Тема про русню

Автор graved1gger, 26 Червень 2015, 20:56:11

Попередня тема - Наступна тема

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 24 Липень 2023, 16:18:32Бо там ти нах нікому не потрібен.
Естественно. Также как и здесь.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

OzzyZig

Цитата: Dmytro від 24 Липень 2023, 09:35:58Где ты видишь двойные стандарты? Мне тоже не нравится, но я, в отличие от тебя, сижу здесь.
а повинен сидіти у Миколаєві. Де народився, там і згодився

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 25 Липень 2023, 02:50:16а повинен сидіти у Миколаєві. Де народився, там і згодився
І працювати на ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» відповідно до вподобань. Та вести бложик про відновлення легендарних тепловозів.

Dmytro

Цитата: OzzyZig від 25 Липень 2023, 02:50:16а повинен сидіти у Миколаєві. Де народився, там і згодився
Ну тут не я выбирал.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

о, навальнюк вскрився  ;D

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 25 Липень 2023, 14:33:35о, навальнюк вскрився  ;D


а чому ти повний текст не навів?

отут я стаю "рашистом" (зі слів Діггера), бо не розумію тупості суспільства, яке гигоче над дригаючимся пальчиком, коли навкруги вдосталь високоякісного матеріалу для висміювання.

Навальний зробив доволі політкорректний і нудний допис, що не заслуговує особливої уваги:
- Гіркіна показово засуджують за балаканину, в той час як вбивць відпускають;
- якби ж його засудили за незаконні дії на Донбасі... той же боїнг з 300 жертвами треба було б розслідувати в росії та покарати усіх причетних! а так замість цього його затримали за критику...
- критика в нього щоправда теж крива... він критикував недолугість армії в людоїдстві і намагався підказувати як більше вбити в цій непотрібній війні, але ж все таки його хочуть засудити за слова


Хз з чого тут оргазмувати і в чому саме він вскрився. Він не захищає Гіркіна, він критикує владу, як і має по легенді. Прямо написав, що Гіркін канешно гамно, але ж це не виправдовує беззаконня влади. Прямо написав, що війна - фигня. Але все це написав культурно і стртмано і без ізюму.

 А от лікующая толпа в цій ситуації виглядає тупувато... Доречно було не звернути на нього уваги зовсім. Можливо це б спонукало його до більш різких заяв.

aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 25 Липень 2023, 22:43:18а чому ти повний текст не навів?

отут я стаю "рашистом" (зі слів Діггера), бо не розумію тупості суспільства, яке гигоче над дригаючимся пальчиком, коли навкруги вдосталь високоякісного матеріалу для висміювання.

Навальний зробив доволі політкорректний і нудний допис, що не заслуговує особливої уваги:
- Гіркіна показово засуджують за балаканину, в той час як вбивць відпускають;
- якби ж його засудили за незаконні дії на Донбасі... той же боїнг з 300 жертвами треба було б розслідувати в росії та покарати усіх причетних! а так замість цього його затримали за критику...
- критика в нього щоправда теж крива... він критикував недолугість армії в людоїдстві і намагався підказувати як більше вбити в цій непотрібній війні, але ж все таки його хочуть засудити за слова


Хз з чого тут оргазмувати і в чому саме він вскрився. Він не захищає Гіркіна, він критикує владу, як і має по легенді. Прямо написав, що Гіркін канешно гамно, але ж це не виправдовує беззаконня влади. Прямо написав, що війна - фигня. Але все це написав культурно і стртмано і без ізюму.

 А от лікующая толпа в цій ситуації виглядає тупувато... Доречно було не звернути на нього уваги зовсім. Можливо це б спонукало його до більш різких заяв.
Дуже і дуже натягнуто "не захища" - він захища, тому що на цьому він отрима додатковий піар і підтримку.

Ти забув за його неоднозначність з кримом? Він загалом як звичайна шльондра-політик буде казати те що хочуть його прихильники щоб не втратити їх.

Ну і за незаконність піздьож - по сучасним законам ща наприймали в рашці за останні 2 роки - гіркин давно напиздів на строк. Дивно взагалі інше - чому його досі не чіпали.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Ну то шо він це пише для піару, бо його тушка вже давно попахує, це як би зрозуміло. Я ж не про те. Мисля його допису "а хулє одним і не таке можна, а Гіркіну і мені даже попіздєть ніззя?! єто потому шо ми не зеки і у нас нема дві тонни рублів налом на офісі?" але ніяк не "асвабадітє невінного патріота!"

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 25 Липень 2023, 23:18:57Дивно взагалі інше - чому його досі не чіпали.
До цього з нього користь була. Як мінімум був мальчиком для биття для Пригожина.

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 25 Липень 2023, 22:43:18а чому ти повний текст не навів?

отут я стаю "рашистом" (зі слів Діггера), бо не розумію тупості суспільства, яке гигоче над дригаючимся пальчиком, коли навкруги вдосталь високоякісного матеріалу для висміювання.

Навальний зробив доволі політкорректний і нудний допис, що не заслуговує особливої уваги:
- Гіркіна показово засуджують за балаканину, в той час як вбивць відпускають;
- якби ж його засудили за незаконні дії на Донбасі... той же боїнг з 300 жертвами треба було б розслідувати в росії та покарати усіх причетних! а так замість цього його затримали за критику...
- критика в нього щоправда теж крива... він критикував недолугість армії в людоїдстві і намагався підказувати як більше вбити в цій непотрібній війні, але ж все таки його хочуть засудити за слова


Хз з чого тут оргазмувати і в чому саме він вскрився. Він не захищає Гіркіна, він критикує владу, як і має по легенді. Прямо написав, що Гіркін канешно гамно, але ж це не виправдовує беззаконня влади. Прямо написав, що війна - фигня. Але все це написав культурно і стртмано і без ізюму.

 А от лікующая толпа в цій ситуації виглядає тупувато... Доречно було не звернути на нього уваги зовсім. Можливо це б спонукало його до більш різких заяв.
висміювати вдосталь чого, є у самих себе.


А народ вперто лізе у жабогадюкінг сусіда. Фу

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 26 Липень 2023, 01:11:37висміювати вдосталь чого, є у самих себе.


А народ вперто лізе у жабогадюкінг сусіда. Фу
Ну не весь час же дивитись тільки на свої проблеми. Жабогадюкінг у ворога - приємна і можливо навіть корисна штука. Не знаю, що зараз твориться на останніх сторінках теми про Україну, але там явно більше пишемо, ніж тут. І все одно ти незадоволений)

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 25 Липень 2023, 22:43:18отут я стаю "рашистом" (зі слів Діггера),
я не казав що ти стаєш рашистом, скоріш трошки деколи ватнуватий і "ні всьо так адназначна"


по тему того твіту я навіть згоден.
наші журналісти взяли тільки 1й твіт з 7. частина людей в коментах тг навтіь не розуміє що таке "1/7" і почалось.

а так то, їбала жаба гадюку.
в даному конкретному випадку для русні гіркін - політв'язень. і його усувають так само як і інших політичних. просто він з іншого табору.
але в той самий час його чогось не віддають в гаагу де його заарештують як терориста. от і всьо. ото якби заарештували як терориста, то було б інше питання, але тероризм у русні то святе
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

OzzyZig

#12862
Цитата: [Raymond] від 26 Липень 2023, 09:50:27Ну не весь час же дивитись тільки на свої проблеми. Жабогадюкінг у ворога - приємна і можливо навіть корисна штука. Не знаю, що зараз твориться на останніх сторінках теми про Україну, але там явно більше пишемо, ніж тут. І все одно ти незадоволений)
вірно. Якщо вперто не шукати у сусіда сумнівні негаразди, то за рахунок чого житиме вишиватнізм?  ;)

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 26 Липень 2023, 23:57:41вірно. Якщо вперто не шукати у сусіда сумнівні негаразди, то за рахунок чого житиме вишиватнізм?  ;)
Дуже дивно, що такі очевидні речі потрібно пояснювати громадянину України, у 2023 році. Уже навіть не 2014 рік, щоб прикидатись, що нє всьо так адназначна і може РФ на нас і не нападала. Тепер ми маємо відкрите протистояння. І наскільки б у нас все не було прекрасно (сильна армія, ефективний держ. апарат, передова економіка, населення, яке вперто платить податки, тут може бути будь-що), без погірнення ситуації в самій Росії, нам не виграти війну. Вони раз за разом бомбитимуть наші міста і збиратимуть наступні сотні тисяч своіх мальчіков. Тому абсоютно виправдано вболівати за те, щоб у них погірщувалось все, що тільки може, тому те, що для них погано - хоча б частково, але вигідне нам.

І тому для твоєї позиції маю два можливих пояснення - або ти вирішив докопатись на рівному місці, просто щоб докопатись, або тобі пофіг, що буде з Україною і нами. Хоча обидва пояснення і не пахнуть адекватністю, я вболіваю, щоб перше було ближчим до правди, бо що ж робити на форумах, як не розводити срачі?

aNGeL

Цитата: [Raymond] від 30 Липень 2023, 21:33:08І тому для твоєї позиції маю два можливих пояснення - або ти вирішив докопатись на рівному місці, просто щоб докопатись, або тобі пофіг, що буде з Україною і нами. Хоча обидва пояснення і не пахнуть адекватністю, я вболіваю, щоб перше було ближчим до правди, бо що ж робити на форумах, як не розводити срачі?
В нього мантра - Україна не потрібна. І йому подобається дрочити на щось погане в Україні.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: [Raymond] від 30 Липень 2023, 21:33:08Дуже дивно, що такі очевидні речі потрібно пояснювати громадянину України, у 2023 році. Уже навіть не 2014 рік, щоб прикидатись, що нє всьо так адназначна і може РФ на нас і не нападала. Тепер ми маємо відкрите протистояння. І наскільки б у нас все не було прекрасно (сильна армія, ефективний держ. апарат, передова економіка, населення, яке вперто платить податки, тут може бути будь-що), без погірнення ситуації в самій Росії, нам не виграти війну. Вони раз за разом бомбитимуть наші міста і збиратимуть наступні сотні тисяч своіх мальчіков. Тому абсоютно виправдано вболівати за те, щоб у них погірщувалось все, що тільки може, тому те, що для них погано - хоча б частково, але вигідне нам.

І тому для твоєї позиції маю два можливих пояснення - або ти вирішив докопатись на рівному місці, просто щоб докопатись, або тобі пофіг, що буде з Україною і нами. Хоча обидва пояснення і не пахнуть адекватністю, я вболіваю, щоб перше було ближчим до правди, бо що ж робити на форумах, як не розводити срачі?
А мені здається, що навпаки - треба видивлятись, де у них добре попри санкціі та загострювати на цьому увагу. Бо так рік-два поскалимо зуби, а потім буде пізно хвататись за голову...

OzzyZig

Цитата: [Raymond] від 30 Липень 2023, 21:33:08Дуже дивно, що такі очевидні речі потрібно пояснювати громадянину України, у 2023 році. Уже навіть не 2014 рік, щоб прикидатись, що нє всьо так адназначна і може РФ на нас і не нападала. Тепер ми маємо відкрите протистояння. І наскільки б у нас все не було прекрасно (сильна армія, ефективний держ. апарат, передова економіка, населення, яке вперто платить податки, тут може бути будь-що), без погірнення ситуації в самій Росії, нам не виграти війну. Вони раз за разом бомбитимуть наші міста і збиратимуть наступні сотні тисяч своіх мальчіков. Тому абсоютно виправдано вболівати за те, щоб у них погірщувалось все, що тільки може, тому те, що для них погано - хоча б частково, але вигідне нам.

І тому для твоєї позиції маю два можливих пояснення - або ти вирішив докопатись на рівному місці, просто щоб докопатись, або тобі пофіг, що буде з Україною і нами. Хоча обидва пояснення і не пахнуть адекватністю, я вболіваю, щоб перше було ближчим до правди, бо що ж робити на форумах, як не розводити срачі?
що буде з Україною, вирішують не смайлики в інтернетах на черговий среньк-пук в рашці.
Тому менше цього патріотичного пафосу.
Скромнішими варто бути і своїх клоунів висміювати.

OzzyZig

Розбиті військові заводи, склади та в/ч - Це варте уваги та несе потенційну користь, а не путін вкакався, в нижньому саранску побили воєнкома.


Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 07:41:11Розбиті військові заводи, склади та в/ч - Це варте уваги та несе потенційну користь, а не путін вкакався, в нижньому саранску побили воєнкома.


ну побиті военкоми все ж таки краще непобитих!

[Raymond]

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 07:29:59А мені здається, що навпаки - треба видивлятись, де у них добре попри санкціі та загострювати на цьому увагу. Бо так рік-два поскалимо зуби, а потім буде пізно хвататись за голову...
Згоден. Ми багато такого пропускаємо (з останнього - з'їзд африканських представників, якого я в нашому інфоаросторі майже не бачив), але це не означає, що можна звертати увагу тільки на те, що у них добре
Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 07:35:28що буде з Україною, вирішують не смайлики в інтернетах на черговий среньк-пук в рашці.
Тому менше цього патріотичного пафосу.
Скромнішими варто бути і своїх клоунів висміювати.
Кастую виклик Грейва. Ти пробуєш заборонити висміювання не наших клоунів? І це при тому, що ти навіть не дракон? Ну справді, вчепився на рівному місці, просто щоб вчепитись


[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 07:35:28що буде з Україною, вирішують не смайлики в інтернетах на черговий среньк-пук в рашці.
Тому менше цього патріотичного пафосу.
Скромнішими варто бути і своїх клоунів висміювати.
Більше того, що буде з Україною, вирішують не твої пости в інтернеті, але це не означає, що тобі треба менше писати  ;)

graved1gger

Цитата: [Raymond] від 31 Липень 2023, 09:28:21Кастую виклик Грейва. Ти пробуєш заборонити висміювання не наших клоунів? І це при тому, що ти навіть не дракон? Ну справді, вчепився на рівному місці, просто щоб вчепитись
так!
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

OzzyZig

Цитата: [Raymond] від 31 Липень 2023, 09:30:59Більше того, що буде з Україною, вирішують не твої пости в інтернеті, але це не означає, що тобі треба менше писати  ;)
але я не казав, що стосовно країни мої пости щось вирішують. Ко ко, що ж буде з Україною. Давай панікувати, бо хтось не сміється з русні. Мабуть агент!


OzzyZig

Цитата: [Raymond] від 31 Липень 2023, 09:28:21Згоден. Ми багато такого пропускаємо (з останнього - з'їзд африканських представників, якого я в нашому інфоаросторі майже не бачив), але це не означає, що можна звертати увагу тільки на те, що у них добре Кастую виклик Грейва. Ти пробуєш заборонити висміювання не наших клоунів? І це при тому, що ти навіть не дракон? Ну справді, вчепився на рівному місці, просто щоб вчепитись


у дракона особливі права?
Грейв тобі не допоможе.

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 11:55:33але я не казав, що стосовно країни мої пости щось вирішують. Ко ко, що ж буде з Україною. Давай панікувати, бо хтось не сміється з русні. Мабуть агент!


Ти перекручуєш навпаки. Ніхто не каже, що з тобою щось не так, бо ти не смієшся з русні. Ти доводиш, що сміятися з неї - вишиватнічество і "Скромнішими варто бути і своїх клоунів висміювати. ". Але ні, будемо висміювати і їхніх клоунів, і навіть один одного)

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 11:57:05у дракона особливі права?
Грейв тобі не допоможе.
Так! А загалом, я про суперечку Грейва і Дракона в темі про Україну

OzzyZig

Цитата: [Raymond] від 31 Липень 2023, 11:59:09Ти перекручуєш навпаки. Ніхто не каже, що з тобою щось не так, бо ти не смієшся з русні. Ти доводиш, що сміятися з неї - вишиватнічество і "Скромнішими варто бути і своїх клоунів висміювати. ". Але ні, будемо висміювати і їхніх клоунів, і навіть один одного)
от тільки до слів едіка претензій не мав. Лише доповнив
А тебе це зачепило дивним чином.

Смішно, це виступи пупи або луки. Там навіть похмурих рохзитує на сміх.
Побитий воєнком чи танк з гівна? Мені здавалося люди стали більш зрілими і перестануть лізти у сраку сусіду, для пошуку ну хоч яких новин, щоб висміяти націю. Вони роблять те саме. То де різниця? Україна не росія, ага  ;D 
У сусіда корова молока сьогодні не дала, а  ми врожай втратили. Посміємось?

А скромність потрібна, щоб не перетворюватись на цирк дешевий. Народ настільки заглибився в чуже життя, що забув про своє.  А з цього і вишиватники зростають в подальшому. 14й рік мабуть забули, була така сама хвиля.

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 12:23:39от тільки до слів едіка претензій не мав. Лише доповнив
А тебе це зачепило дивним чином.
Не впевнений, чи правильно зрозумів. Я не мав претензій до його слів? Бо в нього логічне зауваження про те, що в Навального цілком очікувана позиція і ніразу він не вскрився. Його пост містить конструктивну частину.  А ти - просто намагаєшся забанити абсолютно логічне зацікавлення тим, що у нашого ворога фігово чи потенційно фігово. А нас турбує той самий жабо-гадюкінг. Бо нам цікаво те, що в наших інтересах
Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 12:23:39Смішно, це виступи пупи або луки. Там навіть похмурих рохзитує на сміх.
Побитий воєнком чи танк з гівна? Мені здавалося люди стали більш зрілими і перестануть лізти у сраку сусіду, для пошуку ну хоч яких новин, щоб висміяти націю. Вони роблять те саме. То де різниця? Україна не росія, ага  ;D 
У сусіда корова молока сьогодні не дала, а  ми врожай втратили. Посміємось?
Тобі одне смішно, інших людей може веселити інше, ну не змогли вийти на твій рівень інтелектуального гумору та рефлексії соціальних процесів, перепрошую, монокль випав, вус відклеївся. Але от у тебе раніше не бачив цього самого монокля в інших темах, не пов'язаних із жабогадюкінгом чи воєнкомами. Чекаю твоїх снобських постів у Флудилці) 
Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 12:23:39Народ настільки заглибився в чуже життя, що забув про своє.
Де ти це побачив? От у нас є дві теми. Тема про Україну - значно активніша. І не тільки через твої з Ангелом суперечки. А ти бачиш "лізти у сраку сусіду". Попри те, що реальність діаметрально протилежна твоїм словам. 

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 11:57:05у дракона особливі права?
так
адмінські

aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 07:56:04ну побиті военкоми все ж таки краще непобитих!
Коли пиздять представників ТЦК - то радість у народа, а як представники ТЦК пиздять військовозабов'язаного - то це зрада у народа.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 31 Липень 2023, 13:21:56Коли пиздять представників ТЦК - то радість у народа, а як представники ТЦК пиздять військовозабов'язаного - то це зрада у народа.
нє, ну погодь, несвіжого воєнкома завжди є за шо отпиздити. тим паче руснявого. але й наших теж. а піхота і в окопах настраждається. не треба їх зобіжати

aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 13:24:37нє, ну погодь, несвіжого воєнкома завжди є за шо отпиздити. тим паче руснявого. але й наших теж. а піхота і в окопах настраждається. не треба їх зобіжати
Вимагаю батл піхоти з воєнкомами.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig

Цитата: aNGeL від 31 Липень 2023, 13:21:56Коли пиздять представників ТЦК - то радість у народа, а як представники ТЦК пиздять військовозабов'язаного - то це зрада у народа.
а от і вишиватник під'їхав. Герой барів і реформатор пивнух))

OzzyZig

Цитата: [Raymond] від 31 Липень 2023, 13:18:08Не впевнений, чи правильно зрозумів. Я не мав претензій до його слів? Бо в нього логічне зауваження про те, що в Навального цілком очікувана позиція і ніразу він не вскрився. Його пост містить конструктивну частину.  А ти - просто намагаєшся забанити абсолютно логічне зацікавлення тим, що у нашого ворога фігово чи потенційно фігово. А нас турбує той самий жабо-гадюкінг. Бо нам цікаво те, що в наших інтересахТобі одне смішно, інших людей може веселити інше, ну не змогли вийти на твій рівень інтелектуального гумору та рефлексії соціальних процесів, перепрошую, монокль випав, вус відклеївся. Але от у тебе раніше не бачив цього самого монокля в інших темах, не пов'язаних із жабогадюкінгом чи воєнкомами. Чекаю твоїх снобських постів у Флудилці)  Де ти це побачив? От у нас є дві теми. Тема про Україну - значно активніша. І не тільки через твої з Ангелом суперечки. А ти бачиш "лізти у сраку сусіду". Попри те, що реальність діаметрально протилежна твоїм словам. 

фу, я не стану знов жувати, що народ впав у тупу вишиватну сміхуєчку.
Бери ширше, а не тільки форум.

Насміхатися з убогих, коли самі в лайні. Ну таке.
Ще й тягти будь що про росію в наш інформаційний простір.
Можливо пізніше народ почне дорослішати.

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 13:24:37нє, ну погодь, несвіжого воєнкома завжди є за шо отпиздити. тим паче руснявого. але й наших теж. а піхота і в окопах настраждається. не треба їх зобіжати
не пиши такого. Ангелоша радіє коли застосовують силу, особливо поза законом.

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 19:46:58не пиши такого. Ангелоша радіє коли застосовують силу, особливо поза законом.
Ну ти і брехло.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 19:41:27а от і вишиватник під'їхав. Герой барів і реформатор пивнух))
Ну підпиздувати з європи - то єдине на що ти спроможний.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 19:44:19фу, я не стану знов жувати, що народ впав у тупу вишиватну сміхуєчку.
Бери ширше, а не тільки форум.

Насміхатися з убогих, коли самі в лайні. Ну таке.
Ще й тягти будь що про росію в наш інформаційний простір.
Можливо пізніше народ почне дорослішати.
Коли ти там вже парашний паспорт отримаєш? А то так за нещасну парашу переживаєш, ти навіть гімн вивчив і прапор їх полюбив. Ти ж ведеш себе як типова русня.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 19:46:58не пиши такого. Ангелоша радіє коли застосовують силу, особливо поза законом.
так і я - за. он одеська таможня відкрито на Київ і закони плює. бо таку кормушку без бою не здають. і такой фігні навкруги - повно, в менших маштабах. тільки пиздити. підривати. палити.

ну або чекати смерті. але ж тоді і своєї теж.

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 21:00:40так і я - за. он одеська таможня відкрито на Київ і закони плює. бо таку кормушку без бою не здають. і такой фігні навкруги - повно, в менших маштабах. тільки пиздити. підривати. палити.

ну або чекати смерті. але ж тоді і своєї теж.
я не про воєнкомів, а про побиття людей. Це погано

Ладно, проїхали

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 31 Липень 2023, 21:11:44я не про воєнкомів, а про побиття людей. Це погано

Ладно, проїхали
людей не можна, звісно
тілько мудаків

OzzyZig

Які всі агресивні.  :'( 

Піду я, щоб не побили

GA-EV3

Цитата: Edd.Dragon від 31 Липень 2023, 21:00:40так і я - за. он одеська таможня відкрито на Київ і закони плює. бо таку кормушку без бою не здають. і такой фігні навкруги - повно, в менших маштабах. тільки пиздити. підривати. палити.

ну або чекати смерті. але ж тоді і своєї теж.
Тоді це не держава, а революція. Або заколот.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon

Цитата: GA-EV3 від 02 Серпень 2023, 07:39:55Тоді це не держава, а революція. Або заколот.
та пофіг як називати демонтаж гнилої бандитської системи. коли у тебе болт ніяк не викручується хоч змащуй, хоч в оон звертайся, то ти береш болгарку та молоток щоб його вибити силою

[Raymond]

Цитата: OzzyZig від 01 Серпень 2023, 07:10:42Які всі агресивні.  :'( 

Піду я, щоб не побили
От, блін, а я тільки збирався перейти до захисту права абстрактних (уявних) вкраїнців на радість від всякої фігні, що твориться в оркостані)

aNGeL

Нанотехнології зі сколково підвезли

"Москву будут защищать от беспилотников пневмопушками за 2 млрд рублей

В Госдуме заявили, что пушка, стреляющая с помощью воздуха, способна поражать цели на расстоянии километра, а ее мощности хватит, чтобы разбить беспилотник на осколки, которые якобы не способны принести вред."
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

Цитата: OzzyZig від 01 Серпень 2023, 07:10:42Які всі агресивні.  :'( 

Піду я, щоб не побили
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

aNGeL

Россиянам посоветовали переходить на цикорий из-за роста цен на кофе
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror