Вибір Android-смартфона. Бюджет 2500 грн.

Автор vettel, 06 Квітень 2011, 19:30:11

Попередня тема - Наступна тема

vettel

Доброго дня!
Хочу купити смарт на андроїді. Бюджет біля 2500 грн. Виник вибір із кількох апаратів, хоча я для себе вже вибрав LG P500 Optimus One. Ось мої варіанти тут
Може хто купив чи користувався такими апаратами чи іншими, пишіть. Якщо є інші варіанти, то давайте. Буду радий будь-яким пропозиціям.

Garfield

Цитата: vettel від 06 Квітень 2011, 19:30:11. Бюджет біля 2500 грн
Добавь его в заголовок.

Цитата: vettel від 06 Квітень 2011, 19:30:11Може хто купив чи користувався такими апаратами
У меня есть Оптимус Ван. Брал его сразу после появления его у нас. Качество сборки отличное, не маркий, солидно увесистый. Единственный крупный недостаток (при нажатии на экран процессор грузится на 100%, и невозможно было играть в динамичные игры) устранили недавно вышедшей обновленной прошивкой 2.2.1. Будут еще вопросы по эксплуатации - пиши.

vettel

А як ти прошивку обновляв на ньому? Через LG PC Suite?

Garfield


vettel


Garfield


vettel

Як щодо царапин дисплею? Я ніде не найшов, що там захисне скло(GorillaGlass).

Garfield

Цитата: vettel від 08 Квітень 2011, 07:49:11
Як щодо царапин дисплею? Я ніде не найшов, що там захисне скло(GorillaGlass).
Воно і не є захисним. Однак без плівки за майже півроку жодної подряпини (не юзаю чохол, просто кладу в окремий карман)

vettel

Ще хочу дещо спитатися. А з автономністю як?

Garfield

Цитата: vettel від 11 Квітень 2011, 09:46:41
Ще хочу дещо спитатися. А з автономністю як?
около 3 дней с постоянной доставкой почты, браузингу по пол часа в день, звонков около 30 мин в день

Nikssl

Цитата: vettel від 06 Квітень 2011, 19:30:11
Доброго дня!
Хочу купити смарт на андроїді. Бюджет біля 2500 грн. Виник вибір із кількох апаратів, хоча я для себе вже вибрав LG P500 Optimus One. Ось мої варіанти тут
Може хто купив чи користувався такими апаратами чи іншими, пишіть. Якщо є інші варіанти, то давайте. Буду радий будь-яким пропозиціям.

Из предложенных вариантов советую покупать Samsung Galaxy Ace.
LG Optimus One:
1. 512 мб ОЗУ
2. Экран хоть и 3.2", но лучше чем у Ace

Samsung Galaxy Ace:
1. Экран 3.5", больше чем у O1 :D
2. Камера 5 Мп+автофокус+вспышка
3. Процессор 800 МГц против 600 МГц O1

vettel

Цитата: Nikssl від 11 Квітень 2011, 21:05:44Из предложенных вариантов советую покупать Samsung Galaxy Ace.
RAM 278 MB - досить мало, може не вистачати.

Nikssl

Цитата: vettel від 13 Квітень 2011, 06:47:59
RAM 278 MB - досить мало, може не вистачати.
Решайте сами. Судя по обзорам на ютубе жалоб по-поводу нехватки ОЗУ не было.