Разгон Core 2 Duo

Автор LEXX_Gruzovik, 02 Листопад 2007, 12:59:38

Попередня тема - Наступна тема

LEXX_Gruzovik

Имееться в арсенале две абсолютно одинаковые машинки с С2D E6750 и такая же на E6850, обе на nForce 680i!
Вопрос: до каких разумных частот можно разогнать эти два проца?

Корпуса Coolermaster Staker, + cooler coolermaster Sphere (полностью медный)
IMac 27" + Macbook Pro 13"

Annihilator


LEXX_Gruzovik

Спортивный интерес, был у меня Атлон 6000+, так из него 15008 попугаев выжимал, хочу больше получить!
IMac 27" + Macbook Pro 13"

tymik

Цитата: LEXX_Gruzovik від 02 Листопад 2007, 12:59:38
Имееться в арсенале две абсолютно одинаковые машинки с С2D E6750 и такая же на E6850, обе на nForce 680i!
Вопрос: до каких разумных частот можно разогнать эти два проца?
З таким підходом взагалі не беріться за це діло. Серйозно. Запитувати, до якої частоти щось розженеться :P

R@MS

Зачем ты спрашиваешь? Ведь разгон зависит от конкретного экземпляра. Разгони а потом раскажешь нам.
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

Daligator

Присоединяюсь к двум предыдущим комментариям, ну если хочеш, то вот посмотри свои модели в статистике разгона процессоров.

tymik

Цитата: Aligator від 02 Листопад 2007, 17:50:10
Присоединяюсь к двум предыдущим комментариям, ну если хочеш, то вот посмотри свои модели в статистике разгона процессоров.
... де результати теж необ'єктивні, оскільки зазвичай частота, подана в статистиці є скріном смерті.

LEXX_Gruzovik

Ну E6850 без проблем доходит до 3,6ГГц, вот я и хотел узнать, предел ли это? Может стоит множитель понизить и гнать дальше? Короче понял, что никто толком не поможет :P
IMac 27" + Macbook Pro 13"

Daligator

Цитата: LEXX_Gruzovik від 02 Листопад 2007, 21:25:59
Ну E6850 без проблем доходит до 3,6ГГц, вот я и хотел узнать, предел ли это? Может стоит множитель понизить и гнать дальше? Короче понял, что никто толком не поможет :P
Ну а что мешает проверить все это на практике?

LEXX_Gruzovik

Я и пробую, результата ноль.... кажись такая мулька лишь на Атлон работает!
IMac 27" + Macbook Pro 13"

tymik

Цитата: LEXX_Gruzovik від 02 Листопад 2007, 21:25:59
Ну E6850 без проблем доходит до 3,6ГГц, вот я и хотел узнать, предел ли это? Может стоит множитель понизить и гнать дальше? Короче понял, что никто толком не поможет :P
Покращте охолодження, різко збільшіть напругу - і буде вам розгін.

LEXX_Gruzovik

ЦитатаПокращте охолодження, різко збільшіть напругу - і буде вам розгін.
Напругу я і так на 1,5В підіймав, а от охолодження... напевно залишається лише водяне.. але це вже інша пісня....
IMac 27" + Macbook Pro 13"

Prol

#12
Цитата: LEXX_GruzovikНапругу я і так на 1,5В підіймав, а от охолодження... напевно залишається лише водяне.. але це вже інша пісня....
До чого тут водяне? Ти спочатку кулєр нормальний постав. Sphere для тих, кому "шашечки, а не ехать". По своїй ефективності він ніякий. Крім того, планки по 2 гіга розганяються значно гірше одногігових. У біос постав щоб пам"ять працювала у синхроні з процессорною шиною. У цьому випадку оперативка не буде перешкодою для розгону по шині хочаб до 400МГц. А далі жени поступово по 10МГц.

fin

Заголовок не полностью раскрывает суть вопроса и должен быть исправлен.