А так ли необходим дома антивирус и файрвол?

Автор Finntroll, 14 Вересень 2008, 19:40:12

Попередня тема - Наступна тема

Установлены ли у вас отдельные антивирус и файрвол на домашних машинах?

Да, установлены оба (или установлена комплексная система безопасности)
98 (56.3%)
Установлен только антивирус
59 (33.9%)
Установлен только файрвол
3 (1.7%)
Нет, достаточно встроенных в ОС
4 (2.3%)
Нет даже встроенных в ОС или они отключены
9 (5.2%)
Не знаю
1 (0.6%)

Всього голосів: 174

Phantom of the Opera

Цитата: vetos від 27 Вересень 2010, 12:46:16цілком вистачить і комерційного комплексу захисту
Такий варіант якраз ще і дорожчий :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

vetos

Цитата: Phantom of the Opera від 27 Вересень 2010, 16:27:27Такий варіант якраз ще і дорожчий
Не набагато ніж звичайний антивірус без фаєрвола... Про те домашні файли та архіви коштують набагато дорожче. На жаль, користувач це розуміє тільки тоді коли їх втрачає,  нерідко безповоротно.

SilverK

На мою думку фаєрвол потрібний у випадку, якщо користувач часто користується інтернетом, не тільки переглядом пошти і протирання штанів на форумах, а і постійному серфінгу по інтернету і сторінках, на яких раніше користувач не заходив. А антивірусна програма потрібна на будь-якому ПК! Ніколи не знаєш звідки чекати "катастрофу", тож краще перестрахуватися ;)

Wolf256

Вбудованого в ОС файрвола в більшості випадків вистачить. Але він не завжди ефективний  :(
А Антивірус потрібний скрізь тому що віруси та інші загрози зараз дуже розповсюджені 

thrustmaster

Використовую комплексну програму - KIS2011. Мені його вистачає+ в ньому є дуууже багато для гарного захисту ПК)))
Чого тільки вартий компонент "Анти-Баннер"...я після нього взагалі про рекламу забув :)

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

Лучше поставить. Да и в чем проблема - они ж не так уж и много ресурсов жрут. Фаерволл нужен хотя бы потому, что порой может быть надо отдельным прогам отрезать доступ в сеть дабы чего там не идентифицировали  :%).
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Factiosus

Цитата: Dmytro від 03 Липень 2011, 22:49:40Фаерволл нужен хотя бы потому, что порой может быть надо отдельным прогам отрезать доступ в сеть дабы чего там не идентифицировали
Отож... У меня постоянно такая проблема,приходиться обрезать прогам доступ в сеть.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Faerhorse

Пол года назад снес антивирь за пароноидальность,  система шустрее стала в 2 раза. Совру если скажу что он совсем не нужен, бо сам раз в неделю все перепроверяю, но всего лишь раз, и то клопом DrWebовским.

А пост начинался вопросом: "А действительно нужен антивирусник?" - ну где-то так вроде. Получается что кому как.

DMX

Використовую тільки антивірус, хоча думка про фаєрвол вже давно закралась в голову. ;D
Position Of Power

RomanGemini

Сабж не юзаю. Нахожусь за NAT, поэтому в файрволе нет необходимости. Юзаю антивирус встроенный в мозг.

GA-EV3

Цитата: RomanGemini від 14 Серпень 2011, 01:13:50Нахожусь за NAT
Это когда несколько компов выходят в сеть через роутер, к примеру? Когда на компе я вижу один адрес: 192.168.x.x, а здесь, на сайте другой? Если это так, то всё равно гадость разная лезет, и проги тоже с компа в и-нет лезут.
Цитата: Віталік DMX від 12 Серпень 2011, 13:57:09Використовую тільки антивірус
А я ставлю антивирь, а в нём есть свой брандмауэр, или сейчас стоит Аваст интернет секъюрити, а встроеный в Винду файрвол всё равно работает.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

RomanGemini

Цитата: GA-EV3 від 14 Серпень 2011, 09:59:12
Если это так, то всё равно гадость разная лезет, и проги тоже с компа в и-нет лезут.

Какая такая гадость к тебе лезет, когда ты находишься за роутером? Может у тебя в роутере DMZ включен?

GA-EV3

Цитата: RomanGemini від 14 Серпень 2011, 14:05:38Может у тебя в роутере DMZ включен?
Знать не могу, что там включено/выключено, ибо к роутеру доступа не имею, а связываюсь с ним через Ви-Фи, но антивирус блокирует некоторые вэб-странички, вот и написал, что лезет. А может он просто престраховывается исходя из своей базы данных неблагополучных сайтов?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

cold-one

Цитата: Катарина Сергій від 30 Червень 2011, 15:50:31
На мою думку фаєрвол потрібний у випадку, якщо користувач часто користується інтернетом, не тільки переглядом пошти і протирання штанів на форумах, а і постійному серфінгу по інтернету і сторінках, на яких раніше користувач не заходив. А антивірусна програма потрібна на будь-якому ПК! Ніколи не знаєш звідки чекати "катастрофу", тож краще перестрахуватися ;)
Полностью согласен.

RomanGemini

Цитата: cold-one від 14 Серпень 2011, 16:20:17А антивірусна програма потрібна на будь-якому ПК!
Не согласен.

samand

Поставив KIS 2011. Переголосував.
До речі, про антівіруси (не пам'ятаю звідки взяв):
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

GA-EV3

Цитата: RomanGemini від 14 Серпень 2011, 16:29:47Не согласен.
Когда мне друг дал два диска с музыкой, то вирус, который на них был, дал мне парла. Переустановка системы не помогала, ибо он скопировался на все диски. Но помогла установка антивируса.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

samand

Цитата: samand від 21 Серпень 2011, 11:19:45
Поставив KIS 2011. Переголосував.
За два дня роботи "каспера" він зумів відправити в "нокаут" вінду 2 рази. Більше року не трогав кнопку "перезагрузка" на системнику, а тут 2 раза - за 2 дня.
Нафіг....каспера
Повернувся до Аваста + Комодо (файрвол).

GA-EV3

Цитата: samand від 21 Серпень 2011, 22:57:51За два дня роботи "каспера" він зумів відправити в "нокаут" вінду 2 рази.
Что ж оно такое? Пользовался Антивирусом Касперского, КИСом, Касперский Кристал - все отработав по своему триальному месяцу, меня не огорчали.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

samand

#120
Цитата: GA-EV3 від 21 Серпень 2011, 23:13:50
Что ж оно такое? Пользовался Антивирусом Касперского, КИСом, Касперский Кристал - все отработав по своему триальному месяцу, меня не огорчали.
Не знаю  :-\
Перший раз вінда зависла коли КІС поставився - система не реагувала ні на що....., чекав 20 хвилин. Другий раз - при повному скануванні, хотів зупинити сканування, оскільки треба було йти, а ше залишалося 2 години (а 4 пройшло). Нажав - зупинити сканування, він перепитав - Ви впевнені (і там ще щось), я нажимаю "Да" - вікно з попередженням закривається і воно сканує собі далі. Я ще раз - те саме.... Короче, зупинити сканування і так і не зміг, при цьому система була завантажена на 100%. Може я не правильно сказав - другий раз вона не зависла. Каспер завантажив її по-повному і щось робити інше на компі було неможливо (навіть перезагрузка через вінду не працювала), але мишка рухалася.
А, ще момент. Знов таки при повному тому ж скануванні. Коли він перевіряв диск D:\ пропав інтернет (хоча весь софт стоїть на диску С:\), пінги йдуть, а браузер нічого не міг відкрити. Я тоді ще міг зупинити сканування - інет появився. А ось наступна  зупинка сканування ні до чого не привела - ну це я вже повторююсь.
Не знаю, може я не те щось робив......

cold-one

Видимо отстой полный. Всегда пользовался только Nod32 и никаких проблем.

thrustmaster

Цитата: samand від 22 Серпень 2011, 15:45:54
Не знаю  :-\
Перший раз вінда зависла коли КІС поставився - система не реагувала ні на що....., чекав 20 хвилин. Другий раз - при повному скануванні, хотів зупинити сканування, оскільки треба було йти, а ше залишалося 2 години (а 4 пройшло). Нажав - зупинити сканування, він перепитав - Ви впевнені (і там ще щось), я нажимаю "Да" - вікно з попередженням закривається і воно сканує собі далі. Я ще раз - те саме.... Короче, зупинити сканування і так і не зміг, при цьому система була завантажена на 100%. Може я не правильно сказав - другий раз вона не зависла. Каспер завантажив її по-повному і щось робити інше на компі було неможливо (навіть перезагрузка через вінду не працювала), але мишка рухалася.
А, ще момент. Знов таки при повному тому ж скануванні. Коли він перевіряв диск D:\ пропав інтернет (хоча весь софт стоїть на диску С:\), пінги йдуть, а браузер нічого не міг відкрити. Я тоді ще міг зупинити сканування - інет появився. А ось наступна  зупинка сканування ні до чого не привела - ну це я вже повторююсь.
Не знаю, може я не те щось робив......

видно ти й справді щось не те робив...може це був не KIS?

samand

#123
Цитата: thrustmaster від 23 Серпень 2011, 17:17:31
видно ти й справді щось не те робив...може це був не KIS?
Було ось це. Так шо це був KIS. Скачав звідти ж. Тріальний на 30 днів.

thrustmaster

Цитата: samand від 24 Серпень 2011, 10:16:20
Було ось це. Так шо це був KIS. Скачав звідти ж. Тріальний на 30 днів.

як можна було умудритись покласти Вінду 2 рази КІСом? ??? ;D
Мені треба дуууже постаратись, шоб таке сталось на мому компі...

samand

#125
Цитата: thrustmaster від 24 Серпень 2011, 10:26:05
як можна було умудритись покласти Вінду 2 рази КІСом? ??? ;D
Мені треба дуууже постаратись, шоб таке сталось на мому компі...
А я і нічого не "умудрявся". Саме звичайне повне сканування. Чи його не можна запускати??? Або його не можна зупиняти??? А чекати 6 годин і нічого на компі не трогати? Якшо так, нафіг такий антівірус???  З ESET NOD32 Smart Security і з Аваст ніколи проблем не було.... І при їхньому повному скануванню комп ніяким чином не висів.... Кароче, з"їзжаємо в офтоп. Давайте закінчувати. В мене особиста думка про Каспер ВЖЕ склалася, і я причини його поведінки мене вже теж не цікавлять.

DXDZR DIMON

#126
Лучше всего перейти на одну с ОС Линукса(она не подвергается к вирусам и т.п.) если же нет предлагаю свой антивирусник(Avira AntiVir Personal 10 ru) уже два года у меня стоит и ниразу не полетела Winda,вот ссылка http://depositfiles.com/ru/files/1i31yb29v    8)
Никогда не лги тому, кто тебе доверяет. Никогда не доверяй тому, кто тебе солгал.

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 31 Серпень 2011, 10:58:13
А как шпилить в Ыгры? ;)
Бубен, костер, молитвы, пляски - и работает под вайном. Во все что я играю - у меня эмулиться. Разве что все руки не дойдут посмотреть на то как Steam себя поведет, уже читал что народ эмулил.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer

А как обстоят дела с авторанами с флэшек на Линуксе?

aNGeL

Цитата: finalplayer від 31 Серпень 2011, 19:06:02
А как обстоят дела с авторанами с флэшек на Линуксе?
А зачем пользоваться авторанами? у меня они отключены)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer

Цитата: aNGeL від 02 Вересень 2011, 11:26:25
А зачем пользоваться авторанами? у меня они отключены)
У меня тоже ))