Де підсилювач звуку в toshiba tecra 8000

Автор yuragaluch, 14 Жовтень 2009, 02:58:55

Попередня тема - Наступна тема

yuragaluch

Всім привіт, маю такий агрегат, як Toshiba tecra 8000 ноут не робочий та й на з/ч його вже не здаш...вот хочу дістати з нього шось корисне.
Я хотів би точніше взнати де в цьому девайсі звукова карта та підсилювач( якщо таке можливо хочу зробити колонки для телефону). Як їх дістати і чи можливо взагалі.
ну і яке джерело струму для них потрібно.
буду вдячний тим хто поможе)

Sersneg

Цитата: yuragaluch від 14 Жовтень 2009, 02:58:55
Всім привіт, маю такий агрегат, як Toshiba tecra 8000 ноут
Зачем дальше ломать такой агрегат , оставь его для потомков . :D

sddd

Цитата: yuragaluch від 14 Жовтень 2009, 03:58:55Я хотів би точніше взнати де в цьому девайсі звукова карта та підсилювач
они, скорей всего интегрированы в м/п. с учетом того что она многослойная, ты вряд ли сможешь ее заюзать для своих целей. да и проще собрать усилок на совковой микрухе УНЧ (цена около 5 грн. + несколько кондеров) гемора - меньше, толку - больше))
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

yuragaluch

ЦитатаЗачем дальше ломать такой агрегат , оставь его для потомков . Веселый
та потомки(племінниці) постарались вже з ним... ;D
Цитатаони, скорей всего интегрированы в м/п. с учетом того что она многослойная, ты вряд ли сможешь ее заюзать для своих целей. да и проще собрать усилок на совковой микрухе УНЧ (цена около 5 грн. + несколько кондеров) гемора - меньше, толку - больше))
а ну ясно.. значить дохлий номер :), будем пробувати ліпити руками шось) але не знаю чи вийде. Впринципі бажання і руки є :-[


pelik911™

Цитата: DR.KREIG від 09 Листопад 2009, 09:44:24
sddd +1
Тема неактуальна уже в течении нескольких недель. Автору она уже неинтересна, твоё подвтерждение заведомо правильного ответа никому не надо.  Это называется флудом и ьеспричинным поднятием темы. На первый раз - предупреждение

DR.KREIG

сори, я просто на даты не смотрю :'( :'(