Проблеми з іграми на AthlonXP 3000+

Автор RIPLEY, 27 Червень 2008, 16:14:53

Попередня тема - Наступна тема

RIPLEY

У мене проблема - не хочуть запускатись такі ігри, як Assasins Creed, RaceDriver:GRID, CollinMcRae DIRT, The Witcher. При запуску у всіх випадках вибиває одинакове повідомлення " game.exe обнаружена ошибка, приложение будет закрыто".

Моя версія, що проблема криється в центральному процесорі. Ці ігри, мабуть, для свого запуску вимагають підтримки ЦП інструкцій SSE2 і вище. Нажаль, AthlonXP підтримує тільки SSE1.

В кого які версії на рахунок цієї проблеми? Може в когось пішли ці ігри на AthlonXP?

P.S. Проблема точно не у відеокарті чи драйверах до неї, пробував ці ігри на різних картах (Geforce 6600GT, 7600GT, зараз в системі стоїть Radeon HD 3850 AGP).
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Hit_man

Мені здається, проблема не в процессорі, а в ОС. Не часто ігри не запускаются через таке з процессором.
з.и. Вибач, за мою калічну українську-на жаль мені важкувато писати нею про ПК(

Edd.Dragon

Цитата: RIPLEY від 27 Червень 2008, 16:14:53
Моя версія, що проблема криється в центральному процесорі. Ці ігри, мабуть, для свого запуску вимагають підтримки ЦП інструкцій SSE2 і вище. Нажаль, AthlonXP підтримує тільки SSE1.

В кого які версії на рахунок цієї проблеми? Може в когось пішли ці ігри на AthlonXP?
А чего гадать? Разве у этих игр нет минимальных требований? Если твой проц подходит, значит ищи проблему в ОС\дровах\библиотеках. Если не подходит, то и голову сушить не надо.

RIPLEY

Цитата: edd_k від 27 Червень 2008, 17:02:33
А чего гадать? Разве у этих игр нет минимальных требований? Если твой проц подходит, значит ищи проблему в ОС\дровах\библиотеках. Если не подходит, то и голову сушить не надо.


Зараз практично у всіх іграх мінімум виставляють на рівні P4 2,4 або Athlon 64 3000+. Але більшість ігор я нормально граю на свому AthlonXP 3000+, хоч він і не зазначений в системних вимогах. Про "Відьмака" читав на форумах, що існує патч, який дозволяє запускати її на AthlonXp. На рахунок інших ігор, то так і не встановив чому вони не запускаються...
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

RIPLEY

Цитата: Hit_man від 27 Червень 2008, 16:21:28

з.и. Вибач, за мою калічну українську-на жаль мені важкувато писати нею про ПК(

Та нема чого вибачатись, ти досить грамотно пишеш українською  :)

На рахунок ОС/драйверів/бібліотек - стоїть WinXP SP2, Agea PhysX v7.09, ATi Catalyst 8.5, остання версія DirectX. Що ще потрібно?
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Edd.Dragon

Если написал два сообщения подряд - не ленись слепить их в одно, а лишнее удалить.

Цитата: RIPLEY від 27 Червень 2008, 22:04:35
Зараз практично у всіх іграх мінімум виставляють на рівні P4 2,4 або Athlon 64 3000+.
Ну да, на пиратках пишут один и тот же текст. Хоть там "100 логических игр". Из других источников:

_______________________________________

Assassin's Creed Director's Cut Edition

Системные требования
Pentium D 2.6 ГГц/Athlon 64 X2 3800+
1 Гб памяти
3D-ускоритель с 256 Мб памяти
8 Гб на винчестере

Рекомендуемые требования
Core 2 Duo 2.2 ГГц/Athlon 64 X2 4400+
2 Гб памяти
3D-ускоритель с 512 Мб памяти и DX10
8 Гб на винчестере
Windows Vista
_______________________________________

Race Driver: GRID
Процессор Pentium® 4 3,0 ГГц или аналогичный Athlon® 64
1 ГБ оперативной памяти
12,5 ГБ свободного места на жестком диске
3D-видеоадаптер GeForce 6800 или Radeon Х1300
_______________________________________

И самый скромный Witcher

Системные требования
Pentium 4/Athlon 64 2.4 ГГц
1 Гб памяти
3D-ускоритель со 128 Мб памяти
8.5 Гб на винчестере

Рекомендуемые требования
Core 2 Duo E6400/Athlon 64 X2 4200+
2 Гб памяти
3D-ускоритель с 512 Мб памяти
8.5 Гб на винчестере

_______________________________________


Итого, разве что у Ведьмака были шансы пойти. Но увы.

LoRDEP

#6
Вказані ігри не працюють з AthlonXP бо він 32-бітний, це не факт але дуже близько("The Witcher" це 100%). Дана тенденція збережеться і в майбутньому.   

Hit_man

Цитата: RIPLEY від 27 Червень 2008, 22:11:02
Та нема чого вибачатись, ти досить грамотно пишеш українською  :)

На рахунок ОС/драйверів/бібліотек - стоїть WinXP SP2, Agea PhysX v7.09, ATi Catalyst 8.5, остання версія DirectX. Що ще потрібно?
Дякую  :) Та все ж таки ЗНО я написав лише на 8 балів, а ось моя дівчина на 11, та все ж в ПК вона нічого не розуміе  :)

А ось на рахунок програмного забезпечення, то все нормально. Невже це справді проблема з процессором, та мені здається, якби це була вона, то мабуть ПК видавав помилку, у якій містилась би інформація про несумісність процессора =/

Anton T.

У меня Ведьмак запускается без доп. патча. Правда, только тормозить, видеопамять не хватает. А остальное не пробовал, но раньше Ассасинс Крид мы писали, эта неофициальная и не запускается. Вот я попробую скачать офиц. игру АК.

Edd.Dragon

Вот чего нашел на
http://www.playground.ru/files/11060/

"3) Не поддерживаются следующие процессоры: AMD Durons, AMD Athlon XP с 2400+ по 3200+, AMD Sempron с 2400+ по 2800+, а также INTEL Celeron."

Из каментов:
"Будете смеяться: на AMD Sempron 2200+ шла =)."

S!N

#10
Эти все игры жестко требуют поддержку SSE2 !!!
А то что не уложился в мин. Требования и не хватает производительности это бред! Игра в любом случае запустилась, просто шла бы очень медленно.
Вспомните как игры стали жестко требовать шейдеры 3. Вот тоже и с процами, тока у них свои фичи.
High tech. Low life.

RIPLEY

Цитата: SiN від 29 Червень 2008, 13:35:21
Эти все игры жестко требуют поддержку SSE2 !!!
А то что не уложился в мин. Требования и не хватает производительности это бред! Игра в любом случае запустилась, просто шла бы очень медленно.
Вспомните как игры стали жестко требовать шейдеры 3. Вот тоже и с процами, тока у них свои фичи.

О, саме те що я і хотів почути! Значить все таки , потрібна підтримка SSE2...

Відповіть знайдена, тему можна закривати :(

P.S. В мене GEARS OF WAR на max quality просто "літає", те саме і в UT3... то чому ж для таких хітових ігор SSE2 виявилось непотрібним???
Розробники ігор - sucks!
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

S!N

так это наоборот хорошо, хоть во что-то поиграть сможешь :)
просто серия ХР-Атлонов и Семпронов уже довольно старая, вот разрабы под них уже не стараются оптимизировать в угоду новым процам. Хотя знаю игры где было 2 или 3 eхe-шника для процов с поддержкой SSЕ, SSE 2 и SSE 3, Хроники Риддика например.
High tech. Low life.

Edd.Dragon

Купил Ведьмака. Попробовал запустить на 1 гиге орперативки. Граждане, это мазохизм! Загрузки по пол часа, выделено памяти весь гиг + судя по всему свап. Постоянные дергания. Ну пусть даже она запуститься на AthlonXP и толку?

А что при этом (Ведьмака называют скромной по требованиям) говорить об Ассасине?

S!N

Цитата: edd_k від 30 Червень 2008, 01:14:16


А что при этом (Ведьмака называют скромной по требованиям) говорить об Ассасине?

ему говорят 3 надо (непонятно правда зачем)
Цитата: edd_k від 30 Червень 2008, 01:14:16
Купил Ведьмака. Попробовал запустить на 1 гиге орперативки. Граждане, это мазохизм! Загрузки по пол часа, выделено памяти весь гиг + судя по всему свап. Постоянные дергания. Ну пусть даже она запуститься на AthlonXP и толку?


гамал на Pentium 4 3.00 GHz, 1 Gb RAM, 6600 GT, - все пучком на низко-средних - 30 FPS, а в людных местах загинался проц - 1-2 FPS  :%)
High tech. Low life.