Ювілейний конкурс ВКонтакті, приз - Apple iPod Nano. Чи реально виграти?

Автор MIXAIL_vasylykiv, 11 Жовтень 2009, 12:02:31

Попередня тема - Наступна тема

MIXAIL_vasylykiv

Ось ссилка, http://vkontakte.ru/top10.php  , хто не зареєстрований - копіпаст:

  • В жовтні ВКонтакті виповнюється 3 роки.

    За цей час сайт став найпопулярнішим інтернет-ресурсом на одній шостій частині суші. У мережі зареєстровано більше 45 мільйонів учасників, і кожний місяць реєструються мільйони нових користувачів.

    Рівно три роки тому ми проводили конкурс, в ході якого всі, хто запрошував друзів на сайт, отримували новітні плеєри Apple iPod. Сьогодні ми згадуємо той час і організовуємо наймасштабніший конкурс, серед таких, що будь-коли проводились в соціальних мережах.
    Призи
    Кожному із 500 переможців ми висилаємо Apple iPod Nano п'ятого покоління з 8Gb вбудованої пам'яті. Це кращий MP3- і відеоплеєр у світі. У моделі п'ятого покоління, яка вийшла лише кілька тижнів тому, з'явилася відеокамера і FM-приймач.
    Терміни
    Початок конкурсу:   вчора о 18:00
    Закінчення конкурсу:   24 жовтня 2009 о 22:00
    Кількість призів:   500 Apple iPod nano V покоління
    Умови

        * 1. Переможуть перші 500 учасників, які запросять на сайт максимальну кількість друзів до 24 жовтня 2009, 22:00.
        * 2. Усі дані фіксуються у режимі реального часу за допомогою таблиці з поточним рейтингом учасників.
        * 3. Зараховуються лише ті запрошені, які повністю пройшли реєстрацію, активувавши її за допомогою мобільного телефону.
        * 4. Повторні реєстрації не враховуються.
        * 5. Запрошені з Росії, України, Казахстану та Білорусії не враховуються. Практично кожен інтернет-користувач із цих чотирьох країн вже зареєстрований ВКонтакті. Тому номери телефонів активації не повинні починатися на +7, +380 та +375. IP-адреси не повинні знаходитися у цих країнах.

    Способи запрошення друзів
    Зараховуються лише ті друзі, які запрошені одним із наступних способів:

        * За допомогою Вашого особистого посилання для запрошення російськомовних учасників: http://vkontakte.ru/reg14533473
          У цьому випадку вам необхідно буде скопіювати це посилання і відправити тим, кого Ви запрошуєте.
        * За допомогою Вашого особистого посилання для запрошення міжнародних учасників: http://vk.com/reg14533473
          Це інтернаціональна версія ВКонтакті, яка підтримує багато іноземних мов. Якщо Ви запрошуєте людей, які погано розмовляють російською, використовувати можна лише її.
        * За допомогою сервісу Запросити
Як думаєте - реально виграти? Мабуть треба на кожному іноземному сайті чи форумі залишати запрошення... А можна самому реєструватись з лівих ІР ? ;) В кого які думки.
П.С. Я б не відмовився від Айпод нано нахаляву :)

pelik911™

На давай, пригласи пару десятков иностранных гостей сюда. Да чтоб они ещё и подтвердили регистрацию с помощью мобильного телефона. Небось, иностранцы тоже не лохи - сочтут это спамом и не не пройдут или не подтвердят регистрацию. На первом месте сейчас висит чел, который пригласил 13 человек таким образом. У тебя все шансы. Победишь - расскажешь нам, или реально. Но из-за компа в течении следующих двух недель лучше не вылезать

MIXAIL_vasylykiv

ЦитатаДа чтоб они ещё и подтвердили регистрацию с помощью мобильного телефона
ЦитатаЗараховуються лише ті запрошені, які повністю пройшли реєстрацію, активувавши її за допомогою мобільного телефону.
:o Недобачив через неуважність   >:( :( . Значить НЕРЕАЛЬНО. ρelik911,  можеш закрити тему або в ізолятор, якщо вважаєш за потрібне. Сорі, затупив *confused*

pelik911™

Я не вижу смысла закрывать эту тему вообще, но пусть решает модератор текущего раздела. В списке таковых здесь я не присутствую, так что внимательнее выбирай, к кому обращаться ;)
Цитата: MIXAIL_vasylykiv від 11 Жовтень 2009, 14:32:38Значить НЕРЕАЛЬНО
Ну почему. Дураков везде хватает. Если правильно организовать приглашения, доказать, что ты - не бот, то за день с десяток народа подключить можно будет. Хорошо, если есть знакомые за пределами перечисленных стран, которые часто торчат в Интернете. Они могут поспособствовать, позвать своих друзей. Ограничение серьёзное, но благодаря этому спам-боты и читеры практически исключаются из этого конкурса. Но повторюсь, активничать нужно каждый день. Вон, только сутки прошли, а лидер рейтинга уже имеет 17 приглашённых. Это много, учитывая ограничения. Количество участников пока не дошло даже до 500, две трети из них осилили пригласить только одного человека. Через пару дней можно будет более-менее определённо предположить, сколько друзей надо пригласить. Предварительно думаю, что человек 100 - это будет уже победой.

MIXAIL_vasylykiv

ЦитатаВ списке таковых здесь я не присутствую, так что внимательнее выбирай, к кому обращаться
Знов недобачив через неуважність  :D
А може даси якісь практичні поради - на яких сайтах чи форумах краще шукати потенційних учасників? Авось комусь пригодиться(я сходжу з дистанції  :( ).

aNGeL

ЦитатаЗапрошені з Росії, України, Казахстану та Білорусії не враховуються. Практично кожен інтернет-користувач із цих чотирьох країн вже зареєстрований ВКонтакті.
а вот с этим я бы не согласился бы. Знаю много людей которые там не зарегестрированы.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

pelik911™

Цитата: aNGeL від 11 Жовтень 2009, 21:03:43
а вот с этим я бы не согласился бы. Знаю много людей которые там не зарегестрированы.
А я хнаю многих людей, которые без трудностей для себя смогут сделать по десятку клонов с разными IP и телефонными номерами. А в огромной куче спама нормальные сообщения вообще не были бы видны. Хорошо, что нас оградили от этого. Говна там и так хватает

Fatum

сделать это было вполне реально. спам по забугорным сайтам например. или как некоторые платили по 1$ за регистрацию. 20 баксов и айпод твой.

MIXAIL_vasylykiv

Цитата: Fatum від 25 Жовтень 2009, 09:34:09
сделать это было вполне реально. спам по забугорным сайтам например. или как некоторые платили по 1$ за регистрацию. 20 баксов и айпод твой.
Ну не 20 а десь 30  ;)
Найпрікольніше вийшло в чела з першої тройки-він навіть пояснив в себе на стіні звідки в нього стільки людей- має власний закордонний сайт, де можна провести ціле стадо :). Як наслідок-крім Айпода виграв ще й Мак Бук Ейр  :-[
Що ж, через рік думаю буде схожа акція, так що треба готуватись-час ще є  :) ;)