Хто виграє ЛЧ 08 ?

Автор Dronic, 01 Березень 2008, 13:15:13

Попередня тема - Наступна тема

Хто виграє ЛЧ08 ?

Манчестер Юнайтед
35 (47.9%)
Ліверпуль
13 (17.8%)
Мілан
8 (11%)
Інтер
1 (1.4%)
Барселона
7 (9.6%)
Челсі
4 (5.5%)
Арсенал
4 (5.5%)
Ліон
0 (0%)
Олімпіакос
0 (0%)
Порто
0 (0%)
Шальке
0 (0%)
Фенербахче
1 (1.4%)
Севілья
0 (0%)
Селтік
0 (0%)
Рома
0 (0%)
Реал
0 (0%)

Всього голосів: 72

Dronic

Хто на вашу думку виграє ЛЧ 08?
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

Манчестер Юнайтед! 8) Вот увидите!
Top Gear.........the best TV show for sure!

Корсар II

Виграє ЛЧ Ліверпуль. Зараз ця команда на вершині своєї сили. В цій команді є все необхідне для доброї гри:
1). Дисципліна в команді.
2). Командна гра.
3). Високий командний дух.
4). Красива гра.
5). І відданість грі.

Sir_Lanselot

Да, Ліга Чемпіонів цього року видались цікавою. Судити про переможця я не беруся, бо це справа невдячна. Знаю тільки одне: хто більше заб'є на Лужниках, той і переможе
В оцікуванні дива.....

angel_

думаю что Милан, хотя и манчестер выглядит не плохо!!!
Core2Duo E6300@1.86 / Asus P5B-E / EVGA 8000GTX /  2 x DDR2-800 2Gb Aeneon / Seagate ST3500630AS 500Gb / Nec ND7170S-OB DVD-RW / ATX Colorsit A9006-C4 / Sirtec High power HP-500A12S 500W / Samsung SyncMaster 215TW / Logitech MX518 / Logitech Media Keyboart Elite /

Alkogolik

ИМХО,Милан,опять все крест на старичках рисуют,а я верю в них! )
ФК Динамо Киев ---Чемпион!!!

r3


fed


You Ruler

Bond.James Bond.

lelik911


vaDOOM

МЮ наврят ли до финала дойдет. Думал что же выбрать и взял Барсу, хотя таки сомнения берут.  ;)  ;D Бо выиграет Милан (но мне уже его попеды надоели, то пора бы чото другое.) Например Ливерпуль, Реал.  :D :D

Dronic

Які прогнози на матчі? МЮ-Ліон  3-1 ;)   Мілан-Арсенал 2-1 або 1-2. ;)  Челсі-Олімпіакос 3-0    Реал - Рома 2-0  далі пізніше.
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

#12
Цитата: vaDOOM від 03 Березень 2008, 15:16:47
МЮ наврят ли до финала дойдет......
ну посмотрим!
ХА!!!!! Ну и ЧТО? ЗДУЛ ВАШ МИЛАН ;D ;D ;D
ВСЕ МИЛАНА В ЛЧ УЖЕ НЕТ ;D
ПОЗОР,ПОЗОР,ПОЗОР!!!!!! 2-0 здули арсеналу!ну?убедились что милан это есть просто пенсионеры и ничего более? и никакой это не самый сильный клуб. КАЛИКИ!!!! БУГАГАГАГАГАГА!!!
и попробуйте отрецать! >:(
все МАНЧЕСТЕР ЧЕМПИОН! МИЛАН ............. лучше промолчу.
это вам  что бы нос не задирали
МИЛАН КАЛИКИ!!!!! СДУЛИ АРСЕНАЛУ.
Top Gear.........the best TV show for sure!

Dronic

Ну ось жеребкування відбулося.Зражу кажу все.
На стадії 1/4 зійдуться:

"Арсенал" (Лондон, Англія) - "Ліверпуль" (Англія)

"Рома" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) ;D

"Шальке-04" (Гельзенкірхен, Німеччина) - "Барселона" (Іспанія)

"Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) - "Челсі" (Лондон, Англія)

В 1/2 фіналу зустрінуться переможці пар:


"Арсенал" (Лондон, Англія) - "Ліверпуль" (Англія) проти "Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) - "Челсі" (Лондон, Англія)


"Шальке-04" (Гельзенкірхен, Німеччина) - "Барселона" (Іспанія) проти "Рома" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія)

Перші чвертьфінальні поєдинки відбудуться 1 і 2 квітня, а відповіді - 8 і 9 квітня.
Кричіть сюди свої прогнози.
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

Цитата: Dronic від 14 Березень 2008, 14:49:37
"Рома" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) ;D
символическая пара!
ждем 7-1 как в прошлый раз в полюзу МЮ 8)
будет "побиття римських хлопчиків" ;D
Top Gear.........the best TV show for sure!

Sir_Lanselot

Нєа, 7-1 не буде, бо Рома не та, що була раніше. А тепер по парам:
Арсенал - Ліверпуль 1-1, або 1-2
Шальке - Барселона  0-2
Фунербахче - Челсі  1-3
Ось такі мої прогнози
В оцікуванні дива.....

Globe

Цитата: Sir_Lanselot від 14 Березень 2008, 15:33:39
Нєа, 7-1 не буде, бо Рома не та, що була раніше. А тепер по парам:
это точно.ЕЩЕ хуже стала.ИМХО
Top Gear.........the best TV show for sure!

Sir_Lanselot

В оцікуванні дива.....

KJIuM

В матче МЮ Рома разгрома не должно быть (ИМХО)
Самая интересная пара - это Арсенал - Ливерпуль, будет однозначно борьба и развязка в конце второго матча, Арсенал должен проходить.
В остальных, боюсь как бы Фенербахче и Шальке сюрпризы не приподнесли  :-X
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

Sir_Lanselot

Цитата: KJIuM від 14 Березень 2008, 16:17:49
В матче МЮ Рома разгрома не должно быть (ИМХО)
Самая интересная пара - это Арсенал - Ливерпуль, будет однозначно борьба и развязка в конце второго матча, Арсенал должен проходить.
В остальных, боюсь как бы Фенербахче и Шальке сюрпризы не приподнесли  :-X
З Ромою я такої ж думки. А от на рахунок Арсенала я навіть незнаю, бо це зараз деморалізована команда безкінечними травмами основи, а Ліверпуль сильний як ніколи.
Ну а Шальке іФенербахче явні алутсайдери в парах, тому вони будуть битись фактично за престиж, тому сюрпризи мусять бути :D
В оцікуванні дива.....

KJIuM

Цитата: Sir_Lanselot від 14 Березень 2008, 16:25:39
Ну а Шальке іФенербахче явні алутсайдери в парах, тому вони будуть битись фактично за престиж, тому сюрпризи мусять бути :D
Аутсайдеры или нет, но в четверть финал случайно не попадают, Шальке поднабрал форму за последние 2 сезона, а Фенербахче очень сильная команда, тем более Гранды могут и недооценить соперников.
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

vaDOOM

Цитата: KJIuM від 14 Березень 2008, 16:17:49
В матче МЮ Рома разгрома не должно быть (ИМХО)
Самая интересная пара - это Арсенал - Ливерпуль, будет однозначно борьба и развязка в конце второго матча, Арсенал должен проходить.
В остальных, боюсь как бы Фенербахче и Шальке сюрпризы не приподнесли  :-X
Крассные карточки будут 100%, а может и мордобой.  ;)
В паре Фанера и Челси тоже будет. ИМХО.
МЮ у Ромы если и выиграет то минимально.

IK91

Я , уверен на 80% что ЛЧ в этом году выиграет один из английских клубов , но у клубов из других стран тоже эсть довольно хорошие шансы , ведь в 1/8 ЛЧ просто так не попадают я намекаю на то , что слабых на этой стадии нету , ведь все без исключения клубы сейчас находятся на довольно таки хорошем ходу в своих чемпионатах что и показали в ЛЧ , да и игроки обрели оптимальные кондиции. Самой интересной парой для меня эсть "Арсенал" - "Ливерпуль" по той причине что канониры выбил действуюшего обладателя ЛЧ ,а "Ливерпуль"  доселе "непобедимого"  в серииА "Интер" да и по сыграности команды находятся на одном уровне , а опыт да у ливера эво больше как никак ,а 2 финала ЛЧ дают о себе знать , но вот "Арсенал" показал что чей то опыт им непочём "пацаны" рвут всех слова Фабрегаса вообщем ставлю на проход "Арсенала" потому как мне нравится ихняя игра. В паре "Рома" - "МЮ" силы как бы тоже равны , думаю прошлогоднего фиаско уже не будет (7-1 на Олд Траффорд кто не знает) ведь вы все видели как "Рома" лихо розабралась с вполне боеспособным "Реалом" , а "Мю" не дай бог что случится с К.Роналдо , могут и не показать той игры котрую демонстрируют с португальцем вообщем в этой паре я делаю ставку 50/50% дума у обоих хорошие шансы. "Шальке" - "Барса" тут я ставлю на "Барсу" потому что думаю опыта игры на таком уровне у "Шальке" маловато и каталонцы их сделают только лишь на опыте и классе. "Фенербахче" - "Челси" тут я бы поставил на лондонцев , по той просто причине что эсли они вылетатют из ЛЧ , то останутся в этом году без трофеев так как им выигрыш в ПЛ не светит , тоисть они будут рвать и метать что бы пройти фенер , но я уверне и в том что турки дадут им бой и довольно таки хороший , такой какой дали Севилье и надеюсь что игра будет довольно таки зрелишной.
Теперь допустим что вышли такие вот полуфинальные пары "Арсенал" - "Челси" и "МЮ" - "Барса" и так первая пара . Как бы "Челси" не рвались за ЛЧ но думаю очень голодный за трофеями "Арсенал" (тоесть его молодежь) всё таки сделает звёзд Аарма Гранта . второй полуфинал "МЮ" - "Барса" это будет сражение Месии VS Роналдо не знаю почему но поставил бы я в нём на Месси 2 матча будут очень зрелишными так как обе команды проповедую атакуюший футбол и красивую игру , вообшем ставлю на выход в финал "Барсы". И так что мы будем иметь , а возможно мы будем иметь повтор финала 05-06 в котром я думаю возьмёт реванш "Арсенал" тобишь я поставил на молодежь Арсена Венгера и верю в нее так как она обскакала мою любимую команду "Милан" и думаю она возьмёт ЛЧ в этому году.
З.Ы:Dronic +1 за эту тему , я просто очень люблю обсуждать футбол !  ;)
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Werty

Манчестер! самый сильный,самый красивый,самый-самый футбольный клуб! 8)
он и вииграет!
Core 2 Duo E6750/MB ASUS P5K/GPU:GeForce 8600GT 512Mb/256bit /HDD Samsung 250 Gb/RAM:1Gbx2 Goodram/Case:A+ monolize midi tower

Dronic

люди завтра і післязавтра будуть матчі 1\4 фіналу Ліги Чемпіонів.Давайте свої прогнози на такі матчі.
"Арсенал" (Лондон, Англія) - "Ліверпуль" (Англія)*

"Рома" (Італія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) *

"Шальке-04" (Гельзенкірхен, Німеччина) - "Барселона" (Іспанія)

"Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) - "Челсі" (Лондон, Англія)

Всі матчі в Україні відбудуться на телеканалах 1+1 та ТРК Україна.Також всі матчі розпочинаються у 21-30.А у Екстра трансляції в 1-10 будуть інші матчі , траслюватися матчі в прямому ефірі будуть....*.
*-матчі транслюються у нас в прямому ефірі.Гарного футболу вам!!!
The purpose of music - to touch the hurt!

demonF1

#25
"Арсенал" (Лондон, Англія) 2 - 1 "Ліверпуль" (Англія) (НО думаю, что пройдет "Ливерпуль")

"Рома" (Італія) 1 - 3 "Манчестер Юнайтед" (Англія) (Тут тотал больше должен быть однозначно)

"Шальке-04" (Гельзенкірхен, Німеччина) 0 - 0 "Барселона" (Іспанія) (Возможна минимальная победа каталонцев)

"Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) 0 - 1 "Челсі" (Лондон, Англія) (Также минимальная победа гостей)

Globe

арсенал-ливер. 3-2
МЮ-Рома 4-1
шальке-барса. 2-1
фенербахче-челси 1-0 ;)
Top Gear.........the best TV show for sure!

Корсар II

#27
Людовик Жюли: "У меня есть опыт побед над английскими клубами".

В преддверии первого четвертьфинального поединка между "Ромой" и "Манчестером", который состоится сегодня на Олимпийском стадионе в Риме, французский форвард итальянской команды Людовик Жюли дал интервью SkySports.
- "Манчестер" - самый трудный из всех соперников в Лиге. Но после победы над мадридским "Реалом", мы готовы биться с любым соперником. В прошлогоднем матче на "Олд-Траффорде", который закончился со счетом 1:7, я не участвовал, но партнеры рассказывали мне, какой это был серьезный удар по команде. Однако в этом сезоне на групповом этапе мы неплохо смотрелись в поединках с "Манчестером", и это показывает, что в 1/4 все будет по-другому.
- Все считают англичан фаворитами: я думаю, что это хорошо в первую очередь для нас, ведь соперники попадают под дополнительное психологическое давление. Тем более они видели, что мы два раза выиграли у "Реала" и знают, что с нами будет непросто. Во время моего выступления за "Барселону" я несколько раз выигрывал у британских клубов в важных матчах и сейчас хотел бы применить свой опыт и помочь "Роме" пройти в полуфинал Лиги чемпионов. Нам необходимо добиться положительного результата дома и не пропустить гол - это главное, - сказал Жюли.
(01.04.2008 14:53:36)
http://football.kulichki.net/worldnews/news.htm?17910
Це буде бій Титанів і я думаю, переможе  Рома в битві із МЮ 2:1
Фенербахче:Челсі 1:3. 8)
Речь Франка Райкарда: "Мы должны быстрее прийти в себя".
Франк Райкард надеется, что в матче с «Шальке» «Барселона» не повторит субботних ошибок: «Мы должны быстро прийти в себя, потому что не можем позволить себе повторения матча с «Бетисом». Нам предстоит тяжелое противостояние с одной из лучших команд Германии».
Голландец также высказался по поводу «каталонской» обороны, которая в последних семи матчах пропустила 15 мячей: «Все наши защитники – высококвалифицированные игроки, показавшие свои качества в прошлом. Проблема с обороной – коллективна. Нельзя указывать пальцем на конкретного игрока и говорить, что он допустил ошибку», - приводит слова Райкарда официальный сайт УЕФА.
Стрейт и Ракитич не примут участие в матче с "Барселоной".
«Шальке» в матче с «Барселоной» не сможет рассчитывать на дисквалифицированного полузащитника Джермейна Джонса. Также в игре не примут участие травмированные Альберт Стрейт(травма бедра) и Иван Ракитич(травма лодыжки), передает официальный сайт УЕФА.
Мирко Сломка: "Поддержка болельщиков даст нам большое преимущество".
Главный тренер немецкого «Шальке» Мирко Сломка перед четвертьфиналом Лиги чемпионов надеется продолжить победные успехи своей команды: «Результат матча с «Порту» дал нам веру в себя. И мы хотим продолжить успехи в еврокубках. Каждый игрок «Шальке» горд тем, что ему выпала честь выступать в таком престижном турнире на стадии четвертьфинала. Поддержка болельщиков даст нам большое преимущество. Если мы покажем характер и поддержим высокий темп, то будем иметь большой шанс победить одну из лучших команд в Европе», - цитирует немца официальный сайт УЕФА.

Dronic

Пройде МЮ,Арсенал,Барселона,Челсі.
МЮ-Рома,3-1,або більше,чи мінімальна перемога манкуніанців.
Шальке-Браселона, 0-2,1-3.
Арсенал-Ліверпуль,2-1,2-2.
Фенербахче-Челсі,0-2,1-2.
Можливо результатаи ще поміняю.
Гарного футболу вам!!! ;) :D :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

итак МЮ-Рома 2-0 8) поздравим манчестер с победой.
забивали:Роналдо 39мин. и Руни 66мин.
отличный матч!
ждем розгромного счета на олд траффорд от МЮ 8)
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Цитата: Globe від 01 Квітень 2008, 23:42:23
ждем розгромного счета на олд траффорд от МЮ 8)
Розгорма не будет точно ! И пожалуйста не говри мне сейчас что  МЮ только что вырвал Рому в одну калитку, 'ckb бы Рома завершила хотя бы половину тех момнетов котрые она создала, то МЮ летел бы домой думая как бы им отыграть у Ромы 1 мяч потому как только Вучинич с Пануччи на двоих должны были 3-4 мяча забывать  ;).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

DadDy_DRG

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 01 Квітень 2008, 23:59:14
Розгорма не будет точно ! И пожалуйста не говри мне сейчас что  МЮ только что вырвал Рому в одну калитку, 'ckb бы Рома завершила хотя бы половину тех момнетов котрые она создала, то МЮ летел бы домой думая как бы им отыграть у Ромы 1 мяч потому как только Вучинич с Пануччи на двоих должны были 3-4 мяча забывать  ;).
В том году Рома дома выиграла, а на выезде проиграла 7-1  :D

Globe

если бы-если бы >:( так надо было использовать свои моменты,но видимо мастерства не хватило ;D
защитники блестяще исполняли свою работу,но если и они обламались,то на воротах всегда есть Ван Дер Сар,который,междупрочем,сегодня отбивал сложнейшие и опаснейшие удары.
как Рома не старалась,но ничего не смогла добиться!
МЮ,в сегоднешнем матче не выложилась даже на чверть своих возможностей
короче.че спорить,результат на лицо,и он не радует болельщиков Ромы
что же,следующий матч покажет,исправились  ли они.
Top Gear.........the best TV show for sure!

vaDOOM

Globe ты веришь в то что команда в 1/4 финала ЛЧ может выкладыватся на 1/4 своих возможностей? МЮ показала все, на что способна на данный момент, и с такой игрой им кубка не видать, как своих ушей.
Ужаснейшая игра МЮ, давно я не видел их такими безпомощными.
То что выиграли это фарт чистой воды, ну и естественно Рома немного не до конца во всех моментах доигрывала. Но ведь это Рома, а далее будут Барса, Ливер или Арсенал или Челси, и МЮ пролетит как фанера над Парижем.

Globe

 ;D ;D ;D ;D ;D БУГАГАГАГАГАГАГАГАГАГА!!!!! "все,на что способна на данный момент" ?
м-да смешно! а то что МЮ называют самой сильной комондой мира,а слова Арсена Венгера "даже если Арсенал выиграет АПЛ,то мы все равно отдадим кубок МЮ,так как я,команду подобной Мю в жизни не видел,пусть Арсенал учится у них" ,называть МЮ безпомщной это просто глупо! ГЛУПО!
у МЮ самая высокая статистика в ЛЧ и в АПЛ. ну как можно что нибуть говорить о "безпомощности" МЮ?
я этого не понимаю. это просто смешно.
да и вообще.гляньте на результаты голосования в этой теме,и сами все увидите.
Top Gear.........the best TV show for sure!

vaDOOM

Globe не надо смеяться. Причом там статистика, и чьи либо слова? Это все в прошлом. Да до недавнего времени МЮ была оч крутой (возможно одной из сильнейших в мире (ЛЧ не выиграли, значит не сильнейшая)).
Венгер так говорил, потому как хотел чоб свои ребята старались больше, и чоб с него не спросили потом, что мол чего проиграли. Ну так он заранее разхваливает МЮ, чоб потом  случае чего сказать что "" Ну они сильнее, лучшие в мире, как мы их могли выиграть?", или "Да мы очень классно поработали, и выиграли в сильнейшей команды мира" и за это кучу комплиментов получил.
В футбол статистика и прошлые заслуги не играют. У МЮ сейчас спад, и все его заслуги не помогут.
Ты не подумай что я не люблю МЮ. Это одна из моих самых любимых команд в мире (если не считать наших). Но что есть-то есть, и от этого никуда не денешься.
Ведь во многих моментах МЮ не знало куда деваться, и только фарт им помогал (ну и Ван Дер Сар) :)

Dronic

Цитата: vaDOOM від 02 Квітень 2008, 17:03:51
Globe не надо смеяться. Причом там статистика, и чьи либо слова? Это все в прошлом. Да до недавнего времени МЮ была оч крутой (возможно одной из сильнейших в мире (ЛЧ не выиграли, значит не сильнейшая)).
Венгер так говорил, потому как хотел чоб свои ребята старались больше, и чоб с него не спросили потом, что мол чего проиграли. Ну так он заранее разхваливает МЮ, чоб потом  случае чего сказать что "" Ну они сильнее, лучшие в мире, как мы их могли выиграть?", или "Да мы очень классно поработали, и выиграли в сильнейшей команды мира" и за это кучу комплиментов получил.
В футбол статистика и прошлые заслуги не играют. У МЮ сейчас спад, и все его заслуги не помогут.
Ты не подумай что я не люблю МЮ. Это одна из моих самых любимых команд в мире (если не считать наших). Но что есть-то есть, и от этого никуда не денешься.
Ведь во многих моментах МЮ не знало куда деваться, и только фарт им помогал (ну и Ван Дер Сар) :)
це в кого тут "спад" , ти АПЛ дивишся.чи ні???? ??? А ЛЧ вчорашнє,ну був напряг в другом таймі перші 15хвилин,ну і що тільки мяч в МЮ,зразу атака і гострий момент і гол.Реалізувати моменти Ромі треба навчитись... :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Guru of 3D

#37
Полностью согласен что МЮ играл не на всю , так как смысла не было... А пропустить могли на контатаке. Наверно все заметили что после второго мяча Мю контролировал игру и чистое везение что Роналдо не забил ещё 2 мяча ( штанга и перекладина)  Могли б задавить Рому , но осторожность не помешает , игра сделана...
Роналдо в этом сезоне на золотой мячик наиграл  8)
В АПЛ все скорей всего ясно , под конец МЮ рвет всех... Так что осталось взять Кубок чемпионов))

vaDOOM

Ну в АПЛ может и рвет, но тут не АПЛ а ЛЧ :)
Ладно, пусть нас разсудит финал (или полуфинал). Тогда вспомните мои слова, что МЮ в этом году не сможет выиграть ЛЧ.

Dronic

Цитата: vaDOOM від 02 Квітень 2008, 18:39:29
Ну в АПЛ может и рвет, но тут не АПЛ а ЛЧ :)
Ладно, пусть нас разсудит финал (или полуфинал). Тогда вспомните мои слова, что МЮ в этом году не сможет выиграть ЛЧ.
зато,тут такий прикол.МЮ рве такі команди з ЛЧ як Челсі,Ліверпуль,Арсенал в АПЛ.Барселона...єдиний конкурент. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

vaDOOM

Цитата: Dronic від 02 Квітень 2008, 18:51:09
зато,тут такий прикол.МЮ рве такі команди з ЛЧ як Челсі,Ліверпуль,Арсенал в АПЛ.Барселона...єдиний конкурент. :)
:) Ну впринципі воно таки так. :) Хех, ну всерівно, я тоді на Барсу надіюся  ;)

Dronic

Цитата: vaDOOM від 02 Квітень 2008, 19:01:58
:) Ну впринципі воно таки так. :) Хех, ну всерівно, я тоді на Барсу надіюся  ;)
а чому на неї ? треба надіятись на явного лідера,тобто на МЮ" "Ты не подумай что я не люблю МЮ. Это одна из моих самых любимых команд в мире (если не считать наших).   ???
The purpose of music - to touch the hurt!

Darth Vader

Цитата: Dronic від 02 Квітень 2008, 18:51:09
зато,тут такий прикол.МЮ рве такі команди з ЛЧ як Челсі,Ліверпуль,Арсенал в АПЛ.Барселона...єдиний конкурент. :)

Ну як сказати... АПЛ вона і в Англії АПЛ:) А на Лігу деякі команди готуються набагато краще і кидають всі сили лише на ЛЧ(наприклад Мілан :'(). Так що, думаю, без сюрпризів в нинішній Лізі Чемпіонів не обійтися :%) Залишається тільки одне невідомим - як вдається так круто грати МЮ і в АПЛ так і в ЛЧ? Честь їм і хвала, якщо вони виграють цьогорічну Лігу, але я вболіваю поки що лише за Барселону(правду кажучи, в цьому сезоні вона не конкурент МЮ :(
Live today and be happy - live tommorow and be happy that you were happy yesterday.

IK91

Цитата: Dronic від 02 Квітень 2008, 18:51:09
зато,тут такий прикол.МЮ рве такі команди з ЛЧ як Челсі,Ліверпуль,Арсенал в АПЛ.Барселона...єдиний конкурент. :)
Да уж ты наверно футбол смотришь не давно ! И не разу не видел когда команда котрую считали просто "монсторм" с треском и позором вылетала, вспомни хотя бы ЛЧ 2003/2004 когда велеколепный (в то время) "Милан" (сейчас "МЮ") с не менее велеколепным Кака (сейчас К.Роналдо) дома разобрал на запчасти "Депор" 4-1 и после этого все считали что ситуация на Риасоре просто повторится, а не тут то было и "Депортиво" просто розорвало "Милан" как тузик тряпку и все как говрится призадумались. Так что Dronic "не говри гоп, пока не перепрыгнул" пусть даже "МЮ" пройдёт Рому, но там будет Барса или Челси вот там и посмотри, что покажет "МЮ" в конце сезона, да и в ПЛ стоит потерпеть два поражения и нету первого места, так что когда капитан "МЮ" подымет кубок ЛЧ над своей головой тогда и будеш кричать что "МЮ" самая сильная команда в мире  ;).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 02 Квітень 2008, 19:21:22
Да уж ты наверно футбол смотришь не давно ! И не разу не видел когда команда котрую считали просто "монсторм" с треском и позором вылетала, вспомни хотя бы ЛЧ 2003/2004 когда велеколепный (в то время) "Милан" (сейчас "МЮ") с не менее велеколепным Кака (сейчас К.Роналдо) дома разобрал на запчасти "Депор" 4-1 и после этого все считали что ситуация на Риасоре просто повторится, а не тут то было и "Депортиво" просто розорвало "Милан" как тузик тряпку и все как говрится призадумались. Так что Dronic "не говри гоп, пока не перепрыгнул" пусть даже "МЮ" пройдёт Рому, но там будет Барса или Челси вот там и посмотри, что покажет "МЮ" в конце сезона, да и в ПЛ стоит потерпеть два поражения и нету первого места, так что когда капитан "МЮ" подымет кубок ЛЧ над своей головой тогда и будеш кричать что "МЮ" самая сильная команда в мире  ;).
ну більш активно я почав захоплюватись футболом десь так 04-05 році,будьласка не зрівнюй італійськи і англійськи команди,не плутай різний футбол ,час і сили.В АПЛ побачим 2 матчі вдома і інші всі в гостях.На мою думку МЮ краща в світі,і її ніхто не змінить.Челсі....завадить МЮ,якби не Рома Абрамович Челсі це ьула б команда з декількома титулами,А Барса бориться  за перші місця в прімері, і без лідерів грає.Побачим.побачим. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

прекращаем спор.это безполезно :)
увидим кто выиграет,тогда будем говорить :-\
Top Gear.........the best TV show for sure!

Darth Vader

Хлопці - не сваріться! Все одно Фенербахче стане чемпіоном ;D
Про Барсу я згоден! Бореться вона, звичайно, без лідерів, тому хоча мені подобається цей клуб, але вимушений визнати - після вильоту мого улюбленого Мілану мені вже всеодно хто виграй титул, тільки б це був не Арсенал :P ІМХО   
Live today and be happy - live tommorow and be happy that you were happy yesterday.

Dronic

не забуваєм писати прогнози,сьогодні важливі матчі ЛЧ.
"Арсенал" (Лондон, Англія) - "Ліверпуль" (Англія)

"Фенербахче" (Стамбул, Туреччина)  - "Челсі" (Лондон, Англія)
правильно,досить суперечок. ;)
The purpose of music - to touch the hurt!

an_v

#48
МЮ выграет.Я за Манчестер.Так как это моя самая любимая команда и она действительно очень хорошо играет.

Globe

ЛУЧШАК!!! ой сори,не сдержался :-[
Top Gear.........the best TV show for sure!

Darth Vader

Арсенал - Ліверпуль  2 - 1
Фенербахче - Челсі  1 - 3
Live today and be happy - live tommorow and be happy that you were happy yesterday.

Guru of 3D

Арсенал - Ливерпуль 1:1 , 0:0. Думаю  будет осторожный и скучный футбол , второй матч все решит.
Фенербахче - Челси 0:1

IK91

"Арсенал" 2-0 "Ліверпуль" (Фабрегас, Адебайор)

"Фенербахче" 1-2 "Челси" (Тункай,Дрогба 2)
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Корсар II

"Арсенал" 1-2 "Ліверпуль" 

"Фенербахче" 1-3 "Челси"

vaDOOM

Так, щя бум смотреть.
Думаю
Фенера - Челси 0-0
Арсен - Ливер  1-0

Кстати по 1+1 ведь не показывают? Придется опять через Инет смотреть  >:(

IK91

Цитата: vaDOOM від 02 Квітень 2008, 21:38:13
Кстати по 1+1 ведь не показывают?
Так по "ТРК Украина" показывать будут Ливер-Арсенал !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 02 Квітень 2008, 21:44:01
Так по "ТРК Украина" показывать будут Ливер-Арсенал !
:( У меня этот канал не показывает.

IK91

Цитата: vaDOOM від 02 Квітень 2008, 21:53:25
:( У меня этот канал не показывает.
Плохо! А где через инет смотришь ?
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 02 Квітень 2008, 22:00:26
Плохо! А где через инет смотришь ?
На Live.tv там много китайских каналов, но не всегда можно найти нормальный.

Кстать Фанера в свои ворота забила :) Челси ведет 1-0

An

Цитата: Корсар II від 02 Квітень 2008, 20:30:27
"Арсенал" 1-2 "Ліверпуль" 

"Фенербахче" 1-3 "Челси"


Размечтались.

"Арсенал" - "Ливерпуль"  1-1
"Фенербахче" - "Челси"   2-1   !!!!!
Челси не сумел забить ни одного гола и им еще крупно повезло, счет мог быть и 4-1 в пользу Фенера.
Фенербахче выбьет Челси и правильно сделает
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

IK91

Цитата: An від 02 Квітень 2008, 23:43:18
"Фенербахче" - "Челси"   2-1   !!!!!

Да , уж этот результат слегка удивил "Фенер" сделал "Челси" не только по счёту но и по-игре  :o.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Guru of 3D

счет 1:1 я угадал , а вот игра была интиресной , я не пойму чё Бенитес на Тореса молится , я как несмотрю он воще тупит... Пусть лучше Воронина выпускает)))

А Фенербахче конечно молодцы , пусть играют в финале с МЮ и проигрывают)))

Globe

вот говорили о сюрпризах,и фенербахче нам его преподнесло :D
надеюсь матч-ответ тож будет за фанерой.
Top Gear.........the best TV show for sure!

An

Цитата: Guru of 3D від 03 Квітень 2008, 10:52:16

А Фенербахче конечно молодцы , пусть играют в финале с МЮ и проигрывают)))

А Фенербахче конечно молодцы , пусть играют в финале с МЮ и ВЫИГРЫВАЮТ)))
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

Dronic

2vaDOOM - дивишся на Лів.Тв китайськи канали? дивись україньські канали , " http://www.intv-inter.net " . :)
The purpose of music - to touch the hurt!

vaDOOM

Цитата: Guru of 3D від 03 Квітень 2008, 10:52:16
А Фенербахче конечно молодцы , пусть играют в финале с МЮ и проигрывают)))
НЕТ!! Вы что, это же турки. Да мне хоть с Соломоновых островов, или МЮ пусть выиграют, но не турки и не русские, румуны так как они нас в таблице теснят. У них по 3 команды в ЛЧ будет, а у нас снова 1 станет. 
Челси-Челси выпустите Шеву, он Фанеру на тырсу перепорошит.

Цитата: Dronic від 03 Квітень 2008, 14:44:32
2vaDOOM - дивишся на Лів.Тв китайськи канали? дивись україньські канали , " http://www.intv-inter.net " . :)
Дякую. Правда я цей сайт давно уже знаю і пробував там дивитися, але нажаль там дуже погано показує. Якість дуже погана (або взагалі при дуже цікавих передачах, матчах,  коли повно народу, то крім звуку нічого не показує). Постійно затримки і буферизація.
І прикол у тому, що таке тільки у користувачів "ОГО". Навіть у моєї сестри, у якої швидкість у 4 рази Інета повільніше (але в неї радіоінтернет) та у неї показує без затримок, і все нормально. На сайті жалувалися уже, але адміни сказали, що МОЖЛИВО (через 20 років :) ) ми виправимо.
А от китайські канали, які потребують набагато більшого каналу (але якість зображення висока + практично не має затримок, буферизації), така ж історія і з російськими і багатьма іншими каналами.
Так, що краще по китайськи, але нормально дивитися. (заодно і мову вивчу  ;D ;D)

У Росії по якому каналу ЛЧ показують? Ніхто не в курсі?

IK91

Цитата: vaDOOM від 03 Квітень 2008, 16:14:37
У Росії по якому каналу ЛЧ показують? Ніхто не в курсі?
НТВ+Футбол
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

The purpose of music - to touch the hurt!

Dronic

Зможе Челсі вирвати перемогу в Фенера? Чи Арсенал забє Ліверпулю? Зможу Рома протистояти великому МЮ?Чи Шальке щось зробить Барсі? Скоро матчі відповіді! Давайте свої прогнози цих матчів!!!Як ви думаєте хто пройде до полуфіналу? :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Guru of 3D

Пройдут Арсенал (даже страшно представить что будет в матче)))) , Челси (3-0 сделает Турков) , Барса без проблем пройдет Шальке (2-0) а МЮ воще напрягаться не будет (0-0 ,1-0)

IK91

Смотрю сейчас Арсенал-Ливерпуль матч супер ! И плакать хочется  :'( :'( :'( из-за того что одна из столь прекрасных команд через 2 часа точно лешится право продолжить игру в ЛЧ и бог мой какой гол забил Сами Хююпя  :o !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

max.sim

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 08 Квітень 2008, 22:19:14
Смотрю сейчас Арсенал-Ливерпуль матч супер ! И плакать хочется  :'( :'( :'( из-за того что одна из столь прекрасных команд через 2 часа точно лишится право продолжить игру в ЛЧ и бог мой какой гол забил Сами Хююпя  :o !
Аналогично, но я всё-таки болею за "Арсенал"  :), поэтому плакать буду только в случае его вылета  :'(.

IK91

Цитата: max.sim від 08 Квітень 2008, 22:47:14
Аналогично, но я всё-таки болею за "Арсенал"  :), поэтому плакать буду только в случае его вылета  :'(.
Я тоже болею за "Арсенал" (после вылета "Милана") но если "Ливерпуль" вылетит мне ево тоже будет очень жаль потому как команда показует отличный футбол  :-*.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Ну вот Челси уже ведет 1-0 и этого хватит. Арсенал хоть и жалко, но он наверно проиграет. Все пошел смотреть второй тайм.

IK91

#74
Цитата: vaDOOM від 08 Квітень 2008, 22:55:47
Арсенал хоть и жалко, но он наверно проиграет. Все пошел смотреть второй тайм.
Очень жалко  :'( ! Но я верю в Ману Адебайора он завалит на последних минутах  :%) ! Я ПРОРОК ! но пенальти  :(! Суддя косоглазый ... какой пенальти Бабель сам в своих ногах запутался я в шоке  :o !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

KJIuM

Челси 2 : 0 Фенербахче
Ливерпуль 4 : 2 Арсенал
Жить - значит мыслить.
                             Марк Туллий Цицерон

IK91

Пенальти левый был я в шоке ! Пусть ЛЧ выиграет кто угодно но не Ливер их за уши вытянули с помощью пенальти !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Xella

Ливерпуль похоже никто не остановит.
Вот это были последние 6 минут, - я в шоке - 3 мяча. Хорошо что не лег спать.

IK91

Цитата: Olex від 08 Квітень 2008, 23:39:05
Ливерпуль похоже никто не остановит.

Если бы не пенальти Арсенал бы дальше прошол 100% да их Барса вырвет !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Ну не знаю. Хороши и одни и другие. Но везет как говорится СИЛЬНЕЙШИМ.
Так что нечего уж жаловатся, и скорбить.
Я угадал обе команды которые выйдут в 1/2
Завтра тоже уже знаю 2 победителей: МЮ, Барса.

IK91

Цитата: vaDOOM від 08 Квітень 2008, 23:54:28
Ну не знаю. Хороши и одни и другие. Но везет как говорится СИЛЬНЕЙШИМ.
Так что нечего уж жаловатся, и скорбить.
Я угадал обе команды которые выйдут в 1/2
Завтра тоже уже знаю 2 победителей: МЮ, Барса.
Ну это не тяжело угадать ! Но блин я этого суддю порвать шас готов как так можно ощибатся на таком высоком уровне  :'( ! И дело не в везении, а в судейтсве здесь были обе ровны, а этот редиска всё испаганил  >:( !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

max.sim

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 08 Квітень 2008, 23:38:32
Пенальти левый был я в шоке ! Пусть ЛЧ выиграет кто угодно но не Ливер их за уши вытянули с помощью пенальти !
Опять полностью согласен, но придётся поболеть за "Ливерпуль"(равно как и против "Барселоны") т.к. "МЮ" и "Челси" мне безразличны. А судью - на ДУСТОВОЕ МЫЛО !

S.N.S

Я думаю что Рома выиграет у МЮ с перевесом в один мяч! :P
"Ми ковалі нашого щастя":)

IK91

Цитата: S.N.S від 09 Квітень 2008, 00:02:01
Я думаю что Рома выиграет у МЮ с перевесом в один мяч! :P
НУ и чем им это поможет им надо выигрывать 3-0 что бы проходить без всяких заморочек в виде доп.времени и серии пенальти на что она на даный момент не способна  ;) !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

S.N.S

#84
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 09 Квітень 2008, 00:04:00
НУ и чем им это поможет им надо выигрывать 3-0 что бы проходить без всяких заморочек в виде доп.времени и серии пенальти на что она на даный момент не способна  ;) !
ну да  пройти дальше им уже никакое чудо не поможет :D
но как мне кажется в етом матче Рома выиграет!
А вобще болею за Ливерпуль ;)
"Ми ковалі нашого щастя":)

Dronic

Я зразу знав , шо пройде Лівер....А сьогодні пройдуть МЮ і Барса. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

Joy32

Я думаю що М Ю порве рому
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

IK91

МЮ 1-0 Рома (Тевес)
Барселона 1-0 Шальке04 (Яя Туре)
И так что выходит 1/2 финала
Ливрпуль-Челси
Барселона-МЮ
Вот это заруба будет  :o !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 09 Квітень 2008, 23:47:15
МЮ 1-0 Рома (Тевес)
Барселона 1-0 Шальке04 (Яя Туре)
И так что выходит 1/2 финала
Ливрпуль-Челси
Барселона-МЮ
Вот это заруба будет  :o !
Это так реально пары будут?  Если да, то конечно заруба конкретная будет.

IK91

Цитата: vaDOOM від 09 Квітень 2008, 23:50:52
Это так реально пары будут?  Если да, то конечно заруба конкретная будет.
Да так же вроде должны быть если смотреть на все предедушие розыгрыши ЛЧ ! Мясо еще то будет !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

МАНЧЕСТЕР,МАНЧЕСТЕР. :o :o :o я после матча в красной розкраске МЮ сижу здесь. да,вот это будет полу-финал :) 8)
Top Gear.........the best TV show for sure!

Joy32

#91
А хто сумнівався що МЮ виграє!!! 8)
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

Dronic

Люди скоро матчі полуфіналу ЛЧ, між командами
1. Ліверпуль(Англія) - Челсі(Лондон,Англія)
2.Барселона(Іспанія) - Манчестер Юнайтед(Англія)
Всі матчі розпочинаються(у вівторок і середу) о 21-30. на 1+1 і ТРК Україна.
давайте свої прогнози! :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Sir_Lanselot

#93
Ух буде футбол. Прогноз робити не буду, а то ще справдиться ;D
В оцікуванні дива.....

Guru of 3D

Барса-Мю 1:0 , 0:0
Ливерпуль-Челси 2:1

Artist

#95
В финале будут играть МЮ и Ливерпуль. Выиграет Манчестер  3:1 :%)
Core 2 Duo E6750 2.66GHz@3.3GHz/MB Gigabyte GA-P35-S3/Gigabyte 460GTX 1Gb/4x1Gb DDR2 800 MHz/SB Audigy 2ZS/Thermaltake Armor Jr./Zalman-460W/HDD 1 Tb Samsung+200Gb Seagate+160Gb Hitachi/DVD-RW ASUS-1608P/22" Samsung T220

IK91

Ну что, прошол первый тайм Ливерпуль ведёт 1-0 думаю сможет закрепить успех еще 2-мячами но и пропустит один Лампард забьёт у Челси, а у Ливера Торрес и Куйт  ;) !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

dojik

Не, я думаю, что у ливера меньше будет голов, чем ты прогнозируешь. Может, 2-0, а может 1-1/2-2.

Dronic

зікінчився матч, драматичний кінець.Різе зрізає мяч у свої ворота на 95 хвилині.1-1.Побачим , що зробить Челсі на Стемфорд Брідж.І що завтра зробить МЮ з каталонською Барселоною.
The purpose of music - to touch the hurt!

vaDOOM

У ха-ха. О це так замутив Рісе, ну нащо було ту башку тупу тикати туди? Ну хіба ногами не можна було вибити?
Від кого-кого, а від нього я не міг такого очікувати.
Я і за Челсі і за Лівер вболівав, так що результат мене задовільнив  ;) Більше напряга у матчі відповіді. Так цікавіше.
Головне як додаткові пішли я уже хотів був іти спати, але рішив додивитися. І не зря.

Dronic

Скоро розпочинається матч  "Барселона" (Іспанія)  - "Манчестер Юнайтед" (Англія). :)
Обговорюєм цей матч.Бажаю вам гарно насолодитися футбол від ціх двох найкращих европейських грандів.
П.С. МЮ має виграти!!! Точніше...я за Манчестер Юнайтед. :%)  :)
The purpose of music - to touch the hurt!

Joy32

#101
Цитата: Dronic від 23 Квітень 2008, 21:05:16
Скоро розпочинається матч  "Барселона" (Іспанія)  - "Манчестер Юнайтед" (Англія). :)
Обговорюєм цей матч.Бажаю вам гарно насолодитися футбол від ціх двох найкращих европейських грандів.
П.С. МЮ має виграти!!! Точніше...я за Манчестер Юнайтед. :%)  :)
Так Мю виграє.Тільки що був такий момент у кріштіано з пенальті
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

Dronic

Жаль, МЮ після незабитого пенальті присів... :( але кінець гарно догравали,ну що ж побачим що буде в 2-гому таймі.
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

ну что же 0:0. жаль! но с другой стороны хорошо,что МЮ не проиграл ;) разочаровал меня сегодня Роналдо :(  нет,не своим не забитым пенальти.сегодня Роналдо вообще не играл!но Ван Дер Сар был на высоте!
жду розгрома барсы на Олд Траффорд
Top Gear.........the best TV show for sure!

Guru of 3D

Видно было задачу МЮ в этом матче , не пропустили и отлично , жалко что пеналь не забили , но Роналдо растраиваться не стоит , великие игроки и в болие ответственный момент не забивали.
По поводу игры Роналдо в общем , как это он не играл? Ставка была сделана на контр атаки , карявые пасы не позволяли играть ефективно , два раза прошли и Роналдо на скорости обощел зашитников отдал Руни и тот запорол , также Тевез... Это не вина Роналдо. Пару раз ефектно обыграл соперников.. Все остальное врямя был один в окружении толпы защитников. Отыграл этот матче не хуже любого игрока Барселоны.
А что Барса? Толку от этого владения мячом не было. Один момент за весь матч у Это'о , также  один момент у Карика. Барса наверно в шоке от такой защиты , было видно что они пасуются возле штрафной и не знают что дальше делать , в итоге все заканчивалось банальным ударом в руки ВанДерСара ) Даже Рома была по креативней) Так что очень интересно что будет на Олд Трафорд , думаю 2-0 , 2-1.

Globe

но все равно,единственный кто меня ОЧЕНЬ обрадовал в этом матче это Ван Дер Сар (низкий ему поклон).
такой уверенной игры я от него еще не видел (или видел но забыл).
а мой прогноз на Олд Траффорд: МЮ 2-0 барса , МЮ 3-1 Барса , МЮ 1-0 Барса
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Цитата: Globe від 23 Квітень 2008, 23:39:24
ну что же 0:0. жаль! но с другой стороны хорошо,что МЮ не проиграл ;) разочаровал меня сегодня Роналдо :(  нет,не своим не забитым пенальти.сегодня Роналдо вообще не играл!но Ван Дер Сар был на высоте!
жду розгрома барсы на Олд Траффорд

Дейстивтельно жаль, должно было быть как минимум 3-1  ;) ! Ну и где был ваш сильнейший МЮ вчера...тото же, а где же ваш супер-Роналдо тоже там же.......вот что значит возить в Англии некакущие Болтон и Рэддинг и что значит играть против очень розыгравшейся Барсы.....в МЮ никто не мог играть против такой Барсы кроме велеколепно отыгравшего Ван Дер Сара. Да ты жди розгрома Барсы, но с такой игрой МЮ придется отложить свои планы выиграть всё до лудших времён  :P.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Sir_Lanselot

Ван дер Сар - демон, втримав ворота на замку, хоча найнебезпечнішим був удар Анрі. Не порадував Мессі - зараз він не в формі. Хоч всіговорять про контратакувальну тактику МЮ, але всеодно навіть така тактика невдалася - тотальний контроль Барси. На старому Трафорді буде цікаво...
В оцікуванні дива.....

IK91

Цитата: Sir_Lanselot від 24 Квітень 2008, 20:06:43
Ван дер Сар - демон, втримав ворота на замку, хоча найнебезпечнішим був удар Анрі. Не порадував Мессі - зараз він не в формі. Хоч всіговорять про контратакувальну тактику МЮ, але всеодно навіть така тактика невдалася - тотальний контроль Барси. На старому Трафорді буде цікаво...
Ты матч лично смотрел или кто россказал ? Удар Анри скорее был не опасный, а коварны так как пошол прямо по центру ворот и был россчитан скорее на невнематилность Сара, а так были удары и поопаснее например заверщающий удар Это'О после трехходовки Месси-Хави ну и удар камеруннца, а что касается игра Месси то ты что то путаешь наверно, то он очень даже порадовал тягал футболистов МЮ как тузик тряпку ну и как всегда очень отлично розыгрывал свои излюбленые "стеночки"..... да будет интересно на Траффорде посмотреть что там предоставит МЮ или так же будет план на контр-игру  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

если МЮ будет и дальше так обороняться,то толку для барсы с их владения мячом и атакующей игрой.
а тем более на Олд Трафорде,на волшебном стадионе! короче МЮ обязан выигрывать предстоящий матч
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Цитата: Globe від 24 Квітень 2008, 20:27:31
если МЮ будет и дальше так обороняться,то толку для барсы с их владения мячом и атакующей игрой.

Так, МЮ всеровно допустит ошибку если будет тупо оборонятся и стоит Барсе забить 1 гол как понесется МЮ вперёд забивать 2 гола и словит еще один, так что думаю на Олд Траффорд, МЮ сидет в глухой обороне не будет да и стадион не позволит им этого сделать, и на 90% уверен будет красивый футбол в котором победит сильнейший.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

ДААААААААААА!!!!!! этого я и хочу. и хочу что бы сильнейшим был именно МЮ!!!!!! УРААААААААА.
Glory Manchester,glory Manchester!!!!!!!! 8)
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

Цитата: Globe від 24 Квітень 2008, 20:42:33
и хочу что бы сильнейшим был именно МЮ

Хотеть не вредно, а во вторник покажет игра кто сильнейший, а с такой игрой какую показывал МЮ вчера пусть сушит сухари до следующей ЛЧ  :-X!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

на олд траффорд такую игру.............? ??? не смешите меня!!!! да МЮ не позволит себе такого!
так,ладно.закругляем наш спор и оффтоп
Top Gear.........the best TV show for sure!

Guru of 3D

Супер оборона , отличная игра Роналдо , уматовый Руни и Тевез. Не чё что Роналдо один раз не обыграл один в один соперника? В основном его просто збивали , и наверно из-за репутации судья редко свистел.
Слабая игра полузащитников не позволяа МЮ разгуляться , а Барса толком один момент создала за 90 мин.
ВанДер Сар Сыграл нормально , так все удары были легкими.

IK91

Цитата: Globe від 24 Квітень 2008, 20:52:51
да МЮ не позволит себе такого!
Ему это может не позволить сделать Барса  :) !
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Sir_Lanselot

Ось він, день, коли визначиться перший фіаліст Кубка Чемпіонів. МЮ чи Барселона? Мабуть не скаже ніхто. Всі знають тільки одне: гра буде до фінального свистка рефері. Буде безкомпромісна гра, де малійша тріщинка буде фатальною. Але ніхто не знає, скільки нервових кілтин поубавиться у фанатів і хто буде цієї ночі після фінального свистка радіти, а хто гірко плакати...

МЮ - Барселона
Трансляція: 1+1 о 21.30. І не пропустіть гри, гідної фіналу...
В оцікуванні дива.....

DadDy_DRG

Мiй прогноз: МЮ - БАРСА 2:0
Я не фанат МЮ, просто думаю, що вiн кращий в цiй ЛЧ i ще я на нього поставив ;)

IK91

Мой прогноз на матч, победит сильнейший, обе команды хороши, в обоих командах "сияют" юные таланты такие как К.Роналдо и Лео Месси, обе команды проповедуют атакующий футбол, и очень хорошо умеют контр-атаковать, так что не берусь предугадывать счёт, а хочу лишь сегодня в 21-45 начать наслаждатся хорошим и зрелищным футболом.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

vaDOOM

Ну и пусть. Повезло...  :(

IK91

Я ростроен, не заслужила Барса вылета, и ваш Роналдо "Золотого Мяча" ведь Месси показал кто есть кто, но и удар Скоулза показал что везло сегодня МЮ...... но блин я думаю что Ливер хотя бы накажет этих манкунианцев....
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

МЮ-Барселона 1-0 (П.Скоулз 14хв класний удар в 9-тку!!!) МЮ їде в Москву!!!!! І цікаво кого там буде перемагати Челсі чи ліверпуль. завтра побачим!!! МЮ-КРАЩІ!!! ІМХО  УРА!!!!
The purpose of music - to touch the hurt!

IK91

Блин как же меня эти агитации про МЮ достают  >:( >:( >:( сильнейшиее , сильнейшие, а вот накажет их Челси в ПЛ, а Ливер в ЛЧ и выйдет погнались за двумя зайцами, а получили бублик в квадрате.....
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

DadDy_DRG

МЮ ВИГРАВ!!!
Чудова гра! Вiтаю всiх з перемогою

graved1gger

Gratz, gratz, Manchester :)

а мне уже почти все равно кто выиграет лч, главное, чтоб не челси... сейчас одинаково люблю и ливерпуль и манчесртер)), а челси после прихода абрамовича перелопатили состав, с тренерами непонятно что... челси которое мне нравилось, было челси времен джан франко дзолы и торе андре фло...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

IK91

Если ЛЧ выиграет не Ливерпуль или на крайняк не Челси, то это будет самый плохой сезон лично для меня потому что любимая команде в глубокй ....., а ненавистная на коне, нет не бывать такому....  >:(!
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Sir_Lanselot

Капець.... :'( програв сестрі щолбана!
Ну не заслужив МЮ перемоги. Барса просто повторила той самий матч, що був на Кам Ноу. Не видно було всієї той атакувальної сили манків, лише поодинокі контрвипади. Навіть гол Скоулза і то "заслуга" Дзамбротти. Єдині з дияволів, перед ким знімаю капелюх - це оборона МЮ. 
В оцікуванні дива.....

IK91

А вообще, виновен Дзамбротта скатил отлично Сколзу под удар, но ду ладно полсе боя кулаками не машут, чему быть тому не миновать, и посмотрим что покажет хвалёный МЮ в финале в Москве... буду смотреть лично на стадионе.... :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 29 Квітень 2008, 23:48:03
Блин как же меня эти агитации про МЮ достают  сильнейшиее , сильнейшие, а вот накажет их Челси в ПЛ, а Ливер в ЛЧ и выйдет погнались за двумя зайцами, а получили бублик в квадрате.....
по твоим словам МЮ должно было быть наказано еще в 1/8 финала. и рома должна была наказать и барса. так вот "умники" , МЮ играет в финале (кто-то пророчил,что Мю и до полуфинала не дойдет).так что все ваши предположения это пустые,ничем не обоснованные, слова. а если ты IGOR_KRUTOI_91 утверждаешь,что челси способна наказать МЮ то............... ладно проехали.вобщем так. держите языки за зубами и дышите в две дырочки, это я к вам,ярые противники МЮ >:( >:( >:(
Top Gear.........the best TV show for sure!

fed

Globe тебе не кажется что ты это слишком борзо написал >:( >:( >:( >:( >:(Я вот противник МЮ, но я ничего не говорю, и ты получается на меня наехал без причины...

IK91

Цитата: Globe від 30 Квітень 2008, 15:24:09
так вот "умники" , МЮ играет в финале (кто-то пророчил,что Мю и до полуфинала не дойдет).так что все ваши предположения это пустые,ничем не обоснованные, слова. а если ты IGOR_KRUTOI_91 утверждаешь,что челси способна наказать МЮ то............... ладно проехали.вобщем так. держите языки за зубами и дышите в две дырочки, это я к вам,ярые противники МЮ >:( >:( >:(
Ты мне пожалуйста не указывай что мне делать, а чего нет, и это сугубо моё личное мнение за какую команду болеть, а какую ненавидить, и то что я утвержадю подтвердилось в ПЛ где Челси как ты говоришь "наказал" МЮ со счётом 2-1, и за такую дерзость и приказной тон, лови пожалуйста "-".
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

чувак. я тебе не говорил за какую команду болеть. и вообще ничего против ваших футбольных симпатий не имею. меня просто бесит,как яро все настроены против МЮ.
как все говорят о незаслуженых победах везении и т.п. может хватит? если бы Мю действительно была такой командой,какой вы все тут ее выставляете, не была бы она в финале ЛЧ.
Top Gear.........the best TV show for sure!

Баря

Вот именно, просто всем надоели ихние постоянные победы и все хотят разнообразия. Но лично мне МЮ нравится это лучшая команда и всегда ей будет.

IK91

#133
Цитата: Globe від 30 Квітень 2008, 16:03:11
как все говорят о незаслуженых победах везении и т.п. может хватит? если бы Мю действительно была такой командой,какой вы все тут ее выставляете, не была бы она в финале ЛЧ.
А ты что хочешь сказть, что МЮ дошёл до финала ЛЧ, лишь благодаря собствнной неподражаемой игре, и танцам К.Роналдо, нет дружище это совсем не так, без везения в футбол некуда, и не будь вчера оно на стороне МЮ, и будь поросторпнее Самуель Это'О, то я думаю ты сам знаешь что бы было тогда, и где бы был сейчас МЮ.И кстати я не кричу на весь форум что мол всем фанам МЮ "держать языки за зубами и дышать в две дырочки" каждый имеет право на свое мнение, и кажден ладен болеть за ту команду которая ему нравится, и тоже самое только в противоположном направлении, так что я ничего не имею против МЮ просто не нравится мне эта команда и всё.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 29 Квітень 2008, 23:48:03
Блин как же меня эти агитации про МЮ достают  >:( >:( >:( сильнейшиее , сильнейшие, а вот накажет их Челси в ПЛ, а Ливер в ЛЧ и выйдет погнались за двумя зайцами, а получили бублик в квадрате.....
давайте припинем спір! все буде видно і доведено в 2 останніх турах АПЛ і в Москві.Вот тоді і поговорим і позловтішаємся... ;) :)
The purpose of music - to touch the hurt!

graved1gger

 :'( :'( сакккссссс.... капец... обидно... но давно такой кайф не получал от просмотра футбола(последний раз финал лч милан - ливерпуль (когда отыгарали 3 мяча))... весь второй дополнительный тайм простоял на ногах... теперь осталась одна надежда на манчестер...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

An

Цитата: graved1gger від 01 Травень 2008, 00:16:51
:'( :'( сакккссссс.... капец... обидно... но давно такой кайф не получал от просмотра футбола(последний раз финал лч милан - ливерпуль (когда отыгарали 3 мяча))... весь второй дополнительный тайм простоял на ногах... теперь осталась одна надежда на манчестер...

Челси в Москве надерет Манчестеру уши. И правильно сделает.
Из каждого безвыходного положения есть один выход и одна лазейка.

Dronic

Цитата: An від 01 Травень 2008, 00:34:23
Челси в Москве надерет Манчестеру уши. И правильно сделает.
давайте не будем забігати наперед, ще побачим що і хто кому надере. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

vaDOOM

Та ЧЕлси 99% выиграет, но наперед таки не будем забегать.

IK91

Отличный, вчера футбол был, и в нём реально сильнее выглядел Челси, особенно понравилась игра Эссьена и Дрогбы, так же кажется наконец то нашол себя в команде Миха Баллак, и наконец синие, стали похожи на команду, а не то что было раньше, когда каждый тянул одеяло на себя, а не на всю команду, а сейчас велеколепная игра, и финал будет очень интересным и надеюсь что победит в нём именно команда, а не театр одного игрока....надеюсь всё и всем понятно.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 01 Травень 2008, 15:38:24
Отличный, вчера футбол был, и в нём реально сильнее выглядел Челси, особенно понравилась игра Эссьена и Дрогбы, так же кажется наконец то нашол себя в команде Миха Баллак, и наконец синие, стали похожи на команду, а не то что было раньше, когда каждый тянул одеяло на себя, а не на всю команду, а сейчас велеколепная игра, и финал будет очень интересным и надеюсь что победит в нём именно команда, а не театр одного игрока....надеюсь всё и всем понятно.
Ти натякаєш, що "театр дного игрока" - це К.Роналдо.Так вот якщо ти дивився вчора після матчу ніч  Ліги Чемпіонів то навіть там і експерт і два гравця Шахтара казали шо португалець грає тільки на команду,і що він ні в якому разі не егоїстичний і його дивовижні фінти , швидкість, сила удару, розум та неймовірна динамічність тільки в цілому допомагає команді і робить гру більш вражаючою. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

IK91

Я не смотрел, вчера "Ночь ЛЧ" заснул, ели матч досмотрел, но я точно знаю, что К.Роналдо, на поле эгоист, и я не раз видел, как выходя на ворота в двоем с одноклубником который находился в более выгодной позиции, Роналдо пассу предпочетал удар, и таким образом запорол не один момент, да и команда всё чаще играет именно не него, но это уже скорее "+" потому что команда ему довиряет, и вообще такие игроки как, К.Роналдо, Кака, Лео Месси просто очень любят "возится" и с мячом и соперниками что иногда не очень хорошо влияет на окончательный результат матча.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Guru of 3D

Мю отыграл отличный матч, если кто в танке, то у барсы все игроки очень быстрые и техничные и думаю еще в первом матче была выбрана идеальная стратегия против такой команды, отдать мяч и действовать на контратаках, слав богу защита позволяет. В первом матче атаковать не выходило, но моментов было по одному у каждой команды. В второ у барсы я неувидил даж одного момента, разве что один из ударов Деку был тревожным. А у Мю были 3-4 неплохие атаки. Я думаю победа заслуженная.

Globe

конечно заслуженная! и кстати,хочу отметить,что везет сильнейшим!
а на счет матча Челси-Ливер,то тут вынужден признать,что обе команды меня поразили! я был за Ливер,но
Челси меня приятно удивило. также хочу отметить,что матч был на порядок зрелищнее,чем МЮ-Барса
Top Gear.........the best TV show for sure!

Dronic

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 01 Травень 2008, 16:10:04
Я не смотрел, вчера "Ночь ЛЧ" заснул, ели матч досмотрел, но я точно знаю, что К.Роналдо, на поле эгоист, и я не раз видел, как выходя на ворота в двоем с одноклубником который находился в более выгодной позиции, Роналдо пассу предпочетал удар, и таким образом запорол не один момент, да и команда всё чаще играет именно не него, но это уже скорее "+" потому что команда ему довиряет, и вообще такие игроки как, К.Роналдо, Кака, Лео Месси просто очень любят "возится" и с мячом и соперниками что иногда не очень хорошо влияет на окончательный результат матча.
на поле эгоист, и я не раз видел, как выходя на ворота в двоем с одноклубником который находился в более выгодной позиции, Роналдо пассу предпочетал удар, - це було...давно, десь може 1.5-2 роки назад.Зараз гра Роналдо змінилась набагато в кращу сторону.Ти справді їдеш на фінал? я б поїхав але 1000$ смий дешевий білет, а ще прожиття , харчування...і щоб доїхати, сума кругленька виходить, звичайно воно цього варте і б міг поїхати ,але в мене є інші плани що дочасу і до грошей... ( і я їду в поздку і приїжаю числа 20 і нема часу щоб так їхати в Москву)
The purpose of music - to touch the hurt!

Globe

#145
итак,21-го числа большой день.!!! в москве,в финальном матче Лиги Чемпионов сезон 2007/08 встречаются:
Manchester United FC (Англия) и Chelsea FC (Англия). две очень сильные команды (так как слабаки в финале не играют) несомненно нас ожидает зрелищный и красивый футбол! и так же несомненно,выиграет сильнейший!
Начинаем делать прогнозы на предстоящий,великий матч,господа!
Top Gear.........the best TV show for sure!

Lord_Phoenix

Манчестер Юнайтэд 3:1 Челси
"Я один, но я не одинок" - Виктор Цой

IK91

Цитата: Globe від 05 Травень 2008, 18:59:38
и так же несомненно,выиграет сильнейший!
Начинаем делать прогнозы на предстоящий,великий матч,господа!
Наконец то, ты меня понял, что всегда выигрывает сильнейший, а не МЮ  :). А что делать прогнозы, тут ты всё уже сказал что хочется зрелишного футбола и победы того кто её в финала по настоящему будет достоин. Н у да "не эгоист" вчера в мачте с Вест Хэмом он это показал мог бы и пасы отдавать нет, жн он луппит сам, но ладно если ево такие действия в финале ЛЧ не позволят МЮ всзять кубок то ево команда в раздевалке на крест немецкий порвет.
Цитата: Lord_Phoenix від 05 Травень 2008, 19:07:57
Манчестер Юнайтэд 3:1 Челси
Да ты чо такого счёта не будет точно, мне кажетсякто выиграет минимально, а то и в серии пенальти, потому что в финале все играют максимально сконцентрировано и повторения финала ЛЧ 05 Милан-Ливерпуль точно не будет.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Lord_Phoenix

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 05 Травень 2008, 19:12:24
Да ты чо такого счёта не будет точно, мне кажетсякто выиграет минимально, а то и в серии пенальти, потому что в финале все играют максимально сконцентрировано и повторения финала ЛЧ 05 Милан-Ливерпуль точно не будет.

Лига Чемпионов 2003-04 Финал:  Монако (Франция) - Порту (Португалия) - 0:3 
Все может быть!)
"Я один, но я не одинок" - Виктор Цой

Globe

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 05 Травень 2008, 19:12:24
Наконец то, ты меня понял, что всегда выигрывает сильнейший, а не МЮ  :)
значит выходит,что МЮ все свои матчи выигрывал,но при этом ты утверждаешь,что он не сильнейший. ???
ты сам себе противоречишь ;)
а что б Роналдо
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 05 Травень 2008, 19:12:24
команда в раздевалке на крест немецкий порвет
так это уж полный бред! слишком много он в АПЛ сделал,и слишком много голов забил,и слишком он уж МЮ прославил.
З.Ы. не "Немецкий" а "Британский" :D
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

#150
Цитата: Lord_Phoenix від 05 Травень 2008, 19:15:37
Лига Чемпионов 2003-04 Финал:  Монако (Франция) - Порту (Португалия) - 0:3 
У Монако в том матче в самом начале был травмирован глаынй лидер команды Людо Жюли и без него игра у Монако просто не пошла и оно россыпалось, а вот у Челси и МЮ незаменимых нет, что команды уже давно подтвердили, так что погрома не будет.
Цитата: Globe від 05 Травень 2008, 19:19:40
значит выходит,что МЮ все свои матчи выигрывал,но при этом ты утверждаешь,что он не сильнейший. ???
ты сам себе противоречишь ;)
Прям все выигрывал  :) !? И не бери во внимание матчи с такиими командами как Уиган, >kr.'hy  bn/l? а с такими как Ливер, Арсенал, Барса и так далее, но и без везения некуда.
Цитата: Globe від 05 Травень 2008, 19:19:40
а что б Роналдо так это уж полный бред! слишком много он в АПЛ сделал,и слишком много голов забил,и слишком он уж МЮ прославил.
З.Ы. не "Немецкий" а "Британский" :D
Если он всё так запорит матч и выдаст на гра кучу не риалезованных моентов и егоизма, тогда в тот момент все забудут про ево подвиги в состоянии аффекта и будут соображать лишь что что он виновен в том что команда пролетела, МЮ прославил не он, а вся команда и ему еще рости и рости до Джорджа Беста, Бобби Чарльтона, Райна Гиггза и прочих великих игрков  МЮ.
З,Ы: Крест бывает как немецкий так и британскйи  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Lord_Phoenix

"Я один, но я не одинок" - Виктор Цой

IK91

Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

да...по тебе видно,что ты страстно желаешь проиграша МЮ :D
Top Gear.........the best TV show for sure!

Guru of 3D

в матче с вест хемом два гола забил Роналдо , чё ещё нужно? 33 гола в сезоне , супер игрок.
Mю выйграет 2-0 , 2-1

Vi.C.Tor

не помню их последние игры. поетому предполагать не могу.

челсям главное родалду (вундеркинд гыгы лол) зашугать, чтоб забился под мамину юбку и не выё. тогда на одного меньше будет

: )

и воопше , у команд равные шансы
остывший финский парень

Dronic

Розпочинається напружений матч.Думаю всі ви знаєте який.
Ось склади :
"МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД":

1 Ван дер Сар
3 Эвра
5 Фердинанд
15 Видич
6 Браун
4 Харгривз
16 Каррик
18 Скоулз
7 Роналду
10 Руни
32 Тевез

Запасные:
29 Кущак
8 Андерсон
11 Гиггз
17 Нани
22 О'Ши
24 Флетчер
27 Сильвестр
-
"ЧЕЛСИ":

1 Чех
3 Эшли Коул
6 Карвалью
26 Терри
5 Эссьен
4 Макелеле
8 Лэмпард
10 Джо Коул
13 Баллак
15 Малуда
11 Дрогба

Запасные:
23 Кудичини
7 Шевченко
12 Оби Микел
21 Калу
33 Алекс
35 Беллетти
39 Анелька
The purpose of music - to touch the hurt!

Joy32

Я думаю що МЮ порве Челсі з рахунком 3-0
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

IK91

Врешь еще не начинается  :) только мячик пинают по полю.
Цитата: Joy32 від 21 Травень 2008, 21:26:55
Я думаю що МЮ порве Челсі з рахунком 3-0
Губу подбери  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

alex33

Manchester United-Chelsea 2:1 або 1:0

IK91

#160
Как же я хочу ......эххх  ладно, подождём 90 или 140 минут, а потом я выскажусь  :).
                                                                                                                       
Да уж пока что Челси не радует  :-X. Уууууу это лапти, всё, если даже Эссьен нехера ево не держит то, Челси может уходить с поля нах.... :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Dronic

1-0!!!!!!! К.РОНАЛДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРА!!!!!Дивимся далі. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

IK91

Нууууууу как же так Баллак не забивает  :'(. Чех просто супер-тип.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Joy32

Вандерсар тільки що так врятувам Мю вічний йому Респект ,і Чех тож молот такий удар витянув
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

IK91

#164
Чех 2 вытянул ..... :o. О даааааааааааааа,  то чего я так ждал  :) :) :) :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Joy32

#165
1-1Лемпард Гад
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

max.sim

#166
Цитата: Joy32 від 21 Травень 2008, 22:32:16
1-1Лемпарт Гад
Лампард - молоток! Ура! Хотя гол - глупый, но не менее ценный, да и вся игра кишит сумасшедшими промахами :D! Радует, что наш чемпионат не одинок в этом плане ;D!

IK91

Во-первых не Лемпарт, а Лемпард и во-вторых не гад, а молодчинка.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Joy32

Лемпард Гад для меня , бо я фанат Мю .Імхо
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

IK91

Цитата: Joy32 від 21 Травень 2008, 22:35:30
Лемпард Гад для меня , бо я фанат Мю .Імхо
Хочу тобі запропонувати, стримувати свої емоції щодо футболістив команди супротивника :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Globe

ну-ну. хай но матч закінчиться.....
Top Gear.........the best TV show for sure!

max.sim

Цитата: Joy32 від 21 Травень 2008, 22:35:30
Лемпард Гад для меня , бо я фанат Мю .Імхо
Цитата: Globe від 21 Травень 2008, 22:39:23
ну-ну. хай но матч закінчиться..... тоді вже будуть вам емоції
Видишь, он пишет слово "гад" с БОЛЬШОЙ буквы, наверное, думает, что Лампарда так зовут, а не Френк ;D ;D ;D! Так что будем считать, что Joy32 никого не обзывал, а просто ошибся :D ;D!

Joy32

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 21 Травень 2008, 22:37:38
Хочу тобі запропонувати, стримувати свої емоції щодо футболістив команди супротивника :).
Згоден, я надіюсь що все пенальті рішать
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

S.N.S

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 21 Травень 2008, 22:52:13
Нет, пенальти не будет, практически уверен на 100%.
:P
БУГАГА!
"Ми ковалі нашого щастя":)

max.sim

#174
 Чех - лучший! И Ван Дер Сар - , а Анелька - *****, ****! Надо было Шеву выпускать :D!

IK91

#175
Так и знал что Анелька запорит :o. Да и Терри тоже в топку нах  >:(.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Xella

Это было что-то, жалко Челси.

Joy32

М.Ю ВСІХ ПОРВАЛО !!!!! :D :D :D :D :D.Тільки Роналдо підвів :'( :'( :'(
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

max.sim

Цитата: Olex від 22 Травень 2008, 00:36:38
Это было что-то, жалко Челси.
Мне жалко Терри, не заслужил он такого, как и К.Роналдо, а оно вон как вышло.

IK91

Да и к тому же запорол капитан, я не понимаю нах ево пустили бить если он пеналь только во сне бил  >:(.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

giena

Анелька что на поле что в послематчевых пенальти...
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

max.sim

Цитата: Joy32 від 22 Травень 2008, 00:37:43
М.Ю ВСІХ ПОРВАЛО !!!!! :D :D Тільки Роналдо підвів :'( :'( :'(
Так-таки и порвало? Чуть сами не порвались ;D!

IK91

Не могу смотреть на слёзы Баллака, Терри, Лемпарда.... и смотреть на ехидную улыбку Роналдо, хоть одно радует что именно он пеналь не забил.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

S.N.S

#183
Дауш жаль мне Джона Терри  :(
ведь так получилось что именно он прос*ал победу ;D
Цитата: max.sim від 22 Травень 2008, 00:39:55
Так-таки и порвало? Чуть сами не порвались ;D!
+1 Прост повезло!!
"Ми ковалі нашого щастя":)

max.sim

Цитата: S.N.S від 22 Травень 2008, 00:54:22
Дауш жаль мне Джона Терри  :(
ведь так получилось что именно он прос*ал победу ;D
Победу "прос*ал" Анелька, т.к. он вообще ничего полезного на поле не сделал, а вот Терри - если бы не он, 2-1 было бы в основное время(как он головой мяч из пустых ворот выбил, ). Жалко человека, он заслужил победу как никто другой(не только за этот матч).

graved1gger

ГРАААА всех фанатов манчестера и антифанатов челси))))

IGOR_KRUTOI_91, к нашему спору про не забитые пенальти, скажи еще что терри и рональдо плохие игроки  :D :D :D

зы: вы тут пишете  челси заслужило победу... нифига подобного=) время челси прошло с приходом абрамовича   :'(
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Globe

#186
ДААААААААААААААААААааа!!!!!!!!!!ДАААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!! МЮ-ЧЕМПИОН!!! УРАААААААА!!!!!!!!!!!!!!!
glory-glory Man.United,glory-glory man.united.and the reds TEAM MARCHING FIRST!!!! извиняйте за этот флуд,но моей радости не сдержать!
вот так вам! и знайте кто сильнее всех! это Манчестер Юнайтед! ДА!
и не спорьте,МЮ победу заслужил! как ни кто другой. вообщем ВСЕ. МЮ доказал что он сильнее всех.
и в Англии,и в Европе,и в Мире
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 00:40:47
Не могу смотреть на слёзы Баллака, Терри, Лемпарда.... и смотреть на ехидную улыбку Роналдо, хоть одно радует что именно он пеналь не забил.
и фиг? матч то выигран 8) теперь эта улыбка будет снится тебе в кошмарах (шутка)
Top Gear.........the best TV show for sure!

S.N.S

Цитата: Globe від 22 Травень 2008, 01:06:37

и не спорьте,МЮ победу заслужил!
небольше чем Челси :P
"Ми ковалі нашого щастя":)

Guru of 3D

Игра просто супер , нельзя сказать что какаето команда владела приемуществом... первый тайм полностью за МЮ , второй и первый экстра за Челси , а второй экстра за МЮ.
Не люблю тупые заявы " да они их порвали " и т.д. Команды равные.
Роналдо играл просто отлично , лучший игрок матча ( после ВанДерСара конечно))) как он обходил Есьена на фланге , раза 3-4 , отдавал очень классные пасы на ход Эвра , забил гол. (42 гола в сезоне ) А то что не забил пенальти , не чего страшного , не будет сильно зазнаваться))) Так что заслужил право ухмыляться на камеру)
а Тери сам виноват , почему то Фердинанд не пошел бить... Анелько воще тормоз , вышел , всё запорол и был такой давольный когда ему медаль вручали. Жалко только Лампарда.
Поздравляю всех фанов МЮ с победой в ЛЧ!!!!!

Dronic

Так, емоції коли йшов цей матч просто зашкалювали.Футбол був класний, але в 2-му таймі я не впізнав МЮ.Видалення Дрогба зіграло також свою роль.К.Роналдо молодець! хоч і пенальті не забив...помішала форма Чеха! ;D Також К.Роналдо обеспечив собі Золоту Бутцу,Золотий Мяч і Приз кращому гравцю Року Фіфа.Я як ярий фанат манкуніанців дуже радий, хай їхня гра і наділі буде такою красивою! Glory ! Glory! Man United!
P.S. ну що , мої прогнози на Чемпіонство МЮ справдились! МЮ кращі! І ніякі Барселони і Челсі їм не змогли завадити! Нас чекає цікавий Суперкубок!
The purpose of music - to touch the hurt!

fed

Вот накажет Зенит МЮ и я буду ухмыляться и говарить то что бы сейчас говорите про Челси, МЮ просто повезло!!!Глоб не охота тебе награждать еще одним минусом, а жаль!МЮ фтопку!!! 

Globe

Зенит накажет МЮ? ??? "пацталом". слушайте,вам еще не надоело? >:( "Барса накажет МЮ,ЧЕлси накажет Мю,Милан накажет МЮ" и где теперь те все,кто должен был "наказать МЮ" ? А? я скажу где. тихонько рюмсают и плачут! щя еще Зенит не накажет. уже не осталось кому наказывать понимаете ли :D.
так что,попрошу про "наказания" не писать больше. если со шкуры пнетесь мз-за того шо милан в полной................ извесно чем,то на МЮ вину не надо сваливать.
и еще fed.еще раз увижу "глоб" то сам минус получишь ясно?!
Top Gear.........the best TV show for sure!

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

fed

Жестокая картинка, 2Globe а как писать твой ник на русском?

Dmytro

2fed: ты бы свою подпись поправил, она некорректна, по крайней мере выглядит как крик ничего не понимающего в футболе человека.

Я не болел ни за одну из команд, сейчас жду Юве в ЛЧ))). Ну и Ливерпуль посмотрим.

Когда Юве проиграл Милану по пеналям, да, я материл Шеву и прочих игроков, но даже в таких ситуациях я не говорю, что кто-то там забивал "дураков" и не ставлю под сомнение мастерство соперников.

ЗЫ. О, хотел бы я быть таким дураком, который после 120 минут очень тяжелого матча может точно послать мяч в угол по мокрому газону с соответствующей силой удара.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

fed

Не бойся в футболе я шарю занимаюсь лет 6 и в ситуациях как после матчевые пенальти бывал...и не раз!Еще раз говорю МЮ просто повезло!

Guru of 3D

Цитата: fed від 22 Травень 2008, 16:21:38
Не бойся в футболе я шарю занимаюсь лет 6 и в ситуациях как после матчевые пенальти бывал...и не раз!Еще раз говорю МЮ просто повезло!
Вы ещё подеритесь  ;) пенальти это лотерея , конечно повезло... Так же само повезло  Челси еслиб они выйграли. Игра была Равной. Тери конечно протупил , нефиг было защитнику идти бить такой ответственный удар.

Joy32

Цитата: fed від 22 Травень 2008, 16:21:38
Не бойся в футболе я шарю занимаюсь лет 6 и в ситуациях как после матчевые пенальти бывал...и не раз!Еще раз говорю МЮ просто повезло!
А серія пенальті в футболі так і називається лотереєю тому що ні хто незнає напевне хто куди вдарить і як м'яч полетить
"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

Dmytro

#198
Цитата: fed від 22 Травень 2008, 16:21:38
Не бойся в футболе я шарю занимаюсь лет 6 и в ситуациях как после матчевые пенальти бывал...и не раз!Еще раз говорю МЮ просто повезло!

Слушай, поясни мне - я вот вроде не совсем даже дурак (чуть лучше), но пенали бью (да и вообще я вратарь) плохо.
Насчет отбиваю - тоже не как Ван дер Сар. В чем же дело?   ???

Наверное, я в свои неполные 23 года являюсь как минимум лучшим вратарем Украины, просто у всяких дураков постоянно получается так, что мяч постоянно летит в них, нападающие соперника при выходах отпускают далеко мяч, пытаясь их обыграть, игра на выходах - то просто соперники угловые подавать неумеют, да?
Я не футболист конечно, но почему же этим дуракам так везет, а когда мы играем на площадке - мне не везет?

Обновлено. Кто хорошо знает Челси, скажите: Терри вообще пенальтист?
Тут дело не в том, защитник или нет, на качество удара с 12-ярдовой точки амплуа не влияет (у профи естественно), это они не нашли кому последнему бить (Дрогба нет) или этот выбор был обычным?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

DadDy_DRG

Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 16:25:46
Тери конечно протупил , нефиг было защитнику идти бить такой ответственный удар.
Он не просто защитник а капитан. И если посмотреть повтор то будет видно что у него просто поехала опорная нога.

dojik

Блин, челси проиграли........... МЮ тас себе сыграли, особенно во 2 тайме. Кстати, а правда, почему не глоб...? а, наверно глоУб?

Guru of 3D

#201
Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 16:51:22
Он не просто защитник а капитан. И если посмотреть повтор то будет видно что у него просто поехала опорная нога.

Он капитан и нефиг было геройствовать , он хоть один пеналь бил в АПЛ ? Вот и поехала нога...
Фердинанд тоже капитан и чёт не полез не в свое дело.

ЦитатаБлин, челси проиграли........... МЮ тас себе сыграли, особенно во 2 тайме. Кстати, а правда, почему не глоб...? а, наверно глоУб?
Так себе? В первом тайме Челси вообще не было , забили случайно , а Мю должен был штуки 3 ещё закатывать , так же как и Челси во втором.
Вижу тут только несколько человек нормально смотрят футбол , остальные для вида.

Globe

Цитата: dojik від 22 Травень 2008, 18:02:01
Кстати, а правда, почему не глоб...? а, наверно глоУб?
хоть один человек по-английски читать умеет
Top Gear.........the best TV show for sure!

IK91

#203
Цитата: S.N.S від 22 Травень 2008, 00:54:22
Дауш жаль мне Джона Терри ..ведь так получилось что именно он прос*ал победу
А мне с одной сторны жаль, а с другой нет, да как защитник он просто велеколепен и заслужил этот трофей не меньше всего Челси, но вот забивание голов именно ногой (головой он умеет), а темболе с пенальти ну не ево это нечево было лесть не в свою стихию.Не просрал он ничего, а просто не повезло человеку, у всех бывает и все мы не идеальны, так что нечево после боя махать кулаками.
Цитата: max.sim від 22 Травень 2008, 01:01:43
Победу "прос*ал" Анелька, т.к. он вообще ничего полезного на поле не сделал, а вот Терри - если бы не он, 2-1 было бы в основное время(как он головой мяч из пустых ворот выбил,  Жалко человека, он заслужил победу как никто другой(не только за этот матч).
+1. У меня сложилось такое впечетление что Анелька вышел на поле для того что бы побродить 15 минут, а потом не забить пенальти, и на лицце ево практически не было видно что он хоть чуточку росстроился или терзает себя за промах. А что касется Джонна Терри то, еще далеко не все потеряно он довольно молод и ему еще сможет покорится не одна ЛЧ.
Цитата: graved1gger від 22 Травень 2008, 01:04:39
IGOR_KRUTOI_91, к нашему спору про не забитые пенальти, скажи еще что терри и рональдо плохие игроки  :D :D :D
И к чему это сказанно ???, ты в моих фразах увидел пакосные слова сказаные в адрес Терии или Роналдо !?
Цитата: graved1gger від 22 Травень 2008, 01:04:39
вы тут пишете  челси заслужило победу... нифига подобного время челси прошло с приходом абрамовича.
Если Челси не заслужило то, кто её заслужил обе команды играющиее в финале её заслуживают в равной мере и забей Ламапрад в добавочном времени, ты бы кричал что "вы тут пишете  МЮ заслужил победу... нифига подобного=) время МЮ прошло суходом Бекхема и Кина !?".
Неужели, что выиграл Челси без Абрамовича и что с ним.....тото же, я знаю ты сейчас мне скажешь того Челси что было во времен Дзолы,Десайи и Фло уже не будет, да ево не будет, но тогда была игра, но не было результатов (трофеев) и денег, а сейчас есть и игра хоть какая-некакя, но есть, а так же есть и результат и есть деньги.
Цитата: Globe від 22 Травень 2008, 01:06:37
1......МЮ доказал что он сильнее всех..........и в Мире
и фиг? матч то выигран.
1.А вот это уже точно фиг, этот трофей еще нужно выиграть.
2.Не фиг, а лично меня это факт хоть как то, утешил.
Цитата: Dronic від 22 Травень 2008, 14:26:59
Так, емоції коли йшов цей матч просто зашкалювали.Футбол був класний, але в 2-му таймі я не впізнав МЮ.Видалення Дрогба зіграло також свою роль.К.Роналдо молодець! хоч і пенальті не забив...помішала форма Чеха!  Також К.Роналдо обеспечив собі Золоту Бутцу,Золотий Мяч і Приз кращому гравцю Року Фіфа.
Во-втором тайме Мю показал на что он способен когда другая команда включает обороты и давит и можете кричать что хотите, а во втором тайме и в добавочное вермя Чесли тягал МЮ как хотел !
Цитата: Globe від 22 Травень 2008, 15:39:58
Зенит накажет МЮ? ??? "пацталом". слушайте,вам еще не надоело? "Барса накажет МЮ,ЧЕлси накажет Мю,Милан накажет МЮ".
А ты хочешь сказть что Суперкубок УЕФА уже у МЮ в руках, да все говрил что Зенит может себе место на кладбище заказывать когда играл против Баварии и что из этого вышло и так все знают, так что скажу тебе "не кажи гоп, поки не перескочиш", а где был твой Мю в том году,....... ага, так что не кричи что МЮ самый жоский и бла-бла-бла, просто бывают удачные сезоне и не очень и бывают откровенно провальные, а то ты только в футбол все ценишь по одному сезону !
Цитата: Globe від 22 Травень 2008, 15:39:58
И где теперь те все,кто должен был "наказать МЮ" ? А? я скажу где. тихонько рюмсают и плачут! щя еще Зенит не накажет. уже не осталось кому наказывать понимаете ли .так что,попрошу про "наказания" не писать больше. если со шкуры пнетесь мз-за того шо милан в полной................ извесно чем,то на МЮ вину не надо сваливать.
Как где в своих домах с женами некотрые готовятся к отпускам, а некотрые к Евро08. И еще раз тебе попрощу не указыать пользователям что делать, у нас в стране полная свобода слова и каждый волен выразить свою мысль, и я могу говорить что "Зенит выиграет МЮ" пока не охрипну это понятно !? И к тому же некто на Мю нечево не сваливает и не гонит и не отрицает того что они выдали блестящий сезон, но и не опровергают и того что, не обшлось без помощи суддей, удачи и т.д.
Цитата: fed від 22 Травень 2008, 16:21:38
Не бойся в футболе я шарю занимаюсь лет 6 и в ситуациях как после матчевые пенальти бывал...и не раз!Еще раз говорю МЮ просто повезло!
Если бывал, то наверно в каких то уличных, а не на соревнованиях и турнирах, если бы бывал на них то, не сказл бы что пенальти и дурак забьет. А насчё того что МЮ повезло, это и так понятно, потому что пенальти это удача, фарт и а конце-концов мастерство вратаря.
Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 16:25:46
Тери конечно протупил , нефиг было защитнику идти бить такой ответственный удар.
Возможно и не прав, но я еще и не исключаю и такую ситуацию что у всех ножки затреслись в тот момент, а Терри решил взять всю отвтственось на себя и пошол пробивать пеналь, короче хватит ево венить.
Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 16:51:22
Он не просто защитник а капитан. И если посмотреть повтор то будет видно что у него просто поехала опорная нога.
И видно было что позиция для удара выбрана не очень правильна, он как бы просел чуть-чуть и сразу видно что парень не бьет пенальти, но и черт с ним с кем не бывает, забыли короче.
Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11
Он капитан и нефиг было геройствовать , он хоть один пеналь бил в АПЛ ? Вот и поехала нога...
Причину почему именно он пошол пробивать пеналь уже ниже писал (но это лишь моё предположение), но возможно и не стоило и ему решатся а дать пробить тому же Коулу раньше.
Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11
Вижу тут только несколько человек нормально смотрят футбол , остальные для вида.
Я тоже это слегка заметил.


Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

fed

Скажу я первый, я был в серии после матчевых пенальти в финале чемпионата области, только тогда я был на воротах...

IK91

Цитата: fed від 22 Травень 2008, 19:52:05
Скажу я первый, я был в серии после матчевых пенальти в финале чемпионата области, только тогда я был на воротах...
И что, тогда ты думал :"Вот кто сейчас выиграет тот и Васьок" да !? не думаю, пенальти нужно еще уметь бить, а если ножки трясутся есть усталость и т.д. то, лучше сиди не травке дальше и доверь это кому то, более опытному\"живому" и думаю что не стоит говорить что по пенальти выиграет даже и дурак.
                                                                                                                                               
И еще я очень много раз слышал таку мысль вообще об футболе "22 дурака гоняют мяч по полю" но если подумать то, тогда все командные игры баскетбол, волейбол, хокей и т.д. это игры для дураков и все что и кто связан с этим дураки !? Скажу одно то кто это говорит, то он говорит "бред сивой кобылы" (с).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

DadDy_DRG

Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11
Он капитан и нефиг было геройствовать , он хоть один пеналь бил в АПЛ ? Вот и поехала нога...
Ну это ж был пятый удар! Все пенальтисты уже ударили! Кому бить то как не Терри??? 

IK91

Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 20:03:19
Ну это ж был пятый удар! Все пенальтисты уже ударили! Кому бить то как не Терри??? 
Да тот же самый Эшли Коул мог пробить, потому что техника у него получше чем у Джона, да и сам удар поставле получше.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

dojik

Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11
Так себе? В первом тайме Челси вообще не было , забили случайно , а Мю должен был штуки 3 ещё закатывать , так же как и Челси во втором.
Вижу тут только несколько человек нормально смотрят футбол , остальные для вида.
Если вы не согласны со мной, что это далеко не самая лучшая игра Ман-ра, то советую почитать его биографию. А вот челси действительно жалко. Кстати, футбол я смотрю нормально.
Кто ж виноват, что такой стадион? Был-бы крытый - не гарантия, че выиграл бы Манчестер)

IK91

#209
А много ты знаешь в Европе кртытых стадионов !? И что это за лозунг такой "Москали не умеют строить крытые стадионы" мне кажется или это оскарбление наших соседей в неумении держать в руках молоток  :)!?
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

DadDy_DRG

Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 20:32:29
Да тот же самый Эшли Коул мог пробить, потому что техника у него получше чем у Джона, да и сам удар поставле получше.
эээ... ты футбол смотрел? Коул сделал свой удар а потом после него бил Терри, или
ему второй раз надо было пробивать)   

IK91

Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 21:20:39
эээ... ты футбол смотрел? Коул сделал свой удар а потом после него бил Терри, или
ему второй раз надо было пробивать)   
Смотрел но походу чот забыл, кто бил шестым Калу я ево по ходу с Коулом попутал !?
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

graved1gger

#212
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 19:42:47
ты бы кричал что "вы тут пишете  МЮ заслужил победу... нифига подобного=) время МЮ прошло суходом Бекхема и Кина !?".
я ни где ничего не кричал... а у манчестера сейчас очень хороший состав=)
да и манчестер с бекхемом мне не очень нравился)) скорее отдеьные игроки, как впрочем, сейчас и в челси...
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 19:42:47
ты в моих фразах увидел пакосные слова сказаные в адрес Терии или Роналдо !?
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 00:34:41
Да и Терри тоже в топку нах  >:(.
"в топку нах" - это круто и совсем не пакостно))))

Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11

Вижу тут только несколько человек нормально смотрят футбол , остальные для вида.
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 19:42:47
Я тоже это слегка заметил.
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 21:24:17
Смотрел но походу чот забыл, кто бил шестым Калу я ево по ходу с Коулом попутал !?
no comments


по теме, во многом согласен с гуру 3д, если смотреть без фанатизма, а фанам и мю, и челси никто ничего не докажет
зы: опять начался глупый спор
ззы: советую модерам прикрыть тему, тем более сезон окончен...

---
прочитал этот пост
Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 21:43:13
А вот Фергюсон считает что его команда щас наилучше выглядит за все времена его тренерства
хороший ответ, я тоже так считаю))
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

DadDy_DRG

#213
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 22 Травень 2008, 21:24:17
Смотрел но походу чот забыл, кто бил шестым Калу я ево по ходу с Коулом попутал !?
После удара Эшли у Челси остались Терри, Калу, Анелька, Карвалью, Эссьен и Чех.
Возможно надо было главный удар доверить кому то другому, но я думаю что было
логично отдать мяч Терри который обладает твердыми нервами и еще является лидером команда. Во всяком случае МЮ чемпион и я рад за него так как болел сам за красных.   
Цитататы бы кричал что "вы тут пишете  МЮ заслужил победу... нифига подобного=) время МЮ прошло суходом Бекхема и Кина !?".
А вот Фергюсон считает что его команда щас наилучше выглядит за все времена его тренерства

IK91

Цитата: graved1gger від 22 Травень 2008, 21:40:46
"в топку нах" - это круто и совсем не пакостно))))
Вчера это были лишь емоции.
Цитата: graved1gger від 22 Травень 2008, 21:40:46
no comments
Не надо  :). Спать я вчера хотел-спать  :), вот и попутал, а так у меня матч записан, завтра сяду и еще раз все детальненько пересмотрю  :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

max.sim

Цитата: Guru of 3D від 22 Травень 2008, 18:03:11
Он капитан и нефиг было геройствовать , он хоть один пеналь бил в АПЛ ? Вот и поехала нога...
Фердинанд тоже капитан и чёт не полез не в свое дело.

Вижу тут только несколько человек нормально смотрят футбол , остальные для вида.
А как насчёт того, что на "Лужниках" синтетическое поле? Да + дождь. У кого угодно нога могла поехать!
А что значит "нормально смотреть футбол"? Я его смотрю для того, чтобы получить удовольствие, и мне по барабану, нормально я смотрю или нет :D! Мне ведь отчёт не писать, и деньги мне за просмотр не платят!
А у Фердинанда и так ногу судорога свела, куда ему ещё и пенальти бить?

DadDy_DRG

Цитата: max.sim від 22 Травень 2008, 23:19:13
А как насчёт того, что на "Лужниках" синтетическое поле? Да + дождь. У кого угодно нога могла поехать!
А что значит "нормально смотреть футбол"? Я его смотрю для того, чтобы получить удовольствие, и мне по барабану, нормально я смотрю или нет :D! Мне ведь отчёт не писать, и деньги мне за просмотр не платят!
А у Фердинанда и так ногу судорога свела, куда ему ещё и пенальти бить?
Нормально смотреть это когда ты видиш что поле на Лужниках НЕ синтетическое :D
Траву специально постелили для финала. Неужели не видно где настоящее покрытие
а где нет ;D     

max.sim

Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 23:38:58
Нормально смотреть это когда ты видиш что поле на Лужниках НЕ синтетическое :D
Траву специально постелили для финала. Неужели не видно где настоящее покрытие
а где нет ;D     
А как его увидишь? Я не агроном, да и картинка на 1+1(не говоря уже про "ТРК Украина") далека от Full HD ;D. Что, действительно постелили траву? Тогда зачем нужна была синтетика :-\?

DadDy_DRG

Цитата: max.sim від 22 Травень 2008, 23:45:01

А как его увидишь? Я не агроном, да и картинка на 1+1(не говоря уже про "ТРК Украина") далека от Full HD ;D. Что, действительно постелили траву? Тогда зачем нужна была синтетика :-\?
Весь год была синтетика (наверно так дешевле), а для финала сделали траву, но представители УЕФА были оооочень не довольны качеством покрытия на стадионе (у них там часть травы замерзла и пришлось переделывать в последний момент)
Кто смотрит русскую лигу тот сразу увидел разницу после замены травы (оттенок зеленого соврешенно другой)     

max.sim

Цитата: DadDy_DRG від 22 Травень 2008, 23:57:30
Весь год была синтетика (наверно так дешевле), а для финала сделали траву, но представители УЕФА были оооочень не довольны качеством покрытия на стадионе (у них там часть травы замерзла и пришлось переделывать в последний момент)
Кто смотрит русскую лигу тот сразу увидел разницу после замены травы (оттенок зеленого соврешенно другой)     
Да, я просто смотрю нашу украинскую лигу :(, так что я рад, что просто увидел ТРАВУ, не важно какую ;D ;D ;D! А то по сравнению с нашим "естественным" покрытием и синтетика покажется просто идеалом ;D!

DadDy_DRG

#220
Цитата: max.sim від 23 Травень 2008, 00:06:55
Да, я просто смотрю нашу украинскую лигу :(, так что я рад, что просто увидел ТРАВУ, не важно какую ;D ;D ;D!
А че смешного ??? Трава может быть искуственной.

Guru of 3D

Я тут скачал финал , трансляция НТВ и вот хотелось бы написать о коментаторе))
Я не знаю как его зовут , но помню по украине коментировал матч МЮ , непомню с кем...
Его фирменные - " он с мячом , он , ну как его , напомните ка мне его фамилию " или " Харгривз с мячом в штрафной площадке... (тишина , через секунд 20) ... извините в центре поля и не надо так кричать , а собственно чё я извиняюсь? " ))))
Ну так я не понимаю как можно такую личность пускать коментировать финал ЛЧ на всю Россию.. Заикается через каждое слово , несёт воще полный бред , раз 20 за матч путал игроков... После отлиного Украинского коментария с фактами о матче и игроках этот начал с того как он на машине ехал к стадиону , его остановил гаишник... Потом всю церемонию открытия говорил какая у них чудесная трансляция , на мега чудесном канале и не только в России её показывают , а везде и это всё их мега канал организовал))
Потом 10 минут расказывал о Зените и мечтал чтоб он был вместо одной из команд в этой игре...
Можно бесконечно писать о этой тупости , я был в шоке!!!
Ну и напоследок , всю игру расхваливал Роналдо и перед его ударом  пенальти вполне серьёзно говорил " он забил 39 голов ( вообщето 42 , но видими у него свои цифры) и вот лучший игрок планеты на данный момент готовится бить... ( удар) .... ( тишина) ... ну вы поняли мой пафос , просто бездарно!!!!! Сдулся Роналдо и т.д
Я чесно ржал весь матч))) А когда Ван дер Сар отбил решающий удар , он выдал чёт уникальное и это в финале ЛЧ !!! " вот я вам говорил всё могут вратари... Почему я вспомнил Акенфеева , а вы публика , особенно на форумах , бездарная , хамовитая , не понимающая...

Dronic

The purpose of music - to touch the hurt!

Guru of 3D

Цитата: Dronic від 08 Червень 2008, 11:29:28
це Володимир Маслаченко.
Блин ему на пенсию давно пора... Но за то я под пиво смотрел финал ЛЧ с его коментами как хорошую комедию)))

max.sim

Цитата: Dronic від 08 Червень 2008, 11:29:28
це Володимир Маслаченко.
У него просто такая манера, он частенько про футбол говорит не больше, чем про отстранённые темы. Это на любителя, мне нравиться, когда он на ТРК Украина комментировал. Это всё же лучше, чем Серей Дерепа, который говорит только про футбол(не считая рекламы), но слушать его невозможно!