Надоїдливий звук при включенні живлення ноутбука

Автор Andrii, 13 Серпень 2009, 13:34:26

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Маю ноут. Коли включаєш його в розетку чути неприємний звук. Як його зняти? Дуже заважає, особливо вночі, коли всі сплять. Допоможіть, будь ласка  :)

Добавлено: 13 Серпень 2009, 13:35:43

ПС: Якщо тему не туди створив - скажіть, а то важко мені сказати з чим це повязано, тому розмістив в " Портативные устройства", так як ноут :)

Edd.Dragon

Выясни что именно издает звук. И сам звук опиши

Andrii

Цитата: Edd.Dragon від 14 Серпень 2009, 12:47:19
Выясни что именно издает звук. И сам звук опиши

По ходу динаміки (або спікер, якщо він вмонтовується в ноутбуки). Описати звук важко. Наче бібікає. Може попробувати на диктофон записати? Як на мене це тупий винахід компанії Lenovo.  >:(

Edd.Dragon

Цитата: Andrii від 14 Серпень 2009, 13:51:23Як на мене це тупий винахід компанії Lenovo.
Тогда он должен быть где-то описан

Цитата: Andrii від 14 Серпень 2009, 13:51:23Може попробувати на диктофон записати?
попробуй
все ж лучше чем ничего
если конечно диктофон осилит его от шума отделить

Tranceliker

В мене ноут від асус, він також видавав звук привітаня у виді мелодії зразу після вмикання, я його відключив у біосі. Спробуй поритися в насттройках, може щось знайдеш?
Господь не помиляється

Andrii

http://depositfiles.com/files/9nb8n645d ось звук.Трохи галімий - на все що спроможний мій телефон  :)

Edd.Dragon

Забавно

Главное, что в обзорах о нем ничего не сказано. Сказано, что при автономной работе при достижении 10% заряда динамики периодически гудят

Andrii

Цитата: Edd.Dragon від 14 Серпень 2009, 13:36:50
Забавно

Главное, что в обзорах о нем ничего не сказано. Сказано, что при автономной работе при достижении 10% заряда динамики периодически гудят

О да. Раз в 3 години ночі адський ноут почав пищати. Сидів на Убунті. Положив спати, а він ще пищить. 3 рази вставав, поки не вирубив. То була важка ніч. То не знаєш, що мені робити?

Edd.Dragon

Цитата: Andrii від 14 Серпень 2009, 16:45:13О да. Раз в 3 години ночі адський ноут почав пищати.
В смысле? Пищать как ты показывал, или пищать от того, что мало заряда осталось?

pelik911™

Цитата: Edd.Dragon від 14 Серпень 2009, 14:36:50Главное, что в обзорах о нем ничего не сказано.
В некоторых сказано. тыц:
Цитата3. Да, ещё вот что не понравилось. Если в биосе нажать клавишу, которая ничего не делает (пробел например, или любую буквенно-цифровую клавишу), спикер ноутбука издаёт противный громкий писк. Ещё он издаёт писки при подключении к адаптеру питания, но в Windows можно выключить встроенный динамик и будет тишина :).

Andrii

Цитата: Edd.Dragon від 14 Серпень 2009, 15:52:22
В смысле? Пищать как ты показывал, или пищать от того, что мало заряда осталось?

Від того, що зарядки мало залишилося. А пищало так само, але періодично. Я не міг зрозуміти чому пищить, адже в 11 годин спати положив. Він у мене день міг так бути і не вирубатися, а тут щось сталося  >:(. Десь находив в інеті - але то для вісти , а в мене Хрюша.

Andrii

Привіт! Думаю перейменувати тему на "Lenovo IdeaPad G530-3Lplus". Чи створити окрему тему?
Короче, так як на диску були дрова для Вісти  прийшлося тягати дрова з інета. Ось і не знаю які дрова треба, щоб назначити спеціальну сенсорну клавішу. Також є клавіша "Резервного копіювання ОС". Я дрова на неї не ставив так як видалив розділ з вінта. Можна і її перепрограмувати на запуск якоїсь проги?