Чим можна знищити усі дані на HDD?

Автор Lerutto, 04 Листопад 2020, 23:39:54

Попередня тема - Наступна тема

Lerutto

Уже створював тему, щодо продажу ноутбука, усі питання уже вирішив. Залишилось останнє - HDD.
У мене є на флешці образ диску він7 із додатковими утилітами, я пошукав і знайшов там Акроніс.
Серед багатьох пунктів меню є "Стереть данные полностью", ну або щось подібне. Я прогнав цією утилітою свій диск 2 рази. Кожна ітерація зайняла приблизно 3-4 години для диску розміром в 1 Тб.
Але я не впевнений, що цього може бути достатньо, і чи Акроніс виконує Low Level Formating.

Тому, хто знається прошу підказати 2 речі:
1) Утиліту для повного видалення інформації на диску. Наскільки я знаю, вони часто входять в комплект утиліт, буду дуже вдячний за назву збірки.
2) Після усього, чим можна спробувати (заради перевірки) відновити дані? Recuva підійде? Чи це варіант?

Усім дякую.

aNGeL

Сделай десять 30 проходок по диску случайными данными  - ничего уже нельзя будет восстановить.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Утилиты восстановления файлов НЕ восстанавливают перезаписанные данные. Они восстанавливают НЕТРОНУТЫЕ файлы!

Ты что то себе нафантазировал относительно хранения данных.


Многократная перезапись требуется против попыток анализа магнитного поля ячеек на микроуровне безбашенноидорогим и сложным оборудованием, а не программками пользоваьельскими.

Edd.Dragon

В твоем случае требуется полная перезапись диска чем угодно. И всё.

фред

Подскажите программу, которая может забить рандомными символами все свободное пространство ЖД.
¯\_(ツ)_/¯

Mantikor

Цитата: фред від 05 Листопад 2020, 09:22:39
Подскажите программу, которая может забить рандомными символами все свободное пространство ЖД.
dd

Edd.Dragon

Цитата: фред від 05 Листопад 2020, 09:22:39
Подскажите программу, которая может забить рандомными символами все свободное пространство ЖД.
Виктория, диск манагеры функцию вайпа имеют. Утилиты типа хдд тюнэ про - не помню.

LoRDEP

Цитата: фред від 05 Листопад 2020, 09:22:39
Подскажите программу, которая может забить рандомными символами все свободное пространство ЖД.
CCleaner
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Edd.Dragon

Только его надо глянуть на диске без разделов


Г О Ш А

 :D в моїх шдд теж назва ВІG 1 і ВІG 2
Процессор AMD Ryzen 5 5600,Материнка MSI B550-A Pro,NVIDIA GeForce GTX 1060 (6),32 ГБ DDR4-3200