Розширення покриття Wi-Fi

Автор Mantikor, 13 Червень 2016, 19:49:30

Попередня тема - Наступна тема

Mantikor

Дано: приватний будинок з двором. Інтернет радіо, через такий девайс Ubiquiti AirGrid AG-HP-2G16(модель можу помилятись). Для роздачі Wi-Fi включений роутер Asus RT-N10+ з виключеним DHCP, маршрутизацією і роздачею адрес займається Ubiquiti AirGrid як я розумію.
Треба розширити покриття Wi-Fi з хорошою надійністю за невеликі гроші(в дворі сигнал падає до 5-10%, так як проходить три стіни). Бажано девайс з можливістю встановлення надворі/на горищі.
Спочатку думав про всякі репітери, але воно якесь не надійне.
Далі побачив таку штуку як точка доступу Mikrotik wAP (RBwAP2nD) і Ubiquiti NanoStation Loco M2. Можна було б забрати роутер, і прикрутити під дахом одну з цих точок доступу. Але в коментарях до Ubiquiti NanoStation Loco M2 пишуть що це направлена точка доступу, тобто її діаграма направленості виглядає десь так:


Про Mikrotik wAP (RBwAP2nD) я не знайшов інформацію по діаграмі направленості, але її рекомендують також для встановлення в приміщення, то ж є надія що діаграма трохи більш схожа на бублик.
Знайшов, в до цього девайса пише "Antenna beam width - 360°". Вроді те що треба?
Власне може в вас є кращі ідеї як це все влаштувати, може я десь припустився помилки?
І друге, в RBwAP2nD:
ЦитатаОбе антенны встроенные и имеют коэффициент усиления в 2 дБи. Максимальная мощность передатчика составляет 150 мВт (22 дБм), а чувствительность на прием достигает -96 дБм
як це зрозуміти? Краще в порівнянні з Asus RT-N10.