Шукаю програму для виправлення помилок в системах FAT і NTFS під DOS.

Автор kalan, 23 Липень 2008, 15:15:45

Попередня тема - Наступна тема

kalan

Я користуюсь Horton Disk Doctor під дос з загрузчика. HDD включає в себе
перевірку: структури файлів і папок, таблиці , пошук загублених кластерів і перевірка поверхні.
Проблема в тому , що HDD не бачить NTFS, працює лише з FAT. Підскажіть прожку яка володіє тимиж функціями і працює з NTFS у досі. :)
 

Immortiis

"прошка"

Предлагаю ввести в правила форума обязательным условием создание орфографически и грамматически адекватных заголовков тем.

fin

Заголовок "Потрібна прожка для перевірки вінчестера." не полностью отражает суть вопроса и должен быть исправлен на "Ищу программу для поиска ошибок NTFS из DOS" или подобный (при помощи кнопки "изменить" над первым постом темы, справа). В следующий раз будьте внимательнее, так как некорректные заголовки запрещены правилами форума.

Основной вопрос - а зачем?  :o

Vader066

Спробуй MHDD
ІМХО вона найкраща у своєму класі
Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

kalan

Цитата: fin від 23 Липень 2008, 16:11:35
Заголовок "Потрібна прожка для перевірки вінчестера." не полностью отражает суть вопроса и должен быть исправлен на "Ищу программу для поиска ошибок NTFS из DOS" или подобный (при помощи кнопки "изменить" над первым постом темы, справа). В следующий раз будьте внимательнее, так как некорректные заголовки запрещены правилами форума.

Основной вопрос - а зачем?  :o
Відповідаю , коли вінда або якась прога зависає доводиться нажимать ресет(в крайньому випадку) , після чого страждають файли віндовса і з цього починаються проблеми, а інтегрована в віндовс мало що виправляє , після неї HDD находить і виправляє купу помилоек, що продовжує життя вінді , і взагалі помилки виникають і на інших дисках і їх теж треба виправлять , якшо не хочиш втратить якісь файли і цілі папаки..

Edd.Dragon

Цитата: kalan від 23 Липень 2008, 15:15:45
Я користуюсь Horton Disk Doctor під дос з загрузчика. HDD включає в себе
перевірку: структури файлів і папок, таблиці , пошук загублених кластерів і перевірка поверхні.
Все это с успехом и наиболее надежно делает родной chkdsk. Кто как не Microsoft лучше всего знает, что за FS она сделала?

Цитатапісля неї HDD находить і виправляє купу помилоек
Каким образом? Он же NTFS не поддерживает

fin

kalan, я еще раз прошу требую исправить заголовок как было указано.

kalan

Цитата: fin від 25 Липень 2008, 20:51:47
kalan, я еще раз прошу требую исправить заголовок как было указано.
Я вибачаюсь, просто небуло можливості зробить це раніше.

fin

Цитата: kalan від 26 Липень 2008, 14:34:14Я вибачаюсь, просто небуло можливості зробить це раніше.
А теперь я прошу добавить в заголовок слово "DOS", которое является одним из ключевых и на которое было сразу указано.

kalan

#9
Цитата: edd_k від 25 Липень 2008, 20:47:21
Все это с успехом и наиболее надежно делает родной chkdsk. Кто как не Microsoft лучше всего знает, что за FS она сделала?
Каким образом? Он же NTFS не поддерживает

Я мав наувазі у FAT32, після твоєї хваленої chkdsk, HDD знаходить і виправляє всі помилки яких chkdsk не те що не виправляє а просто не помічає(загублені кластери , помилки в структурі папок....), і це не разові випадки . Одного разу після перевірки chkdsk-ом диска С (після зависання) замість відновити  загублені кластери(я здивувався що вона їх знайшла) які були частиною якогось системного файла, вона їх просто видалила убивши цим віндовс, після цього я користуюсь тіськи HDD. З ним такого ніколи не траплялося.
І ще одне , я гадаю якщо у chkdsk з FAT 32 не дуже добре виходить , то і з NTFS не краще. поки це дагатка ,точніше дізнаюсь коли знайду еквівалент HDD який розпізнає NTFS.

kalan

Скачав HDDScan і  Victoria , але ще не опробував.

fin

Цитата: kalan від 26 Липень 2008, 15:00:40
Так годиться ;)
Годится. Вот только у нас еще и флуд запрещен :) (флуд - размещение одним пользователем нескольких сообщений подряд за короткий промежуток времени).

kalan

Дуже давно не був на форумі  підзабув правила. Завждихотів запитать настільки коротким цей проміжок часу може буть?

fin

Цитата: kalan від 26 Липень 2008, 15:21:30Дуже давно не був на форумі  підзабув правила. Завждихотів запитать настільки коротким цей проміжок часу може буть?
Это вопрос для ветки Форум ДПК: проблемы и вопросы. Здесь мы уводим обсуждение от темы, в офтоп.