Firefox 3.0 b1. Тепер українською, та ще й з майбутнього.

Автор Xella, 27 Листопад 2007, 15:49:30

Попередня тема - Наступна тема

Xella

20 листопада оновився Firefox 3.0., дістав вже статус бета версіі.
Вперше у бета версії Firefox з'явилася українська, у альфа вона вже була. Але тепер все офіційно. У сьогоднішній 2.0.0.10 - знову не з'явився офіційний білд з українською, - кажуть буде трохи згодом цього року.
Радує хоч те що в 3.0. він зявився ще з ранніх альфа білдів.
Фундація Мозілли трохи забігає наперед і в роках розробки 3 версії вже стоїть 1998-2008. :)
Українська в Firefox потішила, але не більше, зустрічаються і помилки і неперекладені з російської мови слова. Але робота триває і за це хлопцям велике спасибі.
Але як не прикро, но на моїй системі 3.0 суттєво тормозить по зрівнянні з 2.0.0.10. Навіть x64 Gran Paradiso a8 робить краще за цю бету. (Сторінки завантажуються скорше і т.д.)
Хтось ще користуеться ? Спробуйте, користуйтесь українським :)

Viki

#1
ЦитатаСпробуйте, користуйтесь українським
Лично мне неудобно. Попадется где-то какое-то "тло" (GIMP) и сиди потом думай, что это такое :)

Xella

#2
Цитата: Viki від 27 Листопад 2007, 16:19:28
Попадется где-то какое-то "тло" (GIMP) и сиди потом думай, что это такое :)
Ну не всегда, но обострять внимание на этом не будем, не для этого тему создавал.
Просто обрадовало что появилась поддержка украинского, вскоре появиться и в 2.0.х. Решил поделиться радостью, что сразу после курдского(!) появиться и украинский.


Viki

Цитата: Olex від 27 Листопад 2007, 16:52:17
Снова всплывает то что кажется на форуме искоренилось, - исправления, исправления, исправления ......
Чтоб больше не всплывало, я его удалила  ;)

giena

После нескольких попыток пользоваться украиноязычными программами я это дело забросил(еще не видел ни одной программы с достойным украинским переводом  >:()... А ведь хочется пользоватся программным обеспечением на родном языке...  :'(
А "лисица" сегодня сама обновилась до 2.0.0.10. 3-ю жду, но поставлю только когда выйдет "полноценная" версия...
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

Xella

Цитата: Viki від 27 Листопад 2007, 16:55:40
Чтоб больше не всплывало, я его удалила 
Спасибо. Я тебе продолжаю удивляться ;)
Цитата: giena від 27 Листопад 2007, 17:04:04
После нескольких попыток пользоваться украиноязычными программами я это дело забросил(еще не видел ни одной программы с достойным украинским переводом ... А ведь хочется пользоватся программным обеспечением на родном языке...  :'(
Я здесь не про это :( Все устал....

Edd.Dragon

Цитата: giena від 27 Листопад 2007, 17:04:04
После нескольких попыток пользоваться украиноязычными программами я это дело забросил(еще не видел ни одной программы с достойным украинским переводом  >:()... А ведь хочется пользоватся программным обеспечением на родном языке...  :'(
Я вот тоже частенько подумываю, а не заняться ли переводами... Благо и консультироваться есть с кем...
Надеюсь, скоро задумаюсь над тем, а с чего собсно начать  :D



Цитата: Olex від 27 Листопад 2007, 15:49:30
Навіть x64 Gran Paradiso a8 робить краще за цю бету.
В смысле? Или имелось ввиду "працює"?

Dmytro

Я ставив, пробував. Більшість плагінів під нього поки що не працює, сам не настроював їх (а, здається, можна). Юзаю версію 2.0.0.11.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

anderver

Її можна поставити паралельно з версією 2.0.010 чи тільки як апдейт ?

Xella

Цитата: anderver від 22 Грудень 2007, 21:27:25
Її можна поставити паралельно з версією 2.0.010 чи тільки як апдейт ?
Параллельно,  але у іншу директорію, у мене на роботі стоіть - російська і українська 2.0.0.11 і українська бета 1.

anderver



anderver

Дякую ! Скачав .
а Інспектор DOM  - ставити ? він потрібен ?

Xella

Цитата: anderver від 22 Грудень 2007, 23:21:37
Дякую ! Скачав .
а Інспектор DOM  - ставити ? він потрібен ?
Як маєш дяку :), я не встановлював.

anderver


Xella

Цитата: anderver від 22 Грудень 2007, 23:26:02
воно якось впливає на роботу ?
Та ні,
Але якщо тобі потрібен, аналіз структури web документу, то клади.

anderver

#16
я собі так подумав , що буде зайвий час затрачатись на відкриття сторінок і вирішив не ставити .

Одразу після інсталяції вирішив запустити улюблений тест .
Ось результат :


і для порівняння в версії 2.0.11