Residen Evil 2 (2019)

Автор S!N, 11 Лютий 2019, 11:50:37

Попередня тема - Наступна тема

Оцените игру, если играли

Шедевр
0 (0%)
Отлично
4 (50%)
Хорошо
2 (25%)
Средне
0 (0%)
Плохо
0 (0%)
Ужасно
0 (0%)
Не играл/не буду играть
2 (25%)

Всього голосів: 8

S!N




Выход Resident Evil 2 состоялся в 1998 году, и теперь одна из самых знаменитых игр всех времен возвращается в совершенно новом облике.

Пройдите отдельные кампании за Leon Kennedy и Claire Redfield в новом режиме от третьего лица. Отправляйтесь в кишащий зомби Raccoon City, воссозданный на RE Engine — эксклюзивном движке Capcom. Ужасающие открытия ждут не только новых игроков, но и закаленных поклонников, ведь город наполнен головоломками, ответвлениями сюжета и областями!


СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ

МИНИМАЛЬНЫЕ:

Требуются 64-разрядные процессор и операционная система
ОС: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Процессор: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Версии 11
Место на диске: 26 GB

РЕКОМЕНДОВАННЫЕ:

Требуются 64-разрядные процессор и операционная система
ОС: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Процессор: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM
DirectX: Версии 11
Место на диске: 26 GB



High tech. Low life.

S!N

Я уже играю, больше половины прошел. Отличная игра.
High tech. Low life.

aNGeL

Я на трубе посмотрел и скачал инсталлятор уже себе. Все никак руки не дойдут.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

[Raymond]

А как тут с оптимизацией? Как обычно, забиться в угол и плакать, например, с Battle Brothers?

aNGeL

Цитата: [Raymond] від 11 Лютий 2019, 18:45:27
А как тут с оптимизацией? Как обычно, забиться в угол и плакать, например, с Battle Brothers?
На моем конфиге ок все было
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Неужели так трудно купить нормальную видеокарту? 1050ти.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

S!N

Цитата: [Raymond] від 11 Лютий 2019, 18:45:27
А как тут с оптимизацией? Как обычно, забиться в угол и плакать, например, с Battle Brothers?
Отлично, даже на моем втором компе (см. профиль) играбельно на средне-высоких.
Но если у тебя все тот же конфиг, что в профиле, то можешь даже не пытаться.
High tech. Low life.

S!N

Прошел игру пару дней назад, остался доволен. Если Метро в ближайшее время не даст трещину, буду перепроходить за Клэр.
High tech. Low life.

Гордон

Цитата: S!N від 16 Лютий 2019, 18:53:32
Прошел игру пару дней назад, остался доволен. Если Метро в ближайшее время не даст трещину, буду перепроходить за Клэр.
За 5-6 часов на лёгком реально осилить на геймпаде( на нём играю уверенно)?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

S!N

Если не заниматься спидраном, а вдумчиво заглядывать за каждый угол, открывать все сейфы и нычки, то нет. У меня на легкой сложности за Леона на клаво-мыше вышло чуть больше 8 часов, у жены за Клэр столько же. 5 часов это разве что по второму разу, когда все знаешь уже.
Но возможно ты супер-геймер и пройдёшь намного быстрее, я не знаю. Хотя я нигде надолго не застревал, не думаю, что где-то можно сэкономить время.
High tech. Low life.

RIPLEY

Я видалив гру після того як тупарилий Тиран (Містер Х) знову з'явився, коли
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Я люто ненавиджу ігри де присутні невбиваємі монстри. А ще більше я ненавиджу, коли в хоррорах разраби викатують безсмертних чудищ. Через це в свій час не зміг пройти першу і другу частину Dead Space. А тепер не пройду гру, яку чакав і вважав грою року.
Якого хера в сценарії А за Леона з'являється цей невбиваємий "Термінатор в капелюсі"???
В оригінальному RE2 1998 року він був тільки в сценарії Б, якщо перепроходити гру. Так зрадів коли Ада
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
А ні, давай знову намотуй круги від чорної невмирущої потвори...

Я люблю в таких іграх як Resident Evil все обслідувати, знайти всі патрони, херби, розгадати всі загадки. Коли цей мудак зявляється у мене ще навіть половина карти не зачищена. І ходить підар за тобою, ніяк не відстане...

Найбільше бісить, що він тупо мішає тобі зробити дії по сюжету (наприклад опустити шафу в бібілотеці). Найбільше офігів коли він на першому поверсі зявився біля друкарської машинки!!! В той момент навіть засейвитись не дають.

Короче, для мене нажаль ремейк старої хоррор-класики виявися найбільшим розчаруванням початку року. Вважаю, що ідея Крапком з невбиваємим і надоїдливим Містером Х виявилась повним провалом і тільки заважає занурюватись у гру. Другий мінус для мене - це абсолютно інший сюжет і взагалі, ця гра не є ремейком старого RE2, це зовсім нова гра, яка частково експлуатує головних героїв та сеттінг старого проекту.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

aNGeL

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05І ходить підар за тобою, ніяк не відстане...
его можно обманывать. Но мне тоже не нравится этот прикол с Тираном
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

А читы сейчас есть в играх?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

S!N

@RIPLEY

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05
Я видалив гру після того як тупарилий Тиран (Містер Х) знову з'явився, коли
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Тю, там играть то осталось до титров часа 2-2.5. Кстати в этом месте я впервые за игру умер...потом ещё и ещё)) А потом понял, что топотун - лох, пальнул по нему, он присел и ты побежал по своим делам, там дело нескольких секунд, потом он не преследует уже.

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05Я люто ненавиджу ігри де присутні невбиваємі монстри. А ще більше я ненавиджу, коли в хоррорах разраби викатують безсмертних чудищ.
+641
Тоже ненавижу такие моменты и если приходится много раз переигрывать один и тот же эпизод, то я с чистой совестью использую читы/трейнеры ))

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05Через це в свій час не зміг пройти першу і другу частину Dead Space.
Ну ты даешь, Космический дед 1 и 2 - шедевральны, вообще не помню там особых затыков в прохождении.

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05А тепер не пройду гру, яку чакав і вважав грою року.
Не гони! Недеюсь у тебя остались сейвы, переведи дух и возвращайся!

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05Я люблю в таких іграх як Resident Evil все обслідувати, знайти всі патрони, херби, розгадати всі загадки.
Я тоже так играю, тем более игра способствует обследованию уровней.

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05І ходить підар за тобою, ніяк не відстане...
Его слышно по громкости шагов за километр и при нарастании шума всегда можно свалить на пару комнат в сторону. И вроде как он впервые появляется уже когда ты в библиотеке шкаф должен подвинуть, а до того большую часть ништяков в полицейском участке уже успеваешь собрать.

Цитата: RIPLEY від 19 Лютий 2019, 17:40:05Найбільше офігів коли він на першому поверсі зявився біля друкарської машинки!!! В той момент навіть засейвитись не дають.
Он НЕ заходит ни в одну комнату с печатными машинками, за исключением зала с печатной машинкой на первом этаже!!!  Но и там можно безопасно водить хороводы вокруг столов и кресел.

High tech. Low life.

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 19 Лютий 2019, 19:47:03
А читы сейчас есть в играх?
И читы и трейнеры и таблицы для артмани и читэнжин
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Играю за Клэр. Пока нравиться. Робэ нормально. Хотя в начале были глюки с дождём( капельки блестели при столкновении с курткой) и антиалиайсиногом( не работал). Поставил новейшие дрова -  и вроде лучше. На высоких нормально, только текстуры - 1ГБ. Проседает сильно  в центре участка, в основной комнате. Только в одном месте!  :) Хотя там даже монстров нету. Графика приятная, но ничего выдающегося. Хотя лучше чем в седьмом резике. Там мне не понравилось.
Обследуем, находим ключь, открываем дверь , находим ещё что-то , открываем новую дверь и так всю игру.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Прошел за Леона. Понравилось. Нужно Клэр ещё подрючить.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Diablo5

Цитата: S!N від 19 Лютий 2019, 19:52:49Ну ты даешь, Космический дед 1 и 2 - шедевральны, вообще не помню там особых затыков в прохождении.
Я как не особо любитель таких хорроров, но дедспейс 1 и 2 с мега крутой радостью прошел на хардкорычах!

RIPLEY

Цитата: S!N від 19 Лютий 2019, 19:52:49

Ну ты даешь, Космический дед 1 и 2 - шедевральны, вообще не помню там особых затыков в прохождении.

S!N, ти мабуть памятаєш, що в першій та другій частині ближче до фіналу з'являється монстр якого неможливо прикінчити. Ти йому відстрілюєш кінцівки, він падає на землю але через декілка секунд піднімається знову акі Т1000 в старому фільмі. В неті радили його Стазісом блокувати але я за всю гру Stasis взагалі не прокачував, бо вважав цю фішку непотребом. А найбільше схарило в другій частині, коли в фіналі той безсмертний монстр за тобою починає бігати і двері відкривати навіть на іншу локацію. А в другій частині в фіналі там якийсь адский екшн починається, монстри пруть як здичавілі і в мене небуло жодного бажання ще витрачати час на хедшоти в безсмертного некроморфа.

Цитата: S!N від 19 Лютий 2019, 19:52:49

Не гони! Недеюсь у тебя остались сейвы, переведи дух и возвращайся!

Сорян, але гра вже покинула мій HDD  і перепроходити її я на даному етапі не збирають. Є малюсінька надія, що Капком викотить через рік Director's Cut де дась можливість відключати Містера X зі сценарію на Easy, або принаймі нейтралізовувати його на довший час, ніж у теперішньому варіанті.
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

S!N

Цитата: RIPLEY від 21 Березень 2019, 19:33:20Сорян, але гра вже покинула мій HDD  і перепроходити її я на даному етапі не збирають. Є малюсінька надія, що Капком викотить через рік Director's Cut де дась можливість відключати Містера X зі сценарію на Easy, або принаймі нейтралізовувати його на довший час, ніж у теперішньому варіанті.
Он для меня был как назойливая муха, которая мешала выполнить квесты. С первого раза он не убивает, ходит медленно да и в целом тупенький.
Паника только поначалу возникает.
Цитата: RIPLEY від 21 Березень 2019, 19:33:20S!N, ти мабуть памятаєш, що в першій та другій частині ближче до фіналу з'являється монстр якого неможливо прикінчити. Ти йому відстрілюєш кінцівки, він падає на землю але через декілка секунд піднімається знову акі Т1000 в старому фільмі. В неті радили його Стазісом блокувати але я за всю гру Stasis взагалі не прокачував, бо вважав цю фішку непотребом. А найбільше схарило в другій частині, коли в фіналі той безсмертний монстр за тобою починає бігати і двері відкривати навіть на іншу локацію. А в другій частині в фіналі там якийсь адский екшн починається, монстри пруть як здичавілі і в мене небуло жодного бажання ще витрачати час на хедшоти в безсмертного некроморфа.
Даже для бессмертных врагов разработчиками всегда продумана своя механика прохождения. Просто её нужно понять. Но со стазисом у тебя косяк конечно вышел... Хотя соглашусь, бессмертные враги - самые бесячие, но ровно до тех пор, пока не понял способ их прохождения.
High tech. Low life.

T1000

Просмотреть эту игру на риджет ченнел и не париться-)
Есть мод, который раздевает клэр или меняет одежду на нижнее бельё.
Так и бегаешь вокруг мостров в кружевах-)
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.