Як Вам телефон nokia 6220 Classic? чи варто його купляти?

Автор Yarik93, 18 Квітень 2009, 17:25:26

Попередня тема - Наступна тема

Yarik93

Як Вам телефон nokia 6220 Classic? чи варто його купляти? Розкажіть про цей телефон і його "начинку". Може хтось має таку модель чи користувався, то розкажіть про свої враження від цієї моделі! Які його плюси, а які мінуси? Обгрунтуйте свою відповідь! Буду дуже вдячний! :)
*****
Технические характеристики Nokia 6220 Classic

    Год выпуска: 2008
    Память: 120 Мб
    Карты памяти
    Тип карт памяти: поддерживает microSD (TransFlash)

Операционная система Nokia 6220 Classic

    ОС: Symbian OS
    Версия: Symbian OS 9.3 S60

Стандарт и частотный диапазон Nokia 6220 Classic

    GSM:
    GSM 850
    GSM 900
    GSM 1800
    GSM 1900
    3G:
    WCDMA
    WCDMA - версия: UMTS 850/2100

Корпус Nokia 6220 Classic

    Высота, мм: 108
    Ширина, мм: 47
    Толщина, мм: 15
    Вес, г: 90
    Цвета: черный, сиреневый
    Тип корпуса: моноблок
    Антенна: встроенная

Основной дисплей Nokia 6220 Classic

    Тип дисплея: TFT
    Размер, д.: 2.2
    Разрешение д.: 240*320
    Количество цветов: 16777216

Управление Nokia 6220 Classic

    Хард-кнопки
    Цифровая клавиатура

Аккумулятор, батарея Nokia 6220 Classic

    Тип батареи: Li-ion
    Емкость батареи, mA: 900
    Время разговора, ч.: 3.5
    Время ожидания, ч.: 250

Сообщения Nokia 6220 Classic

    SMS
    MMS

Приложения и мультимедиа Nokia 6220 Classic

    FM-радио
    Особенности FM: есть RDS
    Аудио плеер
    Особенности Аудио: MP3/AAC
    Java
    Версия Java: MIDP 2.0
    Видео-плеер
    Особенности видео-плеера: MPEG4
    Органайзер

Голосовые функции Nokia 6220 Classic

    Диктофон
    Полифонический динамик
    Виброзвонок

Камера Nokia 6220 Classic

    Фото-камера:
    Разрешение камеры, Мп: 5.0
    Описание камеры: максимальное разрешение 2592х1944
    Дополнительная камера:

Интернет Nokia 6220 Classic

    WAP
    Версия WAP: 2.0
    Browser
    HTML, есть xHTML
    E-mail-клиент
    Описание E-mail: IMAP4, POP3, SMTP

Передача интернет данных Nokia 6220 Classic

    GPRS
    Версия GPRS: class 11
    EDGE
    Версия EDGE: class 32
    HSCSD
    HSPA
    Версия HSPA: HSDPA
    Скорость передачи данных, Мбит/с.: 3.6

Передача данных Nokia 6220 Classic

    USB
    Версия USB: Micro USB 2.0
    Bluetooth
    Версия Bluetooth: 2.0
    Bluetooth: A2DP
    Встроенный модем

Навигация Nokia 6220 Classic

    GPS
    A-GPS

[вложение удалено администратором]

DUSHES


Yarik93

Дякую!(можна й на ти! ;)) прочитаю! Але просто хочу почути відповіді від користувачів форума ДПК! ;)

Factiosus

Дизайн простоватый и аккумулятор не очень ёмкий как для смартфона,а так вполне нормальная вещь.Можно брать,если цена устраивает
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Yarik93

як на мене ціна на дану модель з такою конфігурацією - нормальна! ;)

SliCk

оч.хорошая модель, отличный фотоапарат, симба свеженькая 9.2 вот обзор мобилы helpix.ru  обзор и поравнение камеры 6220
Алкоголь - это анестезия, позволяющая перенести операцию под названием жизнь ^^

Factiosus

Привлекает поддержка карт памяти большого обьёма.Дествительно полезная вешь для любителей музыки и фотографирования,тем более 5-мегапиксельной камерой
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Yarik93

Цитата: SliCk від 18 Квітень 2009, 18:15:49
оч.хорошая модель, отличный фотоапарат, симба свеженькая 9.2 вот обзор мобилы helpix.ru  обзор и поравнение камеры 6220
Дякую за силки! там багато цікавого!
П.С. Хочеться почути відгуки власників такої моделі! Є у когось такий телефон?

Ambasagor

Вообще можно сказать, что это упрощенная версия Н82. (образно) Так сказать... смартфон в массы.
Аппарат в целом хороший. Только смущает качество корпуса. У друга (моего) после 2 месяцев пользования он "износился" и поскрипывает. Хотя, если нормально пользоваться, то думаю, все будет ОК ;)
I`m NIKON

Yarik93

Цитата: Ambasagor від 21 Квітень 2009, 19:19:40
Вообще можно сказать, что это упрощенная версия Н82. (образно) Так сказать... смартфон в массы.
Аппарат в целом хороший. Только смущает качество корпуса. У друга (моего) после 2 месяцев пользования он "износился" и поскрипывает. Хотя, если нормально пользоваться, то думаю, все будет ОК ;)
а твій друг довольний вибором? не жаліє? в телефоні все нормальне?

user_lol

Цитата: Yarik93 від 03 Травень 2009, 21:33:13
а твій друг довольний вибором? не жаліє? в телефоні все нормальне?
в знайомого такий є. трошки побавився ним - досить зручний, мені сподобався та й він довольний. глюків і дефектів на корпусі не наблюдається.

Yarik93

Цитата: user_lol від 04 Травень 2009, 00:02:27
в знайомого такий є. трошки побавився ним - досить зручний, мені сподобався та й він довольний. глюків і дефектів на корпусі не наблюдається.
дякую за інформацію! просто телефон купляється на декілька років, а не на день, тому хочу вибрати нормальний апарат, щоб потім не шкодувати, тому й розпитую! якраз ціна нормальна, як для такого телефона! ;) читав в неті, що камера в нього класна і екран! а як із якістю звучання в наушниках і без них?

Yarik93

в кого ще є якась інформація про цей телефон? бо думаю на тижні брати, і хочу переконатись в його надійності, щоб згодом не жалкувати(телефон купляється не на місяць), мене цікавить саме його корпус, читав в отзивах в неті, що в його корпусі є багато дефектів, і проблема з кнопками, це так?(дехто пише шо він розвалюється в руках, а дехто зовсім протилежне) на рахунок конфігурації він мені подобається і ціна його теж влаштовує! от хотілось почути відгуки про цей телефон (користувачів в першу чергу, бо по характеристиках телефон класний, а от в користуванні?), бо отзиви в неті можуть бути неправдиві(конкуренти/підставні люди, які пишуть різні відгуки). Хто що може розказати? Буду вдячний!

IK91

Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Yarik93

Цитата: IK91 від 17 Травень 2009, 10:59:24
Бери, и ни кого не слушай, телефон отменный.

Обзор GSM/UMTS-смартфона Nokia 6220 Classic


напевно буду брати, як куплю, то скажу ;)! я це вже читав ;)

Factiosus

Цитата: Yarik93 від 17 Травень 2009, 19:11:58
напевно буду брати, як куплю, то скажу ;)! я це вже читав ;)

Скажи цену,за которую возьмёш,я тоже думаю брать,но цена критична
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Yarik93

ну ціна кругом різна, я розчитою брати десь в районі 2050-2100 грн, можеш глянути ціну тут: http://rozetka.com.ua/ru/products/details/8424/index.html
(доречі ціна на цьому сайті постійно скаче, зранку була 2006,40грн, а зараз ....)
П.С. як обслуговування на "резетці"? чи варто там замовляти?чи якісні товари?доставка? яка різниця цього телефона між фінською зборкою і венгерською? яка краща?дякую! ;)

Factiosus

Цитата: Yarik93 від 18 Травень 2009, 21:36:55
ну ціна кругом різна, я розчитою брати десь в районі 2050-2100 грн, можеш глянути ціну тут: http://rozetka.com.ua/ru/products/details/8424/index.html
(доречі ціна на цьому сайті постійно скаче, зранку була 2006,40грн, а зараз ....)
П.С. як обслуговування на "резетці"? чи варто там замовляти?чи якісні товари?доставка? яка різниця цього телефона між фінською зборкою і венгерською? яка краща?дякую! ;)

За инфу о цене спасибо,пока подумаю

Насчёт сборки-по-моему,сейчас без разницы,Венгрия или Финляндия-одни и тежи конвейеры работают да и квалификация венгерского персонала вряд ли уступает финскому.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

jeka1202

Дизайн конечно не очень супер, но если есть прямые руки и желание иметь большее от смарта чем даёт производитель, то дизайн уходит на второй план)
У друга моего еть сия нокио, с моей помощью смарт юзается по полной)

Yarik93

Цитата: jeka1202 від 19 Травень 2009, 12:20:53
Дизайн конечно не очень супер, но если есть прямые руки и желание иметь большее от смарта чем даёт производитель, то дизайн уходит на второй план)
У друга моего еть сия нокио, с моей помощью смарт юзается по полной)
а з кнопками ніяких проблем не виникало? не скриплять? і ше одне: читав шо кришка камери може відкриватись при носінні телефона в кишені, це так чи ні?дякую!

jeka1202

На счёт проблем с кнопками не наблюдал, кнопки как кнопки)
И если даже откроется она при вытаскивании из кармана то что будет?? Думаю что если телефон будет в положении "вверх ногами" в кармане джинсов, то шанс открытия шторки камеры сводится к нулю, так как при вытаскивание при соприкосновении шторки и джинсов шторка будет идти на закрытие...
Для тех кто не понял о чём я, просьба не писать, а самим проэксперементировать))))

Yarik93

Ось пару днів назад  думав брати! не наважився брати в неті, так як цього телефона ніколи не тримав в руках!так і не купив.... Був в декількох точках, ціни різні 2050-2215грн, кругом венгерська зборка! в магазинах вже так на цей телефон роздивлявся (роздивлявся телефон, юзав, пробував багато фонкцій, фоткав камерою...) мені цей телефон не сподобався за таких причин: (такі причини спостерізалися в усіх магазинах) тугі, незручні кнопки, поганий динамік (погане звучання), камера...... взагалі не тягне на 5 Мп!фотки поганенькі, якщо фоткати на вулиці, то ше нормальні, а якщо в приміщені, близькі предмети, тексти - зображення мене не задовольнило, фотки тьм"яні, нечіткі!батарея в нього слабка, і ще одне: телефон дуже довго "думає" із зовсім пустою флешкою! а що буде коли вставити флешку на 4 ГБ і її забити? ось моє враження\висновки і це тіки моя думка! я нікого не відговорюю від покупки, просто говорю те, що мені не сподобалося в цьому телефоні! на мою думку телефон з такими функціями, як у н79, н82, не може коштувати менше на +\- 1000грн від своїх аналогів!ось тут є отзиви цього телефона (раніше я думав, що це отзиви дуже прискіпливих користувачів, а тепер....) одним словом мене цей телефон розчарував!
отзиви: http://mabila.ua/comments/official/?aid=3460
           http://mobisoto.ru/models/nokia/6220_classic/
           можна ше в ніті отзиви пошукати, але смисл? як бачити отзиви різні, вирішувати вам, я свій вибір  зробив - не купив цей телефон!

Ambasagor

На счет качества корпуса, я говорил, что он "не очень". Тугодумность возможно реально устранить при помощи перепрошивки. Но еще раз повторяю- что возможно не значит наверняка. Новая прошивка практически всегда лучше старой. Качество камеры надеюсь оценивал "по телефонной шкале", а не фотоаппаратной?
P.S. Мое личное мнение, если бюджет... лучше юзаный N82 чем новый 6220 (ИМХО) У меня у самого Н82. Я сам хотел взять 6220, но он мне подизайну не понравился еще в каталоге (ИМХО) стеремный какой-то...
I`m NIKON

Yarik93

Цитата: Ambasagor від 02 Червень 2009, 14:50:06
На счет качества корпуса, я говорил, что он "не очень". Тугодумность возможно реально устранить при помощи перепрошивки. Но еще раз повторяю- что возможно не значит наверняка. Новая прошивка практически всегда лучше старой. Качество камеры надеюсь оценивал "по телефонной шкале", а не фотоаппаратной?
P.S. Мое личное мнение, если бюджет... лучше юзаный N82 чем новый 6220 (ИМХО) У меня у самого Н82. Я сам хотел взять 6220, но он мне подизайну не понравился еще в каталоге (ИМХО) стеремный какой-то...
судив по телефоній шкалі! просто якшо сфоткати в примішені листок з текстов на 6200 де 5 Мп і на 6300 де 2 Мп, то букви краще, чіткіше видно на телефоні 6300(в магазині так пробував!)

Prol

#24
Цитата: Yarik93 від 18 Травень 2009, 22:36:55яка різниця цього телефона між фінською зборкою і венгерською?
А як ще можна визначити країну виробника крім як в кожній точці перед покупкою перевіряти телефон?

Добавлено: 02 Червень 2009, 16:15:49

Цитата: Yarik93 від 02 Червень 2009, 12:38:12камера...... взагалі не тягне на 5 Мп!фотки поганенькі, якщо фоткати на вулиці, то ше нормальні, а якщо в приміщені, близькі предмети, тексти - зображення мене не задовольнило, фотки тьм"яні, нечіткі!
Це звичайне явище для телефонів ;)
Цитата: Yarik93 від 02 Червень 2009, 12:38:12телефон дуже довго "думає" із зовсім пустою флешкою!
Тут навпаки, у відгуках кажуть що він достатньо швидкий та не тормозить : "Достаточно быстрый, не тормозит и не глючит", "Бистродействие в телефона просто класссс"...

Yarik93

Цитата: Prol від 02 Червень 2009, 16:08:57
А як ще можна визначити країну виробника крім як в кожній точці перед покупкою перевіряти телефон?

Добавлено: 02 Червень 2009, 15:15:49
Це звичайне явище для телефонів ;)Тут навпаки, у відгуках кажуть що він достатньо швидкий та не тормозить : "Достаточно быстрый, не тормозит и не глючит", "Бистродействие в телефона просто класссс"...

я знаю що відгуки на нього різні! я просто кажу своє враження, як на мене він "думає" довго порівняно з телефонами такогож класу і з такими параметрами. Перевіряв країну виробника під батареєю!

Yarik93

5 червня взяв собі Nokia 5320 X.M. телефон класний, і по параметрах і в користуванн! правда спочатку були проблеми з прошивкою, але замінив ПО і пфу-пфу-пфу все нормально! плеєр класний, камера як для 2Мп теж!поставив флешку на 8 Гб і робе прекрасно, забив її на 6 ГБ і телефон прекрасно тягне! 5320 повністю мене задовільняє! Радий шо не купив нокію 6220 класік! я для себе вивод зробив! ;)

DrHuvenalUrbino

#27
Користуюсь вже більше року - повністю задоволений! Скрип корпуса і глянець, який не можна утримувати в незацапаному стані - єдині недоліки.


Принагідно підкажіть, як закачати нормальні карти джіпіес до цього телефона? Бо ці, що з офіційного сайту закачуються - дуже не точні і на них немає карт міст. :'(

Добавлено: 25 Червень 2010, 18:20:10

Цитата: Yarik93 від 27 Червень 2009, 17:31:49
5 червня взяв собі Nokia 5320 X.M. телефон класний, і по параметрах і в користуванн! правда спочатку були проблеми з прошивкою, але замінив ПО і пфу-пфу-пфу все нормально! плеєр класний, камера як для 2Мп теж!поставив флешку на 8 Гб і робе прекрасно, забив її на 6 ГБ і телефон прекрасно тягне! 5320 повністю мене задовільняє! Радий шо не купив нокію 6220 класік! я для себе вивод зробив! ;)
6220 - флешка забита на 7,5Гіг і літає! Фото і відео просто ульот, навіть в режимі нічної зйомки, зйомки зблизька - не поступається бюджетним цифровим фотоапаратам.