Подсветка передней панели ПК

Автор wchipw, 09 Липень 2009, 01:05:33

Попередня тема - Наступна тема

wchipw

Значит всё было так.....Решил замодидь БП оставалось только цветики поставить. При уставки светиков 1 оказалса бракованый и поцветка была не равномерна прешлось чтот думать со скуки ну вот что получилось..... Легко и красиво.
инструменты которыми ето делалось
http://s57.radikal.ru/i155/0907/29/e71a47f15175.jpg
Вид с зади
http://s51.radikal.ru/i133/0907/04/3ba4362630c6.jpg
И конечно же конечный результат
http://s44.radikal.ru/i105/0907/f3/38a4c67a283a.jpg
http://i009.radikal.ru/0907/02/d30e25fc67f3.jpg

Yarik93

ну.... вийшло прікольно ;) тільки не пойму слідуюче:
Цитата: wchipw від 09 Липень 2009, 01:05:33
Решил замодидь БП оставалось только цветики поставить.
БП - "блок питания", а ти замодив сис.блок.... ???

wchipw

Цитата: Yarik93 від 09 Липень 2009, 09:48:57
ну.... вийшло прікольно ;) тільки не пойму слідуюче:БП - "блок питания", а ти замодив сис.блок.... ???
Ты просто плохо понял = ) я сначало хотел замодить Бп а когда у меня етого не вышло потому что згорел 1 светик то я решил замодить Сис.блок

Yarik93

Цитата: wchipw від 09 Липень 2009, 11:28:10
Ты просто плохо понял = ) я сначало хотел замодить Бп а когда у меня етого не вышло потому что згорел 1 светик то я решил замодить Сис.блок
а..... тепер поняв! :) можеш подивитися, як шо хочеш, як я свій БП зомодив! я тут виставив фотки

vetos

#4
-Мдя.... Сильный мод.
Особенно эта фотка.
 :)
Вот у Yarik93 - это действительно мод.

wchipw

#5
Цитата: Yarik93 від 09 Липень 2009, 11:35:14
а..... тепер поняв! :) можеш подивитися, як шо хочеш, як я свій БП зомодив! я тут виставив фотки
Молодец у меня примерно тоже самое будет ток круче  :P  :) когда доделаю фотки закину
Цитата: vetos від 09 Липень 2009, 11:40:59
-Мдя.... Сильный мод.
Особенно эта фотка.
 :)

угумсь особенно правый нижний угол =)

DyrenDos99

Цитата: vetos від 09 Липень 2009, 11:40:59
-Мдя.... Сильный мод.
Особенно эта фотка.
 :)
Вот у Yarik93 - это действительно мод.

Ага  в правому нижньому кутку мабуть  дуже важливий інструмент! :D


vetos

Цитата: wchipw від 09 Липень 2009, 12:46:57угумсь особенно правый нижний угол =)
Ну что же ты, в самом деле...
Нужно было заранее подготовится и зделать педикюрррр... попылесосить пол...  :D найти инструмент попрезентабельней.

Извиняюсь за оффтоп.

Yarik93

і так...... значить не було шо мені робити.... вирішив зробити собі шось на подобі, шо зробив wchipw.
сильним модінгом це назвати складно, але всеж... замодив передню панель сис.блока.
взяв 6 синіх діода ( 4 по 5 мм виняв з запальнички))) :D, а 2 по 3 мм з... мигалки міліцейської машинки, яку знайшов на балконі)) :D)
старався все зробити акуратно, на фото 1 показано як все купи тримається.
                                              на фото 2 показано кнопку вкл\викл і як під"єднується до БП.
                                              на фото 3 робочий вигляд (через те що сонце сильно освітлює кімнату, погано видно підсвітку, вечером закину нормальну фоту в темноті)
підключив до лінії 12В, схема з"єднання на фото 4.
використав інструмет: паяльник, ізолента, кусачки, ножнеці, клей.
як вам моя робота за 40 хв.?


[вложение удалено администратором]

wchipw

Цитата: Yarik93 від 09 Липень 2009, 16:09:42
і так...... значить не було шо мені робити.... вирішив зробити собі шось на подобі, шо зробив wchipw.
сильним модінгом це назвати складно, але всеж... замодив передню панель сис.блока.
взяв 6 синіх діода ( 4 по 5 мм виняв з запальнички))) :D, а 2 по 3 мм з... мигалки міліцейської машинки, яку знайшов на балконі)) :D)
старався все зробити акуратно, на фото 1 показано як все купи тримається.
                                              на фото 2 показано кнопку вкл\викл і як під"єднується до БП.
                                              на фото 3 робочий вигляд (через те що сонце сильно освітлює кімнату, погано видно підсвітку, вечером закину нормальну фоту в темноті)
підключив до лінії 12В, схема з"єднання на фото 4.
використав інструмет: паяльник, ізолента, кусачки, ножнеці, клей.
як вам моя робота за 40 хв.?

Молодец =)

Yarik93

ось як і обіцяв, підсвітка в темноті (тобто зараз, тільки шо сфоткав) ;)

[вложение удалено администратором]

wchipw

Цитата: Yarik93 від 09 Липень 2009, 22:06:43
ось як і обіцяв, підсвітка в темноті (тобто зараз, тільки шо сфоткав) ;)
Как по мне красиво но мне больше нра мой мод за щот того у меня идёт поцветка хрестом
На фото плохо видно но вреалье оч сильно    

Yarik93

Цитата: wchipw від 09 Липень 2009, 23:56:12
Как по мне красиво но мне больше нра мой мод за щот того у меня идёт поцветка хрестом
На фото плохо видно но вреалье оч сильно    
кожному подобається то шо він зробив ;) в мене діоди теж направлені один напроти одного навхрест, но це не так видно, бо в мене діоди не яркі, які були під руками тій поставив! ;)