Обмеження доступу до розшарених папок в локальній мережі

Автор Marex, 21 Липень 2010, 10:25:03

Попередня тема - Наступна тема

Marex

Мої вітання всім форумчанам!
Можливо задача насправді дуже проста, але в сітковому адмініструванні я початківець. Гуглив нет, але якоїсь конкретної відповіді не знайшов. Точніше відповідей досить багато, але в мене складається таке враження, що у відповідях упускають те, що всі і так знають (а я поки не знаю), тому і позитивних результатів нема. Власне задача:
Є 8 компів з WinXP SP3, об'єднані в дві робочі групи (5+3), підключених по локальній мережі. На одному компі є розшарені папки. Необхідно зробити так, щоб доступ до даних папок мали тільки користувачі групи, в якій знаходиться даний комп. При цьому неважливо, чи будуть папки невидимі для іншої групи, чи буде запит паролю для відкриття, чи (що би було просто ідеально) попросту при відкритті буде видаватись повідомлення про відмову в доступі. Дану задачу дуже би хотілось виконати тільки на базі системних засобів.
Буду вдячний за будь-яку допомогу
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

aNGeL


1. После расшаривания княпнуть по этой кнопке
2. Удалить "Все" которое по дефолту стоит, выбрать группу которой только доступ разрешить
3. Выбрать параметры доступа
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Marex

Ну до цього я також дойшов. От тут якраз появляється нюанс, якого я не розумію. Я уявляв, що доступ можна дати робочій групі, яка відображається в розділі "Вся мережа" і в якій знаходяться компи даної групи. Але при виборі параметрів доступу можливо обрати тільки групу користувачів локального комп'ютера. Можливо я чогось не розумію або неправильно роблю?
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Marex

...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...