Linux и проблемы

Автор Vasilyuk, 11 Травень 2008, 21:10:21

Попередня тема - Наступна тема

Hryak

Цитата: orel245 від 22 Січень 2012, 12:21:36
Є багато дистрибутивів які базуються на убунту
Ой, ну не надо так заострять. Может то была 8-я версия. Я так понял, что она очень была распрострнённая в своё время.
Скажи лучше, какую версию скачать с того сайта.
Поменьше свинства - побольше свинины

Phantom of the Opera

Хряк, напиши як твій файл з убунтою називається. А взагалі, завантаж стандартну 32-бітну з офіційного сайту. Або лінукс мінт, та сама убунта :)

Цитата: http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/downloadInsert a USB stick with at least 2GB of free space

The easiest way to get up an running with USB is to use the USB installer provided by pendrivelinux.com. You'll need to download and install using the link below. Then follow the instructions.

http://www.pendrivelinux.com/downloads/Universal-USB-Installer/Universal-USB-Installer-1.8.7.8.exe
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

Hryak

Цитата: Phantom of the Opera від 22 Січень 2012, 12:25:47Хряк, напиши як твій файл з убунтою називається.
Я гребу? Он не открывается одним файлом. Вот такой вид:



Цитата: Phantom of the Opera від 22 Січень 2012, 12:25:47. А взагалі, завантаж стандартну 32-бітну з офіційного сайту
Мне надо нечто русскоязычное. Мало того, что я с этой системой почти не знаком, так я ещё и в языке буду копаться :(
Поменьше свинства - побольше свинины

Plajerob

Официальный дистрибутив должен быть на русском языке

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download

Mantikor

И у меня возникла проблема.
Ubuntu 12.04 x86 на ноутбуке работала несколько месяцев нормально, сразу послу установки системы поставил также Gnome 3.
На этой неделе решил я ещё раз взглянуть на него(до этого работал нормально). Запустил раз, попользовался, другой.
Потом решил опять включить Unity, вот тут то и проблема возникла. При логине в оболочку юнити сначала грузилась только фоновая картинка, и через ~20сек писало "Возникла внутренняя ошибка...".
После нескольких попыток стало ещё хуже: выбираем оболочку(юнити, или гном, не важно) жмем кнопку логина, ОС пытается запустить её, и возвращается опять на окно логина, без ошибок.
Кто что подскажет?
P.S. Сносить и заново ставить жаба давит, много чего уже установлено и настроено.

Wolf256

Цитата: Mantikor від 23 Серпень 2012, 20:19:31И у меня возникла проблема.
Ubuntu 12.04 x86 на ноутбуке работала несколько месяцев нормально, сразу послу установки системы поставил также Gnome 3.
На этой неделе решил я ещё раз взглянуть на него(до этого работал нормально). Запустил раз, попользовался, другой.
Потом решил опять включить Unity, вот тут то и проблема возникла. При логине в оболочку юнити сначала грузилась только фоновая картинка, и через ~20сек писало "Возникла внутренняя ошибка...".
После нескольких попыток стало ещё хуже: выбираем оболочку(юнити, или гном, не важно) жмем кнопку логина, ОС пытается запустить её, и возвращается опять на окно логина, без ошибок.
Кто что подскажет?
P.S. Сносить и заново ставить жаба давит, много чего уже установлено и настроено.
Раджу зайти в ОС в режимі консолі і встановити Openbox та спробувати запустити його замість Unity або Gnome 3 і подивитися на результат

Mantikor

Цитата: orel245 від 23 Серпень 2012, 20:48:58Раджу зайти в ОС в режимі консолі і встановити Openbox та спробувати запустити його замість Unity або Gnome 3 і подивитися на результат
Тепер ще скажи як запустити консоль без графічної оболонки. Тримати Шіфт при загрузці - не працює, в режимі відновлення не можна встановлювати програми.

Нормально грузиться під користувачем Гість.

Встиг фотографувати помилку, яка появляється на пів секунди, потім зупиняються всі сервіси
ЦитатаCould not write bytes: broken pipe
Якщо скажеш як нормально запустити консоль то я щось в інтернеті нарию.

Wolf256

Цитата: Mantikor від 23 Серпень 2012, 22:35:07
Тепер ще скажи як запустити консоль без графічної оболонки. Тримати Шіфт при загрузці - не працює, в режимі відновлення не можна встановлювати програми.

Нормально грузиться під користувачем Гість.

Встиг фотографувати помилку, яка появляється на пів секунди, потім зупиняються всі сервісиЯкщо скажеш як нормально запустити консоль то я щось в інтернеті нарию.
Коли буде екран входу в систему натисни Ctrl+Alt+F1  ;)

YuGa-92

Всім доброї ночі.
Виникла така проблема: Намагаюсь зараз встановити Linux Mint. І при встановленні дискова утиліта не бачить розділів на жорсткому диску. Завантажуюсь з флешки, на якій встановлена Live CD. Що саме інтересне, то те, що сама ОС розділи бачить. На них можу зайти без проблем і переглянути файли. Після цього Disk utility теж починає бачити розділи, але стерти чи відформатувати потрібний не вдається. З помилки я зрозумів, що таблиця на даний момент стоїть msdos а їй потрібна GPT
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Це сталось після того як я
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Я так зрозумів, що в кінцевому результаті таблиця розділів залишилась попередня. І тому лінукс її не бачить.  Можливо зараз щось зробити з диском, без повного форматування, щоб змінити таблицю розділів і при тому не перевстановлювати Windows 7 ?
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

βεερ_βooρ

Цитата: YuGa-92 від 12 Вересень 2012, 00:19:13що таблиця на даний момент стоїть msdos а їй потрібна GPT
Ну прочти внимательно, что написано в сообщении об ошибке а не только абривиатуры. Там ситуация почти с точностью до наоборот.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

YuGa-92

Цитата: βεερ_βooρ від 12 Вересень 2012, 02:21:44Ну прочти внимательно, что написано в сообщении об ошибке а не только абривиатуры. Там ситуация почти с точностью до наоборот.
Задумався, коли читав повідомлення. А дійсно:
ЦитатаOr perhaps you deleted the GPT table, and are now using an msdos partition table.
Так і є. Після видалення хака, я розбив хард утилітою, що є в встановлювачі вінди.
Мені здається що так просто таблицю розбивки не змінити. Треба форматувати. Пішов я готувати флешку з віндою.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

YuGa-92

Цитата: YuGa-92 від 12 Вересень 2012, 02:27:04
Задумався, коли читав повідомлення. А дійсно:Так і є. Після видалення хака, я розбив хард утилітою, що є в встановлювачі вінди.
Мені здається що так просто таблицю розбивки не змінити. Треба форматувати. Пішов я готувати флешку з віндою.
Розбив нормально жорсткий диск і все поставилось без проблем.
Ще одне питання виникло. Може хтось підкаже? Не можу добитись повної підтримки мультитач. Тачпад на ноуті Elantech SmartPad. З коробки працює тільки скрол двома пальцями і клавіша правої кнопки миші при кліку двома пальцями на сенсорну панель. Вже замучився гуглити. Нічого толкового не знайшов.
Пробував ставити програму touchegg, але під linux mint 13 maya cinnamon в неї немає GUI морди. А з під консолі я налаштувати не вмію. Мені хоча б добитись щоб при кліку двома пальцями  спрацьовувала не права, а середня кнопка миші (натискання на колесо прокрутки). Остальне не так важливо. Буду дуже вдячний якщо поможете. А то під час серфінгу в інтернеті з під вінди звик, що клік двома пальцями відкриває чи закриває вкладку/посилання. Днібниця, а не приємно.

P.S. вибачаюсь за даблпост. Нехотячи нажав цитату, замісь редагування повідомлення і не замітив.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Mantikor

Цитата: YuGa-92 від 12 Вересень 2012, 22:17:22знайшов. Пробував ставити програму touchegg, але під linux mint 13 maya cinnamon в неї немає GUI морди. А з під консолі я налаштувати не вмію. Мені хоча б добитись щоб при кліку двома пальцями  спрацьовувала не права, а середня кнопка миші (натискання на колесо прокрутки). Остальне не так важливо. Буду дуже вдячний якщо поможете. А то під час серфінгу в інтернеті з під вінди звик, що клік двома пальцями відкриває чи закриває вкладку/посилання. Днібниця, а не приємно.
Шукай файл touchegg.conf, і за допомогою цих сторінок налаштовуй.
Раз, два.

YuGa-92

Цитата: Mantikor від 12 Вересень 2012, 23:11:44
Шукай файл touchegg.conf, і за допомогою цих сторінок налаштовуй.
Раз, два.
Велике дякую. Сам навіть не додумався в мануал на офіційній сторінці залізти  :-[ А стільки часу гуглив.
От тільки після зміни конфігу нічого не змінилось. І ікси перезапускав і систему перезавантажував. Треба ритись в конфігах і попробувати перевстановити. Напевно щось криво "встало".
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...