HUAWEI E1550, Kyivstar

Автор AngryMan, 06 Січень 2011, 16:44:38

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Хто розкаже про свій досвід розблокування цього модему для роботи з іншими операторами (МТС), а то в мене гарантія ще 5 місяців, і він вже одного разу "ламався"?

Mils

Используй Набор программ для разблокировки, перепрошивки и обновления ПО, 3G модемов  ;)
ЦитатаПосле ввода Unlock кода, модем принимает абсолютно все сим-карты, абсолютно всех операторов. Требуется лишь в настройках создать новый профиль с точкой доступа нужного вам оператора.
٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶

AngryMan

Встановив dashboard U`try, але воно говорить, що використовувати можна тільки київстаровські сімки.
Знайшов файл E155XUpdate_11.608.13.02.00.B418 з оновленими версіями прошивок(?), але в кінці програма просить якийсь код. За допомогою програми Universal Master Code (звідси http://www.modemunlock.com/idea-cellulars-3g-huawei-usb-modem-e-1550-unlocking-tutorial-100-working.html) генеруємо flash code, вводимо і отримуємо Update Failure!
В результаті модем не працює ні з Кивстар, ні з ОГО Мобільний!
Допоможіть!
ЦитатаИспользуй Набор программ для разблокировки, перепрошивки и обновления ПО, 3G модемов 
Якісь вони "стрьомні" (хочуть грошей за код від архіву чи доступ до завантаженя) і не дуже допомагають.

AngryMan

В результаті вийшов на Xorox, але картинка говорить, що він  hacked :( http://www.xorox-team.com/

AngryMan

selection :
manufacturer - Huawei modems
model - Auto detect (recommended)

Found modem         : E1550
Model               : Huawei E1550 (Kyivstar)
IMEI                : 358705034927923
Serial NR.          :  B54CAA19A1435734
Firmware            : 11.608.12.02.174
Compile date / time : Sep 19 2009 17:32:47
Dashboard version   : UTPS11.301.08.13.174_MAC11.301.06.08.174
Chipset             : Qualcomm MSM6246
NAND Flash          : Hynix_HYC0UEL0MF3R
Voice feature       : disabled
[b]SIM Lock status     : unlocked[/b]
Wrong codes entered : 10 (unlock attempts left : 0)

Дивно, але чому програма DC Unlocker говорить, що SIM Lock status     : unlocked, коли я все одно не можу скористатися імкою від Укртелекому.

Marex

Цитата: AngryMan від 17 Жовтень 2011, 13:47:55Дивно, але чому програма DC Unlocker говорить, що SIM Lock status     : unlocked, коли я все одно не можу скористатися імкою від Укртелекому.
Було би все так просто ;D
Технологія 3G передбачає дуже складний захист:
- прив'язка особистого номера до ESN пристрою;
- ключ A-key.
Ці параметри використовуються для криптографії по SSD_A. Якщо вони не заведені в системі в оператора, то обладнання працювати не буде. Крім того, потрібні правильні налаштування мережі і PRL-файл. За рахунок цього технологія і вважається однією з найбільш захищених від втрати особистої інформації.
Якщо модем вже розлочений, треба сходити з ним в сервісцентр, щоб вони здійснили реєстрацію девайся в мережі.
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

AngryMan

В сервісний центр Київстар чи Укртелекому? І що я їм маю сказати?

Marex

Цитата: AngryMan від 17 Жовтень 2011, 14:34:45В сервісний центр Київстар чи Укртелекому? І що я їм маю сказати?
В той, в чиїй мережі буде працювати модем. Сказати, що треба підключити стороннє обладнання для користуванням по існуючому договору. Часто така послуга платна (10-20 грн., в кого як). Крім того, якщо до договору заключалась угода на акційне обладнання, вони законно можуть відмовити. А ще є така штука, як корпоративна етика, коли чужий брендований модем можуть відмовитись прошивати, зіславшись на несумісність обладнання і т. д.
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

slava_tor

Привіт в цій темі :D, є модем:
- Manufacturer   :huawei
- Model      :E1550
- Revision   :11.608.12.02.174
- Phone IMEI   :357123039243786
треба його прошити, знайшов все необхідне (программа для ввода кода разблокировки Huawei Modem Code Writer, калькулятор для генерации NCK кодов модемов Huawei).

на першому ресурсі пишуть:
В некоторых модемах (например, E1550 от Киевстара с версиями прошивок "11.608.12.00.174" или "11.608.12.02.174") заблокирована возможность ввода кода. Для таких моделей необходимо использовать Huawei Modem Code Writer.
але программа Huawei Modem Code Writer не розлочує модем той що маю.

на іншому ресурсі пишуть:
После установки в модем симкарты альтернативного оператора программа попросит ввести код разблокировки. На данный момент это касается всех HUAWEI E1550 за исключением модемов блокированных под оператора KYIVSTAR. В модемах HUAWEI E1550 оператора KYIVSTAR с IMEI начинающегося на цифры 353142 и прошивкой 11.608.12.00.174 заблокирована сама возможность ввода кода разблокировки. Но его для разблокировки можно перешить для этого потребуется flash code В модемах HUAWEI E1550 оператора KYIVSTAR с IMEI начинающегося на цифры 357123 и 358 и прошивкой 11.608.12.02.174 и модемах МТС Украина E1550 MF100 заблокирована возможность разблокировки и перепрошивки.

і в мого товариша цей модем, саме "шаманю" його і тут таке - ІMEI начинающегося на цифры 357123 и 358 и прошивкой 11.608.12.02.174 заблокирована возможность разблокировки и перепрошивки.

Вопрос: шо делать?  :-\  ;D

тому як на третьому ресурсі пишуть:
Разблокировать такие модемы можно только платными программами. - але так не цікаво  ;)  :D

p.s. кто сталкивался чем "шаманил", и как "бубен подбирал"  ;D
бери что хочешь и никому не отдавай...