програма для запису паролей введених з клавіатури ПК

Автор Yarik93, 25 Лютий 2012, 10:02:57

Попередня тема - Наступна тема

Yarik93

всім привіт :) дуже потрібна програмка-шпигун, яка записала б введений пароль на клавіатурі мого пк, тобто, щоб пароль який вводився, зберігся десь у програмі, який потім можна буде побачити :%) і щоб вся ця нехитра операція не палилась сидячому за пк юзеру ;D
бажано перевірену і безкоштовну, якщо є така) буду вдячний ;)
п.с. можливо є така, яка просто буде записувати все-все, що нажато на клаві, а потім це можна буде переглянути :%)

Wolf256

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2012, 10:02:57
всім привіт :) дуже потрібна програмка-шпигун, яка записала б введений пароль на клавіатурі мого пк, тобто, щоб пароль який вводився, зберігся десь у програмі, який потім можна буде побачити :%) і щоб вся ця нехитра операція не палилась сидячому за пк юзеру ;D
бажано перевірену і безкоштовну, якщо є така) буду вдячний ;)
п.с. можливо є така, яка просто буде записувати все-все, що нажато на клаві, а потім це можна буде переглянути :%)
Такі програми називаються Кейлогерами
http://uk.wikipedia.org/wiki/Keylogger
Більш точніше не скажу бо не впевнений що таке програмне забезпечення буде використане в законних цілях.

Yarik93

ну для домашніх цілей, для контролю за дітьми і все таке, думаю законно :-\

OzzyZig

Сам юзал подобное, прекрасная прога Elite Keylogger, но к сожалению она платная.
Записывает все нажатия.  Настроить можно ,что никто не догадается о ее работе. Вызывается сочетанием Ctrl+Alt+F12

Wolf256

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2012, 13:35:47ну для домашніх цілей, для контролю за дітьми і все таке, думаю законно
хм... спробуй Mipko Personal Monitor

vetos

В Punto Switcher есть функция ведение дневника — сохранение всех текстов, набираемых на клавиатуре, также сохранение выделенного текста в дневник по горячей клавише.

WEBLegolas

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2012, 10:02:57Yarik93
Дуже часто такі проги антивіруси перекривають ! Як щось вдасться відпиши . Цікаво що прилучиться.
Але як варіант за дітьми слідкувати це не врятує ,ти ж не будеш знати по яким вони "сумнівним" сайтам сервлять а просто доступ до їхніх акаунтів і то при тому жо ті паролі в них не збереженні в браузері або в якомусь плагінні .
Якщо для таких цілей то є проги які скріннять екран не замітно від користувача і зберігають результат . Частоту здійснення скрінів можна задати . Але точну назву не підкажу .

Yarik93

поставив Mipko Personal Monitor , здається працює, там можна і скріни, щоб вона робила незамітно. В антивірах і інших прогах потрібно добавити в довірину зону і не буде блокуватись)
поки що тестую, як буде далі, потім відпишусь)
дякую за допомогу ;)

WEBLegolas

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2012, 15:38:34скріни
Скрінити надійніше . Тільки щоб ті скріни десь в незамінному чи зашифрованому вигляді зберігались .

Yarik93

Цитата: WEBLegolas від 25 Лютий 2012, 15:44:27
Скрінити надійніше . Тільки щоб ті скріни десь в незамінному чи зашифрованому вигляді зберігались .
скріни пароль не покажуть :%)

WEBLegolas

Цитата: Yarik93 від 25 Лютий 2012, 15:53:12скріни пароль не покажуть
То так але покажуть куди дитина заходила і що робила ...як на мене це важливіше чим якийсь пароль

Yarik93

Цитата: WEBLegolas від 25 Лютий 2012, 16:07:36
То так але покажуть куди дитина заходила і що робила ...як на мене це важливіше чим якийсь пароль
ну про дитину це я так сказав, в плані того, що тут нема нічого незаконного. мені ж треба паролі двох людей, до яких є сумніви... :D :%)