Assassin’s Creed Mirage

Автор aNGeL, 15 Червень 2023, 00:15:21

Попередня тема - Наступна тема

aNGeL

Події гри розгортатимуться у Багдаді IX століття під час Золотої доби ісламу, за десятиліття до Valhalla. Перший з трейлерів — сюжетний, знайомить нас з головним героєм Assassin's Creed Mirage, асасином Басімом.


Другий трейлер тривалістю майже 8 хвилин демонструє ігровий процес — з нього можна зрозуміти, що Mirage повертається до стилю перших частин серії: менша кількість RPG-елементів і більше паркуру, стелсу і власне вбивств.

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Блин, у них оказывается все игры по принципу - есть главный злодей, но его сначала не достать, сама игра не даст, он просто недоступен. Надо достать каких-то трех злодеев-его подчиненных и далее по сюжету доберешься до главного.

Я думал так только в Фар Крае, там это еще норм, но у них походу все игры так сделаны. Нафиг короче. Кроме Фар Края (а он мне понравился) играть в подобные копии не буду.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Vlad

Цитата: Dmytro від 11 Липень 2023, 05:37:52есть главный злодей, но его сначала не достать
Назови мне хоть один фильм, книгу, игру, где сначала убивается главный злодей, а потом начинают мочить мелких. Кто это будет смотреть, читать, играть?
Кстати, как замочить главного монстра с первым уровнем, ножом и без опыта боя в конкретной игре?
Ryzen 2700, MSI B450-A PRO, DDR4 32GB 3200Mhz, 512GB SSD NWMe +1Tb SSD Samsung+ SEAGATE 6Tb, GIGABYTE Radeon RX 5700XT 8Gb, Монитор 32", CHIEFTEC PROTON BDF-1000C

Dmytro

Цитата: Vlad від 11 Липень 2023, 11:05:18Назови мне хоть один фильм, книгу, игру, где сначала убивается главный злодей, а потом начинают мочить мелких. Кто это будет смотреть, читать, играть?
Кстати, как замочить главного монстра с первым уровнем, ножом и без опыта боя в конкретной игре?
Я про копирование целей игры на каждом этапе из одной игры в другую. Просто одинаковые игры, меняются только декорации и антураж.

Вот я о чем.

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Vlad

Цитата: Dmytro від 12 Липень 2023, 10:16:40Я про копирование целей игры на каждом этапе из одной игры в другую.
Понятно.
Пока приносит деньги, то и будут повторяться. Когда интерес спадёт, начнут выдумывать что-то новое. По сути игра делается не для игроков, а для обогащения владельцев игровых студий. Была бы возможность продать игру дважды, ничего в ней не меняя, то так бы и делали.
Ryzen 2700, MSI B450-A PRO, DDR4 32GB 3200Mhz, 512GB SSD NWMe +1Tb SSD Samsung+ SEAGATE 6Tb, GIGABYTE Radeon RX 5700XT 8Gb, Монитор 32", CHIEFTEC PROTON BDF-1000C

T1000

Краще б вони Мед Макс 2 зробили. Ато після першої частини і заглохло.(каламбур ;) )
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: Dmytro від 12 Липень 2023, 10:16:40Я про копирование целей игры на каждом этапе из одной игры в другую. Просто одинаковые игры, меняются только декорации и антураж.

Вот я о чем.

убісофт уміраєт...
убісофт робить однакові хуйові ігри...
убісофт уміраєт... але ніяк не вмре

кожен рік по десятку схожих відео виходить, я колись гуглив щось то ахуєл, приблизно однакові відер від ютуберів з 2012року. іронічно що відео від різних ютуберів і на протязі років, але однакові як і ігри убейсофта, який ось-ось в цих відео помре

доки є ті хто грає в ці однакові ігри - все ок
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 29 Вересень 2023, 15:54:57убісофт уміраєт...
убісофт робить однакові хуйові ігри...
убісофт уміраєт... але ніяк не вмре
А чего он должен умереть? Игры выходят, игры популярные, многим нравится одна-две игры серий и хватит в целом для продаж. Я играл и буду дальше покупать серию Фар-Край, может еще Вотчдогс куплю.
Раньше думал может и поиграть в ассасинов, но теперь понимаю что нет смысла, почему - показал данное видео. Покупать и играть не буду. Я просто не думал что может быть вот такое с их играми, а оно вот так... Ну что ж , буду голосовать рублем.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 29 Вересень 2023, 16:28:21А чего он должен умереть? Игры выходят, игры популярные, многим нравится одна-две игры серий и хватит в целом для продаж. Я играл и буду дальше покупать серию Фар-Край, может еще Вотчдогс куплю.
Раньше думал может и поиграть в ассасинов, но теперь понимаю что нет смысла, почему - показал данное видео. Покупать и играть не буду. Я просто не думал что может быть вот такое с их играми, а оно вот так... Ну что ж , буду голосовать рублем.
уміраіт бо однакові і хуйові ігри і ніхто не буде купувати

по-перше відео сильно перебільшує
по-друге якщо тобі норм фаркраї, то чого тобі ТУПО ТЕ САМЕ, але в отсасінах не подобається? однаково хуйові фаркраї - норм, однакові отсосіни - ні? в чому логіка?

я от крім першого атсасін кріда не грав нічого, а потім запустив валхалу і навіть пройшов перший острів, навіть сподобалось, але далі вже скучно.
аналогічно і фаркрай 6, крім фк1 не грав, а в фк6 я теж пройшов пролог і побігав на основній карті трошки, наче непогано, але такий тип ігор явно не для мене
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 29 Вересень 2023, 16:35:22але в отсасінах не подобається?
Наприклад сеттінг
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: aNGeL від 29 Вересень 2023, 16:38:04Наприклад сеттінг
так там кожну гру якесь інше єбобо. он блин самураї будуть, я навіть пограти планую.
а в фаркраях взагалі більш однакове все. шо там шо сям пастрєлушку на островах  або в єбенях
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 29 Вересень 2023, 16:35:22однаково хуйові фаркраї - норм, однакові отсосіни - ні? в чому логіка?
Нравится сеттинг типа Рэмбо в ебенях. Нравится вертолеты сбивать, танки подрывать, атататата на базах противника устраивать. Оружия много разного прикольного и оно все по-своему эффективно и эффектно.

Цитата: graved1gger від 29 Вересень 2023, 16:35:22я от крім першого атсасін кріда не грав нічого, а потім запустив валхалу і навіть пройшов перший острів, навіть сподобалось, але далі вже скучно.
аналогічно і фаркрай 6, крім фк1 не грав, а в фк6 я теж пройшов пролог і побігав на основній карті трошки, наче непогано, але такий тип ігор явно не для мене
Я когда-то давно на ПК играл в какой-то Фар Край, наверно первый, может второй... Сейчас на боксе по гейпассу прошел Фар Край 5 и его длц про Вьетнам, купил на распродаже и прошел Фар Край 6. Обе офигенны.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

[Raymond]

Цитата: graved1gger від 29 Вересень 2023, 15:54:57убісофт уміраєт...
убісофт робить однакові хуйові ігри...
убісофт уміраєт... але ніяк не вмре

кожен рік по десятку схожих відео виходить, я колись гуглив щось то ахуєл, приблизно однакові відер від ютуберів з 2012року. іронічно що відео від різних ютуберів і на протязі років, але однакові як і ігри убейсофта, який ось-ось в цих відео помре

доки є ті хто грає в ці однакові ігри - все ок
Останнім часом натрапляв на новини про фінансові невдачі Юбісофт. Це не обов'язково тільки через конвеєрність ігор, але у них точно є проблеми

[Raymond]


graved1gger

Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 11:07:42Ось нагуглив https://speka.media/skasovani-relizi-zbitki-ta-zvilnennya-v-ubisoft-shho-vidbuvajetsya-i-yak-kompaniya-zavela-sebe-v-gluxii-kut-9xojd9
страшне, глухий кут)) кожен рік ютубі схожі відоси на цю тему, кажу ж... убейсофт йде на дно вже більше 10 років, якщо вірити експертам з інтернету. але чогось все ніяк

при при тому що можна схоже нагуглити про  всі великі корпорації зла - іа, епік, мс і т.д.)

а звісно проблеми є, але проблеми є у всіх і це нормально.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 11:07:42Ось нагуглив https://speka.media/skasovani-relizi-zbitki-ta-zvilnennya-v-ubisoft-shho-vidbuvajetsya-i-yak-kompaniya-zavela-sebe-v-gluxii-kut-9xojd9
статя взагалі просто феєрична))

зібрали все що могли зібрати за останні 2 роки і зварили кашу - я вважаю це топ)) дуже схоже на політичні СЕНСАЦІЇ перед виборами)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

ЦитатаІнсайдер зазначає: на його думку, програмісти та всі виконавці працюють чудово. Жодних кранчів (великих перепрацювань у позаробочий час) немає, усі завдання виконують вчасно.
АХАХХАхаххахаххах. ну якби я не знав, то повірив би - 146%
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

[Raymond]

Цитата: graved1gger від 30 Вересень 2023, 14:21:43страшне, глухий кут)) кожен рік ютубі схожі відоси на цю тему, кажу ж... убейсофт йде на дно вже більше 10 років, якщо вірити експертам з інтернету. але чогось все ніяк
Ніхто не каже про глухий кут. Навіть у цій "феєричній" статті описано пару можливих варіантів, більшість із яких не катастрофічні.

І чомусь саме про Юбісофт таких повідомлень більше, ніж про інших великих видавців. Наприклад, на Межі https://mezha.media/2023/01/18/ubisoft-paris-strike/
Ну і порівняй список новин про Ubisoft та Activision

Ти кажеш, що проблеми є у всіх і це нормально. Але виглядає, що у Activision проблеми інші, ніж у Ubisoft

graved1gger

#20
Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 15:44:40Ніхто не каже про глухий кут.
Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 11:07:42-zavela-sebe-v-gluxii-kut
;D

Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 15:44:40"феєричній"
я інашке не можу назвати її, бо там каша в статі, певно й в голові автора - тобі подобається, ну твоє право.

особливо радує де статя взагалі прямо бреше ссилаючись на "інсайдера".
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 15:44:40І чомусь саме про Юбісофт таких повідомлень більше, ніж про інших великих видавців. Наприклад, на Межі https://mezha.media/2023/01/18/ubisoft-paris-strike/
Ну і порівняй список новин про Ubisoft та Activision
і що це нам каже? які висновки мають бути?

блін, порівння кількості новин? і  саме на межі? серйозно? ми точно не про політику?


Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 15:44:40Ти кажеш, що проблеми є у всіх і це нормально. Але виглядає, що у Activision проблеми інші, ніж у Ubisoft
і що не так? в тебе і в мене як в різних людей - свої проблеми. в країнах он різні проблеми, в нас одні, у криса в гермашці інші.

он в епіків скорочення https://mezha.media/2023/09/29/epic-games-zvilniaie-16-pratsivnykiv/ чи можна сказати що епікі йдуть на дно? не думаю, але це їх реакція на фінансову кризу і ринок.

я ще раз повторю. я якось гуглив відос про юбісофт, не міг знайти лінк і почав тупо гуглити.  по ітогу я знайшов купу відео, приблизно того ж змісту що й статя вище: все погано, ось-ось і убісофт піде на дно (чи яке ще хочеш формулювання, аналогічного змісту). пройшло більше 10 років. якогось хрена все ще не на дні. а в 2020 взагалі сильно розширювались, наче треба весь світ захопити.  щось не сходяться прогнози інтернет-журнашлісто-експертів з реальністю, дійсно... чого ж так?

мене особисто це теж дивує - бо я не знаю жодної нормальної гри в яку б хотів пограти від убейсофта. але виходить при всьому цьому певно є ті хто купують і  грають.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: [Raymond] від 30 Вересень 2023, 15:44:40Наприклад, на Межі https://mezha.media/2023/01/18/ubisoft-paris-strike/
дуже гарний приклад, хайпонули, поговорили, а по ітогу ніхуя і не було)))
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: graved1gger від 30 Вересень 2023, 17:41:58мене особисто це теж дивує - бо я не знаю жодної нормальної гри в яку б хотів пограти від убейсофта. але виходить при всьому цьому певно є ті хто купують і  грають.
і в сабж міраж я теж грати не буду, нунахер)
ну крім бенчмарка, бенчмарк я поганяю.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 30 Вересень 2023, 17:52:38і в сабж міраж я теж грати не буду, нунахер)
ну крім бенчмарка, бенчмарк я поганяю.
А я буду)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger


хз що він ниє... перший атсасін такий і був - короткий і дубовий
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

T1000

А шо уже?
 Чого він ниє? 8 балів це досить пристойна оцінка від ноього напевно.
 Вона ще й у підписці.  Чимось схоже на перший отсосін. ;)
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

graved1gger

Цитата: T1000 від 04 Жовтень 2023, 21:54:19Чимось схоже на перший отсосін.
так і я про шо - на вигляд як перший. на смак схоже теж.
і теж коротка.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

о, так вже доступна... але грати не буду... бенчмарк навіть якби і був не цікаво - графіна там нема
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.