MusicBee

Автор Mantikor, 24 Квітень 2012, 08:58:30

Попередня тема - Наступна тема

samand

Цитата: Mantikor від 17 Листопад 2013, 19:27:40
Портабельную скачать здесь.

Ссылка не работает.

Mantikor


OzzyZig

я все таки с того раза, на нем и сижу.
Взялся и разобрался (далеко не со всем конечно, но стараюсь)
Плеер очень нравится.

Мантикору спасибо

Mantikor

На протязі кількох тижнів появиться фінальна версія MusicBee v2.5 з підтримкою Windows 10.
Версія 3.х буде з перемальованим інтерфейсом, автор пише що це займе трохи часу, і планує випустити її до кінця цього року.

max.sim

У меня интерфейс уже давно адаптирован к Вин8/10.  :D


Mantikor

Цитата: max.sim від 26 Липень 2015, 22:08:11
У меня интерфейс уже давно адаптирован к Вин8/10.  :D
Я про адаптацію інтерфейсу нічого не писав ;)

max.sim

Цитата: Mantikor від 26 Липень 2015, 22:18:31
Я про адаптацію інтерфейсу нічого не писав ;)
Мне просто интересно, как можно перерисовать интерфейс, который настраивается шкурками и настройками?
А что, в Вин10 сейчас МБ не работает?

Mantikor

Цитата: max.sim від 26 Липень 2015, 22:55:15Мне просто интересно, как можно перерисовать интерфейс, который настраивается шкурками и настройками?
Так автор, напевне, основні скіни і перемалює. Не знаю, він написав
Цитата: MusicBeeHowever v3 which has a redesigned GUI is taking much longer than anticipated and probably wont be ready until the end of this year.
Цитата: max.sim від 26 Липень 2015, 22:55:15А что, в Вин10 сейчас МБ не работает?
Є баги в роботі, можливо не критичні.
Цитата: MusicBeeI will post an update to v2.5 to address some issues with window 10 in the next couple of weeks

Mantikor

#58
Сьогодні появилась фінальна версія MusicBee 2.5.
Завантажити.

В цій гілці форуму обговорюють концепт нового інтерфейсу для v3.0.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

[Raymond]

Цитата: Mantikor від 31 Серпень 2015, 11:16:51Сьогодні появилась фінальна версія MusicBee 2.5.
Завантажити.
А ЛастФМ поддерживает?

Mantikor

Цитата: [Raymond] від 31 Серпень 2015, 19:10:29
А ЛастФМ поддерживает?
Він завжди підтримував скробблінг в LastFM.

OzzyZig

Цитата: Mantikor від 31 Серпень 2015, 11:16:51
Сьогодні появилась фінальна версія MusicBee 2.5.
Завантажити.

В цій гілці форуму обговорюють концепт нового інтерфейсу для v3.0.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

ура, дождался.

Dmytro

Народ, пардон за странный вопрос, но какой прикол в этой проге? Она же жрет больше ресурсов, верно, чем тот же Аимп или фубар? Есть ли у нее скроблинг треков в скайп, к примеру. как у фубара через доп. дллку? Все что вы показываете, я вижу кучу менюшек и обложек, и что?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Mantikor

Цитата: Dmytro від 05 Вересень 2015, 08:38:56Народ, пардон за странный вопрос, но какой прикол в этой проге?
Для мене в цій програмі зібрано все, що мені потрібно від музикального плеєра. Не більше і не менше.
Foobar по дефолту старшний і нічого не вміє, готові збірки мені не підходять, а збирати самому можна клепку загубити, особливо коли одні компоненти ламають роботу інших.
Aimp не вміє і половини того що вміє MusicBee.

max.sim

Винамп/Аимп с их многооконной структурой мне не нравились никогда.
Фубар не зацепил в своё время, не захотел морочить голову с настройкой его до вменяемого вида.

А МБ как раз то, что нужно: однооконный интерфейс, полностью работоспособен из коробки и при этом вменяемая система настройки внешнего вида(шкурки + настраиваемые панели).

GA-EV3

Цитата: max.sim від 05 Вересень 2015, 12:16:39Винамп/Аимп с их многооконной структурой мне не нравились никогда.
Это единственный их недостаток?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Цитата: GA-EV3 від 05 Вересень 2015, 13:08:14
Это единственный их недостаток?
Не могу знать, я же ими не пользуюсь  :)

Dmytro

Цитата: Mantikor від 05 Вересень 2015, 11:24:09
Foobar по дефолту старшний і нічого не вміє, готові збірки мені не підходять, а збирати самому можна клепку загубити, особливо коли одні компоненти ламають роботу інших.
Aimp не вміє і половини того що вміє MusicBee.
Эмм, а что должен уметь плеер? Открывать звуковые файлы, открывать ссылку на онлайн-радиостанцию... Занимать мало ресурсов. Ну и все, что еще? Внешний вид пофиг, так как слушаю в фоне, а сам играю в танки, анпример.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Цитата: Dmytro від 06 Вересень 2015, 16:05:02Внешний вид пофиг
Нет. По этому я ставлю няшные шкурки в стиле магнитофонов 80-х на АИМП.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

[Raymond]

Цитата: Dmytro від 06 Вересень 2015, 16:05:02
Эмм, а что должен уметь плеер? Открывать звуковые файлы, открывать ссылку на онлайн-радиостанцию... Занимать мало ресурсов. Ну и все, что еще? Внешний вид пофиг, так как слушаю в фоне, а сам играю в танки, анпример.
А тебя никто и не принуждает переходить на MusicBee ;)

Dmytro

Цитата: [Raymond] від 06 Вересень 2015, 16:51:50
А тебя никто и не принуждает переходить на MusicBee ;)
Я пытался понять какой толк в таком навороченном плеере.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

OzzyZig

Цитата: Dmytro від 06 Вересень 2015, 17:02:12
Я пытался понять какой толк в таком навороченном плеере.
просто нравится и удобно.
Каждому - свое.


Mantikor

Цитата: Dmytro від 06 Вересень 2015, 16:05:02
Эмм, а что должен уметь плеер? Открывать звуковые файлы, открывать ссылку на онлайн-радиостанцию... Занимать мало ресурсов. Ну и все, что еще? Внешний вид пофиг, так как слушаю в фоне, а сам играю в танки, анпример.
Мені подобається що він вміє шукати тексти пісень автоматично, обложки, дублікати, має пресет "Метал" для еквалайзера, є різні варіанти рандомного переключення пісень(з пріоритетом на рейтинг, різних виконавців і т.д), автоматично шукає нові пісні в папці, конвертує AudioCD в MP3, режим театру, хороший редактор тегів, багаті настройки в яких ти розумієш о робиш і т.д.

max.sim

В упор не вижу, как можно сохранить текущую настройку внешнего вида, панелей и т.п.? Чтобы одним файлом сохранить и при необходимости восстановить. Раньше вроде был пункт такой, сейчас не нахожу.

Mantikor

Ніколи не цікавився таким, запитай на форумі їхньому.

OzzyZig

Цитата: max.sim від 06 Вересень 2015, 22:09:49
В упор не вижу, как можно сохранить текущую настройку внешнего вида, панелей и т.п.? Чтобы одним файлом сохранить и при необходимости восстановить. Раньше вроде был пункт такой, сейчас не нахожу.
тоже пытался.
Не получилось.

Я делал суровее, заходил в папку установленного и оттуда копировал настройки  ;D
Есть бекап баблиотеки, но то до задницы.


Mantikor

Появились перші бета-версії MusicBee 3.0 Beta, з редизайном інтерфейсу і блекджеком.

Mantikor

Став доступний перший реліз-кандидат MusicBee 3.0 RC1.

Mantikor


Клікабельно

OzzyZig

Как сохранить все настройки плеера?
Чтоб при новой его установке, я мог вернуть прежний внешний вид, элементы меню и все все ,как сейчас.

Mantikor

Цитата: OzzyZig від 03 Серпень 2017, 22:13:44
Как сохранить все настройки плеера?
Чтоб при новой его установке, я мог вернуть прежний внешний вид, элементы меню и все все ,как сейчас.
Збережи файл MusicBee.exe.config, а також папки AppData і MyLib.
Якщо ще щось міняв типу плагінів, мови і т.д. то бекапиш ще відповідні папки.
P.S. Я взагалі спочатку поставив його портабельно, і ОК.

OzzyZig

Цитата: Mantikor від 03 Серпень 2017, 22:33:29P.S. Я взагалі спочатку поставив його портабельно, і ОК.
хмм, а это хорошая идея.

Mantikor

Цитата: OzzyZig від 03 Серпень 2017, 22:38:36
хмм, а это хорошая идея.
До речі, можеш попробувати. Постав окремо портабельну версію, і скопіюй вказані мною папки. Подивишся чи вийде те що треба.

OzzyZig

Цитата: Mantikor від 03 Серпень 2017, 22:33:29а також папки AppData і MyLib.
а де такі лежать?
жодного разу не бачив

Mantikor

Цитата: OzzyZig від 04 Серпень 2017, 00:26:39
а де такі лежать?
жодного разу не бачив
В мене в папці з портабельною програмою.
В тебе може бути в %userprofile%\AppData\ і в якісь з підпапок.

OzzyZig

вдалось все повернути, двома папками.

одна, котра була у користувачах/локал/бла бла
інша у папці музики. Папка, звідки ви слухаєте своє музло.
Ще був м*юз бі.ехе.конфіг, але чи допоміг він - не знаю.


Всі мої налаштування вдалося повернути оцими двома папками, окрім вибраної теми зовнішнього вігляду. Але то не критично

max.sim


OzzyZig

Цитата: max.sim від 02 Листопад 2017, 21:35:15
MusicBee запилили в Microsoft Store

https://www.microsoft.com/uk-ua/store/p/musicbee/9p4clt2rj1rs?rtc=1
как будто єто кому-то нужно. Страдать херней и ставить недософт из какого-то мягкого магазина.
Когда есть нормальній вариант.

Bablic

Ну хочется человеку пострадать