Motorhead

Автор Globe, 19 Вересень 2008, 12:16:19

Попередня тема - Наступна тема

Globe

ще одна класна група!
без зайвих слів,ось інфа по ній
Motorhead
як вам ця група? як давно слухаєте?
особисто мені дуже подобається,але без фанатизму
Top Gear.........the best TV show for sure!

S!N

Слышал много о ней, но не слушал :)
Пожалуй заценю, правда дискография шокировала...
С чего посоветуешь начать?
High tech. Low life.

Globe

посоветую начать с альбома 1980 года.он так и называется "motorhead".
хоть есть альбом с таким же названием но он 1977 года (их первый альбом).
Top Gear.........the best TV show for sure!

Body

Да группа хорошая я тоже слушаю очень нравитяся альбом Ace of Spades
В пиве сила,,,в жене мудрость,,,в воде микробы...

UnCalled

Globe, альбом 1980-го года называется именно «Ace of Spades», а «Motörhead» - это альбом 1977-го года и это не первый их альбом, а первый вышел в 76-м и назывался «On Parole»...
Кстасказать...я ОГРОМНЫЙ ФАН Моторов!!! У меня сборка всех альбомов до 2004-го года, т.е. до «Inferno» включительно, а так же несколько ремастерингов и лонгплеев...группа просто супер!
А для первого прослушивания я бы посоветовал или «Bastards», или  «Sacrifice», или «Overnight Sensation»... 8)
The truth is out there

Globe

Цитата: UnCalled від 23 Вересень 2008, 20:41:39
Globe, альбом 1980-го года называется именно «Ace of Spades», а «Motörhead» - это альбом 1977-го года и это не первый их альбом, а первый вышел в 76-м и назывался «On Parole»...
Кстасказать...я ОГРОМНЫЙ ФАН Моторов!!! У меня сборка всех альбомов до 2004-го года, т.е. до «Inferno» включительно, а так же несколько ремастерингов и лонгплеев...группа просто супер!
А для первого прослушивания я бы посоветовал или «Bastards», или  «Sacrifice», или «Overnight Sensation»... 8)
ну вообще,насколько я знаю,за 1980 год они выпустили 3 альбома ;)
и один из них назывался Motorhead
Top Gear.........the best TV show for sure!

UnCalled

Globe, я бы не назвал это альбомами...вернее новый альбом только один - «Ace of Spades», а остальное - ремастеринг и сборник, о которых даже нет упоминания на офсайте...
The truth is out there

Strider

Слушал в свое время эту группу (года 4 назад). Очень нравилась их музыка, потом как-то забросил их слушать...На компе даже песен их не осталось :(

UnCalled

Да. Группа просто супер!
The truth is out there

Body

Ветерани важкого року Motorhead вперше відвідають Україну. Леммі і компанія стануть хедлайнерами масштабного метал-фестивалю Global East Rock Festival 2009, який відбудеться 1-2 серпня цього року в Києві.


Місцем проведення фестивалю обраний заміський спортивний комплекс "Чайка". Окрім Motorhead, в рамках дводенного метал-саміту виступлять Kingdom Come, My Dying Bride, Diary Of Dreams, Crematory, Kreator, Epica, екс-вокалістка Nightwish Татья Турунен, Sonic Syndicate і My Favourite Scar.

Вартість квитків на два дні Global East Rock Festival складе від 600 до 750 грн. (в залежності від часу придбання; ближче до проведення фестивалю – дорожче). Також можна буде придбати запрошення лише на перший день – а ось можливість придбання квитків окремо на другий день (коли, власне, і виступатимуть Motorhead), на жаль, не передбачена. Квитки повинні з'явитися в концертно-театральних касах Києва вже в кінці квітня.

Згідно поширеної організаторами інформації на фестивальній території буде розбито наметове містечко, функціонуватимуть точки громадського харчування. Дістатися до стадіону "Чайка" можна буде спеціальними автобусами, що вирушають від станції метро "Житомирська". Детальніше про Global East Rock Festival можна дізнатись на сайті фестивалю. Попередній графік виступів:
1 серпня:
Сцена 1
12:30-13:15 саппорт
15:15-16:35 Deathstars (Швеція)
18:35-19:55 Kingdon Come (Німеччина)
22:00-23:30 My Dying Bride (Великобританія)
Сцена 2
13:30-15:00 Diary Of Dreams (Німеччина)
16:50-18:20 Crematory (Німеччина)
20:10-21:40 Kreator (Німеччина)

2 серпня:
Сцена 1
12:30-13:15 саппорт
14:45-16:15 Sonic Syndicate (Swe)
18:00-19:20 Epica (Голландія)
20:00-21:30 Tarja Turunen (Фінляндія)
Сцена 2
13:30-14:30 My Favourite Star (Голландія)
16:30-17:45 Ensiferum (Фінляндія)
22:00-23:30 Motorhead (Великобританія).
В пиве сила,,,в жене мудрость,,,в воде микробы...