World of Warcraft® легендарная MMORPG

Автор ChuCha, 10 Грудень 2007, 14:06:00

Попередня тема - Наступна тема

Будите ли вы играть в  Legion

Конечно буду, играю уже давно в WoW
1 (16.7%)
Конечно буду, начал недавно играть
0 (0%)
Буду играть, интересно продолжение после WOD
1 (16.7%)
Наверное буду, хочу глянуть вживую дополнение
0 (0%)
Отменил пока подписку, жду дополнения
0 (0%)
Пока не знаю, терзают сомнения
0 (0%)
Не буду, WoW уже не ТОРТ
4 (66.7%)
Вариант для Дмытра
1 (16.7%)

Всього голосів: 6

rayven



У меня есть билет на близкон, -вчера смотрел открытие.
Если кратко будет ПВП дополнение. Введут скалирование уровней. И да, близарды уже готовят классические официальные сервера.
Любителям ванилы и лича есть чему радоваться.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Синематик нового дополнения

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven


что то давно не писал сюда  :D
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven



до 5 вересня дарують дійсний адон
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven


Pre-Patch Trailer | Wrath of the Lich King Classic | World of Warcraft
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

aNGeL

І все так же цікаво грати як і 15 років тому?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Миха

Цитата: aNGeL від 01 Вересень 2022, 09:23:46І все так же цікаво грати як і 15 років тому?
Особисто мені - ні, можливо це я вже награвся, але від гри маю стійке враження що ходиш як на роботу: необхідність постійного фарму шмоток і у рейдах і у підземеллях, але прогрес цього майже не відчуваеш, оскільки BiS речі випадають завжди не там де тобі потрібно.
В случае атаки ботов - три красных свистка вверх.

rayven

Цитата: aNGeL від 01 Вересень 2022, 09:23:46І все так же цікаво грати як і 15 років тому?
Цього року показав гру і малому. Йому взагалі гра зашла на ура. Він радів майже як я колись. Ну мені після майже 7 років перерви - теж норм.  WOW як завжди влаштовує мої потреби. Доречі, цього року вирішив нарешті і альянс качнути і взагалі. Почав грати на англомовних серверах. Заодне і мову підтягнемо. Знайшов кілька українських гільдій там з норм прогресом і онлайном. А також є варіанти підти і до іноземців, бо мій досвід хіла та танку - завжди стане у нагоді, будь де у будь який час та оновлені гри.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

#119
Цитата: Миха від 01 Вересень 2022, 14:40:50Особисто мені - ні, можливо це я вже награвся, але від гри маю стійке враження що ходиш як на роботу: необхідність постійного фарму шмоток і у рейдах і у підземеллях, але прогрес цього майже не відчуваеш, оскільки BiS речі випадають завжди не там де тобі потрібно.
Сідайте , читайте моє оповідання. Оце все що ти перелічив було і в мене , і якось тоді все навалилося і війна і інші обставини. Ну таке переживали мабудь свого часу всі хто грав кілька років у wow. Теж почав відчувати шо вже в гру ходжу як на роботу, та не отримую задоволення. Ба на мені був БГ, Арена, статік в редах і 2групи в підземелях, і взагалі я зосновник гільдії. 
Але трапилось одне але...  Якось вже майже зважившись видалити клієнт гри  потрапив через міжсервер у рейд до топ гільди, вони дійсно топ у світі 3 чи 4 були. Це я вже потім пізнав. Майже жодного слова не зрозумів, але знав тактики... Вони мене перевірили через прогу якусь, мої ачівки і побачили шо є в мене досвід героїка + я глава гільди, та я був РЛ *(це я вдже сказав як міг), тобто досвід непересічного гравця. Ось і взяли. Ми пронесли героїк рейд без жодного вайпа за годину, а через 15хвилин перерви і міфік рейд за півтори години, один раз я затупив - другий танк впав із-за мене, але мене втримали і я вижив - і рейд всеж не вайпнув. Вони тоді мене ще звали до себе в другий статік. Бо сказали (я перекладач здогадався включити)  танк котрий с першого разу мовчки всьо зробив в героїчному рейді з 12 босами - дорого коштує, -буквально. А то шо вчасно не зняв другого танка в міфіку, то не страшно - бо  не знав про той дебаф, він тільки у міфіку.  Але я дурень стійко вирішив підти з гри і таки пішов. Хоч міг би грати у норм статіку.
Так ось до чого оця оповідь. До того шо з норм ігроками котрі розуміють все і роблять кожного разу, як в останне в житті - грати охуєно! Вони виявляється ВСІЄЮ  гільдією вивчали всі спели босів, - робили виверіні траї, нотували шо треба і як. А ось наприклад моя гільда була переважно з розпиздяїв, в нас тактики вчили тільки рейд лідери, тоб то я і ще чоловік 10 з усієї гільди (було майже 1000 гравців), ну іноді лікарі та танки. Ось інші просто слухали кожного разу в рейді нас. Це було кожного разу як руханка у дитячому садочку, всі зробили крок, відійшли від боса, підійшли і таке інше.  :D Ось така гра коли кожного рейду йдеш і одне і теж промовляєш (буквально з того шо візьміть їжу, хімію, бафніть рейд, ремку ставте і таке інше), бо люди в статіку  з 25 чи взагалі з 40 гравців не приходять в часно і міняються не по одному, а відразу цілими групами ,бо ліньки запам'ятати один раз і робити норм.. Ось це дійсно як робота, від якої верне.. Тяжка і важка праця). Бо ти робиш за себе і ще працюєш за десяток - два,  тих кому ліньки шось самим робити.   І ще в кінці рейду починають ті хто ходять раз в місяць у рейд вимагати  собі лут, хоч вони його незаслуговують. І ось цей весь срач - оце і відвернуло тоді від гри взагалі.  :'(  Щоб не закінчувати оповідь сумом, додам де що. На мій особистий погляд мені просто треба грати з досвідними гравцями. Коли гравці як мінімум розуміють гру в яку грають, а не ледащі і скиглі. Ось тоді і гра надихає і грати приємно.  Тобто коли ти граєш з такими же людьми як і сам.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

DRAGONFLIGHT ГОТОВИТСЯ К ВЗЛЕТУ
Устремите взор к небесам, rayven.

Новое дополнение World of Warcraft®: Dragonflight* выходит 29 ноября 2022 г.! Наследие легендарных драконов не было забыто, и с вашей помощью их семейства достигнут небывалых высот.

Воспользуйтесь бонусом к опыту +50% «Ветер мудрости»** в World of Warcraft, который начнет действовать 5 октября, — у вас будет достаточно времени, чтобы подготовиться к новым рейдам и захватывающим приключениям!
ПОДНИМИТЕСЬ В НЕБЕСА И УСТРЕМИТЕСЬ К НОВОМУ НАЧАЛУ
Приготовьтесь расправить крылья, выбрав драктира-пробудителя, новую комбинацию расы и класса, и развивайте нового персонажа до 60-го уровня в обновлении, предшествующем выходу Dragonflight. Драктиры-пробудители способны принимать облик как дракона, так и гуманоида, атаковать противников издали, набрасываясь на них с воздуха, а также исцелять союзников.

Вскоре после прибытия на Драконьи острова вы начнете обучаться навыкам бесстрашного наездника на островных драконах! Держитесь крепче, потому что вам предстоит достичь небывалых высот мастерства езды на драконах благодаря помощи новых союзников, которых вы встретите в ходе исследования пяти новых зон.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven


WOW почали добавляти підримкуку геймпадів. Так може дійти і до гри на XBOX И PS5  :-[
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання