Интересуюсь мнением других о видеокартах Nvidia 8800 320/320bit

Автор HolyHit, 13 Вересень 2007, 13:28:59

Попередня тема - Наступна тема

Guru of 3D

Цитата: нщкшл від 04 Жовтень 2007, 22:58:04
Даже если 2900XT и обходит 8800ГТС 320 в бенчмарках то не на много, а цена прилично больше! :DУ меня 8800ГТС 320 от XFX - отличная карта, а гонится - мама не горюй!(650 по чипу, 2100 по памяти)!За свои деньги она просто клас! :D
Ну и как тебе удалось разогнать карту до 650?648-675 вот такой вот может быть шаг... И не пойму как в последнем номере ДПК гнали с шагом 3,5,9 Mhz !

Potter

Цитата: Guru of 3D від 06 Жовтень 2007, 22:22:51

Ну и как тебе удалось разогнать карту до 650?
У человека XFX- знаеш такую?! Сей бренд снискал себе славу именно на ниве разгона! ;)

tymik

Цитата: POTTER від 07 Жовтень 2007, 09:19:12
У человека XFX- знаеш такую?! Сей бренд снискал себе славу именно на ниве разгона! ;)
Не смішно. В цій моделі від наклейки XFX не залежить майже нічого в плані розгону.

Potter

Цитата: tymik від 07 Жовтень 2007, 11:02:35
В цій моделі від наклейки XFX не залежить майже нічого в плані розгону.
За такі промови треба карму змінювати до -безкінцевості! XFX- чудовий бренд! Передивись тести ДПК, XFX-краща якість/покупка майже завжди!

tymik

#54
Цитата: POTTER від 07 Жовтень 2007, 11:52:08
За такі промови треба карму змінювати до -безкінцевості! XFX- чудовий бренд! Передивись тести ДПК, XFX-краща якість/покупка майже завжди!
Взаємно. Я б вам мінусик би дав за незнання, що всі 8800 виробляються на двох заводах і до ХFX приїжджають вже готовими відяшками - той тільки ліпить всілякі наклейки , додає диски і упаковує. Розгін тут лотерея, і ніхто не гарантує, що XFX буде прекрасно розганятись.
P.S. І ще мінус за фанатство :)

linuxdrom

POTTER tymik тихше хлопці, тихше, не сваріться.

Цитата: POTTER від 07 Жовтень 2007, 09:19:12
У человека XFX- знаеш такую?! Сей бренд снискал себе славу именно на ниве разгона! ;)
Guru of 3D имел ввиду, что частота именно 650MHz невозможна (это особенность архитектуры), а то что не возможно разогнать до ~650 MHz.

Цитата: tymik від 07 Жовтень 2007, 13:09:13
всі 8800 виробляються на двох заводах і до ХFX приїжджають вже готовими відяшками - той тільки ліпить всілякі наклейки , додає диски і упаковує. Розгін тут лотерея, і ніхто не гарантує, що XFX буде прекрасно розганятись.
Все вірно.
Тільки, все таки, зазвичай відеокарти від ХFX показують кращий від середнього рівень розгону. В конкретному випадку (8800GTS 320) це можна пояснити тим що у ХFX є моделі як зі стандартними характеристиками, так і з підвищеними частотами. Як іде відбір штатно розігнаних не відомо, і цілком можливо що відбору в загалі не має, і всі звичайні моделі можуть бути просто перейменованими "елітніми".
P.S. Це просто моя теорія, не більше.

Potter

Вибачте! Можливо я й погарячкував, але дійсно XFX- майже завжди має підвищені частоти, і при цьому деякий розгінний потенціал! Особисто я мав можливість переконатись у перевагах XFX, на прикладі 8800GTS та 7600GT. Єдиний мінус у цих продуктів- ціна.

Guru of 3D

Я имел ввиду Особенность архетиктуры разгон ядра с шагом 27Mhz , блок шейдеров 54Mhz.... Не понятно мне как в ПОСЛЕДНЕМ НОМЕРЕ ДПК гнали с шагом в 3 , 5 , 9 !!!!!!!! Кстати у меня тоже XFX и скажу что эта такаяже карточка как и все производимые на заводах-партнёрах Nvidia.

Guru of 3D

Чё сюда представители журнала не заглядуют?????? Може поделятся секретом разгона G80 ????  У меня карточка ревизии A2 и по ядру только 648 выжимает , 675 не тянет , а тут Оказуется можно гнать с шагом 3,5.... Може чёт ещё выжму)))))))))))