Україна и її майбутнє

Автор Sanьka, 24 Січень 2014, 16:35:34

Попередня тема - Наступна тема

Какую зарплату должны получать депутаты?

Высокую - антикоррупционную
Как все - среднюю по стране
Нормальную, достаточно высокую для высокой должности
Работать за идею

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 12:02:55
Тільки ось не треба пов'язувати "успіхи" нашої освіти з Зеленським.
Ну образование у нас стабильно катится в пропасть.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 01 Липень 2021, 12:04:27Ну образование у нас стабильно катится в пропасть.
Замовник освіти та науки - економіка.

Не знаю, з чим пов'язаний карго культ т. з. "Вищої освіти"
Ну з чим...з тим, що це я к Айфон, який виявився доступним, але ж це ще той самий перший Айфон, а роки летять, як 600-й Мерс з 1992 року, але за вікном вже 2021 рік...дикуни побачили намисто, але воно перетворилася з діаманів на скло... :(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

#58402
Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 12:47:00
Не знаю, з чим пов'язаний карго культ т. з. "Вищої освіти"
Ну сейчас считай любое образование после школы это высшее. Культ образования - ну хз, а чем еще ребенку в 16 лет заниматься?

Добавлено: 01 Липень 2021, 13:07:53

Цитата: DEAD_RAT від 30 Червень 2021, 14:02:04
Такими темпами тебе должно очень нравиться что сейчас в Беларуси, там за неудачную картинку сразу дубинку в жопу засунут
Я только за. И заметь, что неправильные картинки я не пощу. Я всегда за действующую власть. Кроме Зеленского сейчас. А был бы такой лидер как Лукашенко - я бы за то, чтоб он всегда был президентом.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Цитата: Dmytro від 01 Липень 2021, 12:53:19а чем еще ребенку в 16 лет заниматься?
Учиться на сантехника?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Цитата: Dmytro від 01 Липень 2021, 12:53:19А был бы такой лидер как Лукашенко - я бы за

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 13:18:46
Учиться на сантехника?
Ну то вроде тоже высшее сейчас.

Только вот еще проблема - те, кто обучает на сантехника, чего-то свои образовательные услуги не продвигают. А всякие экономически ВУЗы - тут и там, и кричат "иди к нам". Вот я и пошел в свое время. Где в тот момент были те кто учит на сантехника? Они потеряли студента, считай клиента.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Prol

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 12:02:55Тільки ось не треба пов'язувати "успіхи" нашої освіти з Зеленським.
"Просто так совпало" ©

GA-EV3

Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 14:09:01"Просто так совпало" ©
Просто порохоботи тупі абіженки.
Ой, пробачте, хотів сказати - вони повністю перйняли головний лейтмотив ольгінців зразка 2014 року: Наша ЦА - тупий народ, ми вважаємо народ за збіговисько дегенератів, тому наші агітаційнй технології: більше тупого бруду, тупого треша. Аналітика - це не про нас!
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

DEAD_RAT

Цитата: Dmytro від 01 Липень 2021, 12:53:19А был бы такой лидер как Лукашенко - я бы за то, чтоб он всегда был президентом.
Ты ж не зря любишь говно  ;D

Prol

ЦитатаНаша ЦА - тупий народ, ми вважаємо народ за збіговисько дегенератів, тому наші агітаційнй технології: більше тупого бруду, тупого треша
Ти 1:1 написав про стратегію Зекоманди на президентських виборах.

ЦитатаПросто порохоботи тупі абіженки.

Не зеботи ніяк не усвідомлять, що країною править клоун. А сміятися над клоуном - це ж нормально. Але це сміх крізь сльози. Адже цей клоун своїми недолугими рішеннями/заявами часто не просто смішить, а шкодить державі.

GA-EV3

Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 14:25:55Ти 1:1 написав про стратегію Зекоманди на президентських виборах.
Зачем стратегия, когда было достаточно выглянуть в окно: свиньи, подвинули свиней у корыта.
И если команда Зе - такие же свиньи, это не отменяет моего решения - убрать Порошенка и Ко от власти.
Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 14:25:55Не зеботи ніяк не усвідомлять, що країною править клоун.
Вони ж дебіли, чим їм усвідомлювати?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

Цитата: DEAD_RAT від 01 Липень 2021, 14:23:53
Ты ж не зря любишь говно  ;D
Давай раскажи чем он говно. Конкретно и по факту, а не кого-то там посадили за то что руки распускал перед полицией.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Prol

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 14:49:03И если команда Зе - такие же свиньи, это не отменяет моего решения - убрать Порошенка и Ко от власти.
Они не такие же свиньи. Они даже не знаю кто, если до них были свиньи... Это какие-то жабы, гадюки, пауки...


GA-EV3

Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 15:13:57Это какие-то жабы, гадюки, пауки...
Обоснуй
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 15:26:20Обоснуй
Назови приличных людей из зекоманды. Не лживых, не воров, не коррупционеров. Которые не срамят страну на международной арене, которые делают реальную пользу той или иной сфере деятельности (если там работают) и стране в целом.
Я могу назвать таких людей из "свиней Порошенка".
P.S. Я не прошу назвать людей, в которых совмещаются все эти качества.

Добавлено: 01 Липень 2021, 15:55:08

Експертна організація StateWatch
Організація посилається на систему Prozorro, повідомлення в місцевих ЗМІ та відповіді обласних державних адміністрацій

Мінімум 17 областей України планують встановити найвищі прапори до 30-річчя Незалежності України, що обійдеться у понад 170 мільйонів гривень з державного та місцевих бюджетів.
Ідея встановити такі прапори була озвучена на нараді в Офісі президента під головуванням Кирила Тимошенка. Тоді кожній ОДА доручили встановити найбільший державний прапор до річниці незалежності.
Очікувана вартість втілення такого доручення становитиме 170,7 млн гривень.
Це те, що змогли порахувати в StateWatch.
Найдорожчим стане встановлення стели з державною символікою у Харкові. Там на будівництво флагштоку та відновлення елементів благоустрою території зеленої зони вздовж Сергіївського майдану, від Соборного узвозу до вул. Полтавський Шлях планують витратити 24,5 млн грн. Зокрема, у 2021 році на цей проєкт хочуть витратити 10,4 млн грн з обласного бюджету. Решту коштів планують сплатити у наступному році.
Після Харкова за вартістю встановлення прапора йдуть Бровари Київської області. Місту це обійдеться у 20,7 млн грн. Флагшток буде заввишки у 72 метра.
У Вінницькій області хочуть встановити прапор за 15 млн, у Житомирській – за 13,8 млн.
Водночас, Сумська, Тернопільська, Одеська та Херсонська області планують встановити такі прапори не за бюджетні кошти.
Окрім того, у рідному місті президента, Кривому Розі, також хочуть встановити прапор, вартістю у 8,1 млн грн. Хоча, у 2018 році у Дніпрі вже встановили 72 метровий прапор.

GA-EV3

Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 15:49:04Назови приличных людей из зекоманды.
Не вижу смысла продолжать, ведь ты не осознал, что я написал сразу. Среди команды предыдущего президента и его прихильників нет людей, считающих остальных за людей.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 16:20:08
Не вижу смысла продолжать, ведь ты не осознал, что я написал сразу.
Это как у зеботов спрашивать "и чем Зеленский лучше?", ответа тоже обычно нет. Обычно съезд с темы.

ЦитатаСреди команды предыдущего президента и его прихильників нет людей, считающих остальных за людей.
Ты не прав.

GA-EV3

Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 16:37:07Это как у зеботов спрашивать "и чем Зеленский лучше?", ответа тоже обычно нет. Обычно съезд с темы.
Спроси у меня :D
Цитата: Prol від 01 Липень 2021, 16:37:07Ты не прав.
Ну да, я же не правильно написал, исправляюсь:
Среди команды предыдущего президента и его прихильників нет людей, считающих за людей тех, кто поддержал другого кандидата.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer


Prol


GA-EV3

Цитата: Prol від 05 Липень 2021, 13:20:59
Чем Зе лучше? Чем Зе хуже?
Эй, наливай, браток, чтоб не в последний раз.
Тянется жизни срок, словно тюремный мрак.
Где-то в чужой дали так хорошо без нас.
Взять бы с собой рубли - только вот где их взять?

Хэй, наливайте полнее бокалы,
Пусть захлебнётся в сердце тоска.
Семьдесят лет нас вели комиссары.
Был я никем и богатым не стал.


Лучше уж тем, что он не человек системмы. Хуже - не вижу. Не быть хуже - не значит быть 100% без претензий.
Но как раз его "несистемность" и показала, что вопрос эффективности работы власти нельзя сводить к россиянской вере в царя-батюшку.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Цитата: GA-EV3 від 05 Липень 2021, 15:19:21Лучше уж тем, что он не человек системмы.
Это не ответ


Добавлено: 05 Липень 2021, 16:24:32

Организаторы "Мисс Украина" не могут найти конкурсанток с идеальной репутацией
Поскольку нынешними партнерами конкурса являются американцы, то условия отбора очень жесткие.
В частности, красавицы должны быть без имплантов, наколотых губ, нарощенных волос и без татуировок. Кроме того, попасть на конкурс могут незамужние девушки в возрасте от 17 до 26 лет и ростом от 168 см.
Стоит добавить, что, кроме красоты, девушки должны иметь высокий интеллектуальный уровень.
По словам одного из организаторов, одна из основных проблем, которая портит репутацию конкурса, — предоставление девушками эскорт-услуг.
Отметим, что большинство девушек также не понимают, что после конкурса их ждет много работы: посещение культурных мероприятий, благотворительность и спортивный лагерь — подготовка к самому конкурсу.

GA-EV3

Цитата: Prol від 05 Липень 2021, 16:18:22Это не ответ
А закон про деолегархизацию  - это ответ.
Действия против 112 и Медведчука - это ответ.
Цитата: Prol від 05 Липень 2021, 16:18:22Организаторы "Мисс Украина" не могут найти конкурсанток с идеальной репутацией
В комментах было, что нормальные девушки с репутацией в подобных проституциях не участвуют.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Армія Порошенка. Хто такі щирі порохоботи та заради чого вони йдуть у Фейсбук-баталії
https://www.pravda.com.ua/articles/2021/07/6/7299537/
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Prol

Цитата: GA-EV3 від 05 Липень 2021, 19:24:16А закон про деолегархизацию  - это ответ.
Ахахах! Смешно.




Цитата: GA-EV3 від 05 Липень 2021, 19:24:16Действия против 112 и Медведчука - это ответ.
Это все временно. К сожалению.


aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

#58427
Цитата: Prol від 06 Липень 2021, 12:21:10Ахахах! Смешно.
Цитата: Prol від 06 Липень 2021, 12:21:10Это все временно. К сожалению.
Сдулся порохобот.
Цитата: aNGeL від 06 Липень 2021, 09:42:23Армія Порошенка.
Прокоментую перед читанням, для чистоти експерименту:
1. Порохоботи спротивилися мені тим, що повністю перейняли методи ольгінців: нести нісенітницю у вигляді стандартного набору штампів. Та вважати людей за тупе стадо.
1а. Місцеві порохоботи готові базікати про глобальності, які відбуваються у Києві, в масштабі України, але швидко здуваються, коли їм вказуєшь на злочини місцевих керманичів часів Порошенка.
2. Мова, віра, армія і Путін - це добре. Але я хочу їсти ковбасу вже сьогодні. Особливо, коли бачу як смачно жеруть її ті, хто при владі.
2а. Тема ковбаси доведе і Зеленського до того, що на наступних виборах я його не підтримаю.

Добавлено: 06 Липень 2021, 16:13:00

Ось і новина в тему:
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

DEAD_RAT

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:27Але я хочу їсти ковбасу вже сьогодні.

чтобы есть колбасу сегодня, надо было хорошо работать вчера, но работать вчера сегодня уже поздно.


graved1gger

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:271. Порохоботи спротивилися мені тим, що повністю перейняли методи ольгінців: нести нісенітницю у вигляді стандартного набору штампів. Та вважати людей за тупе стадо.
шо?
то есть когда зеленский прямо с трибун нес хуету и поливал сцаниной, то это не держать людей за тупое стадо? да ты ебанулся?)

Добавлено: 06 Июля 2021, 20:21:01

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:271а. Місцеві порохоботи готові базікати про глобальності, які відбуваються у Києві, в масштабі України, але швидко здуваються, коли їм вказуєшь на злочини місцевих керманичів часів Порошенка.
то уже ваши локальные дела, решать надо было локально

Добавлено: 06 Июля 2021, 20:21:30

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:272а. Тема ковбаси доведе і Зеленського до того, що на наступних виборах я його не підтримаю.
проблема не в зе, по и т.д., а таки в тупом стаде.
пойду отрежу колбасы и запью вкусным пивом, играя в купленные на распродаже в стиме игрушки


Добавлено: 06 Июля 2021, 20:22:12

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:27Ось і новина в тему:
не читал но осуждаю, надо быть безмозглым долбоебом, чтоб читать гордона, киву, шария и прочую подобную шваль.

Добавлено: 06 Липень 2021, 20:27:30

кстати о колбасе.
1. за 5-7 лет на гребаном лесном запарковано все лесом. каждый жлоб себе хоть какое-то пердящее ведро купил.  зубожиння? да пенис то правда.
2. хороший индикатор наливайки с пивом: самый ходовой товар моча по 40грн/литр. Более того, удобно наблюдать, как наливайка сначала пытается держать какой-то ассортимент, а потом понимают, что держать ипу по 70грн/литр которую берет два человека и то по литру через день, не так выгодно, как мочу по 36-42грн/литр, которую всякие дмытры гребут по 3 литра за заход каждый день.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33то есть когда зеленский прямо с трибун нес хуету и поливал сцаниной
Шо?
Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33то уже ваши локальные дела, решать надо было локально
Глава госадминистрации назначался Президентом. Нам не понравился наш глава, мы переизбрали Президента)
Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33а таки в тупом стаде.
Не повезло с народом, который не оценил, как люди, пришедшие к власти на волне Майдана просто оседлали потоки?((
Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33не читал но осуждаю, надо быть безмозглым долбоебом, чтоб читать гордона, киву, шария и прочую подобную шваль.
Вот оно -  лицо порохобота!
Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:331. за 5-7 лет на гребаном лесном запарковано все лесом. каждый жлоб себе хоть какое-то пердящее ведро купил.  зубожиння? да пенис то правда.
Типа при Яныке не каждый покупал?
Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33хороший индикатор наливайки с пивом: самый ходовой товар моча по 40грн/литр.
Вот когда доллар был по 8....
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: graved1gger від 06 Липень 2021, 20:20:33шо?
то есть когда зеленский прямо с трибун нес хуету и поливал сцаниной, то это не держать людей за тупое стадо? да ты ебанулся?)
что то при петре я не заметил от тебя таких спитчей когда он ссал в лицо народу с трибуні

Добавлено: 06 Липень 2021, 22:18:48

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 21:31:45Типа при Яныке не каждый покупал?
єпоха бедности закончилась же, от и накупили тарантасов
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Не знаю, что у вас там в столицах, а в наших колхозах так: команда Зе успешно воплощает в жизнь акцию по уничтожению села, спланированную и начатую командой По.
Вот один из примеров т.н. "Децентрализации": центр не выделяет субвенции маленьким школам. Местная власть (ОТГ) вынуждена их закрывать.
Ибо - "Оптимизация". Но! На самом деле - экономия. Итог: теперь деткам нужно на вертолёте (Порошенко купит?) или ковре - самолёте добираться за 15 км до ближайшей школы.
А как же программа "Школьный автобус"? Хорошая программа, но нам она не подходит, нам нужна программа "Школьное вертолётное звено".
Почему? Ну пусть порохоботы напишут, они же у нас за народ!
Зуб даю, если Порошенко и Ко смогут эту проблему на селе разрулить, я за них проголосую на следующих выборах!
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 22:46:54
Не знаю, что у вас там в столицах, а в наших колхозах так: команда Зе успешно воплощает в жизнь акцию по уничтожению села, спланированную и начатую командой По.
Вот один из примеров т.н. "Децентрализации": центр не выделяет субвенции маленьким школам. Местная власть (ОТГ) вынуждена их закрывать.
Ибо - "Оптимизация". Но! На самом деле - экономия. Итог: теперь деткам нужно на вертолёте (Порошенко купит?) или ковре - самолёте добираться за 15 км до ближайшей школы.
А как же программа "Школьный автобус"? Хорошая программа, но нам она не подходит, нам нужна программа "Школьное вертолётное звено".
Почему? Ну пусть порохоботы напишут, они же у нас за народ!
Зуб даю, если Порошенко и Ко смогут эту проблему на селе разрулить, я за них проголосую на следующих выборах!
вывод один - власти в нашей стране всегда плевать на народ, но народ тупой и выбирает постоянно мразоту
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 06 Липень 2021, 22:48:37вывод один - власти в нашей стране всегда плевать на народ, но народ тупой и выбирает постоянно мразоту
Повод побрататься поклонникам разных политических сил :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

#58435
Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:27Сдулся порохобот.
Т.е. по сути тебе ответить нечего. Типичное поведение зелеботика.
Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 21:31:45Шо?
Вопросы типа "чоми вбивці небесної сотні не покарані?", "чому винні у іловайській трагедії не в тюрмах?". Все те вопросы Зеленского сейчас можно задать Зеленскому. И добавилась куча новых. Ну, этот же закон про деолигархизацию такая же "роса в глаза", про "нарушу закон - уйду", про снятие неприкосновенности с депутатов (он может работать лишь при незаангажированном генпрокуроре, а сейчас она на все 100% человек Зе, поэтому закон не работает). Когда пороха появилась проблема со свинарчуом, он его уволил. Когда у Зе проблемы с Ермаком, Татаровым... Зеленский уверенно отвечает нет никаких проблем. Более того, послушный генпрокурор срочно, за считанные дни, сливает дело Татарова. Народ и ЦПК не здается, делают петицию президенту.  Зеленский отвечает "ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством". Чего? Звільнення корупціонера з ОП не передбачено законодавством?
Там же пишет "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України." На яких таких підставах функціонує ОП? На яких підставах голова ОП проводить міжнародні переговори, роздає команди всередині країни? Зеленський тикає Єрмака на всі переговори, західні партнери його ігнорують, щей натякають, що він російський агент. Бубуочка образився і підписує таємні угоди з Китаєм. Арахамія заявляє китайцям, що Україні слід перейняти досвяд КПК.
Что дальше? Полный слив отношений с Западом и влезаем в кабалу перед Китаем?






Вот тут просто отлично! /Зеленский в захваченной боевиками Горловке весной 2014/


Добавлено: 07 Июля 2021, 15:05:55

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:27Порохоботи спротивилися мені тим, що повністю перейняли методи ольгінців: нести нісенітницю у вигляді стандартного набору штампів
Яку нісенітницю я несу. Будь ласка по пунктам з аргументами.

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:27але швидко здуваються, коли їм вказуєшь на злочини місцевих керманичів часів Порошенка.
Дай вгадаю. Зе-влада не бачить там злочинів, а подекуди керманичі залишилися при Зе?

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 15:32:272. Мова, віра, армія і Путін - це добре. Але я хочу їсти ковбасу вже сьогодні. Особливо, коли бачу як смачно жеруть її ті, хто при владі.
Ееее... І? Тебе бентежить, що прийшовши до влади, Зе-команда у перший же рік накупували собі люксових авто та маєтків? І що при цьому економіка падає, а ціни невпинно ростуть? Тебе збентежило, що зе-депутат, члел комітету з охорони здоровёя пише колезі "тут можно так прибарахлиться, что внукам хватин", але його не звільняють, а він і надалі прибарахляється? Тебе ще мабуть, збентежило, що зе-депутат, якого раніше ловили на крадіжці пива у супермаркеті, інспектує роботу поліції? Чи збентежило, що ковідний фонд спустили на передвиборчу піар-акцію Зеленского "велике будівництво", тому уся бородьба з С-19 повністю просрана? Збентежило, що на будівництво київської окружної виділяють $3млрд без конкурсів, минуючи "прозоро"? Чи бентежить, що депутати та навіть не чиновники з ОП та їх родичі їздять на своїх люксових авто з "номерами прикриття", на які не можна виписати штрафи? Чи це і подібне лише мене бентежить, а тобі норм, адже Зе - несистемний, і це головне.
Що такого робив "системний" порох, що зараз не робить "несистемний" Зе?

Добавлено: 07 Июля 2021, 15:21:03

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 21:31:45Не повезло с народом, который не оценил, как люди, пришедшие к власти на волне Майдана просто оседлали потоки?((
Люди выбрали "несистемных" ,которые не только оседлали потоки, но и расширили свое седло.
А потом на "ссал в глаза" спрашивают "Шо?"... А вас предупреждали. Но "хуже не будет". Ага.

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 21:31:45Вот оно -  лицо порохобота!
Т.е.е по-твоему гордон, кива, шарий - адекватніе персонажи? Давай еще расскажи, что ты все читал и смотрел, что я давал в ссылках  :D

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 21:31:45Типа при Яныке не каждый покупал?
Если тебе пишут, что за 5-7 лет количество авто значительно увеличилось, то КЭП подсказывает, что при Яныке авто было меньше.

Цитата: aNGeL від 06 Липень 2021, 22:17:20что то при петре я не заметил от тебя таких спитчей когда он ссал в лицо народу с трибуні
А что он нассал про "армію, мову, віру"?

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 22:46:54Не знаю, что у вас там в столицах, а в наших колхозах так: команда Зе успешно воплощает в жизнь акцию по уничтожению села, спланированную и начатую командой По.
Вот один из примеров т.н. "Децентрализации":
Зе-команда внесила свои изменения.
Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 22:46:54Вот один из примеров т.н. "Децентрализации": центр не выделяет субвенции маленьким школам. Местная власть (ОТГ) вынуждена их закрывать.
Ибо - "Оптимизация". Но! На самом деле - экономия.
Зеленский доволен В том числе и субвенции на образование есть. А у кого нет, тот что-то не договаривает и злословит на найвеличнішого.

Цитата: GA-EV3 від 06 Липень 2021, 22:46:54А как же программа "Школьный автобус"?
У зе-влады спрашивай. Тем более дорог понастроили же. Кстати, программу "Шкільний автобус" ввели в 2003м...

GA-EV3

Почему-то паны порохоботы заливают мне уши про Зеленского.
А нафига оно мне?
Почему вы рассказываете мне, что я стал хуже жить?
Мантры в стиле "Белого братства".
Есть один неоспоримый критерий - мой кошелёк.
Цитата: Prol від 07 Липень 2021, 14:53:43Зе-команда внесила свои изменения.
Какие изменения? Плохие? Наверняка. А раньше было лучше? У меня есть жизненный опыт, что бы было иначе?
У меня его нет.
Вот человек истину глаголит:
Цитата: aNGeL від 06 Липень 2021, 22:48:37вывод один - власти в нашей стране всегда плевать на народ, но народ тупой и выбирает постоянно мразоту
Цитата: Prol від 07 Липень 2021, 14:53:43В том числе и субвенции на образование есть. А у кого нет, тот что-то не договаривает и злословит на найвеличнішого.
Так они есть! Нет субвенций на дороги.
Цитата: Prol від 07 Липень 2021, 14:53:43Кстати, программу "Шкільний автобус" ввели в 2003м...
Показательно! Сколько президентов сменилось, а всё тоже бездорожье на пути школьного автобуса.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: Prol від 07 Липень 2021, 14:53:43А что он нассал про "армію, мову, віру"?
Ну где например "отрубленные руки"?

Добавлено: 07 Липень 2021, 16:50:34

Как неожиданно, срубили при петре бабла, вывели и банкротнули

Автомобільну компанію "Богдан Моторс" Гладковського суд визнав банкрутом: скільки грошей і кому винна компанія
https://tsn.ua/groshi/avtomobilnu-kompaniyu-bogdan-motors-gladkovskogo-sud-viznav-bankrutom-skilki-groshey-i-komu-vinna-kompaniya-1820050.html
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Да что же их так тянет то на кладбище?

Розпивали алкоголь, курили та співали: у Києві дівчата влаштували гулянку на кладовищі
https://kyiv.tsn.ua/rozpivali-alkogol-kurili-ta-spivali-pisni-u-kiyevi-divchata-vlashtuvali-gulyanku-na-kladovischi-video-1820818.html
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Prol

Цитата: GA-EV3 від 07 Липень 2021, 16:13:25Почему-то паны порохоботы заливают мне уши про Зеленского.
А нафига оно мне?
Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 14:49:03это не отменяет моего решения - убрать Порошенка и Ко от власти.

Цитата: GA-EV3 від 07 Липень 2021, 16:13:25Почему вы рассказываете мне, что я стал хуже жить?
Где я тебе рассказывал, что ты стал хуже жить?

Цитата: GA-EV3 від 07 Липень 2021, 16:13:25Так они есть! Нет субвенций на дороги.
Ты как всегда не читаешь, не смотришь, сливаешься.

Все есть.
ЦитатаВолодимир Зеленський відвідав Високівську гімназію, у якій наразі навчається 165 учнів з п'яти населених пунктів. Дітей до навчального закладу підвозять трьома автобусами.

Цитата: aNGeL від 07 Липень 2021, 16:45:23Ну где например "отрубленные руки"?
Вот уж извини, не все такие любители расчлененки. Еще раз повторю. Он своего попавшегося хотя бы уволил. Дело не завели. это плохо. Может дела так быстро и не возбуждаются, но все же...

aNGeL

Цитата: Prol від 08 Липень 2021, 20:34:32Вот уж извини, не все такие любители расчлененки. Еще раз повторю. Он своего попавшегося хотя бы уволил. Дело не завели. это плохо. Может дела так быстро и не возбуждаются, но все же...
ну вот он так поссал, а ты проглотил. Но ты продолжай.

Добавлено: 08 Липень 2021, 20:51:44

Альфа-самка вывезла «дружка» из Тиндера на кладбище

В Харькове пара познакомилась через Tinder, девушка пригласила парня на встречу, около 22:00 она приехала на оговоренное место встречи, забрала парня и сказала водителю ехать на кладбище.

🙈Приехав куда было сказано, она отвела парня от машины метров на 20, а поскольку самка была физически сильнее самца, она отжала у него айфон и 200$ села в машину и уехала домой.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: Prol від 08 Липень 2021, 20:34:32Где я тебе рассказывал, что ты стал хуже жить?
Тогда всё ОК)
Цитата: Prol від 08 Липень 2021, 20:34:32Все есть.
В потёмкинских деревнях? Наверное.
Цитата: Prol від 08 Липень 2021, 20:34:32Ты как всегда не читаешь, не смотришь, сливаешься.
Может мне важнее не читать, смотреть за окно?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 08 Липень 2021, 21:46:28Может мне важнее не читать, смотреть за окно?
да срать на то что у тебя все плохо, главное что в интернетике написали что у тебя все хорошо при петре біло)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: aNGeL від 08 Липень 2021, 20:49:15Альфа-самка вывезла «дружка» из Тиндера на кладбище

В Харькове пара познакомилась через Tinder, девушка пригласила парня на встречу, около 22:00 она приехала на оговоренное место встречи, забрала парня и сказала водителю ехать на кладбище.

🙈Приехав куда было сказано, она отвела парня от машины метров на 20, а поскольку самка была физически сильнее самца, она отжала у него айфон и 200$ села в машину и уехала домой.
а можно ссылку?)))
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

GA-EV3

Цитата: aNGeL від 08 Липень 2021, 23:37:37да срать на то что у тебя все плохо, главное что в интернетике написали что у тебя все хорошо при петре біло)
Петро по себе судит :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

Цитата: aNGeL від 08 Липень 2021, 23:37:37
да срать на то что у тебя все плохо, главное что в интернетике написали что у тебя все хорошо при петре біло)

Цитата: GA-EV3 від 09 Липень 2021, 07:47:42
Петро по себе судит :D
ну сношаться, вы серьезно?
а зюзечка ходит за каждым лично попу подтирать?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 09 Липень 2021, 09:43:02а зюзечка ходит за каждым лично попу подтирать?
А при чем тут это? Мы же о том что прол на говно исходит рассказывая как гаеву хороши было жить при петре и плохо при зе
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Цитата: graved1gger від 09 Липень 2021, 09:43:02ну сношаться, вы серьезно?
А шо? Не понимаю твоего удивления.
Цитата: GA-EV3 від 07 Липень 2021, 16:13:25Почему-то паны порохоботы заливают мне уши про Зеленского.
А нафига оно мне?
Почему вы рассказываете мне, что я стал хуже жить?
Мантры в стиле "Белого братства".
Есть один неоспоримый критерий - мой кошелёк.
Цитата: graved1gger від 09 Липень 2021, 09:43:02а зюзечка ходит за каждым лично попу подтирать?
То есть: нельзя одновременно критиковать Порошенко и не быть поклонником Зеленского?
Цитата: GA-EV3 від 01 Липень 2021, 14:49:03Зачем стратегия, когда было достаточно выглянуть в окно: свиньи, подвинули свиней у корыта.
И если команда Зе - такие же свиньи, это не отменяет моего решения - убрать Порошенка и Ко от власти.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

Цитата: GA-EV3 від 09 Липень 2021, 12:24:45То есть: нельзя одновременно критиковать Порошенко и не быть поклонником Зеленского?
можно.
Цитата: GA-EV3 від 09 Липень 2021, 12:24:45Зачем стратегия, когда было достаточно выглянуть в окно: свиньи, подвинули свиней у корыта.
И если команда Зе - такие же свиньи, это не отменяет моего решения - убрать Порошенка и Ко от власти.
в том-то и проблема, что команда зе еще хуже свиньи...
укркомнадзор видел?)) и ладно щас банили, то теперь отдельный институт цензуры ввводят как в рашке.
приколы с ужесточением оружия?
дия-сити и сама дия?
жижиталицая в виде мочи в глаза?

да, в целом тебе сейчас безразлично, сейчас ты смотришь за окно а там ничего не поменялось. вот только как оно будет послезавтра и в масштабах всей страны?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Рубрика "Герой и граната"

Покинула кохана: в Одеській області чоловік підірвав себе гранатою
https://tsn.ua/ukrayina/pokinula-kohana-v-o...yu-1821532.html
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror