Програми для віддаленого управління комп'ютером

Автор Andrii, 20 Квітень 2008, 18:24:13

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Якщо є схожа тема чи розмістив не там - вибачаюся, бо в пошуці не знайшов і не знаю де краще створити. Мені потрібна програма для локальної павутини в школі. Суть її повина бути така: 1) щоб з головного (учительського компа) показувати фільми, презентації і т.п. на інших 2) щоб можна було контролювати інші компи. Головніший пункт 1, хоча можна і два зразу :). Допоможіть, будь ласка, бо в Гуглі нічого нормального не знайшов :'(

Andrii


pelik911™

Выxодит, что нет. Но для эффективной помощи нужно как минимум создать нормальное название темы, чтоб она была интересна другим (глянь на количество просмотров темы).
Каким образом проигрывать фильмы и презентации? Открытие файлов по сети на удалённом компьютере, или проигрывание файлов с текущего компа на другом? Это сложновато будет.

Andrii

Пелик ти ж розумний, поможи менi, бо нiчого не можу придумати. А фiльм треба показувати з 1 компа на всi 11, i щоб те шо змiнюеться на головному (прокрутка i т.п.) змiнювалося i на iнших.

pelik911™

Цитата: Andrii від 24 Квітень 2008, 17:40:07
Пелик ти ж розумний, поможи менi, бо нiчого не можу придумати.
Мм... даже так. Но я не пользовлася никогда подобными программами. Кое-что нашёл, но не знаю или подойдёт.
1. Hidden Administrator 2.1"
2. Anyplace Control
3. Каталог программ для удаленного управления"
Надеюсь, что-то найдёшь.

INKVIZITOR_x

Когда у человека в жизни все хорошо,значит,что-нибудь не так.

pelik911™

Раз уж откопали эту тему, то вопрос к автору:
Andrii, что-то получилось?

Andrii

Цитата: pelik911 від 05 Червень 2008, 18:18:12
Раз уж откопали эту тему, то вопрос к автору:
Andrii, что-то получилось?
Не повірете - ні. То прога не качається, то условно - безплатна, то встановити немжу. Короче - не хочуть в школі нічого робити,  а я за них не буду. Їм зарплату платять, а не мені. Так що....
ПС: Сподіваюся ця тему хоч комусь допомогла :)