Що робить з атаками avast!On-Access Scanner ?

Автор Emjust, 04 Грудень 2007, 19:32:11

Попередня тема - Наступна тема

Emjust

Мені цікаво, коли в avast antivirus, Network Shield виявляє атаку що він з нею робить ?
Наприклад 04.12.2007  19:38:42  DCOM Exploit attack
    from 192.168.12.56:135
Він то виявив атаку, але я підозрюю, що нічого з нею незробив... :)Чи це так ?

linuxdrom

Він робіть дві речі:
1) Починає атаку у відповідь, і зазвичай перемагає
2) Визначає місце знаходження комп'ютера що Вас атакує і викликає поліцію, от тільки на жаль поліцію Czech Republic.

P.S. Насправді він її просто блокує

Emjust

Цитата: linuxdrom від 10 Грудень 2007, 21:17:30
Він робіть дві речі:
1) Починає атаку у відповідь, і зазвичай перемагає
2) Визначає місце знаходження комп'ютера що Вас атакує і викликає поліцію, от тільки на жаль поліцію Czech Republic.

P.S. Насправді він її просто блокує


це жарт ? :-*.Він блокує атаку ?

RomanGemini


linuxdrom


Andrews Track_tor

#5
Еслибы avast! не блокировал атаку он бы не предупреждал. Лучше базы обновлял почаще и будет тебе счастье.

Бобан

Цитата: Andrews Track_tor від 12 Грудень 2007, 17:05:59
Еслибы avast! не блокировал атаку он бы не предупреждал. Лучше базы обноваль почаще и будет тебе счастье.

Бази в Аваст поновлюються щоденно, тому що на відміну від інших антивірусників мають дуже малий об"єм, що дозволяє регулярне завантаження навіть користувачам з лімітованим інтернет-трафіком. ::)
Трудно жить бестолковым, но мы не боимся трудностей, пока есть поисковые машины!!!

XPOHUK

Могу оказаться не прав, но по IP можно судить что вашим соседям по локальной сети повезло меньше, поделитесь антивирусом с нуждающимися :)
ЗЫ Сам пользуясь и нареканий пока нет.

Meg@Pixel

Emjust, поставь проверку перед загрузкой винды, в-основном такими атаками пользуются для активации троянов. У меня тот же аваст и ZoneAlarm фиксировал до 2000 (!) атак в сутки пока я не почистил комп от троянов.
Кто к нам с чем зачем — тот от того и того

Александр

Я так понял что это из той же серии. Попробовать выставить проверку при загрузке?
Avast 5.0.507 базы обновляются регулярно.