление на site.ua/site2/
У такого способа серьезный недостаток - нельзя напрямую ввести адрес страницы на сайте 2. Нужно или вводить site.ua/site2/blablabla.html или заходить на site2.ua, ждать переадресации и потом уже переходить к нужной странице.


2egghead: Не можу сказати стовідсотково точно, але коли редагуються NS домену, можна змінити так звані MX-записи, тобто посилання на інший домен. Тільки я не знаю, чи можна вказувати слеш в цьому посиланні. В будь-якому випадку, краще звернись до спеціаліста, наприклад, напиши у саппорт хостінгу.

egghead

Цитата: Богдан від 16 Лютий 2008, 11:50:14
У такого способа серьезный недостаток - нельзя напрямую ввести адрес страницы на сайте 2. Нужно или вводить site.ua/site2/blablabla.html или заходить на site2.ua, ждать переадресации и потом уже переходить к нужной странице.
згоден

головне, що я вже пересвідчився у тому, що це можливо:
ЦитатаДополнительный домен - это домен, не зависимый от основного, указывающий на какой-либо подкаталог на Вашем аккаунте. С помощью дополнительных доменов можно разместить несколько сайтов с разными доменными именами на одном аккаунте.
Пример: Ваш основной домен ivan.ru, файлы сайта ivan.ru размещены в папке public_html. Дополнительный домен petr.ru привязан к другому сайту petr.ru, файлы которого размещены в папке public_html/petr.

залишилось навчитись це робити