KMPlayer

Автор bodyan, 09 Травень 2008, 14:29:54

Попередня тема - Наступна тема

bodyan

KMPlayer 2.9.3.1431 Beta


KMPlayer продукт корейських розробників до того ж безкоштовний у розповсюдженні являється плеєром з великими можливостями і  котрий здатний відворити медіафайли формату VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, і QuickTime, а також багато інших. Однією з приємний можливостей являється відтворення цілком не завантаженого файлу, погодьтесь доволі таки зручна функція при завантаженні фільму сумнівної якості :) Після інсталяції програма відразу ж запропонує вибрати зручні для Вас параметри. Приємним фактом стала наявність української локалі , хоча при виборі мови в списку локаль відсутня проте якщо у Вас на ОС вказана мова Українська програма автоматично вибере її.  Для детального виводу інформації про медіафайл використовується програма, точніш бібліотека програми MediaInfo в останній версії плеєра доречі оновлена до версії 0.7.6.4. Програму можна також використовувати як додаток популярного мультимедійного плеєра WinAmp.
Загалом же ми маємо якісний красивий(можливість вибору скінів) плеєр , з зручним управлінням і  котрий невимагає великих ресурсів. Раджу усім :)

Зміни в останній версії:
Цитата1. Fixed "No response" error when using the seek feature.
2. Reduced "No response" errors.
3. Improved file open feature when opening similar files.
4. Fixed "Media library error (UAC)" when closing KMP on Windows Vista.
5. Updated Mediainfo.dll (Version 0.7.6.4 ).
6. Included New KMPlayer skin (NewKMPSkin(beta).ksf).
7. Setup wizard and installation program added.
8. Updated multi-language pack.
9. EXE file is not compressed.
10. Updated EULA policy.
11. Updated default KMPlayer icon and connected programs.
12. Fixed remaining icons on the start menu after uninstallation on Windows Vista.
13. Now uninstallation fully deletes all remained files.
14. When installed in English, the shortcut will lead to the English forum of the official KMP site.


dezmond

В мене проблема з'явилась. Поставив Windows 7 Enterprises і KM почав показувати в клітинку, з далеку не помітно, а з близька дуже.

pohgejib

dezmond, вистав скрін. що за клітинка така?
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

#3
Вірніше не клітинка, а сітка, ну це вже кому як.

[вложение удалено администратором]

pohgejib

а звичані avi-фільми так само програє "вклітинку"?
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Vlad

Цитата: dezmond від 12 Грудень 2009, 12:33:17
В мене проблема з'явилась. Поставив Windows 7 Enterprises і KM почав показувати в клітинку, з далеку не помітно, а з близька дуже.
Выглядит как при низкое разрешение, растянутое на большую площадь. Попробуй поискать кодеки под Win7. У меня всё нормально показывает.
Ryzen 2700, MSI B450-A PRO, DDR4 32GB 3200Mhz, 512GB SSD NWMe +1Tb SSD Samsung+ SEAGATE 6Tb, GIGABYTE Radeon RX 5700XT 8Gb, Монитор 32", CHIEFTEC PROTON BDF-1000C

dezmond

Цитата: pohgejib від 12 Грудень 2009, 17:23:48
а звичані avi-фільми так само програє "вклітинку"?
Так.
Цитата: Vlad від 12 Грудень 2009, 19:43:31
Выглядит как при низкое разрешение, растянутое на большую площадь. Попробуй поискать кодеки под Win7. У меня всё нормально показывает.
Ставив не допомогло.

pohgejib

зайди в настройки (F2) і вистав все по-замовчуванню (кнопка знизу). якщо не допомогло - в налаштуваннях вибери "Декодери" - і постав галочку напроти "використовувати під час збою системних"
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

pohgejib +1 ;)
Фішка з декодарами допомогла.

dezmond

В мене на компі стоїть таймер, коли я лягаю спати я ставлю його на годинку і вмикаю фільм. З переходом на Windows 8 коли ПК починає вимикатися і увімкнений KMPlayer вистрибує помилка. COM server warning 
ЦитатаThere are still active COM objects in this application. One or more clients may have references to these objects, so manually closing this application may cause those client application(s) to fail.
Are you sure you want to close this application? Yes No.
І поки не натиснеш Ок, комп не вимкнеться.
ЦитатаAs a matter of interest I found this solution online, it's apparently the Kmplayer which i am using to autoshutdown the computer. Here is the fix i found: Control Panel -> System and Security -> Administrative Tools -> Services -> COM + Event System Stop button, the startup type to Disabled.
Цей спосіб не допоміг. Колись в мене аналогічна проблема була з KMPlayer і на Сімці, але я не пам'ятаю як я тоді вийшов з цього становища.

thiago_alves

хорошая программа, но в последняя версия не очень

Mantikor

Кто обновился до последней версии(3.7.х), и начало появлятся окошко справа - скачать этот файл и скопировать с заменой.

Volan

я не могу скачать :(

Big Brother

Цитата: thiago_alves від 17 Серпень 2013, 17:53:00хорошая программа, но последняя версия не очень
На данном этапе очередная новая версия KMPlayer хуже предыдущей.
Правосудие настигнет каждого из нас. Не важно за что.