Помощь в поиске, подборе фильмов/сериалов

Автор Gycb, 27 Січень 2009, 23:29:14

Попередня тема - Наступна тема

Hryak

В россии большой шум по поводу фильма "Праздник".  Ну, это постановка скорее.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA_(%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC,_2019)

В инетах есть :D

КП  https://www.kinopoisk.ru/film/1189845/
Поменьше свинства - побольше свинины

OzzyZig

кино азиатское. Китай кажется или что-то рядом, не помню названия и ничего кроме одной сцены.
Было озеро, был китайский учитель или кто он там, кажется обучал молодого китайца, одна из сцен, этот молодой нашел девочку, трахнул ее и потом они на лодке поплыли по озеру и уснули. Утром чтоб достать лодку, учитель привязанного петуха бросил на лодку, тот долетел и сел на край. Так и подтянул лодку.
это все, что вспомнил.

Кино было тихое, спокойное и кажется поучительное. Даже сцена секса была нормальная ,а не голливудская или порнушная

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

Одесская киностудия – одна из старейших киностудий Российской империи отакої

Гордон

Хлопцi гарные, помгите!
Знакомлюсь с исторически альтернативной точкой зрения!
Посмотрел ваши фильмы:
Крутi 1918(2019)
Железная сотня(2004)
Кiборги(2017)
Донбасс(2018)

Чё ещё есть про бандеровцев-патриотов, отстояние независимости Украины в начале 20 века или про Донецк-Луганск?
Казаки не интересуют.
Фильмы-сериалы, можно даже на мове, мож субтитры найду или так посмотрю.
Заранее дякую.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

Xella


Xella


Xella



Гордон

Спасибо, а про новейший конфликт?
Черкассы только?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti


Xella

Атентат надо наверно по новой пересмотреть, а то я только по телику пару раз урывками видел

l1nk

Цитата: Гордон від 08 Травень 2020, 19:52:21Спасибо, а про новейший конфликт?
документалки babylon13, например. но там местами патриотический угар и клюква.
If I had a second chance, I'd make amends
Only to find myself losing in the end

Prol

"Наші котики"

Серед кінокритиків хто загалом позитивно оцінили фільм були кінокритик itc.ua Олег Данілов

О, он уже кинокритик  :D


Xella


GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

Мнение:

La Peste ("Чума")
Очень хороший мини-сериал (6 серий) для любителей истории. Прекрасная реконструкция, прекрасное погружение в эпоху.. и ещё и детектив в придачу 🙂 (но любим мы его не за это... вдобавок, я слишком умный, и угадал убийцу уже на середине 🙂 )
Место действия - Севилья, 1597 год. Город ожидает прибытие очередного "серебряного флота", но тут приходит чума. И на фоне этого - загадочные убийства, которые приходится расследовать еретику, находящемуся под приговором о сожжении.
Ну, и в качестве изюминки - неожиданный поворот с проблемой рабочих-женщин 😉
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GA-EV3

Вовк Самітник ВРАЖЕННЯ UA | Література українською, читання, книги та фільми, серіали
8 січня о 03:40  ·
__________________________________
«БАТЬКО»
Жанр: драма.
Режисер: Флоріан Зеллер.
На основі п'єси Флоріана Зеллера: «Le Père» («Тато»).
У головних ролях: Ентоні Гопкінс, Олівія Колман.
Тривалість:  97 хв.
__________________________________
Давно вже такого не було, щоб якась заледво видима кіношна франко-британська афйора типу "реднек-мар'я-льон-тре-продуксьйон", зі сміховинним бюджетом у розмірі 6 (шість!) мільйонів грошів, за мотивами нікому невідомої п'єси, взяла та й відзняла абсолютно камерне, на три декорації та шість артистів, кіно, та щоб воно виступило номінантом і... врешті стало переможцем минулорічного "Оскара" у двох позиціях! А саме: "за найкращу чоловічу роль" і "за найкраще адаптований сценарій".
Тільки за одне це фільм ВЖЕ треба було дивитися!
Проте, я довший час опасливо обходив його стороною.
Це кіно про тиху сімейну біду, чинником якої є прогресуюча деменція старого батька. То ж, довідавшись про що сюжет, мені не дуже хотілося споживати смуток (тим паче, на фоні нинішніх подій). Я взагалі намагаюся уникати сюжетів, фабулою яких є страждання — чиїми і якими б вони не були... навіть якщо там фігурує сам Ганнібал Лєктер!..
Врешті ломка кіномана і Лєктер закономірно перемогли, я зітхнув і сів дивитися цю стрічку...
Схаменувся вже, коли, втупившись в одну точку на довгих фінальних титрах, боровся з клубком у горлі...
Якби існувала нагорода Оскара у номінації: "за найкраще віддзеркалення емоцій головного героя", то я, не вагаючись, вручив би її «Батькові»!
І справа тут не в геніальній (без перебільшення) грі Гопкінса, точніше — не лише в ній! Фільм змонтовано так мистецьки, а сюжет подається так єзуїтськи-майстерно, що у глядача складається цілковита ілюзія сприйняття світу очима, власне, само́го головного героя — неперевершеного нашого Ентоні!
Усе, що відбувається на екрані — глядач пропускатиме крізь власне єство емоціями екранного персонажа, аж на якусь мить збагне, як то воно — бути замурованим у саркофагові Альцгеймера...
Як можна було домогтися такого фантастичного ефекту в простому кіні — вбийте, досі не розумію...
Мене, яко глядача, стрічка довела до шалу!
Фільм назавжди запам'ятається своєю структурою, камерою, подачею, кадрами. Гопкінсоном звичайно.
При всьому, режисер (до речі, він і є автором тієї п'єси) ні найменшого разу не скотився в бік банальної "чєрнухи заради чєрнухи". Майстер дуже делікатно торкається струн глядацької душі, що ще здатні відгукуватися...
Оте беззахисне: "Я цього не терпітиму! Я цього не терпітиму!!!" — досі бринить мені у вухах... А кадр з комірчиною! А та остання посмішка лікаря!..
Весь фільм такий!
І не відпускає.
Ти дивишся його і майже не дишеш... І втираєшся...
Після таких фільмів ми стаємо інакшими.

___________________________________
Постскриптум. Прихильникам "бетменів-клозетменів-трансформерів", а також поціновувачам "сватів" краще утриматися від перегляду кіна. Бо для перших все буде дуже нудно й "нєінтірєсно", а для других — "ніхрєнаніпанятно".

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!