Як правильно встановити шаблон сайту на хостинг?

Автор Корсар II, 10 Червень 2009, 21:38:50

Попередня тема - Наступна тема

Корсар II

Ось дивіться в мене є шаблон сайту, я його перекладаю, змінюю дизайн, далі завантажую на хостинг. Коли я його завантажив то  є тільки текст, а картинок немає. А ще я  встановлював на хостинг ДЛЕ. Багато чого я пробував но ніяк не працює. Є тільки перша сторінка, а кнопки реєстарцій, початок і так далі не працюють.  Вчім проблема може я щось не те роблю ДЛе версія 8.0.

I.g.I

Цитата: Корсар II від 10 Червень 2009, 22:38:50то  є тільки текст, а картинок немає
неправильно указан путь
Цитата: Корсар II від 10 Червень 2009, 22:38:50а кнопки реєстарцій, початок і так далі не працюють
Что именно не работает?

Какой хостинг?

Andrii

Цитата: Корсар II від 10 Червень 2009, 21:38:50
Ось дивіться в мене є шаблон сайту, я його перекладаю, змінюю дизайн, далі завантажую на хостинг. Коли я його завантажив то  є тільки текст, а картинок немає. А ще я  встановлював на хостинг ДЛЕ. Багато чого я пробував но ніяк не працює. Є тільки перша сторінка, а кнопки реєстарцій, початок і так далі не працюють.  Вчім проблема може я щось не те роблю ДЛе версія 8.0.
прів друг  :). По-перше, тему (ІМХО) потрібно сюди кинути
Якщо шаблон іде на ДЛЕ, то після встановки вже натягувати шкуру. Я зараз гляну, що там (якщо інет не підведе :))

βεερ_βooρ

Цитата: Andrii від 10 Червень 2009, 23:55:33По-перше, тему (ІМХО) потрібно сюди кинути
Не путай человека, все правильно.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

Andrii

Цитата: βεερ_βooρ від 10 Червень 2009, 23:57:35
Не путай человека, все правильно.
:-\ а яке відношення має сайт до "Альтернативные ОС, программирование", тут же не про програмування питають ? ???

βεερ_βooρ

Цитата: Andrii від 10 Червень 2009, 23:59:35
:-\ а яке відношення має сайт до "Альтернативные ОС, программирование", тут же не про програмування питають ? ???

Ну а если я не знаю какой алгоритм генераци случайной гммы применить, то я должен оздаать тему в "Другом ПО"?
А в "играх на ПК" обсуждать различные алгоритмы поиска?
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

Корсар II

Цитата: I.g.I від 10 Червень 2009, 22:34:21
неправильно указан путьЧто именно не работает?
Какой хостинг?
Шлях вказаний правильно. Текст то є. А хостинг ho.ua. Я пробував закупскати через денвер, аналогічна сиьуація текст є, а картинок немає і кнопки не виконують ніякої функції на ho.ua, а на денвері працювали. 

FalseMan

#7
Korsar II, какой шаблон сайта? В моем понимании шаблоны - это штука, используемая в django, выглядит вот так:
{% extends "blog/base.djhtml" %}
{% block page_title %}Index{% endblock %}
{% block page_body %}
<div id="columns">
    <div id="first_column">
        <div id="all_entries">
            {% for entry in entries %}
                <div class="entry">
                    <div class="entry_link"><a href="/entry/{{ entry.id }}/">{{ entry.title }}</a></div>
                    <div class="meta">{{ entry.pub_date }}</div>
                    <div class="entry_head">{{ entry.head }}</div>
                    <div class="meta">{{ entry.comment_set.count }} comments</div>
                    <div class="read_more"><a href="/entry/{{ entry.id }}/">Read more...</a></div>
                </div>
            {% endfor %}
        </div>
    </div>
    <div id="second_column">
        <div id="recent_entries">
            <span id="caption_recent_entries">Recent entries:</span>
            <ul>
                <li>{{entries.0}}</li>
                <li>{{entries.1}}</li>
                <li>{{entries.2}}</li>
                <li>{{entries.3}}</li>
            </ul>
        </div>
    </div>
</div>
{% endblock %}

Уточни плз. Дальше, ты уверен, что скачал ВЕСЬ сайт со всеми картинками? И что пути не куда-то налево а именно туда, где лежат ТВОИ медиафайлы?