World of Tanks

Автор Avireti, 09 Липень 2010, 08:29:00

Попередня тема - Наступна тема

Сколько боёв в среднем Вы проводите в день? (GA-EV3)

<1 просто, слежу за темой/игрой
1-5
6-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-100
>100
Вариант для Дмытра

RUSL


понятно ,

токо від досвіду екіпажу не бачу ніякоі корісті , окромя "лампочка" у командира .

прокачаний єкіпаж з 4-мя скілами , грае так же само як и з новачками .

graved1gger

Про всяк випадок переніс би акк.
як переносити? є лінк?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

#35852
Цитата: graved1gger від 23 Квітень 2022, 22:26:49Про всяк випадок переніс би акк.
як переносити? є лінк?
Сегодня смотрел. Акк танков перенести с платформы на другую плафортму или с одного региона на другой нельзя. Только по кораблям можно.

24 Квітень 2022, 01:53:11
Цитата: RUSL від 21 Квітень 2022, 21:05:39понятно ,

токо від досвіду екіпажу не бачу ніякоі корісті , окромя "лампочка" у командира .

прокачаний єкіпаж з 4-мя скілами , грае так же само як и з новачками .
Ну ты загнул. Маскировка, навыки мехвода, ремонт, братство в купе с вентилем, отчаянный для заряжающего - не нужно?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 24 Квітень 2022, 01:51:09Сегодня смотрел. Акк танков перенести с платформы на другую плафортму или с одного региона на другой нельзя. Только по кораблям можно.

23 Квітня 2022, 22:53:11Ну ты загнул. Маскировка, навыки мехвода, ремонт, братство в купе с вентилем, отчаянный для заряжающего - не нужно?
ВРОТ ОФ ТАНКС ВЖЕ Й ТАК ПІШЛО, АЛЕ ТЕПЕР ТОЧНО ЙДЕ ТУДИ КУДИ Й КОРАБЕЛЬ!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

Отримав досягнення "Моноліт", але не зрозумів за що.
https://wiki.wargaming.net/ru/Монолит
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

RUSL

Цитата: Dmytro від 24 Квітень 2022, 01:51:09Ну ты загнул. Маскировка, навыки мехвода, ремонт, братство в купе с вентилем, отчаянный для заряжающего - не нужно?

Ну ,
маскировка немного улучшается , но не стелс , всё равно обнаруживают довольно таки из далека, и пizдят как щенка .

Ремонт ускоряется , да .

А самое главное , бесит что меткость нихуя не улучшается , ебашит как бык посцал шо прокачанный экипаж , шо салаги ,
даже на полностью сведенным орудии , я хуею без баяна .

graved1gger

там шо нові перки ввели?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Финансовая операция
Дата: 4/29/2022 4:57:06 PM
Списано бон: 8,000

Квитанция
Дата: 4/29/2022 4:57:06 PM
Добавлена техника: СТГ Гвардеец (экипаж 100%)
Добавлены слоты: 1
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: graved1gger від 25 Квітень 2022, 20:14:19там шо нові перки ввели?
Новые? Нет. Или ты когда играл в последний раз-то?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Цитата: aNGeL від 29 Квітень 2022, 16:57:51Финансовая операция
Дата: 4/29/2022 4:57:06 PM
Списано бон: 8,000

Квитанция
Дата: 4/29/2022 4:57:06 PM
Добавлена техника: СТГ Гвардеец (экипаж 100%)
Добавлены слоты: 1

Витаю!
Только это, напиши отзывы как он. Там же УВН передние, как я понимаю, никакие из-за башни сзади корпуса.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Цитата: Dmytro від 29 Квітень 2022, 19:03:33Витаю!
Только это, напиши отзывы как он. Там же УВН передние, как я понимаю, никакие из-за башни сзади корпуса.
Я взяв аби взяти. Хз коли на ньому пограю)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Куплено:
«HWK 12» успешно приобретён. Потрачено кредитов: 2,440,000.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

@aNGeL
Ты там ранее взял за бП К-91-ПТ? Играл на ней? Как она, не очень, да?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Квитанція
Дата: 22.05.2022 00:14:33
Додано техніку: Char Futur 4 (екіпаж 100%)
Додано слоти: 1
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

World of Angels.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Исследовано:
G.W. E 100 исследован. Потрачено нераспределённого опыта 172,037, свободного опыта 863.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Граю на E100. Якось сумно: гармата коса і годиться тільки для ближнього бою. Також вона не ефективна проти рухливих ЛТ та СТ, бо має довгий час зведення. Натомість танк повинен протистояти супротивнику потужною бронею, але засилля "золотих" снарядів нівелює цю перевагу: СТ вільно шиють його у великий нижній бронелист.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

фред

заглянул в игру, жесть как её перегрузили всякими свистоперделками))
¯\_(ツ)_/¯

GA-EV3

wartactic#231
Отправлено 29 июл 2022 - 07:22

Хочу поделиться личным мнением с заинтересованными игроками.
Уверен на 99%, что трансферу быть.
Такая высокая уверенность основана на недавно обновленной информации по кластерам на wiki
До недавнего времени серверов в EU-кластере было всего 2. И их количество увеличивать особо никто не планировал. Теперь же их 4.
Вряд ли игроков в Европе стало резко больше, что понадобилось сразу 2 дополнительных сервера, причем расположенных географически в разных странах.
Лично я вижу в этом подготовку и оптимизацию к большому "переселению" игроков.
Так что лично я в предвкушении скорого перехода :-)
Кстати, RU3 незаметно тоже "переехал". Раньше он был в Германии, теперь в Люксембурге.

Kevargen#234
Отправлено 11 авг 2022 - 12:56

4  сервера  уже  было . Просто  2  добавляли на время  ивентов .

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

https://worldoftanks.ru/ru/content/docs/account-transfer-faq/

В сентябре каждому игроку World of Tanks будет предоставлен выбор, где он хочет продолжить игру:

в RU-регионе, где оперированием занимается Lesta Games;
в EU-регионе, где оперированием занимается Wargaming.
Выбор можно сделать в Личном кабинете и WGC, приняв при этом новое Лицензионное соглашение и соответствующие правила. Обратите внимание: перенос аккаунта может занимать от нескольких часов до нескольких дней в некоторых случаях.

Вы можете откладывать решение до октября 2022 года (точная дата будет сообщена отдельно), когда вам придётся сделать выбор, иначе вы не сможете продолжить игру.

Независимо от того, где вы продолжите играть, мы сохраним прогресс на аккаунте и все действующие условия, включая принципы ценообразования, а также ключевой набор сервисов, к которым вы привыкли. Но есть одно важное исключение:

В сентябре вступают в силу ограничения относительно платежей в Премиум магазине. В RU-регионе будут доступны только методы оплаты для игроков из Российской Федерации или Республики Беларусь. Для игроков из других стран будет доступна возможность оплаты только в EU-регионе.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Перейду обов'язково на EU.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

фред

дал чуваку акк, пока он восстанавливается, пишет что у меня там премов разных натыкано что и на обычных танках играть смысла нет))
хотя я помню что покупал только два, льва и ещё какой-то...
¯\_(ツ)_/¯

aNGeL

Цитата: фред від 18 Серпень 2022, 17:40:53дал чуваку акк, пока он восстанавливается, пишет что у меня там премов разных натыкано что и на обычных танках играть смысла нет))
хотя я помню что покупал только два, льва и ещё какой-то...
То може низьколевельні подарункові?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

фред

#35875
Цитата: aNGeL від 18 Серпень 2022, 18:51:46То може низьколевельні подарункові?
ну он писал про хелкет какой-то и чаффи и ПТ-шек много, говорит что таких и не видел, ну хз, пусть играет

18 Серпень 2022, 19:01:16
спрашивает что на пазик-4 шмальтрум умение экипажа ставить, я помню как ПТ-шил на нем, маскировку качал, видать вкачал и теперь новое нужно выбирать.
что посоветуете?
¯\_(ツ)_/¯

Dmytro

#35876
Цитата: фред від 18 Серпень 2022, 18:58:39ну он писал про хелкет какой-то и чаффи и ПТ-шек много, говорит что таких и не видел, ну хз, пусть играет
Да, их выдали как подарки не помню уже по какому случаю. Только они не премы, а просто непрокачиваемая техника, у них вроде нет буста заработка серебра. Также как и у танков за БП.

18 Серпень 2022, 21:27:35
Цитата: фред від 18 Серпень 2022, 18:58:3918 Серпня 2022, 19:01:16
спрашивает что на пазик-4 шмальтрум умение экипажа ставить, я помню как ПТ-шил на нем, маскировку качал, видать вкачал и теперь новое нужно выбирать.
что посоветуете?
Хз, у меня его нет. Но учитывая что он не танкует ИМХО ремонт ему особо не надо. Так что качать остальное что увеличит подвижность, точность и скорострельность.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Не розумію про рекрутованих. Це ті, що в танках та в казармі, чи тільки ті, що в танках?

Про рекрутов другой пункт:
Что будет с нерекрутированными членами экипажа (за Новогоднее наступление и другие события) после переноса?
EU: Нерекрутированные члены экипажа исчезнут.
RU: Все сохранятся.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 19 Серпень 2022, 09:31:47Це ті, що в танках та в казармі, чи тільки ті, що в танках?
Ні, ті що давались за різні івенти - вони в казармі і їх можна рекрутувати і вказати під яку техніку. Якщо ти це не зробиш до переносу - вони зникнуть.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 19 Серпень 2022, 09:45:17Ні, ті що давались за різні івенти - вони в казармі і їх можна рекрутувати і вказати під яку техніку. Якщо ти це не зробиш до переносу - вони зникнуть.
Ага, треба вибрати перспективно і рекрутувати. Як приклад: в мене зараз прокачується італійська гілка, граю на P.43 bis, який веде на дві гілки, отже потрібен буде екіпаж для другої.
*****************************
А ви звернули увагу, що біженці з ру-регіону не будуть допущенні до гри з європейцями, а переведуться на карантинні сервера?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

лол, фільтраційний сервер :)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

rayven

Цитата: Dmytro від 18 Серпень 2022, 21:24:57Да, их выдали как подарки не помню уже по какому случаю. Только они не премы, а просто непрокачиваемая техника, у них вроде нет буста заработка серебра. Также как и у танков за БП.

18 августа 2022, 21:27:35Хз, у меня его нет. Но учитывая что он не танкует ИМХО ремонт ему особо не надо. Так что качать остальное что увеличит подвижность, точность и скорострельность.
та каждый нг шо то та давали
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

GA-EV3

Залишу другий аккаунт, зареєстрований на пошту мейл.сру, на сру-сервері. Шоб було.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

rayven

Цитата: GA-EV3 від 22 Серпень 2022, 14:47:44Залишу другий аккаунт, зареєстрований на пошту мейл.сру, на сру-сервері. Шоб було.
я вже думав продадати, але мабудь залишу малому акк  :)
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

GA-EV3

Ну шо, переходимо?

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Авжеж.
Тільки перед тим треба рекрутувати всіх нерозподілених членів екіпажу, бо зникнуть.

Xella

Цитата: max.sim від 20 Вересень 2022, 22:32:10Авжеж.
Тільки перед тим треба рекрутувати всіх нерозподілених членів екіпажу, бо зникнуть.
Нічого не зникло, навіть бонуси за бета тест (якісь бали що мож обміняти) та член екіпажу Шварценегер в не рекрутованих і ще три дівки якісь. Наліпки бета-тестер теж лишилися. Додалася якась коробка твіча, але то я один раз щось мутив сам.

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

         
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

max.sim

Цитата: Xella від 21 Вересень 2022, 09:32:34Нічого не зникло, навіть бонуси за бета тест (якісь бали що мож обміняти) та член екіпажу Шварценегер в не рекрутованих і ще три дівки якісь. Наліпки бета-тестер теж лишилися. Додалася якась коробка твіча, але то я один раз щось мутив сам.
Якщо так - то гарно, бо спочатку казали, що нерекрутовані члени екіпажу зникнуть. Може мались на увазі якісь унікальні для СНД-регіону, біс його знає.

Xella

Цитата: max.sim від 21 Вересень 2022, 19:54:07Якщо так - то гарно, бо спочатку казали, що нерекрутовані члени екіпажу зникнуть. Може мались на увазі якісь унікальні для СНД-регіону, біс його знає.
Ти коли перенесеш ? Бо клан ти створював і він разом з тобою і перейде, правда мабуть -dpk- там буде зайняте ((

GA-EV3

Цитата: max.sim від 20 Вересень 2022, 22:32:10Авжеж.
Тільки перед тим треба рекрутувати всіх нерозподілених членів екіпажу, бо зникнуть.
Деякі в мене не рекрутуються, бо напевне давалися спеціально під певну преміальну техніку.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Цитата: Xella від 22 Вересень 2022, 09:37:45Ти коли перенесеш ? Бо клан ти створював і він разом з тобою і перейде, правда мабуть -dpk- там буде зайняте ((
Переніс, але колись я сам зайняв свій нік, тож тепер я max_sim_ua.

Клантег DPK також зайнятий, так що ми тепер DPKUA, гадаю, всіх влаштує. Аватарку клану поки що не ставив, можу залишити той зелений смайлик, який і був, мене він цілком влаштовує.  :)  Або можу розглянути ваші варіанти.


Цитата: GA-EV3 від 22 Вересень 2022, 16:15:14Деякі в мене не рекрутуються, бо напевне давалися спеціально під певну преміальну техніку.
Вперше про таке чую, танкісти або вже приписані до якоїсь техніки та не потребують рекрутування, або як мінімум можна вібрати техніку, на яку іх рекрутувати.
Я знаю, що є танкісти, яким не можна змінити націю та спеціальність, але щоб неможливо було вибрати клас та модель техніки - вперше чую про таке.

фред

Цитата: max.sim від 22 Вересень 2022, 21:56:17Або можу розглянути ваші варіанти.
жовтий тризуб
¯\_(ツ)_/¯

max.sim

1)   або  2)

або якщо хотлінкінг не спрацює, то ось посилання:

1) https://images.prom.ua/3718896996_w640_h640_termonaklejka-gerb-ukrayini.jpg
2) https://www.nl.ua/upload/iblock/ba6/shilda_trizub_na_zhovtomu_foni.jpeg

Чи щось запропонуєте?

GA-EV3

Цитата: max.sim від 22 Вересень 2022, 21:56:17Вперше про таке чую, танкісти або вже приписані до якоїсь техніки та не потребують рекрутування, або як мінімум можна вібрати техніку, на яку іх рекрутувати.
Я знаю, що є танкісти, яким не можна змінити націю та спеціальність, але щоб неможливо було вибрати клас та модель техніки - вперше чую про таке.
Там щось таке було: випадає список техніки класу на нації, але у доступному списку не вся наявна у грі техніка цього класу та нації.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

Мені жовтий фон більш до вподоби)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Цитата: GA-EV3 від 22 Вересень 2022, 22:38:43Там щось таке було: випадає список техніки класу на нації, але у доступному списку не вся наявна у грі техніка цього класу та нації.
А, так рекрутувати можна лише на ту техніку, яка в тебе досліджена. Ну і на преміум-техніку, але це має сенс лише якщо в тебе немає подібної техніки окрім преміумної, або треба терміново рекрутувати екіпаж "на виріст", на якусь гілку, яку ти лише плануєш качати.



Клан створив, кого впізнав серед знайомих на євросервері  - того запросив. Кого ще немає і хто бажає - пишіть, коли перейдете.

GA-EV3

Цитата: max.sim від 22 Вересень 2022, 22:46:01А, так рекрутувати можна лише на ту техніку, яка в тебе досліджена.
Оце тут і собака порилась. Я хотів наперед. ;D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Xella

Танковий преміум акаунт продовжено. Термін дії закінчується 07.10.2022 20:08:19.

Не витримав спокуси, задонатив 25 грн на стартовий набір