Lenovo IdeaPad G530-3Lplus

Автор Andrii, 23 Вересень 2009, 20:43:12

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Так як це мій ноут - то буду задавати запитання. Можливо комусь почитати знадобиться або задати питання.

Сама перша проблема - дрова для ХР. Це найбільші муки які є  :'(

По-перше: в мене є одна клавіша, в інструкції написано, що нею можна запускати якусь прогу. Який драйвер для цього потрібний? Я найшов hotfix - але як такої інсталяшки там нема :(

По-друге: встановив дрова для bluetooth , але коли нажимаю по ярлику, мені пише: "bluetooth устройство не найдено. Пожалуйста проверьте, что ваше bluetooth-устройство правильно присойденено и включено". На скільки я розумію, bluetooth у мене є. Запускаю його поворотом перекмикача в режим "включити". Але це не допомагає. Що робити?

По-третє: Є класна кнопка - OneKey Rescue System . Але так як я видалив скритий розділ (нащо на якусь не зовсім корисну річ віддавати 700мб ?  :-[), тому хочу перепрограмувати клавішу. Це можна якось зробити?

Як завжи, за корисні поради буду давати +1, тільки нагадуйте інколи, бо можу забути :)

Andrii

Взагалі питання ще актуальне і дуже потрібна допомога

FuzzyL

Цитата: Andrii від 23 Вересень 2009, 21:43:12Сама перша проблема - дрова для ХР. Це найбільші муки які є 

По-перше: в мене є одна клавіша, в інструкції написано, що нею можна запускати якусь прогу. Який драйвер для цього потрібний? Я найшов hotfix - але як такої інсталяшки там нема
Во-первых, пробуем поставить оригинальную сборку ХР. Как ставить ХР на этот ноутбук описал в этой статье: Обычная установка Windows XP
Во-вторых, нужно установить эту утилиту
Драйвера есть на сайте lenovo
I want to be a tractor driver!

Andrii

Цитата: FuzzyL від 27 Вересень 2009, 02:36:00
Во-первых, пробуем поставить оригинальную сборку ХР. Как ставить ХР на этот ноутбук описал в этой статье: Обычная установка Windows XP
Во-вторых, нужно установить эту утилиту
Драйвера есть на сайте lenovo
В мене вже стоїть Windows XP
Та утилита (судячи з Applicable OS - Windows Vista) не для ХР! Дрова качав. Наприклад, hotfix. При відкритті архіву зявляються інші архіви, а там ще архіви, а вних куча різних файлів. Що з ними робити?

FuzzyL

I want to be a tractor driver!

Andrii

Цитата: FuzzyL від 27 Вересень 2009, 13:40:25
Оригинальная?
Відносно оригінальна. Не збірка

Andrii

#6
Як я казав: дрова на блютуз поставив. В "диспечере устройств" є ВТ. Але коли нажимаю на ярлик, пише "bluetooth устройство не найдено. Пожалуйста проверьте, что ваше bluetooth-устройство правильно присойденено и включено".
Якщо бути точним, то ноут ось http://hotline.ua/tx/lenovo_ideapad_g530-3lplus_59-019797/?tab=2 .Брали в соколі. Але на розетці знайшов коментарій, що ВТ нема. Як це взнати? І чого мені підсунули ноут, який не відповідає написаним характеристикам?  >:( >:( >:( >:(

Alex_Stoun

Подозреваю что под беспроводным соединением в данном ноутбуке подразумеваеться Wi-Fi.У меня было то же самое,при установке драйвера блютуза оно вроде что-то такое нашло,но потом вроде как его и нет. :-X

vetos

Цитата: Andrii від 08 Жовтень 2009, 17:59:28Як я казав: дрова на блютуз поставив. В "диспечере устройств" є ВТ. Але коли нажимаю на ярлик, пише "bluetooth устройство не найдено. Пожалуйста проверьте, что ваше bluetooth-устройство правильно присойденено и включено".
Совсем недавно читал на каком-то форуме (сейчас и не найду даже где), что на линейке ноутов IdeaPad G530 - косяки с "дровами" под Win ХР. Писали про драйвера на GeForce 9300M GS и Bluetooth 2.0 тоже. Некоторые забивали на неработающий Bluetooth... некоторые устанавливали Висту и Bluetooth заработал.